Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Barcelona ESP, Badalona Open 2019

Rank SNo.     Name                             Rtg FED Club                         Pts Res. 
   1   32 IM  Rojas Keim Luis                 2338 CHI Granollers Canovelles         7   0   
   2   20 IM  Mascaro March Pedro             2376 ESP Binisalem                     7   0   
   3   22 IM  Lorenzo De La Riva Lazaro       2373 ESP Colon Sabadell Chessy         7   0   
   4   24 IM  Lopez Gonzalez Abel Fabian      2370 CUB Cuba                          7   0   
   5   27 IM  Hernandez Cristian Andres       2362 COL Colombia                      7   0   
   6    6 IM  Sturt Raven                     2462 USA U.S.A.                       6½   0   
   7   40 IM  Cruz Filemon                    2309 PER Sant Andreu C.E.             6½   0   
   8    2 GM  Munoz Miguel                    2514 ESP Sant Marti C.E.              6½   0   
   9   17 IM  Umetsubo Cesar Hidemitsu        2396 BRA Lira T.C.                    6½   0   
  10    7 FM  Sreeshwan Maralakshikari        2459 IND India                        6½   0   
  11   41 FM  Gelas Christophe                2304 FRA France                       6½   0   
  12   42 IM  Della Morte Pablo               2301 ARG Argentina                     6   0   
  13   26 IM  Panesso Rivera Henry            2367 COL Colombia                      6   0   
  14    8 IM  Berdayes Ason Dylan Isidro      2458 CUB Cuba                          6   0   
  15    5 GM  Oliva Castaneda Kevel           2479 CUB Cuba                          6   0   
  16    3 GM  Pena Gomez Manuel               2500 ESP Galicia                       6   0   
  17    4 GM  Moskalenko Viktor               2483 ESP Escola D'escacs De Barcelona  6   0   
  18   23 FM  Anuj Shrivatri                  2372 IND India                         6   0   
  19   12 IM  Harikrishnan A.Ra               2411 IND India                         6   0   
  20   15 FM  Fernandez Borrego Pablo         2408 ESP Galicia                       6   0   
  21   37 IM  Perpinya Rofes Lluis Maria      2319 ESP Colon Sabadell Chessy         6   0   
  22   14 FM  Leon Valdes Jony Wilson         2411 CUB Cuba                          6   0   
  23   33 FM  Becerra Juan David              2338 COL Colombia                     5½   0   
  24   49 FM  Kholopov Alexander A.           2239 RUS Russia                       5½   0   
  25   52 WIM Corrales Jimenez Zenia          2215 MEX Mexic                        5½   0   
  26   30 FM  Barbero Sendic Alejandro        2344 ESP Lleida C.E.                  5½   0   
  27   35 FM  Mateus Alejandro                2334 COL Colombia                     5½   0   
  28   16 IM  Morales Jhon Alexander          2405 COL Colombia                     5½   0   
  29   39 FM  Bru Rullo Llatzer               2311 ESP Cerdanyola Valles C.E.       5½   0   
  30   44 IM  Alexieva Silvia                 2273 FRA France                       5½   0   
  31   25 FM  Volkov Dmitriy                  2368 USA Estats Units                 5½   0   
  32   53     Borges Guilherme Deola          2188 BRA Brasil                       5½   0   
  33   19 IM  Panelo Marcelo                  2378 ARG Cor De Marina Badalona, C.E. 5½   0   
  34   34 FM  Cu Hor Winston Darwin           2336 GUA Guatemala                     5   0   
  35   11 GM  Perez Mitjans Orelvis           2426 ESP Cor De Marina Badalona, C.E.  5   0   
  36   21     Bick Gabriel                    2375 USA Estats Units                  5   0   
  37   75 WFM Diaz Del Valle Laura Beatriz    2034 CUB Cuba                          5   0   
  38   31 FM  Diaz Hernandez Heriberto        2343 CUB Cuba                          5   0   
  39   86 AGM Niklesh Kumar Jain              1985 IND India                         5   0   
  40   13 FM  Avila Pavas Santiago            2411 COL Colombia                      5   0   
  41   38     Escobar Medina Andres F         2313 COL Colombia                      5   0   
