Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 533 : 10.02.2018

партии 6462
Турнири 34

Вижте всички включени турнири

Caleta ENG, Gibraltar Masters 2018

Rank SNo.     Name                             Rtg FED Type Pts Pts. ratP 
   1    1 GM  Aronian Levon                   2797 ARM      7½   3   2746 
   2    2 GM  Vachier-Lagrave Maxime          2793 FRA      7½   2   2759 
   3    3 GM  Nakamura Hikaru                 2781 USA      7½   1   2822 
   4   12 GM  Rapport Richard                 2700 HUN      7½   0   2763 
   5    7 GM  Vitiugov Nikita                 2732 RUS      7½   0   2731 
       11 GM  Adams Michael                   2709 ENG      7½   0   2731 
   7    6 GM  Le Quang Liem                   2737 VIE      7½   0   2713 
   8   16 GM  Howell David W L                2682 ENG       7   0   2760 
   9   31 GM  Gupta Abhijeet                  2610 IND       7   0   2732 
  10   81 GM  Debashis Das                    2501 IND       7   0   2728 
  11    9 GM  Duda Jan-Krzysztof              2724 POL U20   7   0   2713 
       33 GM  Oparin Grigoriy                 2607 RUS       7   0   2713 
  13   10 GM  Wang Hao                        2711 CHN       7   0   2710 
  14   32 GM  Vocaturo Daniele                2609 ITA       7   0   2679 
  15   14 GM  Gelfand Boris                   2697 ISR       7   0   2673 
  16   25 GM  Sethuraman S.P.                 2646 IND       7   0   2672 
  17   19 GM  Sutovsky Emil                   2673 ISR       7   0   2668 
  18   15 GM  Dubov Daniil                    2694 RUS       7   0   2658 
  19  116     Henderson De La Fuente Lance    2429 ESP U16   7   0   2642 
  20   93 GM  Kobo Ori                        2477 ISR       7   0   2638 
  21   13 GM  Cheparinov Ivan                 2699 BUL       7   0   2634 
  22   18 GM  Motylev Alexander               2673 RUS       7   0   2633 
       45 GM  Narayanan S. L.                 2573 IND U20   7   0   2633 
  24   66 GM  Epishin Vladimir                2536 RUS       7   0   2595 
  25   35 GM  Bindrich Falko                  2605 GER       7   0   2594 
  26   38 GM  Antipov Mikhail Al.             2588 RUS      6½   0   2715 
  27   30 GM  Gledura Benjamin                2612 HUN U20  6½   0   2711 
  28   24 GM  Grandelius Nils                 2647 SWE      6½   0   2686 
  29   65 GM  Mikhalevski Victor              2538 ISR      6½   0   2674 
  30  104 GM  Cramling Pia                  F 2449 SWE      6½   0   2659 
  31   49 FM  Esipenko Andrey                 2571 RUS U16  6½   0   2643 
  32   59 GM  Deac Bogdan-Daniel              2549 ROU U18  6½   0   2639 
  33  108 GM  Venkatesh M.R.                  2445 IND      6½   0   2635 
  34    4 GM  Navara David                    2749 CZE      6½   0   2633 
  35    8 GM  Ivanchuk Vassily                2726 UKR      6½   0   2619 
  36   63 GM  Lalith Babu M R                 2542 IND      6½   0   2600 
  37   44 GM  Tregubov Pavel V.               2575 RUS      6½   0   2599 
  38   21 GM  Saric Ivan                      2664 CRO      6½   0   2596 
  39    5 GM  Harikrishna P.                  2745 IND      6½   0   2591 
  40   23 GM  Akobian Varuzhan                2647 USA      6½   0   2583 
  41   36 GM  Svane Rasmus                    2595 GER      6½   0   2581 
  42   68 GM  Swapnil S. Dhopade              2533 IND      6½   0   2580 
  43   54 GM  Lagno Kateryna                F 2556 RUS      6½   0   2554 
