Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 610 : 01.04.2020

партии 1207
Турнири 16

Вижте всички включени турнири

Bad Woerishofen GER, 36th Open

Open

Schachfestival 2020-Open
NostartNbtitlenameeloclubpts buchh.BuSu
1 1 GM Vorobiov,Evgeny 2534 7,5 53,5 437,5
2 3 GM Santiago,Yago 2493 7,5 51 440
3 5 GM Karpatchev,Alexandr 2412 SF Bad Mergentheim 7 51,5 431,5
4 2 GM Burmakin,Vladimir 2514 6,5 53,5 428,5
5 4 IM Akash G 2487 6,5 53,5 425,5
6 15 CM Vetokhin,Savva 2273 Botvinnik chess club 6,5 50 424
7 10 IM Pirrot,Dieter 2313 SV 1920 Hofheim 6,5 49 419,5
8 11 WIM Dauletova,Gulmira 2299 6,5 45,5 414,5
9 23   Winkel,Peter 2175 Turm Krefeld 6 48,5 420
10 8   Assaubayeva,Bibisara 2370 6 47 420,5
11 21 FM Stojanovski,Sandi 2209 6 47 403,5
12 9 FM Arnold,Max 2283 SK 1926 Ettlingen 6 47 399,5
13 27 FM Gutierrez Carmona,Juan Alejandro 2183 6 46,5 405
14 7 GM Gutman,Lev 2406 SV Lingen 6 45,5 394
15 6 GM Pap,Misa 2437 SC Hansa Dortmund e.V. 5,5 56 423,5
16 19   Parligras,Cosmin 2252 Victoria Techirghiol 5,5 51,5 401
17 22   Felgendreher,Heiko 2186 Freibauer Moerlenbach 5,5 49 409,5
18 16   Eckardt,Joshua 2270 SK Koenigsspringer Iserlohn 1934 5,5 48 395,5
19 14 FM Wacker,Peter 2274 Klub Koelner SF e.V. 1967 5,5 46,5 387
20 28 FM De Abreu,Roberto Nicolau 2181 Randburg 5,5 43,5 401
21 40 FM Pitschka,Claus 2150 SC Garching 1980 e.V. 5,5 42 394,5
22 39 CM Schatz,Christian 2154 SC Postbauer-Heng e.V 5,5 42 376,5
23 24   Tscharotschkin,Michael 2191 SF 47 Neckartenzlingen 5,5 37,5 383,5
24 53   Bartels,Holger 2070 5,5 35 365,5
25 32   Schelle,Artur 2165 SC Tarrasch 45 Muenchen 5,5 34 358
26 18 FM Dorst,Johannes 2253 SK Marburg 1931/72 5 47 361
27 42   Pribyl,Viktor 2132 ŠK Dopravní podnik Praha 5 46,5 388
28 33   Dewenter,Ulf 2164 SC Weiße Dame Borbeck 25 e.V. 5 45,5 350,5
29 31 FM Ballon,Guenther Jan 2167 Caissa Amsterdam 5 44,5 390,5
30 68 FM Behling,Robert 2025 SAbt TSV Haunstetten 5 44 365,5
31 36   Arndt,Stefan 2160 SG Ennepe-Ruhr-Sued 5 43,5 399,5
32 38   Kuipers,Dustin 2155 SV Muelheim-Nord 1931 e.V 5 42,5 381
33 12 IM Heinbuch,Detlef Ulrich 2283 SV Bochum 02 5 42,5 326
34 25   Schroeder,Wilfried 2190 SV Wattenscheid 1930 e.V. 5 42,5 320
35 41   Naundorf,Maik 2140 SC Koenigsspringer Hagen/Wetter 5 42 382
36 20 FM Dittmar,Peter 2240 SC Freibauer-Moerlenbach 5 41 373
37 59   Hornung,Hans,Dr. 2053 SK Klosterlechfeld 5 40 375,5
38 37   Schaefer,Michael 2158 Moerlenbach-Birkenau 5 39,5 382,5
39 60   Hund,Sarah 2032 SK Freiburg-Zaehringen 1887 e.V. 5 39,5 354,5
40 29   Zimmermann,Luc 2173 Voerendaal 5 38,5 367,5
41 56   Toenniges,Thomas 2061 SV Bad Schwartau 5 38 354,5