  42   59     Harshad S                       2125 IND India                         5   0   
  43   36 IM  Vehi Bach Victor Manuel         2331 ESP Escola D'escacs De Barcelona  5   0   
  44   61 WIM Chirivi C Jenny Astrid          2104 COL Colombia                      5   0   
  45   58 WIM Franco Valencia Angela          2125 COL Colombia                      5   0   
  46   43 FM  Yordanov Lachezar               2281 BUL Bulgaria                      5   0   
  47   54     Kulkarni Vinayak                2163 IND India                         5   0   
  48   51 WIM Castrillon Gomez Melissa        2227 COL Cor De Marina Badalona, C.E.  5   0   
  49   46 MK  Nieto Farreny Francesc          2259 ESP Tarrega C.E.                  5   0   
  50   47 IM  Blandon Luis Guillermo          2245 COL Colombia                     4½   0   
  51   45     Midoux Sebastien                2264 FRA France                       4½   0   
  52   67 WIM Argote Heredia Valentina        2088 COL Colombia                     4½   0   
  53   48 MK  Blasco Coll Andreu              2241 ESP Castelldefels, C.E.          4½   0   
  54   10 IM  Valderrama Quiceno Esteban Alb  2429 COL Colombia                     4½   0   
  55   29 FM  Herrera Juan Sebastian          2353 COL Colombia                     4½   0   
  56   88     Namitbir Singh Walia            1968 IND India                        4½   0   
  57   64 WIM Roumegous Marina                2093 FRA France                       4½   0   
  58   71     Iglesias Ojeda Fernando         2058 ESP Sant Boi C.E.                4½   0   
  59   66     Chirivi C Angie Lizeth          2091 COL Colombia                     4½   0   
  60   79     Hovakimyan Narek                2010 ARM Cor de Marina                4½   0   
  61   57     Snehal Bhosale                  2138 IND India                        4½   0   
  62   92     Toro Miguel Angel               1961 COL Colombia                     4½   0   
  63    1 IM  Nigalidze Gaioz                 2534 GEO Georgia                      4½   0   
  64   87     Tejes Suresh Kumar              1972 IND India                        4½   0   
  65   91 CM  Toro Castaneda Elizabeth        1961 COL Colombia                     4½   0   
  66   63     Boyer Censore Giuseppe Enmanuel 2094 VEN Cor De Marina Badalona, C.E. 4½   0   
  67  111     Fathima Abdeen                  1809 IND India                        4½   0   
  68   80     Arhan Chethan Anand             2003 IND India                         4   0   
  69   84 WFM Munoz Monroy Cinthya Carolina   1990 COL Colombia                      4   0   
  70   77 CM  Tanmay Jain                     2019 IND India                         4   0   
  71   78     Alcala Gonzalez Cesar           2015 ESP Peona I Peo, C.E.             4   0   
  72   50 MK  Campos Olaya Israel             2235 ESP Tarrega C.E.                  4   0   
  73   97     Sivanesan Subramanian           1948 MAS Malasia                       4   0   
  74   95     Riu Lopez Sergi                 1952 ESP Foment Martinenc C.E.         4   0   
  75  113     Laddha Yash Jayesh              1773 USA Estats Units                  4   0   
  76   55     Roorda Thijs                    2163 NED Nederland                     4   0   
  77  109     Ordonez Gonzalez Gabriel        1850 COL Colombia                      4   0   
  78   85 WFM Pachon Adriana                  1990 COL Colombia                      4   0   
  79   28 GM  Gaprindashvili Valeriane        2356 GEO Georgia                      3½   0   
  80   65 MK  Asensio Linan Teodoro           2092 ESP Comtal C.E.                  3½   0   
  81   60     Saguillo Gonzalez Oriol         2117 ESP Cerdanyola Mataro C.E.       3½   0   
  82   73     Bhavesh Mahajan                 2046 IND India                        3½   0   
  83   74 MK  Molano Lafuente Ismael          2034 ESP Barcelona, Club Escacs       3½   0   
  84  107     Moreno Oller Victor             1881 ESP Tres Peons C.E.              3½   0   
