Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 560 : 10.11.2018

партии 4757
Турнири 29

Вижте всички включени турнири

Curitiba BRA, 1st FEXPAR Open

Rank SNo.     Name                                    Rtg FED Club                                      Type Pts Res. BH. BH.  SB   
   1    9 NM  Calcado Acyr Rogerio                   2093 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                    6½   0   26½ 29½ 26.25 
   2    5 FM  Chemin Vitorio                         2116 BRA Ponta Grossa                              S65   6   0   27½ 30½ 24.00 
   3    6 FM  Dos Santos Junior Haroldo Cunha        2114 BRA Associação de Xadrez de Joaçaba                5½   0   30½ 33½ 25.00 
   4    1     Oliveira Jonathan De                   2196 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                    5½   0   27½ 31½ 24.75 
   5   13     Barbosa Jefferson Lucas Munhoz         2016 BRA                                                5½   0   25  28½ 22.25 
   6   12     Oliveira Fernando Ventura              2044 BRA AFLUX/Rio de Janeiro                            5   0   29½ 32½ 21.75 
   7    8     Do Valle Cardoso Lucas                 2101 BRA Clube de Xadrez de Florianopolis          U16   5   0   29  32  19.50 
   8    3     Mazetto Sergio Luiz                    2149 BRA São Paulo                                       5   0   28½ 32  22.25 
   9    4 NM  Osipi Jair                             2144 BRA Clube de Xadrez de Maringa                      5   0   27  29½ 18.75 
  10   14     De Arruda Filho Nivaldo Jesus          2016 BRA Dourados                                        5   0   26½ 30  20.50 
  11   28     Moura Ulisses Atila Arrais E           1838 BRA                                                 5   0   25½ 28  18.00 
  12   16     Canalli Juliano Jose                   1973 BRA Clube São José dos Pinhais                      5   0   24  26  17.25 
  13   22     Moyses Sobrinho Elias                  1931 BRA Clube de xadrez de Itajaí                       5   0   22½ 23  15.50 
  14    2 NM  Dias Anderson Tatsch                   2173 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                    4½   0   31  35  20.75 
  15   29     Filho Marcelo Adriano Nunes            1837 BRA Clube de Xadrez de Jaragua                     4½   0   30  32½ 19.00 
  16   17     Acosta Pablo Alejandro                 1971 ARG Clube de Xadrez de Curitiba                    4½   0   28  31  16.25 
  17    7 CM  Mafra Kaiser Luiz                      2106 BRA Clube de Xadrez de Florianopolis               4½   0   28  30  16.75 
  18   10     Carvalho Rafael Cunha De               2067 BRA Aparecida                                      4½   0   28  29½ 16.25 
  19   27     Klein Luan Carlos                      1838 BRA Clube Concordiense de Xadez/Concórdia     U18  4½   0   26  29  16.75 
  20   30     Salvadego Matheus Henrique De O        1818 BRA Clube São José dos Pinhais                U12  4½   0   24½ 26  12.25 
  21   19 WFM Chang Suzana                         F 1968 BRA                                                4½   0   24  26½ 14.00 
  22   15     Lopes Marcelo Ferreira                 1999 BRA Campo Grande MS                                4½   0   23½ 26  14.50 
  23   20     Dornelles Marcio Neron Camargo         1962 BRA Metropole Clube de Xadrez/Porto Alegre RS      4½   0   23½ 26  14.25 
  24   41     Ramos Beny Irwing Pankiewicz           1655 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                     4   0   27  27½ 12.50 
  25   36     Marques Junior Marcos Antonio          1732 BRA Clube de Xadrez de Florianopolis          U18   4   0   25  27  12.50 
  26   34     Da Silva Joao Carlos Orguim            1751 BRA Porto Alegre                                    4   0   24½ 27  13.00 
  27   88     Munaretto Junior Alvanir Luiz             0 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                     4   0   24  25½ 12.25 
  28   47     Venter Paulo Regis                     1606 BRA                                                 4   0   24  24½ 11.25 