42 85   Hoeller,Armin 1979 SK Weilheim e.V. 5 38 352,5
43 51   Schiffer,Steve Thomas 2074 FB-Moerlenbach-Birkenau 5 37,5 357,5
44 52   Tennstedt,Andreas 2074 SG Roedermark/Eppertshausen 5 37,5 349
45 77   Kroencke,Manfred 1997 SG Glueckstadt von 1920 5 37 346,5
46 54   Baeuml,Ulrich 2068 SC Dillingen 4,5 46,5 386,5
47 70   Weichelt,Jens 2018 SK Rochade Augsburg 4,5 46 366
48 30   Johnsen,Gunnar 2170 Tromsø Sjakklubb 4,5 46 358,5
49 49   Roemhild,Marcus 2084 Bielefelder SK von 1883 e.V. 4,5 44,5 381,5
50 75 CM Schellmann,Frank 2003 DBSB 4,5 44,5 363
51 13 FM Bichsel,Walter 2281 SG Winterthur 4,5 43 344
52 57   Woerl,Richard 2060 SC Schwarz-Weiß Nuernberg Sued e.V. 4,5 42,5 365,5
53 26   Gohla,Ulf 2156 SV Wattenscheid 4,5 42 366,5
54 45   Stabolewski,Andreas 2102 Schachtiger Langenhagen 4,5 42 361
55 55   Kraemer,Max 2065 SK Caissa Augsburg 4,5 41,5 360
56 48   Bruchmann,Norbert 2084 Schachgemeinschaft Ennepe-Ruhr-Sued 4,5 40,5 370
57 35   Klings,Peter 2161 Freinbauer Moerlenbach 4,5 40,5 340
58 86   Scharrer,Udo 1973 Dicker Turm Esslingen 4,5 39 345,5
59 65   Baierlein,Martin 2038 SK Friedberg 4,5 38,5 357
60 44   Helmond,Frans 2114 De Juiste Z 4,5 36,5 359,5
61 103   Carrasco,Paul 1917 4,5 31,5 333,5
62 61 WFM Pribylova,Sofie 2050 ŠK Dopravní podnik Praha 4 45 373,5
63 80   Saizew,Valeri 1993 SV Wuerselen 1926 e.V. 4 45 362,5
64 43 FM Rueberg,Jobst 2115 SV Ahlen 4 44 341,5
65 66   Jungbluth,Michael 2036 SV Unser Fritz Wanne-Eickel 1955 e.V. 4 43,5 373
66 50 WFM Fischer,Julie 2059 Bischwiller 4 43 335,5
67 88   Knoll,Georg 1968 4 42,5 344,5
68 17 FM Ruff,Maximilian 2266 SF Sasbach e.V. 4 42,5 280
69 58   Kretschel,Klaus 2056 SAbt TuS Fuerstenfeldbruck 4 41,5 347
70 74   Guenther,Thomas 2008 4 41 349
71 69   Harringer,Manfred 2018 Bergische SF 1923 Bergisch Gladbach e.V. 4 38 352,5
72 78   Hillebrand,Carsten 1993 SC Hansa Dortmund e.V. 4 38 339,5
73 67   Valet,Richard 2034 Greifswalder SV 4 38 328,5
74 82   Frei,Markus 1989 Freibauer Moerlenbach 4 38 321
75 64 IM Oparaugo,Thomas 2039 SV Oberursel 4 37 354
76 47   Schroeder,Volker 2103 SK Weinheim 1911 e.V. 4 37 352,5
77 99   Herold,Gunther 1932 4 37 345,5
78 79   Lindenmair,Anton 1993 DBSB 4 37 341,5
79 89   Schoebel-Kroehn,Lucas 1965 Freibauer Moerlenbach 4 36,5 349
80 63   Gundersen,Helge 2101 4 34,5 352,5
81 105   Woeltge,Carsten 1913 SC Bonn-Beuel 3,5 43 341,5
82 76   Matzat,Andre 2002 Oberhausener SV 1887 e.V. 3,5 41 322
83 72   Tomic,Stjepan 1893 HAŠK Mladost Zagreb 3,5 39,5 369,5
84 98   Guggenberger,Guido 1933 Tarrasch Muenchen 3,5 39,5 352,5
85 62   Dobierzin,Olaf 2044 DBSB/SG Leipzig 3,5 39,5 348,5