  85  119     Laddha Shubh Jayesh             1719 USA Estats Units                 3½   0   
  86   96     Fichtinger Leopold              1952 AUT Austria                      3½   0   
  87  101 CM  Lopez Rayo Santiago             1932 COL Colombia                     3½   0   
  88  126     Congrains Diaz Adrian Francisco    0 PER Peru                         3½   0   
  89   98 MK  Castells Briones Miquel         1944 ESP Sant Boi C.E.                3½   0   
  90  100     Greeshma Anand Dhumal           1934 IND India                        3½   0   
  91   72     Herrera Mellado Luis            2051 ESP Andalucia                    3½   0   
  92  102     Calle Ordonez Albert            1912 ESP Terrassa Del Csc, C.E.       3½   0   
  93   81     Gonzalez Alonso Marti           2001 ESP Colon Ateneu C.E.            3½   0   
  94  112     Barroso Quinones Antonio        1806 ESP Cor De Marina Badalona, C.E. 3½   0   
  95  116     Arora Honi                      1751 IND India                         3   0   
  96   76     Sagues Andreu Xavier            2025 ESP Congres C.E.                  3   0   
  97  103     Fernandez Martin Javier         1898 ESP Balsareny-Sallent U.E.        3   0   
  98   90 WFM Ojeda Lago Ariadna              1963 CUB Cuba                          3   0   
  99   89     Pique Safont Joan Manel         1966 ESP Tarrega C.E.                  3   0   
 100   68 MK  Sanchez Lopez Juan Manuel       2084 ESP Barcelona, Club Escacs        3   0   
 101  104     Mahajan Ayush                   1895 IND India                         3   0   
 102  106     Roa Ribera Alvaro               1882 ESP Cor De Marina Badalona, C.E.  3   0   
 103   99     Martinez Talavera Jordi         1934 ESP Cor De Marina Badalona, C.E.  3   0   
 104  110     Gonzalez Cobos Arnau            1815 ESP Sant Andreu C.E.              3   0   
 105   70 MK  Sayrol Clols Josep Maria        2068 ESP Calaf                        2½   0   
 106  114 MK  Severri Arrese Carlos           1757 ESP Agusti, Centre D'esport      2½   0   
 107  108     Martinez Perez Sergio           1850 ESP Colon Sabadell Chessy        2½   0   
 108  123     Volart Buil Jordi               1609 ESP Tres Peons C.E.              2½   0   
 109  115     Tardio Fran Emilio              1755 ESP Tres Peons C.E.              2½   0   
 110  118     Farre Buil Carles               1736 ESP Lira, La C.E.                2½   0   
 111  124     Asna Abdeen                     1602 IND India                        2½   0   
 112   94 MK  Gurrutxaga Telleria Jose Luis   1957 ESP Castelldefels, C.E.           2   0   
 113  120     Ledezma Toro Jorge              1670 CHI Universidad Buenos Aires      2   0   
 114  122     Esteban Lupianez Jose Miguel    1623 ESP Cadena Escacs Av Port         2   0   
 115  125     Colomer Gomez Jordi             2045 ESP Sant Cugat Club Escacs       1½   0   
 116  105     Triquell Sanchez Jaume          1887 ESP Cor De Marina Badalona, C.E. 1½   0   
 117  121     Anishka Vikram                  1648 IND India                        1½   0   
 118   83     Cardenas Fernando Adrian        1990 ESP Tres Peons C.E.               1   0   
 119  117     Corominas Garrido Jordi         1747 ESP Tres Peons C.E.               ½   0   
 120   93     Catarineu Morales Alex          1960 ESP Comtal C.E.                   0   0   
 121    9 IM  Davtyan Artur                   2440 ARM Armenia                       0   0   
       18 IM  Fernandez Reyes Lisandro        2384 ECU Ecuador                       0   0   
       56     Sierra Fonseca Edwin Andres     2156 COL Colombia                      0   0   
       62     Herrmann Roman                  2103 ARG Argentina                     0   0   
       69     Sarbojit Paul                   2074 IND India                         0   0   
       82     Hasnath Alahi  Chowdhury        2000 BAN Bangla Desh                   0   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година