Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 586 : 01.08.2019

партии 19340
Турнири 106

Вижте всички включени турнири

Klatovy CZE, 27th Open

Rank SNo.     Name                Rtg FED Club                                    Pts BH. 
   1    5 FM  Havelka Josef      2342 CZE SK OAZA Praha                            7  39½ 
   2    4 FM  Rubeš Jan          2352 CZE ŠK Teplice                              6½  40½ 
   3    6     Špreňar Petr       2320 CZE Šachový klub Jičín                      6½  38  
   4    3 IM  Hausner Ivan       2370 CZE ŠACHklub Písek                          6½  38  
   5   16 FM  Voříšek Jaroslav   2241 CZE TJ Bohemians Praha                      6½  36½ 
   6   10     Zeman Matyáš       2275 CZE Sokol Tábor                             6½  34½ 
   7    1 GM  Neuman Petr        2395 CZE Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.  6  39  
   8   11 FM  Hollan Petr        2261 CZE SK OAZA Praha                            6  38  
   9    7 FM  Výprachtický David 2312 CZE SK OAZA Praha                            6  37½ 
  10    2 IM  Doležal Radoslav   2374 CZE TJ Praha-Pankrác                         6  37  
  11    9 FM  Mejzlík Ondřej     2302 CZE TJ Spartak Vlašim                        6  37  
  12   26 FM  Bartoš Jan         2157 CZE Unichess                                 6  36½ 
  13   17 IM  Michálek Jan       2230 CZE TJ Šakal Kozolupy                       5½  39  
  14   13 IM  Juřek Josef        2247 CZE ŠK Sokol Vyšehrad                       5½  37½ 
  15   28     Dvořák Jan         2141 CZE TJ Kobylisy                             5½  36  
  16   12     Vedral Oldřich     2250 CZE SK OAZA Praha                           5½  35½ 
  17   20     Eret Matouš        2205 CZE ŠK Sokol Klatovy                        5½  35  
  18   80     Dvořáková Olga     1763 CZE Spartak Adamov                          5½  32  
  19   30     Jelínek Michal     2108 CZE SK OAZA Praha                           5½  31½ 
  20   19     Molkanov Oleg      2211 CZE TJ Kobylisy                             5½  30  
  21   18 FM  Kopta Pavel        2227 CZE TJ Kobylisy                              5  37  
  22   21     Kotál Václav       2205 CZE TJ ČZ Strakonice                         5  37  
  23   15 FM  Slovák Kilián      2242 CZE TJ Kobylisy                              5  36  
  24   33 WCM Vanduyfhuys Daria  2078 BEL                                          5  36  
  25   37     Bub Volker         2049 GER                                          5  34  
  26   46     Hák David          1980 CZE ŠACHklub Tábor z.s.                      5  33½ 
  27   38     Hájek Jiří         2043 CZE ŠK Přeštice                              5  33½ 
  28   24     Křivánek Vladimír  2166 CZE DDM Praha 6                              5  32½ 
  29   31     Chmel Kristián     2102 CZE TJ Kobylisy                              5  32  
  30   32     Holý Filip         2088 CZE TJ Bohemians Praha                       5  31  
  31   78     Janouš Marek       1777 CZE ŠK 64 Plzeň                              5  31  
  32   40     Kopřiva Martin     2031 CZE ŠK Sokol Klatovy                         5  30½ 
  33   22     Palek Miroslav     2188 GER cizinec                                  5  29  
  34   29     Brejník Gustav     2114 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.              4½  39  
  35   27 FM  Furman Boris       2144 RUS                                         4½  36  
  36   41     Skýpala Ondřej     2030 CZE TJ Kobylisy                             4½  34½ 
  37   14 FM  Simet Martin       2244 CZE ŠK Sokol Klatovy                        4½  33½ 
  38    8 FM  Štross František   2312 CZE DDM Praha 6                             4½  33  
  39   49     Pavlíček Lukáš     1962 CZE TJ Štefanydes Polička                   4½  31½ 
  40   56     Kupsa Matěj        1929 CZE TJ Štefanydes Polička                   4½  31  
