Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 539 : 10.04.2018

партии 5708
Турнири 49

Вижте всички включени турнири

Frydek Mistek CZE, Pobeskydi Open 2018

Rank SNo.     Name                      Rtg FED Club                          Type Gr Pts BH. BH. Fide 
   1    1 GM  Plát Vojtěch             2560 CZE ŠK JOLY Lysá nad Labem             A  7½  40½ 52½  39  
   2    3     Swicarz Maciej           2301 POL Polonia Wroclav                       6½  41  53½  35  
   3    4 FM  Rabatin Jakub            2285 CZE Beskydská šachová škola z.s.       A  6½  39½ 51  31½  
   4    5     Molnár Ernö              2264 SVK Komarnanský ŠC Komárno                 6  40½ 53   32  
   5    6 FM  Matras Ondřej            2248 CZE TJ Praha-Pankrác                   A   6  40½ 53  30½  
   6   13     Seddaoui Yamine          2153 ALG Bejaia Chess Association               6  39  49½ 27½  
   7   14     Turčan Richard           2146 SVK SK Veža CVC Banská Bystrica   U18      6  38½ 51  30½  
   8   11 FM  Federič Jozef            2220 SVK SK Modra                               6  38½ 49  29½  
   9   16     Pilch Roman              2134 CZE TŽ Třinec                          A   6  37  48½  29  
  10   33     Valenčík Jozef           1997 CZE TJ Slovan Havířov                  A   6  35½ 44½ 29½  
  11   20     Hánl František           2110 CZE Klub šachistů Říčany 1925          A  5½  40  51½ 29½  
  12    7     Baňas Kamil              2242 SVK SK Modra                              5½  40  50½ 30½  
  13   12     Walek Petr               2214 CZE ŠK Caissa Třebíč z.s.              A  5½  39  51  29½  
  14   10     Štěpán Patrik            2226 CZE Beskydská šachová škola z.s.       C  5½  39  50  28½  
  15    9     Jakab Béla               2228 SVK Komarnanský ŠC Komárno        U18     5½  38  49½  28  
  16    8     Kratochvíl Vít           2239 CZE TJ Náměšť n/Oslavou                A  5½  37½ 49  27½  
  17    2     Mikeš Jan                2332 CZE SK Podlužan Prušánky z.s.          A  5½  37½ 47½ 26½  
  18   27     Švanda Ondřej            2057 CZE TJ Štefanydes Polička         U18  C  5½  37  47  25½  
  19   28     Mičulka Petr             2048 CZE TJ Náměšť n/Oslavou                A  5½  35½ 45½ 23½  
  20   25     Voříšek Jakub            2083 CZE TJ Spartak Vlašim             U18  C  5½  35½ 45   24  
  21   21 FM  Shilov Sergej            2106 UKR                               S60     5½  35  45½ 25½  
  22   19     Ludvík Tomáš             2115 CZE 2222 ŠK Polabiny, z.s.        U18  C  5½  35  44½  26  
  23   22     Hradecký Ivo             2097 CZE TJ Spartak Vlašim                  A  5½  34½ 45  25½  
  24   36     Stonawski Igor           1943 CZE Slavoj Český Těšín                 A  5½  34½ 44½  28  
  25   24     Kuchař Matěj             2089 CZE Beskydská šachová škola z.s.  U18  C  5½  34½ 44½  27  
  26   40     Dylag Emilia           F 1872 POL                               U18     5½  34  43½  27  
  27   31     Hrbek Štěpán             2018 CZE Interchess z.s.               U18  C  5½  33½ 43½  30  
  28   30     Gnojek Petr              2018 CZE Beskydská šachová škola z.s.  U18  C  5½  33½ 43  27½  
  29   15     Skalický Tomáš           2138 CZE Klub šachistů Říčany 1925          A  5½  32  43½  23  
  30   23     Černý David              2090 CZE 2222 ŠK Polabiny, z.s.        U18  C  5½  31½ 40½ 22½  
  31   18     Shukan Alexander         2119 RUS                                        5  36½ 47   24  
  32   70     Hladký Tadeáš            1592 CZE ŠK Lokomotiva Brno, z.s.      U18  D   5  33½ 42   27  
  33   34     Mrazík Tomáš             1955 CZE Spartak Velké Meziříčí             A   5  32½ 41½ 24½  
  34   29     Sucharda David           2047 CZE ŠK AD Jičín                        C   5  32  40½  22  
  35   26     Havelka Ondřej           2071 CZE Interchess z.s.               U18  C   5  31½ 40½  21  
  36   85     Sovány Attila            1423 CZE TJ Neratovice                      A   5  31  40   24  
  37   45     Sadzikowski Marian       1821 POL UKS SP 8 Chrzanów                     4½  35  44   23  
  38   43     Laurincová Kristýna    F 1825 CZE Beskydská šachová škola z.s.  U18  C  4½  34½ 44   25  
  39   37     Tomčíková Dominika     F 1910 SVK TJ Slovan Rajecké Teplice     U18     4½  34½ 43½  26  
  40   41     Popovič Martin           1867 SVK TJ Slavia Košice              U18     4½  33½ 42½ 24½  
  41   42     Antal Jakub              1845 SVK TJ Slavia Košice              U18     4½  32½ 42½  24  
  42   32     Mruškovič Radoslav       2004 SVK SK Modra                              4½  31½ 41½ 23½  
  43   67     Dlasek Jan               1629 SVK ŠK Soľ                                4½  30½ 39  25½  
