Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 586 : 01.08.2019

партии 19340
Турнири 106

Вижте всички включени турнири

Barcelona ESP, 21st Sant Marti Open-A

Rank SNo.     Name                              Rtg FED Club                         Pts BH. 
   1    1 GM  Lagarde Maxime                   2597 FRA Barcelona                     8  55  
   2    3 GM  Harutyunian Tigran K.            2539 ARM ARMENIA                      7½  51  
   3    8 IM  Stremavicius Titas               2474 LTU LITHUANIA                     7  53  
   4   14 IM  Sturt Raven                      2429 USA USA                           7  52½ 
   5    4 IM  Rios Cristhian Camilo            2520 COL COLOMBIA                      7  50½ 
   6   11 IM  Berdayes Ason Dylan Isidro       2461 CUB CUBA                         6½  55½ 
   7   10 GM  Oliva Castaneda Kevel            2467 CUB CUBA                         6½  51½ 
   8    9 IM  Loiseau Quentin                  2472 FRA FRANCE                       6½  50  
   9   20 IM  Harikrishnan.A.Ra                2401 IND INDIA                        6½  48½ 
  10   17 IM  Geirnaert Steven                 2418 BEL BELGIUM                      6½  48½ 
  11   27 FM  Leon Valdes Jony Wilson          2364 CUB CUBA                         6½  48  
  12   12 FM  Sreeshwan Maralakshikari         2461 IND INDIA                         6  53  
  13   28 IM  Hernandez Cristian Andres        2355 COL COLOMBIA                      6  52½ 
  14    2 GM  Cuartas Jaime Alexander          2542 COL Barberà                       6  47  
  15   21 IM  Valenzuela Gomez Fernando        2394 CHI Sant Martí                    6  46  
  16   18 GM  Perez Mitjans Orelvis            2416 ESP Cor de Marina Badalona        6  45½ 
  17   34 FM  Cu Hor Winston Darwin            2335 GUA GUATEMALA                     6  44½ 
  18   24 GM  Gaprindashvili Valeriane         2368 GEO GEORGIA                       6  42½ 
  19   52 IM  Gonzalez Rodriguez Jorge A.      2201 COL Figueres                      6  42  
  20   42 MK  Blasco Coll Andreu               2267 ESP Castelldefels                 6  42  
  21   46 MK  Juan Bartroli Pau                2254 ESP Catalunya                     6  40½ 
  22   54     Glimbrant Torbjorn               2195 SWE SWEDEN                       5½  51½ 
  23   29 IM  Lopez Gonzalez Abel Fabian       2355 CUB CUBA                         5½  48  
  24   37 IM  Cruz Filemon                     2304 PER Sant Andreu                  5½  47½ 
  25   25 IM  Piceu Tom                        2368 BEL BELGIUM                      5½  47½ 
  26    5 IM  Sosa Tomas                       2516 ARG Mollet                       5½  47  
  27   47 FM  Gomez Jurado Luis Alberto        2246 ESP Barcelona                    5½  46½ 
  28   35 FM  Vergara Jofre Felipe             2332 CHI CHILE                        5½  46  
  29   13 IM  Diaz Camallonga Carles           2444 ESP Colón Sabadell Chessy        5½  45½ 
  30   31 FM  Barbero Sendic Alejandro         2348 ESP Lleida                       5½  45  
  31   22 IM  Bobadilla Viera Jorge Samuel     2381 VEN Platja d'Aro                 5½  43½ 
  32    6 GM  Stella Andrea                    2511 ITA Colón Sabadell Chessy        5½  43½ 
  33   53     Subramanian Aditya               2198 SWE SWEDEN                       5½  43½ 
  34   16 IM  Morales Jhon Alexander           2422 COL COLOMBIA                     5½  43½ 
  35   30 FM  Diaz Hernandez Heriberto         2353 CUB CUBA                         5½  43  
  36    7 GM  Moskalenko Viktor                2500 ESP Escola d'Escacs de Barcelona 5½  43  
  37   26     Ashwath R.                       2365 IND INDIA                        5½  40½ 
  38   41     Pena Morales Hugo                2267 PER Castelldefels                5½  40½ 
  39   94     Harshad S                        1932 IND INDIA                        5½  40  
  40  110     Arhan Chethan Anand              1774 IND INDIA                        5½  38  
  41   15 IM  Leenhouts Koen                   2426 NED NETHERLANDS                   5  48½ 
  42   39 FM  Lornye Pylyp                     2283 UKR UKRAINE                       5  46½ 