86 97   Riegler,Dieter 1940 DBSB 3,5 39,5 346,5
87 81   Hehn,Hartmut 1991 SV Ebersbach 3,5 39,5 326,5
88 112   Bergen,Klaus 1848 S.K.Hernals 3,5 38 288
89 111   Wltschek,Christian 1850 SG Post/Sued Regensburg 3,5 37 309
90 92   Koch,Harald 1957 SK Kissing 3,5 36,5 330,5
91 96   Margraf,Christoph 1945 SC Ansbach 1855 3,5 36 333
92 107   Hahmann,Markus 1901 SK Altenkirchen 3,5 36 331
93 93   Schulz,Gert 1952 DBSB 3,5 35 348,5
94 109   Buchaeckert,Juergen 1873 SK 1912 Ludwigshafen 3,5 34 327,5
95 71   Fiedler,Wolfgang 2017 SK Zirndorf e.V. 3,5 34 323
96 95   Deues,Erik 1945 3,5 33,5 332
97 73   Doell,Detlef 2012 SK Zehlendorf e.V. 3,5 33 337
98 84   Dyballa,Gerhard 1984 DBSB 3,5 32 325,5
99 102   Funke,Joerg-Dietmar 1922 SC Naunhof 3,5 30,5 306
100 91   Schleich,Theo 1963 Muenchner SC 1836 3,5 30 318
101 90   Hipp,Hermann 1964 3 42,5 345,5
102 114   Malzer,Werner 1836 TSV Kirchenlaibach 3 41 313
103 34 FM Harestad,Thor Geir 2159 Randaberg 3 38,5 325
104 108   Walter,Mario 1876 SF Dachau 1932 e.V. 3 33 278
105 101   Mattes,Heinz,Dr. 1926 Muenchener SC 1836 e.V. 3 28,5 326,5
106 100   Distelrath,Oliver 1929 SV Unser Fritz 2,5 35,5 324
107 110   Vetokhina,Sofia 1862 Botvinnik chess club 2,5 34,5 320
108 94   Lehmann,Edwin 1949 SK Koenigsspringer Emden 2,5 34 310
109 113   Kluegel,Jan 1846 2,5 33,5 324,5
110 87   Heinich,Manfred 1969 DBSB 2,5 33 286
111 115   Boldt,Heinrich 1835 TSV Kareth-Lappersdorf 2,5 31,5 334
112 118   Auschkalnis,Reinhard 1784 SC Bonn Beuel 2 37,5 327
113 104   Reuter,Roland 1914 SK Schwabach 1907 e.V. 2 37 253
114 106   Mack,Thomas,Dr. 1908 Tarrasch Muenchen 2 37 183
115 117   Schmidt,Eugen 1809 Baden-Baden 0 26 41,5
116 83   Neumueller,Theo 1989 Schachklub Germering e.V. 0 25 117,5

Seniors

Schachfestival 2020-Senioren
NostartNbtitlenameeloclubpts buchh.BuSu
1 5   Daeubler,Heinrich 2127 S Haselmuehl Amberg 7 52,5 436
2 30   Gerl,Hans,Dr. 1947 SGem 1882 Fuerth 7 51 427,5
3 6 CM Norman,Kenneth 2110 6,5 52 422,5
4 2   Rubke,Manfred 2147 TSV Haunstetten 6,5 51,5 424
5 3 IM Chan,Peng Kong 2142 6,5 50 413
6 1   Andersen,Jens Knud 2151 SF Hamburg e.V. 1934 6,5 49,5 432
7 7 FM Babar,Michael 2099 Schachclub Hansa Dortmund e.V. 6,5 48,5 422
8 20   Simons,Dirk 2018 Schachklub Sachsenheim 6,5 46,5 415
9 4   Mueller,Erich 2141 SK 1962 Ladenburg 6 50,5 414,5
10 13   Esswein,Karlheinz 2033 Schachclub Ludwigshafen 1912 6 46 416,5
11 9 FM Neese,Hans Joachim 2088 SV Hennef 6 46 406,5
12 23   Kuempers,Ulrich 1987 SC Tarrasch 45 Muenchen 6 46 388
13 14   Heppell,Ian 2029 Wimbledon 6 45,5 412,5
14 11   Lange,Manfred,Dr. 2043 6 43 387
15 10   Pfitzer,Norbert 2082 SV Backnang 5,5 52 415