  41   36     Pick Štěpán        2058 CZE TJ Praha-Pankrác                        4½  30½ 
  42   39     Finěk Václav       2043 CZE TJ Desko Liberec                        4½  30  
  43   58     Kunc Jan           1919 CZE ŠK Praha-Smíchov                        4½  30  
  44   44     Čmiko Jakub        2005 CZE SK OAZA Praha                           4½  29½ 
  45   65     Rybín Jan          1900 CZE ŠACHklub Tábor z.s.                     4½  29½ 
  46   34     Cakl Zdeněk        2072 CZE TJ Desko Liberec                        4½  28½ 
  47   52     Ondreját Miroslav  1948 CZE TJ Tašovice                             4½  28  
  48   48     Drahorád Daniel    1977 CZE TJ Bohemians Praha                      4½  28  
  49   47     Novotný Jaroslav   1979 CZE TJ Desko Liberec                        4½  23½ 
  50   43     Lochman Václav     2007 CZE Šachklub města Dobrovice, z.s.           4  32½ 
  51   25 FM  Kozák Miloš        2165 CZE ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.               4  31½ 
  52   35     Vevera Radek       2066 CZE TJ Bohemians Praha                       4  31  
  53   74     Vavřínková Eliška  1858 CZE ŠK TJ Dolní Benešov                      4  30  
  54   53     Krauskopfová Lenka 1941 CZE TJ Plzeň Košutka z.s.                    4  28½ 
  55   63     Hosnedl Matyáš     1903 CZE Šachová akademie VŠTE, z.s.              4  28½ 
  56   45     Hlaváč Rudolf      1990 CZE TJ Olympie Hroznětín                     4  24½ 
  57   64     Hložek David       1901 CZE ŠK 64 Plzeň                             3½  33½ 
  58   70     Novák Václav       1870 CZE TJ ČZ Strakonice                        3½  32½ 
  59   51     Nový Daniel        1955 CZE Karlovarský šachklub Tietz              3½  31½ 
  60   55     Odehnal Jaroslav   1930 CZE ŠACHklub Tábor z.s.                     3½  31  
  61   77     Vilímová Julie     1786 CZE Klub šachistů Říčany 1925               3½  30½ 
  62   42     Turner Radek       2023 CZE TJ Šakal Kozolupy                       3½  30  
  63   71 WCM Sim Jia Ru         1866 MAS                                         3½  30  
  64   68     Lhotská Anna       1884 CZE SK OAZA Praha                           3½  28½ 
  65   54     Přibyl Viktor      1933 CZE ŠK Dopravní podnik Praha                3½  28½ 
  66   50     Richter Martin     1959 CZE Sokol Bakov nad Jizerou                 3½  28  
  67   79     Paldus Jan         1767 CZE Sokol Bakov nad Jizerou                 3½  28  
  68   69     Danko Jiří         1881 CZE ŠK Tachov                               3½  28  
  69   23     Kadeřábek Jiří     2182 CZE Sokol Bakov nad Jizerou                 3½  27½ 
  70   75     Kántor Jozef       1808 SVK ŠK Sokol Klatovy                        3½  26  
  71   57     Eliáš Jakub        1921 CZE TJ Auto Škoda Mladá Boleslav            3½  24  
  72   76     Novotný David      1788 CZE TJ Kobylisy                             3½  24  
  73   66     Fišer Jiří         1899 CZE Unichess                                 3  32½ 
  74   59     Flajšman Pavel     1917 CZE ŠK Dvorec                                3  28  
  75   81     Nechutný Michal    1726 CZE SK Petřín Plzeň                          3  26½ 
  76   73     Štěrba Karel       1864 CZE SK OAZA Praha                            3  24  
  77   62     Skopec Luboš       1907 CZE Šachklub města Dobrovice, z.s.           3  23  
  78   61     Kovář Petr         1909 CZE TJ Kobylisy                             2½  28½ 
  79   67     Čečil Pavel        1890 CZE TJ Lokomotiva Plzeň                     2½  28½ 
  80   60     Lhotský Zdeněk     1914 CZE SK OAZA Praha                           2½  27½ 
  81   72     Hacaperka Michal   1865 CZE DDM Praha 6                             2½  24½ 
  82   82     Drahorádová Zuzana 1677 CZE TJ Bohemians Praha                      2½  22 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година