  44  102 IM  Prasanna Raghuram Rao           2458 IND      6½   0   2549 
  45   37 GM  Gopal G.N.                      2593 IND      6½   0   2536 
  46   71 IM  Nihal Sarin                     2524 IND U14  6½   0   2523 
  47   77 GM  Kollars Dmitrij                 2505 GER U20  6½   0   2514 
  48   61 GM  Kaidanov Gregory                2548 USA      6½   0   2498 
  49   27 GM  Bosiocic Marin                  2628 CRO      6½   0   2485 
  50   78 IM  Batsiashvili Nino             F 2504 GEO       6   0   2615 
  51   58 GM  Pichot Alan                     2552 ARG U20   6   0   2586 
  52   98 IM  Dragnev Valentin                2466 AUT U20   6   0   2578 
  53   53 GM  Peralta Fernando                2559 ARG       6   0   2573 
  54   57 GM  Perez Ponsa Federico            2553 ARG       6   0   2571 
  55   72 GM  Antal Gergely                   2522 HUN       6   0   2568 
  56   42 GM  Sandipan Chanda                 2579 IND       6   0   2563 
  57  123 IM  Kozak Adam                      2418 HUN U16   6   0   2550 
  58   69 GM  Lei Tingjie                   F 2531 CHN       6   0   2544 
  59   39 GM  Buhmann Rainer                  2587 GER       6   0   2541 
  60   90 IM  Xu Yi                           2482 CHN U20   6   0   2537 
  61   51 GM  Huzman Alexander                2561 ISR       6   0   2535 
  62   80 GM  Gunina Valentina              F 2502 RUS       6   0   2526 
  63  138 IM  Haria Ravi                      2374 ENG U20   6   0   2523 
  64   46 GM  Ju Wenjun                     F 2572 CHN       6   0   2520 
  65   34 GM  Papp Gabor                      2607 HUN       6   0   2518 
  66  144 FM  Tate Alan                       2358 SCO       6   0   2502 
  67   48 GM  Muzychuk Anna                 F 2571 UKR       6   0   2495 
  68   41 GM  Donchenko Alexander             2580 GER U20   6   0   2493 
  69   91 IM  Zanan Evgeny                    2482 ISR U20   6   0   2491 
  70  130 FM  Bakalchuk Johnatan              2400 ISR U20   6   0   2488 
  71   94 GM  Salomon Johan                   2476 NOR       6   0   2478 
  72   26 GM  Banusz Tamas                    2641 HUN       6   0   2476 
  73   28 GM  Georgiev Kiril                  2623 BUL       6   0   2474 
  74   56 GM  Michalik Peter                  2553 CZE       6   0   2469 
  75  169 FM  Merario Alarcon Andres          2298 ESP       6   0   2462 
  76  100 IM  Paehtz Elisabeth              F 2464 GER       6   0   2452 
  77   20 GM  Anton Guijarro David            2666 ESP       6   0   2442 
  78   86 GM  Cuenca Jimenez Jose Fernando    2489 ESP       6   0   2413 
  79  103 IM  Yankelevich Lev                 2456 GER       6   0   2391 
  80  110 IM  Docx Stefan                     2442 BEL       6   0   2355 
  81   82 GM  Gagare Shardul                  2494 IND      5½   0   2608 
  82   47 GM  Moussard Jules                  2571 FRA      5½   0   2599 
  83  139 FM  Prithu Gupta                    2373 IND U14  5½   0   2570 
  84   50 GM  Grigoriants Sergey              2568 RUS      5½   0   2566 
  85  149 IM  Hemant Sharma (Del)             2348 IND      5½   0   2556 
  86   64 GM  Muzychuk Mariya               F 2540 UKR      5½   0   2553 
  87   96 IM  Saduakassova Dinara           F 2470 KAZ      5½   0   2529 
  88   17 GM  Short Nigel D                   2681 ENG      5½   0   2522 
  89  121 IM  Sonis Francesco                 2425 ITA U16  5½   0   2515 
  90  163 IM  Perez Garcia Rodney Oscar       2320 CUB      5½   0   2511 
