Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Klaipeda LTU, Sea festival 2019 B

Rank SNo.     Name                    Rtg FED Club      Pts APts 
   1    3 IM  Kaunas Kestutis        2151 LTU Kaunas    6½  6,4  
   2    9     Butvilas Aistis        2019 LTU Kaunas    5½  5,6  
   3    1 IM  Laurusas Tomas         2511 LTU Kaunas    5½  5,4  
   4    2 IM  Krivonosov Oleg        2416 LAT Vilnius   4½  4,8  
   5    8 WFM Sibajeva Marija        2031 LTU Klaipėda  4½  4,6  
   6    6     Zozulia Alexandr       2051 UKR Київ      4½  4,5  
   7    5     Stremavicius Pijus     2071 LTU Kaunas    4½  4,4  
   8   10     Salna Aleksandras      1915 LTU Vilnius   4½  4,4  
   9    7     Prigodin Ruslan        2033 LTU Vilnius   4½  4,4  
  10   14     Ravlusevic Evelina     1769 LTU Vilnius    4   4   
  11   15     Petraitis Gintautas    1766 LTU Kaunas     4   4   
  12   13     Zirnovas Martynas      1777 LTU Klaipėda   4   4   
  13   16     Buivydas Skirmantas    1748 LTU Klaipėda   4  3,8  
  14   23     Michailov Andrej       1661 LTU Vilnius   3½  3,6  
  15   26     Scekaciov Rostislav    1531 LTU Klaipėda  3½  3,6  
  16   19     Zebelis Rimantas       1708 LTU Alytus    3½  3,4  
  17   11     Povilaitis Tomas       1871 LTU Šiauliai  3½  3,4  
  18   12     Baltrunas Arvydas      1865 LTU Panevėžys 3½  3,4  
  19   20     Leclere Daniel         1681 LTU Vilnius   3½  3,4  
  20   24     Barsciauskas Gintautas 1571 LTU Klaipėda   3  3,2  
  21   18     Gluchaciov Nikolaj     1718 LTU Klaipėda   3   3   
  22   17     Pocius Vaclovas        1733 LTU Klaipėda   3   3   
  23   27     Luksas Jonas           1502 LTU Klaipėda   3   3   
  24   30     Vaiciunas Giedrius     1324 LTU Kaunas     3   3   
  25   22     Pakalniskis Romas      1666 LTU Klaipėda   3   3   
  26   31     Griksaite Ieva         1296 LTU Tauragė    3   3   
  27   33     Viliusis Neimantas     1267 LTU Tauragė   2½  2,6  
  28   29     Borisovaite Ana        1403 LTU Klaipėda  2½  2,6  
  29   21     Povilavicius Vytas     1667 LTU Klaipėda  2½  2,6  
  30   32     Andrijauskas Domas     1274 LTU Gargždai  2½  2,4  
  31   28     Vainauskas Haroldas    1410 LTU Klaipėda   2   2   
  32   25     Januseviciute Donata   1555 LTU Klaipėda   2  1,8  
  33    4     Uogele Anicetas        2116 LTU Šiauliai  1½  1,6  
  34   34     Spevak Dovydas         1103 LTU Gargždai  1½  1,6 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година