Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 583 : 01.07.2019

партии 7921
Турнири 65

Вижте всички включени турнири

Bohumin CZE, Open 2019

Rank SNo.    Name                  Rtg FED Club                           Pts BH. 
   1    2 GM Andreev Eduard       2435 UKR                                 8  41½ 
   2    1 GM Kislinsky Alexey     2435 CZE Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.    8  39  
   3    3 IM Dobrovolsky Ladislav 2264 CZE Sk Slavoj Poruba                6  42½ 
   4    4 FM Sramek Vojtech       2233 CZE Sk Slavia Orlova                6  42  
   5    5 FM Tymrakiewicz Rafal   2222 POL                                 6  41½ 
   6    8    Pilch Roman          2129 CZE Tz Trinec                       6  38½ 
   7    7    Kubos Rostislav      2157 CZE Sk Slavia Orlova                6  36½ 
   8    6    Lojek Marek          2197 CZE Sk Slavia Orlova                6  36  
   9   16    Slabek Grzegorz      1953 POL                                 6  33  
  10   10    Horvath Tomas        2048 CZE Sk Slavia Orlova               5½  37½ 
  11   29    Oles Martin          1682 POL                                5½  37½ 
  12   12    Kulesza Andrzej      1967 POL                                5½  35  
  13   20    Pekarek Ales         1870 CZE Sk Slavia Orlova               5½  31  
  14   11    Koloczek Maciej      1981 POL                                5½  30  
  15   21    Maroszczyk Wieslaw   1861 CZE Tz Trinec                       5  36½ 
  16   18    Kania Dominik        1904 POL                                 5  36  
  17    9 FM Cempel Jaroslav      2064 CZE Sk Slavoj Poruba                5  36  
  18   25    Radecki Adam         1803 POL                                 5  35  
  19   27    Gardian Adam         1747 POL                                 5  34½ 
  20   17    Sramek Tomas         1936 CZE Sk Slavia Orlova                5  34  
  21   24    Sebesta Jan          1806 CZE Sk Slavia Orlova                5  34  
  22   30    Sputowski Jakub      1630 POL                                 5  34  
  23   13    Hanak Tomas          1962 CZE Rychvaldsky Spolek Sachovy 194  5  33½ 
  24   14    Borovicka Bohumil    1960 CZE Tatra Koprivnice                5  32½ 
  25   28    Zurawicki Jakub      1747 POL                                 5  30  
  26   36    Mrazek Roman         1486 CZE Sk Slavia Orlova                5  28  
  27   15    Trombik Karel        1959 CZE Sachovy Klub Hm Ostrava        4½  38  
  28   26    Volny Patrik         1778 CZE So Tj Sokol Mosty U Jablunkova 4½  34  
  29   19    Cvik Stepan          1885 CZE Sk Senov                       4½  34  
  30   31    Adamcik Bohdan       1623 CZE Rychvaldsky Spolek Sachovy 194 4½  33½ 
  31   34    Ursnik Patryk        1565 POL                                4½  31½ 
  32   45    Czerwinska Oliwia    1311 POL                                4½  29  
  33   32    Grzelak Piotr        1616 POL                                 4  35½ 
  34   23    Tylecek Drahomir     1814 CZE Tj Ostrava                      4  35  
  35   35    Cieply Krzysztof     1534 POL                                 4  34½ 
  36   33    Kijonka Ondrej       1583 CZE Sk Slavia Orlova                4  32  
  37   39    Bialik Nikodem       1425 POL                                 4  30½ 
  38   51    Mrozek Wojciech      1090 POL                                 4  30½ 
  39   41    Mrozek Zofia         1386 POL                                 4  29½ 
  40   40    Safarcik Miroslav    1406 CZE Sk Hostalkovice, Z.S.           4  29½ 
  41   42    Kubiniok Stanislaw   1375 POL                                 4  28½ 
  42   48    Bierski Jiri         1193 CZE Sk Slavia Orlova                4  27½ 
  43   37    Karalchuk Alieksej   1442 POL                                3½  30½ 
  44   49    Wojs Alicja          1142 POL                                3½  30  
  45   54    Moczala Maja         1039 POL                                3½  29  
  46   56    Fons Rudolf          1245 CZE Sachova Skola Bohumin, Z.S.    3½  29  
  47   38    Machura Jaroslav     1431 CZE                                3½  27½ 
  48   47    Tomanec Samuel       1193 CZE Sk Slavia Orlova               3½  27  
  49   59    Sekyra Vojtech       1100 CZE Sk Slavia Orlova               3½  26  
  50   50    Zurawicka Aleksandra 1100 POL                                3½  26  
  51   46    Fojcik Kacper        1260 POL                                 3  31  
  52   44    Kotas Marian         1334 CZE Sk Slavia Orlova                3  30  
  53   22    Szmek Milan          1834 CZE Sk Slavia Orlova                3  29½ 
  54   60    Fons Rudolf          1085 CZE Sachova Skola Bohumin, Z.S.     3  27  
  55   62    Bulawa Adam          1049 CZE Sk Slavia Orlova                3  27  
  56   55    Siudova Veronika     1250 CZE Sk Slavia Orlova                3  24½ 
  57   52    Rocek Lukas          1061 CZE Sk Slavia Orlova                3  23  
  58   53    Rocek Matyas         1050 CZE Sk Slavia Orlova               2½  24  
  59   61    Fonsova Alena        1083 CZE Sachova Skola Bohumin, Z.S.    2½  22  
  60   58    Luksova Elen Sofie   1100 CZE Sk Slavia Orlova               2½  21½ 
  61   43    Bruckmann Jan Gregor 1337 CZE Sk Slavia Orlova                2  29½ 
  62   57    Andilova Klara       1100 CZE Sk Slavia Orlova                2  26½ 
  63   63    Brejcha Lukas        1040 CZE Sachova Skola Bohumin, Z.S.     2  25  
  64   64    Kennedy Ingrid          0 CZE                                 1  27½ 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година