  91   75 GM  Steinberg Nitzan                2512 ISR U20  5½   0   2509 
  92   74 IM  Praggnanandhaa R                2515 IND U14  5½   0   2506 
  93  136 IM  Mohammad Nubairshah Shaikh      2380 IND U20  5½   0   2500 
  94   84 WGM Goryachkina Aleksandra        F 2493 RUS U20  5½   0   2478 
  95   60 GM  Baron Tal                       2548 ISR      5½   0   2475 
  96   67 GM  Dvirnyy Danyyil                 2534 ITA      5½   0   2471 
  97   62 GM  Moroni Luca Jr                  2547 ITA U18  5½   0   2469 
  98  137 IM  Mkrtchian Lilit               F 2378 ARM      5½   0   2461 
  99   40 GM  Huschenbeth Niclas              2587 GER      5½   0   2447 
 100   79 GM  Blomqvist Erik                  2502 SWE      5½   0   2441 
 101   85 IM  Christiansen Johan-Sebastian    2492 NOR U20  5½   0   2439 
 102   87 GM  Stefanova Antoaneta           F 2489 BUL      5½   0   2437 
 103  114 IM  Swayams Mishra                  2432 IND      5½   0   2434 
 104  190 WGM Paramzina Anastasya           F 2225 RUS U20  5½   0   2428 
 105  112 FM  Gavrilescu David                2437 ROU U16  5½   0   2421 
 106  129 WGM Hoolt Sarah                   F 2400 GER      5½   0   2416 
 107  156 WGM Gara Ticia                    F 2331 HUN      5½   0   2410 
 108   95 GM  Studer Noel                     2476 SUI      5½   0   2398 
 109  105 IM  Grinberg Eyal                   2448 ISR U20  5½   0   2397 
 110  134 IM  Erenberg Ariel                  2382 ISR U18  5½   0   2395 
 111   89 IM  Suarez Gomez Julio              2486 ESP U20  5½   0   2392 
 112   52 GM  Kosteniuk Alexandra           F 2561 RUS      5½   0   2391 
 113   55 GM  Vasquez Schroeder Rodrigo       2554 CHI      5½   0   2390 
 114  122 GM  Solomon Kenny                   2420 RSA      5½   0   2384 
 115  142 FM  Blohberger Felix                2367 AUT U16  5½   0   2383 
 116  106 IM  Cawdery Daniel                  2446 RSA      5½   0   2381 
 117   88 GM  Khotenashvili Bela            F 2486 GEO      5½   0   2379 
 118  172 FM  Perez Flavio                    2279 FRA      5½   0   2371 
 119  133 IM  Sukandar Irine Kharisma       F 2387 INA      5½   0   2370 
 120  141 FM  Bjerre Jonas Buhl               2367 DEN U14  5½   0   2369 
 121  131 IM  Martinez Martin David           2399 ESP      5½   0   2363 
 122   83 IM  Bellahcene Bilel                2494 FRA U20  5½   0   2350 
 123  211     Bopp Thomas  Dr.                2154 GER S60  5½   0   2197 
 124  155 GM  Bellon Lopez Juan Manuel        2334 SWE S60   5   0   2513 
 125   22 GM  Iturrizaga Bonelli Eduardo      2650 VEN       5   0   2456 
 126  168 FM  De Haan Eric                    2304 NED       5   0   2454 
 127  101 IM  Lou Yiping                      2462 CHN       5   0   2448 
 128  117 IM  Gaehwiler Gabriel               2428 SUI       5   0   2445 
      151 FM  Lombaers Peter                  2345 NED       5   0   2445 
 130  120 IM  Vega Gutierrez Sabrina        F 2427 ESP       5   0   2419 
 131  127 IM  Melia Salome                  F 2404 GEO       5   0   2401 
 132   99 GM  Larino Nieto David              2464 ESP       5   0   2397 
 133   73 GM  Dzagnidze Nana                F 2522 GEO       5   0   2396 
 134  118 IM  Ladron De Guevara Pinto Paolo   2427 ESP       5   0   2381 
 135  119 IM  Raja Harshit                    2427 IND U18   5   0   2378 
 136  166 FM  Goriatchkin Jouri               2310 RUS       5   0   2377 
 137  171 IM  Mannion Stephen R               2285 SCO       5   0   2372 