16 15   Bohnstorff,Michael 2026 SC Turm Lueneburg e.V. 5,5 49 408
17 43 CM Choong,Mark 1878 5,5 47,5 389
18 21   Waltenberger,Udo 1998 SV Eiche Reichenbrand 5,5 47 401,5
19 28   Wagner,Franz 1959 Spgem Koetz/Ichenhausen 5,5 44,5 404,5
20 60   Lechner,Otto 1819 TSV Wertingen 1862 SAbt 5,5 43,5 391,5
21 48   Speicher,Franz 1869 Dicker Turm Esslingen 5,5 43,5 360,5
22 37   Krasnopeyeva,Yuliya 1918 TSV Schott Mainz 5,5 42,5 396,5
23 34   Maurer,Fritz 1937 ASV Gurten Bern 5 52,5 374,5
24 19   Walther,Reinhard 2019 SK 1911 Herzogenaurach e.V. 5 49,5 401,5
25 39   Zerweck,Christoph 1892 5 47,5 384,5
26 36   Goris,Ton 1926 5 47,5 343
27 26   Halli,Gerhard 1970 SK 1947 Sandhausen e.V. 5 47 394,5
28 35   Plischke,Berthold 1935 SV Wesel 1928 e.V. 5 46,5 383,5
29 72   Rumsey,Victor 1768 Battersea 5 46,5 380
30 77   Menzinger,Peter,Dr. 5 46 384
31 47   Bauer,Wolfgang 1872 SC Dillingen 5 45 388
32 18   Eichler,Gottfried 2020 SV Bad Bevensen 5 44 393,5
33 24   Schmieder,Siegfried 1978 5 42,5 383,5
34 16   Keller,Harald 2024 SV Rottweil 5 42,5 382,5
35 87   Thielemann,Joachim 1699 SV Eutin von 1875 5 42,5 382,5
36 33   Braeu,Wolfgang 1938 5 42,5 376
37 41   Meinke,Dietlind 1886 5 42 385
38 12   Nordby,Bernt 2037 Fredrikstad Schakselskap 5 41,5 382,5
39 27   Sand,Rolf,Dr. 1962 SF Pfullingen 5 41,5 371
40 51   Stokes,Paul 1857 Battersea 5 41 379,5
41 17   Rahn,Oskar 2024 SK Frankenthal 5 41 374
42 38   Trefzer,Erhard 1907 SV Besigheim 5 40,5 387
43 42   Engbrecht,Helmut 1884 SV Schorndorf 5 39 375,5
44 29   Cleve-Prinz,Wolfgang 1948 SK Altenkirchen 5 36,5 350
45 75   Zschorsch,Peter 1755 Karlsruher SF 1853 4,5 47,5 386
46 49   McAndrew,Robert 1867 Gambit Bonnevoie 4,5 43 365
47 68   Vonach,Bernhard,Dr. 1799 4,5 42 310
48 57   Huhn,Ulrich 1831 SF Siemensstadt 4,5 41 360
49 81   Titz,Waldemar 1729 SV Rottweil 4,5 41 349
50 46   Krotofil,Kurt 1874 Niendorfer TSV 1919 SAbt 4,5 40,5 390
51 32   Harsch,Martin 1944 SK Saanenland 4,5 40,5 373,5
52 52   Zwetz,Anita 1853 TSV Kareth-Lappersdorf 4,5 39,5 363
53 58   Klett,Thomas 1825 SV Urach 4,5 39,5 322
54 44   Blutharsch,Walter 1878 Vfl Sindelfingen 4,5 39 355
55 31   Bachmann,Rolf 1944 SVigung Hamm 4,5 39 352,5
56 54   Neumann,Erwin 1835 4,5 38 348,5
57 50   Koenigl,Anton 1858 FC Ergolding 1932 e.V. 4,5 37,5 349
58 85   Kumeth,Hartmut 1700 SK Union Oldenburg 4,5 37,5 329
59 55   Meul,Willi 1834 SV Huerth-Berrenrath 4,5 37 349,5
60 22   Schwis,Joachim 1988 Ford SF Koeln e.V. 4,5 36 304,5
61 53   Blosze,Winfried 1839 SV Koenigsspringer 1929 Großauheim 4,5 35 360,5
62 45   Cabrera,Elmo 1878 SK Tarrasch 1945 Muenchen 4,5 35 353