  43   23 FM  Tahay Alexis                     2371 FRA FRANCE                        5  46½ 
  44   33 FM  Garcia Ramos Daniel              2336 ESP Colón Sabadell Chessy         5  46  
  45   32 IM  Vehi Bach Victor Manuel          2339 ESP Escola d'Escacs de Barcelona  5  45  
  46   76     Gonzalez Cuervo Eloy             2049 ESP Terrassa                      5  42½ 
  47   85     Kumar Naman                      1990 USA USA                           5  39½ 
  48   73 WFM Diaz Del Valle Laura Beatriz     2063 CUB CUBA                          5  39  
  49   44 FM  Kumar Nikhil                     2260 USA USA                          4½  50  
  50   49 FM  Sauravh Khherdekar               2235 IND INDIA                        4½  49  
  51   67     Snehal Bhosale                   2080 IND INDIA                        4½  49  
  52  114     Borgaonkar Akshay                1767 IND INDIA                        4½  45½ 
  53   40 FM  Meessen Rudolf                   2269 BEL BELGIUM                      4½  45½ 
  54   38 FM  Piedra Salabarria Ernesto        2301 CUB CUBA                         4½  44½ 
  55   50 FM  Davtyan David Arm.               2231 ARM ARMENIA                      4½  44  
  56   64     Khudov Oleksandr                 2091 UKR Calldetenes                  4½  43½ 
  57   84     Moya Nunez Pau Salvador          1994 ESP Foment Martinenc             4½  42½ 
  58   43 WFM Chernyak Viktoria                2265 RUS RUSSIA                       4½  42  
  59  112     Deodhar Vrushali Umesh           1770 IND INDIA                        4½  41½ 
  60   60 FM  Garcia Paolicchi Raul            2123 AND Geva-Cea                     4½  41  
  61   19 IM  Maenhout Thibaut                 2406 BEL BELGIUM                      4½  41  
  62   56     Andreev Stanislav                2169 BUL BULGARIA                     4½  40½ 
  63   58     Kulkarni Vinayak                 2143 IND INDIA                        4½  40½ 
  64   71 MK  Sanchez Lopez Juan Manuel        2068 ESP Barcelona                    4½  40  
  65  103 CM  Tanmay Jain                      1837 IND INDIA                        4½  39½ 
  66  120     Fathima Abdeen                   1652 IND INDIA                        4½  39  
  67  111     Tejes Suresh Kumar               1771 IND INDIA                        4½  38½ 
  68   63     Vaklinov Vasil                   2104 FRA FRANCE                       4½  37  
  69  113     Kshatriya Nitin Vekhande         1769 IND INDIA                        4½  35½ 
  70   98     Santanna Paulo                   1856 USA USA                          4½  34  
  71   74     Minko Dmitry                     2061 RUS RUSSIA                        4  45½ 
  72   61 MK  Asensio Linan Teodoro            2123 ESP Comtal                        4  43  
  73  127     Mahajan Ayush                    1605 IND INDIA                         4  42  
  74   45 FM  Larsson Anders                   2260 SWE SWEDEN                        4  41½ 
  75  115     Namitbir Singh Walia             1760 IND INDIA                         4  41½ 
  76   72 WFM Ojeda Lago Ariadna               2067 CUB CUBA                          4  40½ 
  77   82     Alcala Gonzalez Cesar            2021 ESP Peona i Peó                   4  40  
  78  104     Martinez Buendia Andres          1826 ESP Alcantarilla                  4  40  
  79   57 MK  Garcia Gil Javier                2143 ESP Ideal Clavé                   4  39½ 
  80   70 WIM Varela La Madrid Tilsia Carolina 2068 VEN Mollet                        4  38½ 
  81   90     Ribera Veganzones Josep Maria    1962 AND Geva-Cea                      4  36  
  82   79     Delgado Pico Lluis               2028 ESP Gramenet                      4  36  
  83   75     Bhavesh Mahajan                  2051 IND INDIA                         4  35½ 
  84   59 WIM Argote Heredia Valentina         2140 COL COLOMBIA                     3½  42½ 
  85   66 WFM Bogachkova Alena                 2085 RUS RUSSIA                       3½  42½ 
  86   51     Marzo Pie Xavier                 2202 ESP Ateneu Colón                 3½  40½ 
  87   83     Sivanesan Subramanian            2013 MAS MALAYSIA                     3½  38½ 