 138   97 IM  Cernousek Lukas                 2468 CZE       5   0   2371 
 139  113 GM  Tarjan James                    2432 USA S60   5   0   2367 
 140  160 WGM Papp Petra                    F 2324 HUN       5   0   2364 
 141  145 IM  Perez Garcia Alejandro          2357 ESP U18   5   0   2344 
 142   70 GM  Libiszewski Fabien              2530 FRA       5   0   2340 
 143  135 IM  Stark Lars                      2381 GER       5   0   2332 
 144  148 IM  Renman Nils-Gustaf              2350 SWE S60   5   0   2331 
 145  132 IM  Batchimeg Tuvshintugs         F 2398 MGL       5   0   2324 
 146  186 WIM Nandhidhaa Pv                 F 2238 IND       5   0   2319 
 147  109 GM  Akesson Ralf                    2443 SWE       5   0   2318 
      128 IM  Shachar Ehud                    2401 ISR       5   0   2318 
 149  204 WIM Sahl Sheila Barth             F 2178 NOR       5   0   2316 
 150  125 IM  Wallace John Paul               2415 AUS       5   0   2306 
 151   92 IM  Almagro Llamas Pablo            2479 ESP       5   0   2293 
 152  140 IM  Devereaux Maxim L               2370 NOR       5   0   2274 
 153  124 IM  Pigott John C                   2418 ENG S60   5   0   2259 
 154  220     Villar Reymundo Juan Antonio    2121 PER       5   0   2246 
 155  165 IM  Povah Nigel E                   2310 ENG S60   5   0   2167 
 156  201     Pinho Paulo                     2186 POR       5   0   2117 
 157  255 CM  Bozinovic Boban                 1972 AUT       5   0   2082 
 158  147 IM  Gara Anita                    F 2350 HUN      4½   0   2459 
 159  162 FM  Sadhwani Raunak                 2321 IND U14  4½   0   2445 
 160  159 IM  Padmini Rout                  F 2325 IND      4½   0   2404 
 161  170 FM  De Francesco Klaus              2287 GER      4½   0   2393 
 162  150 FM  Gandrud Vegar Koi               2346 NOR      4½   0   2389 
 163  107 IM  Esserman Marc                   2446 USA      4½   0   2369 
 164  176 IM  Mohota Nisha                  F 2269 IND      4½   0   2368 
 165  143 IM  Lazarne Vajda Szidonia        F 2362 HUN      4½   0   2352 
 166  146 GM  Paehtz Thomas                   2356 GER S60  4½   0   2349 
 167  111 GM  Zhukova Natalia               F 2438 UKR      4½   0   2342 
 168  164 FM  Lopez Mulet Inigo               2318 ESP U18  4½   0   2334 
 169  115 IM  Wemmers Xander                  2430 NED      4½   0   2319 
 170  230 WIM Tejaswini Sagar               F 2081 IND U18  4½   0   2315 
 171  158 FM  Horvath Dominik                 2329 AUT U16  4½   0   2311 
      209 WFM Movileanu Daniela             F 2163 ITA      4½   0   2311 
 173  161 WIM Garcia Martin Marta           F 2323 ESP U18  4½   0   2308 
 174  184     Oglaza Oskar                    2245 POL U14  4½   0   2298 
 175  126 IM  Keymer Vincent                  2408 GER U14  4½   0   2281 
 176  180 FM  Yoo Christopher Woojin          2254 USA U12  4½   0   2265 
 177  182 FM  Gavilan Diaz Mario              2251 ESP      4½   0   2264 
 178  187 FM  Serarols Mabras Bernat          2235 ESP      4½   0   2246 
 179  178 FM  Antova Gabriela               F 2260 BUL U16  4½   0   2230 
 180  235 CM  Coleman David J                 2055 ENG S60  4½   0   2207 
 181  225     Pabalan Rocky                   2098 PHI      4½   0   2200 
 182  205     Weisbuch Udi                    2177 ISR      4½   0   2196 
 183  175 WIM Heinemann Josefine            F 2270 GER U20  4½   0   2194 
