База данни с шахматни партии - Hastings ENG, 93rd Festival

Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 530 : 10.01.2018

партии 6873
Турнири 53

Вижте всички включени турнири

Hastings ENG, 93rd Festival

Rank SNo.     Name                        Rtg FED Type Pts. 
   1    1 GM  SENGUPTA Deep              2586 IND       7   
        6 IM  LOU Yiping                 2462 CHN       7   
   3    3 IM  STANY G.A.                 2502 IND       6½  
        4 GM  VAKHIDOV Jakhongir         2500 UZB       6½  
        7 IM  DAS Arghyadip              2451 IND       6½  
   6    5 GM  GORMALLY Daniel W          2477 ENG       6   
        8 GM  HEBDEN Mark L              2445 ENG S50   6   
       11 GM  ARKELL Keith C             2416 ENG S50   6   
       17 FM  DERAKHSHANI Borna          2298 FID U16   6   
       19 IM  MANNION Stephen R          2285 SCO S50   6   
       27     ROYSET Pal                 2208 NOR       6   
  12    2 GM  FIER Alexandr              2576 BRA       5½  
        9 GM  CHERNIAEV Alexander        2436 RUS       5½  
       10 IM  WEGERLE Joerg              2421 GER       5½  
       13 GM  LALIC Bogdan               2415 CRO S50   5½  
       15 FM  RADOVANOVIC Jovica         2320 SRB       5½  
       16 FM  MURPHY Conor E             2313 ENG U18   5½  
       18 IM  MUIR Andrew J              2297 SCO S50   5½  
       21 FM  PITSCHKA Claus             2249 GER S50   5½  
       22 FM  TAYLOR Adam C              2242 ENG U20   5½  
       23 FM  BRITTON Richard L          2239 ENG S50   5½  
       24 FM  BUCHENAU Frank             2236 GER S50   5½  
       25 FM  WALL Tim P                 2236 ENG S50   5½  
  24   14 IM  BATES Richard A            2378 ENG       5   
       20 WGM MAISURADZE Nino          F 2256 FRA       5   
       31 FM  EAMES Robert S             2159 ENG S50   5   
       33     WILLOW Jonah B             2152 ENG U16   5   
       35 WFM SUN Xinyue               F 2146 CHN       5   
       39     BOINO Claudio              2123 POR       5   
       44 CM  COLEMAN David J            2076 ENG S50   5   
  31   12 GM  KRISTIANSEN Jens           2415 DEN S65   4½  
       29     OYAMA Akito                2185 ENG U18   4½  
       34     STANISZ Patryk             2150 POL       4½  
       37 CM  WOONG Zhi Wei William      2137 SGP U16   4½  
       38     VILLIERS Thomas            2136 ENG       4½  
       40     ROLVAG Mikael              2113 NOR S50   4½  
       41     WHITE Stuart A             2112 SCO       4½  
       42     COOTE Trevor D             2104 ENG S50   4½  
       43     BYRON Alan M               2099 ENG S50   4½  
       47     TER STEEG Marcus  Dr.      2066 GER       4½  
       49     SUGDEN John N              2059 ENG S65   4½  
       52     BERGER Konstantin          2041 GER       4½  
       54     AHLUWALIA Amardip          2004 ENG U14   4½  
       56 WFM NORINKEVICIUTE Rasa      F 1993 LTU S50   4½  
       60     RAMSTAD Havard             1965 NOR       4½  
       61     ROGACEWICZ Mikolaj         1961 POL U18   4½  
       67 CM  DEV Shah                   1877 IND U10   4½  
       74     SALMONS Calum              1756 ENG U14   4½  
  49   28     GRAHAM David B             2204 ENG S50   4   
       30     ANDERSON John              2184 ENG S50   4   
       32     SNAPE Ian L                2152 ENG S65   4   
       45     RAYNER Francis             2071 WLS S50   4   
       48     TSERENDORJ Batsaikhan      2066 USA       4   
       50     WILLSON Ollie              2057 ENG U20   4   
       53     HEWSON Brian W R           2007 ENG S65   4   
       63     STOYANOV Viktor            1950 ENG U14   4   
       65     FOWLER David               1904 SCO       4   
       69     LOCHTE Szilvia           F 1850 HUN       4   
       73     HOWELL Oliver W            1765 ENG U14   4   
       76     WARNKE Klaus               1716 GER S50   4   
  61   51     AUGUST Daniel              2056 GER       3½  
       55     MUNSHI Aditya              2001 ENG U14   3½  
       66     SPANTON Tim R              1880 ENG S50   3½  
       70     RUANE Brendan J            1838 ENG S50   3½  
       77     METCALFE Charlie P         1705 ENG U12   3½  
       78     LOVELL William Pm          1688 ENG U16   3½  
  67   46     VERMA Aditya               2069 ENG U14   3   
       57     PICKERSGILL Adrian O       1991 ENG S65   3   
       58     FORSTER Matthew            1979 ENG U16   3   
       62 AIM LARSEN Andreas             1953 NOR       3   
       68     FLYNN David                1876 ENG       3   
       72     WILSON Matthew R           1782 ENG       3   
       80     WITT Holger                1585 GER       3   
  74   75     KEARSLEY Raymond J         1720 ENG S65   2½  
       79     LALLA Karol                1600 GER       2½  
  76   26     CHAN Kim Yew               2229 MAS U16   2   
       36     HAND Freddie               2139 ENG U16   2   
       64     DEMPSEY John               1911 ISV S50   2   
       71     RAHULAN Thivyaa          F 1825 ENG U14   2   
       82     PAGAMDULAM Munkhdemberel F 1175 MGL U08   2   
  81   59 AIM RICE Chris B               1969 ENG S50   1½  
       81     VERMA Shlok                1553 ENG U08   1½  
  83   83     EVERETT Joe                1922 ENG       1   
  84   86     YOUNG Mel J                1839 ENG S65   ½   
  85   84     STONE Mark R               1591 ENG S50   0   
       85     GRAHAM Cassie M          F 1792 ENG U16   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година