Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Medellin COL, 36th Oscar Castro Mem

Rank SNo.     Name                               Rtg FED Club                           Pts Vict 
   1    1 IM  Garcia Pantoja Roberto            2536 CUB                                 7   5   
   2    2 GM  Arenas David                      2448 BOL                                 7   5   
   3    9 IM  Rios Parra Alejandro              2258 CAQ Uniamazonia                    6½   5   
   4   16     Gomez Jhon D                      2157 ANT                                6½   5   
   5    4 IM  Guerrero Sierra Juan Carlos       2330 ANT                                6½   4   
   6    6 IM  Palencia Morales Wilson Guillermo 2279 VEN                                 6   5   
   7    7 IM  Echavarria Johann                 2274 ANT                                 6   5   
   8    3 IM  Prasca Sosa Rafael Felipe         2392 RIS Gm Alder Escobar                6   4   
   9   19     Betancur Giraldo David Rogelio    2151 ANT Club Envigado                  5½   5   
  10   31     Aponte Castillo Ernesto           2048 ANT                                5½   5   
  11    5 FM  Soto Miguel Angel                 2288 ANT Club Carlos Cuartas            5½   4   
  12   13     Gonzalez Lopez Nicolas Mateo      2189 BOG Club De Ajedrez Kallpa         5½   4   
  13    8 FM  Torres Juan Camilo                2270 CAL Club Los Profersionales        5½   4   
  14   14     Salcedo Pablo Esteban             2183 ANT Club Paul Keres                 5   5   
  15   23 FM  Dominguez Rincon Miller           2112 BOG Club De Ajedrez Kallpa          5   4   
  16   25     Osorio Guevara Javier Jose        2097 VEN                                 5   4   
  17   36 CM  Chavez Brayan Steven              1933 VAL                                 5   4   
  18   11     Garnier Rene                      2203 ARG                                 5   3   
  19   12     Ramirez Benjamin Dario            2194 ANT                                 5   3   
  20   34     Pardo Aurelio                     1994 TOL Club Deportivo Las Torres       5   3   
  21   28     Castano Ortiz Eder                2064 ANT Club Ajedrez Los Titanes       4½   4   
  22   18     Cano Luis Fernando                2152 ANT                                4½   3   
  23   17     Moran Daniel Stiven               2155 VAL Yumbo                          4½   3   
  24   15 FM  Castaneda Jhon David              2180 ANT                                4½   3   
  25   35     Ospina Santiago                   1968 ANT Club Ajedrez Los Titanes       4½   2   
  26   32     Laverde Luis Eduardo              2037 ANT                                 4   4   
  27   37     Llano Buritica Eduardo            1893 ANT Club Paul Keres                 4   3   
  28   10 FM  Zapata Arbelaez Estiven           2207 ANT Itagui                          4   2   
  29   27     Trujillo Chaverra Fernando        2066 CHO                                 4   2   
  30   33     Perdomo Jefferson                 2010 ANT                                 4   2   
  31   38     Campos Gomez Manuel               1881 VAL Club Botvinnik Palmira          4   2   
  32   20 IM  Pazos Gambarrotti Plinio          2139 ECU                                 4   2   
  33   22     Silva Emmanuel                    2119 ANT                                 4   2   
  34   30 CM  Arboleda Orozco Juan M            2052 ANT                                 4   2   
  35   26 WIM Herrera Milena                    2067 ANT Club Ajedrez Los Titanes        4   2   
  36   21     Zapata Cuartas Juan Carlos        2120 ANT                                3½   3   
  37   40     Vanegas Ricardo                   1850 TOL Club Deportivo Ajedrez De Ibag 3½   3   
  38   39 CM  Leon Acevedo Juan Alejandro       1866 ANT                                3½   2   
  39   42     Paniagua Fabio De Jesus           1714 ANT                                 3   2   
  40   45     Loaiza Cuervo Santiago            1679 ANT                                 3   2   
  41   46     Alvarez Cerbero Julio Enrique     1491 ESP                                 3   1   
  42   29     Cardona Cortes Juan Fernando      2057 ANT                                 3   1   
  43   41     Pena Alcides                      1744 ANT                                 3   1   
  44   47     Ruiz Agudelo Jeronimo             1371 ANT                                2½   1   
  45   24     Pai Juan David                    2111 NAR                                 2   2   
  46   44     Correa Daniel                     1708 ANT Kasparov - Rionegro             2   1   
  47   43     Cano Acosta Luis                  1710 ANT                                 0   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година