Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 560 : 10.11.2018

партии 4757
Турнири 29

Вижте всички включени турнири

Brest BLR, 2nd Black Pawn Open

Rank SNo.     Name                    Rtg FED Type Pts BH. BH.  SB   
   1    3 FM  Aliakbarov Anar        2270 AZE       4  14½ 16½ 12.25 
   2    2 FM  Bulanov Dmitri         2363 BLR       4  12  14  9.50  
   3    7     Ilyuchyk Yana        F 2125 BLR U20   4  12  13½ 9.50  
   4    1 GM  Tihonov Jurij          2400 BLR       4  12  12  9.25  
   5    8     Khulapov Vyacheslav    2107 RUS       4  10½ 11½ 8.50  
   6    5     Savitski Andrei        2243 BLR      3½  15  17  11.00 
   7    6     Kirilin Dmitrij        2159 BLR U16  3½  9½  10½ 6.25  
   8    4     Cherepov Alexej        2266 BLR       3  13½ 16  8.75  
   9   11     Shaban Alena         F 2027 BLR       3  12  14  7.25  
  10   10     Stasenko Alexey        2051 RUS U20   3  12  13½ 7.50  
  11   14     Klimko Rostislav       1726 BLR U14   3  12  13  5.50  
  12   15     Deblik Oleg            1705 BLR       3  10  11½ 6.00  
  13    9     Abdullayev Azer        2076 AZE      2½  14½ 16½ 6.50  
  14   13 CM  Navumenka Mikhei       1951 BLR U12  2½  13½ 15½ 6.50  
  15   12     Klachkou Tsimafei      1965 BLR U20  2½  13  15  6.00  
  16   22     Shaban Aliaksandra   F 1425 BLR U12  2½  10½ 10½ 3.25  
  17   20 WCM Lee Dariya           F 1471 KGZ U16  2½  10  12  5.00  
  18   21     Mulawa Cyprian         1454 POL U10   2  12  13  4.00  
  19   29     Vasilenka Vadzim          0 BLR       2  12  13  2.00  
  20   19     Borodulin Pavel        1516 BLR U16   2  11½ 12½ 3.00  
  21   16     Abgaryan Harutyun V.   1672 ARM U16   2  11  12  3.00  
  22   26     Kostsin. Dzmitry          0 BLR       2  10½ 11½ 2.00  
  23   25     Kasperovich Mikhail    1208 BLR U14   2  9½  10½ 3.00  
  24   27     Lee Amir                  0 KGZ U14   2   8   8  1.00  
  25   23     Suddenko Roman         1326 RUS U14  1½  12  13  2.00  
  26   18     Nikolaev Dmitry        1634 BLR U20   1  11  13  2.00  
  27   24     Shablyka Andrei        1270 BLR       1  10  10  0.00  
  28   28     Rukletsov Pantelei        0 BLR U12   1   9   9  0.00  
  29   30     Yazhova Maryia       F    0 BLR U16   1  7½  8½  1.00  
  30   17     Furseev Evgeniy        1667 BLR S65   0  9½  10½ 0.00  


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година