  88   78     Haak Eelco                       2034 NED NETHERLANDS                  3½  38½ 
  89   65 CM  Sanchez Criado Lluis             2085 ESP Sant Martí                   3½  37½ 
  90   81     Bohigas Santasusagna Lluis       2026 ESP Catalonia                    3½  37  
  91   96     Travesset Sagre Jan              1922 ESP Sant Andreu                  3½  37  
  92  125     Gupta Rajesh R.S.                1626 IND INDIA                        3½  37  
  93   86     Jul Perez Alberto                1987 CUB Barcelona                    3½  36  
  94   48 FM  Hristodorescu Daniel             2241 ROU ROMANIA                      3½  35½ 
  95   80 WFM Pachon Adriana                   2027 COL COLOMBIA                     3½  34½ 
  96   62     Fernandez Aguilar Francisco      2117 ESP Colón Sabadell Chessy        3½  34½ 
  97  128     Laddha Yash Jayesh               1592 USA USA                          3½  34½ 
  98  126     Vedant Nitin Vekhande            1620 IND INDIA                        3½  34½ 
  99  107     Cano Vila Eduard                 1800 ESP Ateneu Colón                 3½  33½ 
 100   91     Molinero Martin Joan             1958 ESP Sant Adrià                   3½  33½ 
 101   88     Planella Sanchez Jordi           1978 ESP Esplugues L'Avenc            3½  33  
 102  108     Yang Jack Nathaniel              1791 USA Marshall Chess Club (USA)    3½  32½ 
 103  131     Shevtsova Stefania               1506 RUS RUSSIA                       3½  31½ 
 104  101     Ordonez Gonzalez Gabriel         1845 COL COLOMBIA                      3  39  
 105  117     Erra Soler Gerard                1678 ESP Gramenet                      3  38  
 106   87     Centelles Vives Aleix            1983 ESP Vall de Tenes                 3  37½ 
 107   68     Navarro Gutierrez Andres Camilo  2077 ESP Ideal Clavé                   3  37  
 108  129     Laddha Shubh Jayesh              1544 USA USA                           3  35½ 
 109  121     Arora Honi                       1645 IND INDIA                         3  33½ 
 110   95     Pena Mor David                   1926 ESP Sant Martí                    3  33½ 
 111  124     Amit Panchal                     1634 IND INDIA                         3  32  
 112  109 MK  Severri Arrese Carlos            1779 ESP Agustí                        3  31½ 
 113  102     Lopez Capape Armando             1840 ESP Ramiro                        3  29½ 
 114   69     Cervello I Tost Roger            2073 ESP Peona i Peó                  2½  40  
 115   92     Ruiz Herrero Victor              1956 ESP Martorell                    2½  38  
 116   77     Brunet Gil Pol                   2035 ESP La Lira                      2½  34½ 
 117  130     Perez De Tudela Aznar Marc       1515 ESP Gramenet                     2½  33½ 
 118  100     Alcaraz Lopez Francesc           1846 ESP Foment Martinenc             2½  33  
 119  106 WCM Rodriguez Sofia                  1801 COL COLOMBIA                     2½  32  
 120  105     Anishka Vikram                   1826 IND INDIA                        2½  30½ 
 121  123     Sepiashvili Ivan                 1638 RUS RUSSIA                       2½  29  
 122   55 WIM Utiatskaja Irina                 2192 RUS RUSSIA                        2  37½ 
 123   97     Rojas Fernandez Andres           1915 ESP Sant Martí                    2  35  
 124  116     Quero Ortega Juan                1754 ESP El Prat                       2  26  
 125  119     Esteban Lupianez Jose Miguel     1672 ESP Cadena                        2  22½ 
 126   93     Montell Zabay Alberto            1951 ESP Tres Peons                   1½  33½ 
 127  132     Tateo Ida                        1202 USA Tres Peons                    1  33  
 128   99     Oualili Abdelali                 1849 MAR MOROCCO                       1  31½ 
 129  122     Fungueirino Pique Daniel         1640 ESP Agustí                        1  29  
 130  118     Escofet Llongueras Joan          1674 ESP Terrassa                      ½  28½ 
 131   36 FM  Radnai Adam                      2309 HUN HUNGARY                       0  27  
 132   89     Sanchez-Cozar Valero Juan        1975 ESP Sant Martí                    0  27


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година