 184  216     Barrenechea Bahamonde Gustavo   2127 ESP      4½   0   2193 
 185  167 WGM Rapport Jovana                F 2305 SRB      4½   0   2188 
 186  215 IM  Ranaivoharisoa Alain            2142 MAD      4½   0   2170 
 187  196 FM  Van Zyl-Rudd Jack               2197 RSA U16  4½   0   2168 
 188  203     Guthrie David                   2181 NZL      4½   0   2157 
 189  206     Lochte Thomas                   2169 GER S60  4½   0   2073 
 190   29 GM  Edouard Romain                  2613 FRA       4   0   2522 
 191   76 IM  Santos Ruiz Miguel              2510 ESP U20   4   0   2330 
 192  191 WIM Richards Heather S            F 2223 AUS       4   0   2316 
 193  185 FM  Plotkin Victor                  2242 CAN       4   0   2296 
      188 WGM Maisuradze Nino               F 2234 FRA       4   0   2296 
 195  232     Berrocal Ruiz Valentin          2068 ESP       4   0   2272 
 196  217     Spence David J                  2127 ENG       4   0   2255 
 197  212     Pein Jonathan                   2153 ENG U20   4   0   2217 
 198  153 FM  Jessel Stephen                  2342 IRL       4   0   2215 
 199  198     Gonzalez Gonzalez Alfonso       2192 ESP       4   0   2213 
 200  174     Bliumberg Vladislav             2276 UKR       4   0   2200 
 201  214     Maloberti David                 2148 FRA       4   0   2193 
 202  245     Roman Lopez Jesus               2008 ESP       4   0   2189 
 203  189 FM  Kvisla Johannes Luangtep        2234 NOR       4   0   2174 
 204  181     Lercel Michal                   2252 POL       4   0   2171 
 205  179 IM  Meszaros Andras                 2258 HUN S60   4   0   2166 
 206  226 WFM Hapala Elisabeth              F 2097 AUT       4   0   2160 
 207  200     Barthel Ansgar                  2187 GER       4   0   2143 
 208  222 FM  Smith Andrew Philip             2111 IRL       4   0   2137 
 209  199     Bendayan Claros Aaron           2191 ESP       4   0   2134 
 210  247 WIM Gagare Shalmali               F 2001 IND       4   0   2120 
 211  239     Janiszewski Maciej              2029 POL       4   0   2118 
 212  173 FM  Bergstrom Rolf                  2276 SWE S60   4   0   2115 
 213  219     Veltkamp Gerben                 2123 NED       4   0   2110 
 214  202     Barraza Caracuel Ignacio        2185 ESP S60   4   0   2099 
 215  276     Cherigui Mourad                 1892 MAR       4   0   2095 
 216  242     Sanjuan Garcia Miguel           2019 ESP       4   0   2093 
 217  246     Safarian Alek                   2006 AUS       4   0   2092 
 218  197 CM  Walton Alan J                   2194 ENG       4   0   2070 
 219  241     Hamer Martyn                    2020 ENG       4   0   2048 
 220  253     Cramling Bellon Anna          F 1978 SWE U16   4   0   2040 
 221  234     Arroyo Rodriguez Jesus          2057 ESP       4   0   2024 
 222  268     Mayank Pal                      1834 IND U14   4   0   1970 
 223  154 IM  Quillan Gary                    2340 ENG      3½   0   2488 
 224   43 GM  Ibarra Jerez Jose Carlos        2577 ESP      3½   0   2424 
 225  152 IM  Bellin Robert                   2343 ENG S60  3½   0   2247 
 226  193     Midonet Matthieu                2213 FRA      3½   0   2174 
 227  210     Verneuil Pascal                 2159 FRA      3½   0   2146 
 228  262     Sajjadi Kimiya                F 1911 NOR U20  3½   0   2109 
 229  259     Suez-Panama Gilles              1959 FRA      3½   0   2108 
 230  244 WCM Avila Fraire Ameyalli         F 2014 MEX U20  3½   0   2100 