  29   42     Borges Leonardo Hisao Herai            1651 BRA Sepam/Ponta Grossa                        U14   4   0   23  25  11.00 
  30   45     Da Rocha Lucas Sampaio                 1612 BRA São Paulo                                       4   0   22½ 25  11.50 
  31   23     Salustiano Murilo Gimenez              1925 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                     4   0   22½ 24½ 9.00  
  32   32     Da Silva Anderson Lemes                1773 BRA Ponta Grossa                              U14   4   0   22  24  11.25 
       33     Pereira Armando Scharlau               1764 BRA São Leopoldo                                    4   0   22  24  11.25 
  34   25     Souza Dos Santos Matheus Garcett       1900 BRA                                                 4   0   21  23  11.75 
  35   74     Xavier Kayo Henrique Campos            1271 BRA Clube São José dos Pinhais                U16   4   0   20  22  11.25 
  36   31     Cordioli Jairo Ribeiro                 1804 BRA Penha                                     S65  3½   0   28½ 30½ 10.75 
  37   40     Szuba Joao Gabriel Muniz               1661 BRA Clube de Xadrez de Curitiba               U16  3½   0   25½ 28  11.50 
  38   80     Ramazzotte Alexandre                   1800 BRA Soberano Rei/Arapongas                         3½   0   25  28  12.00 
  39   11     Zini Jhone Marcelo                     2066 BRA Avulso                                         3½   0   24½ 27½ 11.25 
  40   89     Verboski Anderson Da Costa                0 BRA Curitiba                                       3½   0   24½ 26½ 10.50 
  41   59 CM  Sarda Pedro Sada                       1493 BRA Clube de Xadrez dez Florianopolis         U12  3½   0   23½ 24½ 8.75  
  42   81     Khodr Chiah Jamal                      1790 BRA                                                3½   0   22½ 25½ 10.25 
  43   63     Rosa Gabriel Redon                     1432 BRA Clube de Xadrez de Curitiba               U12  3½   0   21  23  8.50  
  44   24     Lopes Aloisio Ponti                    1913 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                    3½   0   21  23  8.00  
  45   49     Pereira Fo Hildebrando Apolonio        1595 BRA Salvador                                       3½   0   21  22½ 9.50  
  46   35     Melo Sergio Roberto Sampaio            1749 BRA São Paulo                                 S65  3½   0   21  22  8.75  
  47   64     Silva Richard Santana                  1394 BRA Clube São José dos Pinhais                U16  3½   0   21  22  8.75  
  48   26     Dias Joao Batista                      1891 BRA Galeria de Xadrez Borba Gato                    3   0   25½ 27  7.50  
  49   68     De Oliveira Wythor Rogerio             1335 BRA Clube São José dos Pinhais                U14   3   0   24½ 27½ 9.50  
  50   54     Da Silva Ronivan Sousa                 1537 BRA Tres Lagoas                                     3   0   23½ 24½ 6.00  
  51   75     Muller Nelson Arno                     1149 BRA Clube de Xadrez de Curitiba               S65   3   0   22½ 24  6.50  
  52   53     Gomes Carlos                           1543 BRA Brasília DF                                     3   0   22½ 24  6.50  
  53   84     Bacila Carlos Roberto                  1755 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                     3   0   22  24  8.00  
  54   70     Carvalho Isis                        F 1319 BRA Ponta Grossa                              F12   3   0   22  23  9.00  
  55   57     Salvadego Erika Giovana De O.        F 1527 BRA Clube São José dos Pinhais                F14   3   0   22  23  7.75  
  56   58     Ramazzotte Daniel Alexandre            1516 BRA Soberano Rei/Arapongas                    U14   3   0   21½ 23½ 7.00  
  57   61     Boutin Neto Mauro Albano               1458 BRA Sepam/Ponta Grossa                        U12   3   0   21  23  7.50  
  58   21 CM  Correa Jose Augusto                    1935 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                     3   0   20½ 23  8.75  
  59   43     Feller Gabriela Luisa Vicente        F 1643 BRA Clube de Xadrez de Blumenau               F14   3   0   20½ 21½ 7.50  
