Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Caioba BRA, 5th Open

Rank SNo.     Name                            Rtg FED Club                    Pts Res. 
   1    3 GM  Hernandez Guerrero Gilberto    2547 MEX                         6½   0   
   2    4 GM  El Debs Felipe de Cresce       2530 BRA Sao Jose do Rio Preto   6½   0   
   3    8 GM  Santiago Yago De Moura         2477 BRA                         6½   0   
   4    7 IM  Di Berardino Diego Rafael      2482 BRA Ponta Lagoa - CXP       6½   0   
   5    1 GM  Mareco Sandro                  2640 ARG                          6   0   
   6    2 GM  Felgaer Ruben                  2559 ARG Sao Paulo                6   0   
   7    5 IM  Vazquez Guillermo              2495 PAR                          6   0   
   8    9 IM  Perdomo Leandro                2463 ARG Santa Catarina           6   0   
   9   10 IM  Quintiliano Pinto Renato R.    2455 BRA Sao Paulo                6   0   
  10   15 FM  Languidey Simon Alejandro      2429 ARG Sorocaba                 6   0   
  11    6 GM  Cubas Jose Fernando            2485 PAR Santa Catarina          5½   0   
  12   12 GM  Matsuura Everaldo              2449 BRA Santa Catarina          5½   0   
  13   11 IM  Molina Roberto Junio Brito     2454 BRA Parana                  5½   0   
  14   13 GM  Sunye Neto Jaime               2446 BRA Parana                  5½   0   
  15   16 FM  Rodrigues Edgar                2322 BRA Santa Catarina          5½   0   
  16   19 FM  Egoroff Jomar                  2276 BRA Maringa                 5½   0   
  17   14 GM  Garcia Palermo Carlos          2429 ITA                          5   0   
  18   17 FM  Aranha Filho Alvaro Z.         2307 BRA Santa Catarina           5   0   
  19   31 FM  Chemin Vitorio                 2182 BRA Ponta Grossa             5   0   
  20   34 FM  Araujo Adalberto Marcos        2167 BRA CX Curitiba              5   0   
  21   21 FM  Brito Luismar                  2259 BRA Paraiba                  5   0   
  22   23     Labussiere Victor              2247 BRA Goiania                  5   0   
  23   24 FM  Cruz William Ferreira Da       2236 BRA CX Sao Jose dos Pinhais  5   0   
  24   36 WIM Librelato Kathie Goulart       2157 BRA Santa Catarina          4½   0   
  25   39     Osipi Jair                     2137 BRA Maringa                 4½   0   
  26   41     Federzoni Enzo                 2120 BRA Ribeirao Preto          4½   0   
  27   18 FM  De Borba Guilherme             2296 BRA CX Blumenau             4½   0   
  28   28 FM  Martins Carlos                 2222 BRA Londrina                4½   0   
  29   32     Luz Arthur Nader               2180 BRA Sao Paulo               4½   0   
  30   37     Carstens Dobuchak Thiago       2149 BRA CX Blumenau             4½   0   
  31   22 WGM Amura Claudia                  2247 ARG                         4½   0   
  32   42     Ermel Francisco Roberto        2079 BRA Londrina                4½   0   
  33   30 FM  Gauche Charles                 2201 BRA Santa Catarina           4   0   
  34   20     Filgueiras Nathan Felipe       2260 BRA CX Blumenau              4   0   
  35   27 FM  Terao Juliana Sayumi           2227 BRA Ponta Lagoa - CXP        4   0   
  36   35 FM  Sega Carlos Alberto            2166 BRA Sao Paulo                4   0   
  37   46 FM  De Borba Gabriel               2064 BRA CX Blumenau              4   0   
  38   26 WIM Fernandez Maria Florencia      2229 ARG                          4   0   
  39   40 NM  Calcado Acyr Rogerio           2136 BRA Curitiba                 4   0   
  40   38     Moura Eduardo Eugenio Chaves   2141 BRA Belo Horizonte           4   0   
  41   48 WIM Ichimura G. Barbosa Larissa Y. 2033 BRA Santa Catarina           4   0   
  42   45     Labussiere Yago                2065 BRA Goiania                  4   0   
  43   25 IM  Tsuboi Edson Kenji             2234 BRA Sao Paulo               3½   0   
  44   55     Librelato Ana Julia Goulart    1704 BRA ACX Icara               3½   0   
  45   44     De Oliveira Edson Luciani      2069 BRA CX Curitiba             3½   0   
  46   52     Moyses Sobrinho Elias          1890 BRA Santa Catarina          3½   0   
  47   33 NM  Dias Anderson Tatsch           2177 BRA CX Curitiba             3½   0   
  48   50     Guimaraes Artemis Pamela       1959 BRA Sorocaba                3½   0   
  49   57     Ibanez Jorge Llivi             1520 BRA Parana                  3½   0   
  50   29 WFM Alboredo Julia                 2205 BRA Ponta Lagoa - CXP       3½   0   
  51   51     Gamarra Ramon                  1900 PAR                          3   0   
  52   53     Duailibi Ricardo Miguel        1871 BRA Mato Grosso do Sul       3   0   
  53   43     Nunes Jr Sidney                2075 BRA Colegio Betta           2½   0   
  54   47     Acosta Pablo Alejandro         2060 ARG Parana                  2½   0   
  55   49     Lopes Artur Farias             1990 BRA Idaiatuba               1½   0   
  56   56     Do Prado Hamilton Mesquita     1691 BRA Florianopolis           1½   0   
  57   54     Silva Janderson Rossi Da       1864 BRA Curitiba                1½   0   


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година