 231  194     Semprun Martinez Fernando       2209 ESP      3½   0   2091 
 232  264     Obiamiwe Paul                   1891 NGR      3½   0   2076 
 233  221     Stewart Ashley                  2120 ENG      3½   0   2044 
 234  263 WFM Chibnall Alana                F 1906 AUS      3½   0   2043 
 235  243     Bryant Richard B E              2016 ENG S60  3½   0   2007 
 236  236     Marder Simon                    2054 SWE      3½   0   1969 
 237  227     Bolt Graham                     2094 ENG      3½   0   1960 
 238  266     Lochte Szilvia                F 1862 HUN      3½   0   1813 
 239  272     Klementys Jerzy                 1739 POL      3½   0   1777 
 240  195     Longa Yauca Javier              2198 PER       3   0   2298 
 241  228 WFM Cholleti Sahajasri            F 2083 IND       3   0   2158 
 242  192 IM  Estrada Nieto Julian            2222 MEX       3   0   2149 
 243  224     Byron Alan M                    2099 ENG       3   0   2133 
 244  223 CM  Osuna Vega Enrique              2102 ESP       3   0   2097 
 245  208 FM  Baert Andy                      2164 BEL       3   0   2070 
 246  240     Hewson Brian W R                2024 ENG S60   3   0   2052 
 247  213     De Graaf Dick                   2152 NED       3   0   2006 
 248  229     Compton Alistair                2082 NZL       3   0   1998 
 249  218     Herzwurm Robert                 2123 GER       3   0   1983 
 250  250     Burke Mitchell R                1989 ENG       3   0   1981 
 251  267     Gillis Onieva Celia           F 1848 ESP U18   3   0   1980 
 252  252     Vilarnovo Caamano Jose          1981 ESP       3   0   1946 
 253  207 WIM Makka Ioulia                  F 2167 GRE       3   0   1935 
 254  251     Biegel Thomas                   1984 GER       3   0   1922 
 255  254 CM  Dev Shah                        1977 IND U12   3   0   1890 
 256  256     Van De Groep William            1972 NED       3   0   1867 
 257  258 CM  Helin Mikael                    1962 SWE       3   0   1828 
 258  274     Yilmaz Kazim                    1656 NOR       3   0   1800 
 259  265     Mozelius Peter                  1871 SWE       3   0   1714 
 260  237     Kozarcanin Sead                 2048 CRO S60  2½   0   2045 
 261  231     Bjerre Tavs                     2071 DEN      2½   0   1950 
 262  233     Dasaolu Rotimi                  2064 NGR      2½   0   1929 
 263  248     Adewole Adeyinka                2001 NGR      2½   0   1920 
 264  238 CM  Reuben Stewart                  2045 ENG S60  2½   0   1865 
 265  269     Gravett Alan D                  1825 ENG S60  2½   0   1825 
 266  273     Francois-Haugrin Said           1714 FRA U16  2½   0   1783 
 267  157 FM  Sanchez Jerez Emilio Miguel     2330 ESP       2   0   2130 
 268  261     Ansari Athar                    1919 ENG       2   0   1871 
 269  260 FM  Odeh Kenneth                    1922 NGR       2   0   1806 
 270  271     Wilson Matthew R                1782 ENG       2   0   1805 
 271  257     Edvardsen Ragnar                1968 NOR S60   2   0   1729 
 272  249     Redondo Flores David            2000 ESP      1½   0   2028 
 273  270     Opasiak Dustin Tennessee        1797 POL      1½   0   1875 
 274  183     Mifsud T.                       2250 MLT       ½   0   1803 
 275  275     Bullock Lee                     1572 ENG       ½   0   1089 
 276  177 FM  Schwartz Ylon                   2267 USA       0   0    0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година