  60   66     Schafranski Marcelo Emanuel            1367 BRA Clube Ponta Lagoa/Ccxpg-Ponta Grossa      U10   3   0   20½ 21½ 6.00  
  61   37     Teramoto Anderson                      1731 BRA Porto Velho - Rondônia                          3   0   20  22½ 8.25  
  62   67     Nunes Dos Santos Rafael                1353 BRA Jundiaí                                         3   0   19½ 20½ 6.50  
  63   73     Fanckin Alexandre                      1273 BRA Sepam/Ponta Grossa                        U16   3   0   19  20  6.50  
  64   51     Ibanez Jorge Llivi                     1583 BRA Curitiba                                        3   0   18½ 19  4.50  
  65   44     Leffeck Mateus Bernal                  1619 BRA Clube de Xadrez de Itajai                 U16   3   0   18  19½ 6.25  
  66   18     Desideri Ricardo Maruchi               1970 BRA São Paulo                                      2½   0   25½ 28  7.75  
  67   39     Nobre Jailson Altair Barbosa           1682 BRA São Paulo                                      2½   0   23  24  6.50  
  68   38     Bueno Marcos Antonio Ferreira          1686 BRA Castro                                         2½   0   19½ 20½ 6.00  
  69   76     Monteiro Helen Ramazzotte            F 1086 BRA Soberano Rei/Arapongas                    F14  2½   0   19  19½ 5.00  
  70   85     Pereira Rebecca Da Cruz              F 1695 BRA                                           F18  2½   0   18  19  5.75  
  71   50     Moraes Maurino Anastacio De            1585 BRA Clube de xadrez de Itajaí                 S65   2   0   24  27  7.00  
  72   48     Bassi Laura Emanuele Poholink Cabral F 1599 BRA Clube São José dos Pinhais                F14   2   0   22½ 24½ 4.00  
  73   62     Sabadin Rosan                          1452 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                     2   0   21  22  3.00  
  74   65     Serafim Paulo Rogerio                  1376 BRA São Paulo                                       2   0   20  21½ 3.50  
  75   52     Kassmayer Josef                        1547 BRA Clube de Xadrez de Curitiba               S65   2   0   19  20½ 4.00  
  76   78     Ramazzotte Esther Zilli              F 1049 BRA Soberano Rei/Arapongas                    F08   2   0   18  20  4.00  
  77   86     Schafranski Yasmin                   F 1644 BRA Clube Ponta Lagoa/Ccxpg-Ponta Grossa      F08   2   0   18  19½ 4.50  
  78   79     Ramazzotte Adriano                     1800 CHI Soberano Rei/Arapongas                          2   0   17½ 19  3.50  
  79   72     Monteiro Samuel Ramazzotte             1288 BRA Soberano Rei/Arapongas                    U08   2   0   17½ 18½ 3.50  
  80   83     Neves Erico Guimaraes                  1771 BRA Curitiba                                        2   0   16½ 17  2.00  
  81   60     Rosa Jefferson Luiz                    1492 BRA Clube de Xadrez de Curitiba                    1½   0   18  20  4.50  
  82   82     Fraga Heitor Carneiro                  1773 BRA Ponta Grossa                              U10  1½   0   18  19  4.75  
  83   69     Scardini Leonardo                      1321 BRA Clube de Xadrez de Curitiba               S65   1   0   20½ 22½ 3.50  
  84   46     De Oliveira Licio Lopes                1609 BRA União da Vitória                                1   0   20  22  3.50  
       56     Santa Isabel Marivaldo Dos Reis        1528 BRA Porto União                               S65   1   0   20  22  3.50  
  86   55     Santana Expedito                       1537 BRA Clube Atletico Paulistano                 S65   1   0   19  21  2.00  
  87   71     Mascarello Lucas Landoski              1296 BRA Clube São José dos Pinhais                U16   1   0   17½ 18½ 1.00  
  88   87     Jefferson Gary Michael                    0 BRA São Francisco do Sul                      S65   1   0   15  16½ 1.00  
  89   77     Zucco Simoes Maria Teresa            F 1067 BRA                                           F08   1   0   15  15½ 3.50


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година