63 63   Cerpnjak,Mirko 1788 SC Groebenzell 4,5 35 328
64 99   Schupp,Thomas 0 SK Niederbrechen 1948 4,5 33,5 350,5
65 40   Hoebarth,Guenter 1889 POEchlarn 4 45 332
66 69   Hackbarth,Christa 1798 Ranshofen 4 42,5 361
67 62   Hahn,Volker,Dr. 1813 DBSB 4 42,5 315,5
68 80   Schnell,Franz 1730 SV Trossingen 4 41 355,5
69 61   Niedermaier,Peter 1819 SU Ebersberg-Grafing 4 41 354
70 67   Aigner,Georg 1799 SC Taufkirchen 4 41 320,5
71 56   Reimann,Guenther 1832 SC Magstadt 4 39,5 360
72 74   Auterhoff,Juergen,Dr. 1765 SC Pasing von 1948 e.V. 4 39 353
73 113   Jaehrig,Ralf 0 4 37,5 356
74 88   Moser,Andreas 1697 SC Pasing 4 35,5 322,5
75 106   Lie,Terje 1506 4 32 325,5
76 8   Schrems,Hermann 2090 SC Emmendingen 1937 e.V. 3,5 43,5 261
77 65   Schmidt,Eugen 1809 3,5 41,5 353
78 94   Goris-Schouwstra,Adry 1649 3,5 41 302
79 84   Wenske,Hardy 1703 Kieler Schachgesellschaft von 1884 3,5 40,5 273
80 90   Cordsen,Heinrich 1683 SK Varel 3,5 38,5 356,5
81 79   Bausch,Jean 1733 SC Unterhaching e.V. 3,5 38 350,5
82 83   Wacker,Manfred 1706 SC Lambsheim 3,5 38 340
83 64   Knischka,Walter 1812 SK Oberguenzburg 3,5 38 333,5
84 70   Klein,Gerhard 1787 Schachfreunde Konz-Karthaus 3,5 37,5 313
85 73   Mahrla,Hans,Dr. 1767 SC Eichenau 3,5 36,5 343,5
86 109   Prenzel,Thomas 0 Klub Koelner Schachfreunde 3,5 32,5 318
87 102   Hoferichter,Michael 1577 Klub Koelner Schachfreunde 3,5 32 323
88 95   Nusser,Hans-Karl,Dr. 1647 3,5 31,5 326
89 104   Koppenhoefer,Heinz 1566 TSV Solln 3,5 31,5 321
90 105   Gepting,Konrad 1534 3,5 31 316,5
91 66   Klimpel,Siegfried 1801 TSV Kareth-Lappersdorf 3 39,5 352,5
92 82   Flockerzi,Armin 1707 VfR-SC Koblenz 3 39,5 337,5
93 71   Rueggeberg,Wilhelm 1776 Sfr.Konz-Karthaus 3 37,5 329
94 78   Rothenhagen,Siegfried 1736 SF Windach 3 36,5 290
95 98   Collins,Alan 1601 Cowley 3 36 305
96 100   Wraga,Teresa 1596 SG Osnabrueck 3 34 280,5
97 107   Kainz,Eva-Maria 1487 Schachclub Rottal - Inn 3 32,5 318,5
98 101   Grandl,Klaus 1578 Sportfr.Windach e.V.1923 3 32 305,5
99 97   Richter,Stefan 1626 SV Langenberg 2,5 36,5 334
100 86   Wagner,Gerhard 1700 SF Windach 2,5 34,5 318
101 93   Wraga,Hermann 1656 SG Osnabrueck 2,5 34,5 304,5
102 91   Narr,Irmgard 1668 2,5 32,5 304
103 92   Schwarze,Marianne 1660 LSV Turm Lippstadt 2,5 31,5 324,5
104 76   Budde,Reinhard 1749 SG Enger-Spenge 2,5 31 279
105 96   Straesser,Gerda 1646 SV Rottweil 2,5 29,5 323,5
106 112   Walther,Renate 1129 SK1911 Herzogenaurach 2,5 26 302
107 111   Kurze,Brigitte 1186 SF Geilenkirchen 1984 1,5 31,5 309
108 110   Schmid,Alfred 1358 SV 1949 Herzogenrath 1,5 25 300


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година