Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 558 : 20.10.2018

партии 5444
Турнири 31

Вижте всички включени турнири

Florianopolis BRA, Regional Sul 2018

Rank SNo.    Name                             Rtg FED Club                                 Pts Res. 
   1    2 FM Menna Barreto Felipe Kubiaki    2339 BRA C.X.Itajaí                            5   0   
   2    1 IM Umetsubo Cesar Hidemitsu        2405 BRA C.X.Florianópolis                     5   0   
   3   31    Tomiello Lucas Costamilan       1830 BRA Caxias do Sul                         5   0   
   4    9 FM Caldeira Adriano                2135 BRA São Paulo                             5   0   
   5   17 FM De Borba Gabriel                2033 BRA C.X.Blumenau                         4½   0   
   6    3 FM Rodrigues Edgar                 2334 BRA C.X.Florianópolis                    4½   0   
   7    7 NM Dias Anderson Tatsch            2173 BRA C.X.Curitiba                         4½   0   
   8   12 FM Lucena Lincoln                  2075 BRA Brasília                             4½   0   
   9   14    Nunes Jr Sidney                 2060 BRA Foz do Iguaçu                         4   0   
  10   11 NM Calcado Acyr Rogerio            2087 BRA C.X.Curitiba                          4   0   
  11    5 NM Borges Guilherme Deola          2182 BRA C.X.Lacerdópolis                      4   0   
  12   13    De Oliveira Edson Luciani       2071 BRA Curitiba                              4   0   
  13   22    Caetano Ryan Wesley Da Costa    1948 BRA C.X.Blumenau                          4   0   
  14    6 IM Trois Francisco R.T.            2180 BRA Canoas                                4   0   
  15   19    Massarotto Dieferson Flori      1979 BRA C.X.Chapecó                           4   0   
  16   32    Ferreira Rodrigo Maycon Miranda 1826 BRA C.X.Florianópolis/Palácio da Memória  4   0   
  17   33 CM Boabaid Jorge Alberto Duardes   1802 BRA Santa Maria                           4   0   
  18   20    Dornelles Marcio Neron Camargo  1970 BRA Porto Alegre/Metrópole X.C.           4   0   
  19   21    Tomiello Mateus Costamilan      1954 BRA Caxias do Sul                        3½   0   
  20    8 IM Lebredo Zaragoitia Gerardo      2152 CUB Cuba                                 3½   0   
  21   24    Moro Antonio Renato Pereira     1919 BRA C.X.Florianópolis                    3½   0   
  22   10 NM Do Valle Cardoso Lucas          2099 BRA C.X.Florianópolis                    3½   0   
  23   27    Crul Otavio Augusto Barros      1866 BRA Tijucas do Sul                       3½   0   
  24   58    Sosa Alexandro Brum             1929 BRA Pelotas                              3½   0   
  25   38    Pereira Armando Scharlau        1743 BRA São Leopoldo                         3½   0   
  26   16    Mariani Daniel Brandao          2050 BRA C.X.Florianópolis                     3   0   
  27   29    Serafim Junior Arnor            1849 BRA São Paulo                             3   0   
  28   23 CM Zimmermann Kleber Renato P.     1931 BRA N.X.Joinville                         3   0   
  29    4 FM Aranha Filho Alvaro Z.          2295 BRA A.X.Joaçaba                           3   0   
  30   28    Pimenta Elisandro Da Silva      1857 BRA Alvorada                              3   0   
  31   18    Canalli Juliano Jose            1988 BRA C.X.São José dos Pinhais              3   0   
  32   37    Tramontini Renan Cesar          1748 BRA C.X.Chapecó                           3   0   
  33   46    Feller Gabriela Luisa Vicente   1581 BRA C.X.Blumenau                          3   0   
  34   51 CM Sarda Pedro Sada                1445 BRA C.X.Florianópolis                     3   0   
  35   47    Gomes Carlos                    1548 BRA Brasília                              3   0   
  36   26 NM De Haro Martim Afonso Palma     1875 BRA C.X.Florianópolis                     3   0   
  37   34    Marques Junior Marcos Antonio   1800 BRA C.X.Florianópolis                     3   0   
  38   42    Szuba Joao Gabriel Muniz        1678 BRA Curitiba                              3   0   
  39   45    Cezar Ricardo De Almeida        1621 BRA C.X.Florianópolis                     3   0   
  40   44    Da Silva Camila Evaristo        1631 BRA SC                                    3   0   
  41   54    Ferreira Angelo Augusto Pacheco 1259 BRA Florianópolis/Palácio da Memória      3   0   
  42   25 NM Deus Filho Joaquim De           1908 BRA São Paulo                            2½   0   
  43   40    Dias Juliane De Oliveira        1726 BRA Pindamonhangaba                      2½   0   
  44   59    Bischoff Alvaro Walmarth        1800 BRA São Leopoldo/Metrópole X.C.          2½   0   
  45   53    Araujo Karla Priscilla Carvalho 1374 BRA Florianópolis                        2½   0   
  46   30    Cordioli Jairo Ribeiro          1837 BRA Penha                                 2   0   
  47   39    Panazzolo Paulo Victor          1728 BRA C.X.Florianópolis                     2   0   
  48   36    Da Silva Joao Carlos Orguim     1759 BRA Porto Alegre                          2   0   
  49   35    Da Cruz Karoliny Taiane         1770 BRA C.X.Florianópolis                     2   0   
  50   41    Bueno Marcos Antonio Ferreira   1712 BRA Castro                                2   0   
  51   48    Bastos Ricardo Alves            1462 BRA Dourado                               2   0   
  52   49    Seiffert Gabriel Pamplona       1456 BRA C.X.Florianópolis                     2   0   
  53   52    Consoli Anderson Luiz           1414 BRA São Lourenço do Oeste                 2   0   
  54   50    Koinski Carlos Cesar            1447 BRA C.X.Florianópolis                     2   0   
  55   63    Fernandes Adriano Junior        1741 BRA C.X.Florianópolis                     2   0   
  56   64    Da Silva Marcos Henrique        1739 BRA São José dos Pinhais                  2   0   
  57   55    Izidro Paulo Ricardo            1244 BRA Porto Alegre                          2   0   
  58   61    Santos Gabriel Pietro Da Cruz   1800 BRA Tijucas do Sul                        2   0   
  59   66    Duarte Leonardo Torqui          1649 BRA C.X.Florianópolis                    1½   0   
  60   43    Nunes Jose Manoel Cruz Pereira  1648 BRA C.X.Florianópolis                    1½   0   
  61   56    Garcia Otavio Landerdahl        1236 BRA C.X.Florianópolis                    1½   0   
  62   57    Novello Gabriela Brasil         1190 BRA C.X.Florianópolis                    1½   0   
  63   65    Duarte Giovanna Torqui          1718 BRA C.X.Florianópolis                     1   0   
  64   60    Bischoff Rafael Stumpf          1800 BRA São Leopoldo/Metrópole X.C.           1   0   
  65   62    Novello Juliana Brasil          1785 BRA C.X.Florianópolis                     1   0   
  66   15    Sekula Markley Ribas            2051 BRA Guarapuava                            0   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година