Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 582 : 20.06.2019

партии 6154
Турнири 47

Вижте всички включени турнири

Angers FRA, 14th Open

OPEN D'ANGERS OPEN A
Classement après la ronde 6
Pl   Nom Elo Cat. Fede Ligue Club Pts Tr. Bu. Perf
1 m BAILET Pierre 2482 F SenM EST Vandoeuvre-Echecs 22 24½ 2682
2 g DEMUTH Adrien 2500 F SenM PAC Nice Alekhine 5 21 23 2553
3 m JOLLY Jean-Francois 2361 F SenM NOR Agneaux Saint-Lô 5 20½ 23 2465
4 f STEPHAN Victor 2351 F SenM CVL C'Chartres Echecs 5 18 20 2399
5 f DAESCHLER Florian 2325 F SenM EST Club d'Echecs de Mundolsheim 5 16½ 19 2322
6 f HUTOIS Mickael 2296 F SenM PDL Echiquier de l'Erdre 4 20½ 22 2290
7 m BUJISHO Benjamin 2327 F SenM CVL Chevau-légers de la Choisille 4 20 23 2296
8 f HARUTYUNYAN Ruben 2316 F MinM IDF Clichy-Echecs-92 4 20 22½ 2317
9 m SOHAM DAS 2349 F CadM 4 19½ 21½ 2284
10   LE MAREC Simon 2216 F SenM BRE Echiquier Guingampais 4 18½ 21 2270
11   MIDY Robin 2155 F JunM PDL Echiquier Club Le Mans 4 18½ 20½ 2165
12   DE PIERREFEU Thibaut 2187 F SenM PDL Echiquier de l'Erdre 4 17½ 19 2151
13   BOUVET Florian 2206 F SenM PDL Echiquier Club Le Mans 4 16½ 19 2137
14 f LE GOFF Ronan 2229 F SenM PDL Echiquier de l'Erdre 4 16 18 2123
15   THEON Pierre 2063 F SepM BRE Rennes Paul Bert 20½ 23 2231
16   DEMANGHON Jonathan 2205 F SenM BRE Rennes Paul Bert 19 21 2203
17   BATTEUX Mickael 2051 F SenM PDL Fillé sur Sarthe 13½ 15 1985
18   FLACHET Thierry 2022 F SepM PDL Cercle d'échecs des Sables d'Olonne 3 20 22 2162
19   DANDIN Olivier 2041 F SenM PDL L'Echiquier Angevin 3 19½ 20½ 2118
20   LE PEN Steven 2091 F SenM PDL Club d'Echecs de la Bruffière 3 18 18½ 2093
21   MAS Victor 2125 F MinM PDL Echiquier Club Le Mans 3 17½ 19½ 2033
22   SOYER Jean-Yves 2010 F SepM PDL Cercle d'échecs des Sables d'Olonne 3 17 19 2028
23   JULIEN Jules-Alois 2080 F SenM PDL Club d'Echecs de la Bruffière 3 16½ 18½ 2116
24   PELLEGRINI Thibaud 1883 F SenM PDL Echiquier de l'Erdre 3 16½ 18½ 2056
25   DENIZET Briac 1783 F JunM BRE Echiquier Guingampais 3 16 18½ 1930
26   SALVAING Jean-Louis 1884 F SepM CVL Club d'Echecs d'Avoine 3 15 16 1869
27   DARTIGE Thomas 1730 F JunM PDL Echiquier Club Le Mans 3 14½ 16½ 1915
28   BLONDEL Jerome 1855 F SenM NOR Orcher la Tour 3 14 15 1925
29   BARBU ION Cosmin 1827 F SenM NAQ Echiquier Bordelais 3 13½ 15½ 1942
30   PRIMEL Dominique 1944 F SepM PDL Club d'Echecs de Sautron 18½ 19 1942
31   VERGARA Jose 1972 F SepM PDL L'Echiquier Angevin 17½ 18 1946
32   MAUGIN Narada 1826 F JunM PDL L'Echiquier Angevin 17 19 2014
33   HUMEAU Mickael 2012 F SenM PDL L'Echiquier Angevin 16 17 1882
34   VAN NASSAU Erik 1829 F SenM 15½ 17½ 1919
35   FAMEL Edouard 1837 F MinM BRE Echiquier Domloupéen 15 16 1904
36   LUCIDARME Damien 2030 F SepM HDF Saint André - Echec et Mat 13 14 1802
37   CATTONI Manuel 1848 F SepM CVL Club d'Echecs d'Avoine 11½ 12½ 1792
38   GODEBERT Florian 1941 F SenM IDF Tour Blanche Echecs 2 16 18 1824
39   ONEY Remel 1775 F SenF CVL C'Chartres Echecs 2 15½ 17½ 1862
40   ZNIBER Reda 2017 F SenM PDL Les Fous du Roi 2 15½ 17 1873
41   CROOK Oliver-James 1831 F SenM BRE Echiquier Guingampais 2 15½ 17 1826
42   DEMEY Pierre 1733 F CadM PDL La Cavale du Fou 2 14 16 1827
43   VERNOT Pierre 1936 F SepM PDL L'Echiquier Angevin 2 13½ 14½ 1718
44   RIVET Bertrand 1693 F SepM CVL Echiquier Tourangeau 2 12½ 14 1788
45   GINOVART Camille 1881 F MinF BRE Echiquier Guingampais 2 11 11½ 1736
46   RABOUAN Jean-Francois 1849 F SepM PDL L'Echiquier Angevin 14½ 16 1762
47   ZHOU Luyu 1728 F SenF EST Thionville Echecs 14 15 1527
48   AUMONT Eric 1739 F SepM PDL La Cavale du Fou 12 12½ 1717
49   SALMON Vivien 1761 F MinM PDL La Cavale du Fou 1 12 12 1248
50   OURADOU Frederic 1704 F SenM IDF A.S.C.E.-S.E. Paris Est ½ 12½ 14½ 1575


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година