  44   66     Rejniak Zuzanna        F 1630 POL UKS Czternastka               U18     4½  30½ 38½ 23½  
  45   49     Pyzio Amelia           F 1780 POL UKS SP 8 Chrzanów             U18     4½  30  38½ 20½  
  46   53     Vilímová Julie         F 1751 CZE Klub šachistů Říčany 1925     U18  C  4½  29½ 38   20  
  47   65     Simon Lukáš              1640 CZE TJ Kralupy nad Vltavou             A  4½  28½ 36   21  
  48   35     Horák Jan                1950 CZE Region Panda, z.s.            U18  C   4  35½ 45½  26  
  49   46     Červeň Peter             1802 SVK TJ Slavia Caissa Čadca                 4  34½ 43½ 23½  
  50   48     Meers Hubert             1784 POL Klub Hetman Koronny Trzebinia U18      4  33  43   21  
  51   39     Richterová Julie       F 1877 CZE SK Baník Ratíškovice          U18  C   4  32  41  23½  
  52   38     Kozák Pavel              1895 CZE SK Řetězárna                       A   4  31½ 41  22½  
  53   52     Kondula Dominik          1757 CZE ŠK Slavoj Poruba                   A   4  31  39  21½  
  54   57     Rosenbaumová Lea       F 1692 CZE 2222 ŠK Polabiny, z.s.        U18  C   4  30½ 38  18½  
  55   55     Halacz Martin            1738 CZE Tatra Kopřivnice                   V   4  30  38   21  
  56   50     Zemková Klára          F 1761 CZE Interchess z.s.                    A   4  29½ 38½ 20½  
  57   44     Dvořáček Filip           1824 CZE SK Podlužan Prušánky z.s.          A   4  29½ 37½ 19½  
  58   77     Fizer Marek              1434 CZE Interchess z.s.               U18  D   4  29  37½  21  
  59   69     Zlámaná Anna           F 1605 CZE TJ Spartak Vlašim             U18  C   4  27½ 35½  21  
  60   68 WCM Starosta Martyna       F 1607 POL                               U18      4  27½ 32½ 19½  
  61   54     Hampel Rudolf            1740 CZE TJ Kobylisy                        A   4  27  35½  17  
  62   71     Čisárik Pavol            1590 SVK TJ Slavia PU Prešov           S60      4  27  34  17½  
  63   61     Nisztuk Michal           1679 POL                               S60      4  26  34   19  
  64   60     Sysala Stanislav         1679 CZE Beskydská šachová škola z.s.  S60  A   4  25½ 33  18½  
  65   17 WIM Leite Oralová Catarina F 2134 POR SK Sigmia Olomouc                  Z  3½  37  47½  23  
  66   73     Opěla Radek              1531 CZE Interchess z.s.               U18  N  3½  30½ 38½ 21½  
  67   76     Halhoul Adam             1450 POL                               U18     3½  29½ 38   20  
  68   64     Tomčíková Zuzana       F 1658 SVK TJ Slovan Rajecké Teplice     U18     3½  29  37   18  
  69   58     Pokorná Jana           F 1688 CZE Sokol Buštěhrad                    C  3½  27  35½ 17½  
  70   59     Mach Petr                1681 CZE TJ Kobylisy                        A  3½  26½ 34½  17  
  71   56     Pekárek Aleš             1718 CZE SK Slavia Orlová              U18  C  3½  25½ 32½  17  
  72   62     Jiroušek Tadeáš          1672 CZE Klub šachistů Říčany 1925     U18  C  3½  25  32½ 15½  
  73   79 CM  Smietanska Wiktoria    F 1366 POL Polonia Wroclav               U18     3½  24½ 31½ 17½  
  74   51     Wieczorek Mikolaj        1761 POL                               U18      3  30½ 40  19½  
  75   47     Rychlík Zdeněk           1789 CZE SK Řetězárna                  S60  A   3  28½ 37   16  
  76   72     Rychtecký Pavel          1543 CZE ŠK Teplárna Praha-Malešice    S60  B   3  28½ 36½  19  
  77   86     Day Timothy              1318 CZE Unichess                           A   3  27  32   17  
  78   75     Hayrumyan Artur          1504 ARM Armenia                                3  25½ 32½  14  
  79   74     Mrmus Pavol              1523 SVK TJ Slavia Caissa Čadca                 3  25  32   16  
  80   82     Dawgiel Bartosz          1223 POL                               U18      3  23½ 28½ 10½  
  81   80     Zemenová Veronika      F 1277 CZE Klub šachistů Říčany 1925     U18  C   3  23  28   14  
  82   87     Zmelty David             1100 CZE Beskydská šachová škola z.s.       A   3  21½ 26   12  
  83   84     Ostrowski Michal         1199 POL                                       2½  25  32½  15  
  84   83     Rejniak Wojciech         1206 POL UKS Czternastka                       2½  25  29½ 11½  
  85   63     Kišon Ján                1661 SVK SK Modra                              2½  23½ 30  14½  
  86   81     Richterová Nataša      F 1253 CZE SK Baník Ratíškovice               A  2½  22½ 27½  11  
  87   78     Hladký Jiří              1402 CZE ŠK Lokomotiva Brno, z.s.           A  2½  22½ 27   12  
  88   88     Bužek Přemysl            1000 CZE Beskydská šachová škola z.s.       A   1  18½ 24   4


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година