Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Dresden GER, Summer Open 2019

Pl.	Name	Verein / Ort	Titel	ELO	NWZ	Punkte	Buchh	BuSumm
1.	Julian Martin	OSG Baden-Baden	IM	2351	2305	7.5	51.5	384.0
2.	Zahar Efimenko	SAbt SV Werder Bremen	GM	2608	2562	7.0	52.5	413.0
3.	Lilit Mkrtchian	SC Dillingen	IM	2396	2405	7.0	49.0	418.0
4.	Yannick Kambrath	Frankreich	IM	2344		6.5	52.5	410.5
5.	Andreas Heimann	SF Deizisau	GM	2635	2650	6.5	52.0	437.0
6.	Christoph Dahl	SG Grün-Weiß Dresden		2063	2115	6.0	45.5	389.5
7.	Alexander Herbrig	SC Einheit Bautzen		2291	2273	6.0	45.0	394.5
8.	Radoslaw Gajek	Österreich	IM	2423		6.0	43.5	379.0
9.	Marian Can Nothnagel	SV Griesheim 1976	FM	2388	2384	6.0	43.0	401.5
10.	Rainer Rösemann	Schachgemeinschaft Leipzig	FM	2253	2250	6.0	38.5	368.0
11.	Tobias Kölle	TSV Schönaich		2159	2174	5.5	53.0	407.0
12.	Hayk Mirimanian	Frankreich	FM	2240		5.5	46.0	397.5
13.	Fabian Ferster	SK Ottenau	CM	2136	2090	5.5	45.0	389.0
14.	Paul Zwahr	SG Grün-Weiß Dresden	FM	2304	2287	5.5	44.5	382.5
15.	Cliff Wichmann	ESV Nickelhütte Aue	IM	2280	2258	5.5	44.5	302.5
16.	Maria Efimenko	Münchener SC 1836 e.V.	WIM	2239	2233	5.5	44.0	390.5
17.	Hugo Post	Reideburger SV 90 Halle		2134	2140	5.5	43.0	388.0
18.	Matthias Dann	OSG Baden-Baden	IM	2527	2516	5.5	42.0	404.0
19.	Jürgen Böhm	Schachtiger Langenhagen		2203	2166	5.5	40.0	370.5
20.	Benedikt Huber	Schachklub München Südost e.V.		2057	2072	5.0	47.0	367.0
21.	Thomas Oparaugo	SV Oberursel	IM	2005	1966	5.0	44.5	335.0
22.	Leonard Richter	Schachgemeinschaft Leipzig		2284	2249	5.0	43.5	380.0
23.	Moritz Gentemann	HSK Lister Turm		2163	2145	5.0	40.0	377.0
24.	Lars Eschke	SV Andernach		2146	2100	5.0	40.0	321.5
25.	Hans-Wolfgang Walther	Dresden		2120	2046	5.0	39.5	352.5
26.	Ruben Lutz	USV TU Dresden		2023	2076	5.0	37.5	359.5
27.	Daniel Siedentopf	SG Grün-Weiß Dresden	FM	2294	2275	4.5	47.5	393.0
28.	Stefan Doll	OSG Baden-Baden		2144	2088	4.5	43.0	327.0
29.	Gengchun Wong	USV TU Dresden		2115	2105	4.5	42.0	370.5
30.	Mirko Eichstaedt	USV Potsdam e.V., Abt. Schach	CM	2249	2233	4.5	41.5	374.0
31.	Frank Reinemer	Langenfelder Schachfreunde 1933		2088	2134	4.5	40.0	348.0
32.	Vasanth Toure	Frankreich		2112		4.5	39.0	339.0
33.	Richard Zienert	Schachklub Heidenau		2186	2193	4.5	38.5	360.5
34.	Niklas Preißler	SV Grün-W. Niederwiesa		2023	2009	4.5	38.5	353.0
35.	Ulrich Bohn	SV Koblenz 03/25		2181	2155	4.5	35.0	266.0
36.	Manfred Faldum	Sfr.Heidesheim		2051	2056	4.5	34.0	347.0
37.	Philipp Richter	USV TU Dresden		2016	2030	4.0	44.5	368.0
38.	Julian Gula	Verein f. Sport u. Freizeit v. 1		2003	2047	4.0	40.5	353.0
39.	Alexander Doll	OSG Baden-Baden		2094	2063	4.0	40.5	344.5
40.	Michael Beck	Sfr.Heidesheim		2069	2046	4.0	39.0	341.5
41.	Florian Dietz	Reideburger SV 90 Halle		2085	2088	4.0	38.0	337.5
42.	Klaus Jürgens	Emmertingen		2156		4.0	37.5	354.0
43.	Matthias Budzyn	SG Turm Kiel von 1910		2137	2109	4.0	34.5	345.0
44.	Andreas Wenzel	SV Werder/H.		1936	1823	4.0	31.5	327.5
45.	Uwe Wehrle	SC Brombach e.V.		1946	1895	4.0	31.0	334.0
46.	Kristin Dietz	USV Halle		1904	1903	3.5	42.0	351.5
47.	Steffi Arnhold	SC Einheit Bautzen		2020	2008	3.5	40.5	353.5
48.	Klaus Kleibaumhüter	SV Rochade Eving 25/64		2086	2028	3.5	40.0	237.5
49.	Rene Lutz	USV TU Dresden		2050	2028	3.5	36.0	333.0
50.	Frank Schellmann	PostTurnSportVerein Halle	CM	2012	1960	3.5	34.0	311.0
51.	Pascal Neukirchner	SK Gründau	FM	2328	2330	3.5	33.5	353.0
52.	Ronald Van der Veen	Schaakwoude		2008		3.5	32.0	331.0
53.	Thomas Herbrig	SC Einheit Bautzen		1932	1899	3.0	40.0	346.0
54.	Andreas Stabolewski	Schachtiger Langenhagen		2121	2092	3.0	40.0	339.0
55.	Rene Tückmantel	Bahn-Schachclub Wuppertal		2101	2104	3.0	39.5	347.5
56.	Michael Pollmüller	LSV Turm Lippstadt		2175	2168	3.0	39.0	326.5
57.	Daniel Butscher	SG Grün-Weiß Dresden		2126	2072	3.0	36.5	274.5
58.	Ekkehard Schnoor	SG Grün-Weiß Dresden		2152	2129	3.0	35.0	316.0
59.	Ananth Toure	Frankreich		2032		3.0	34.0	336.5
60.	Martin Böhm	SC 1975 Bann		2200	2181	3.0	33.5	345.5
61.	Michael Oswald	1. Schachclub Anhalt		1983	1896	3.0	30.0	315.0
62.	Guenther Ballon	Niederlande	FM	2119		2.5	38.5	292.0
63.	Reinhard Nosek	Schachfreunde Torgau e. V.		1937	1852	2.0	31.5	304.5
64.	Hartmut Krien	Schachklub Heidenau		1907	1777	1.5	30.0	300.5


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година