Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 569 : 10.02.2019

партии 4012
Турнири 26

Вижте всички включени турнири

Moscow RUS, 15th RSSU Open-A

Rank SNo.     Name                         Rtg FED Club                     Type Gr  Pts BH. BH. Res. Vict 
   1   10 GM  Savchenko Boris             2562 RUS Москва                        ГР  7½  43  42   0    7   
   2    3 GM  Ponkratov Pavel             2630 RUS Челябинская область           МС   7  54½ 50   0    6   
   3    1 GM  Sjugirov Sanan              2663 RUS Самарская область             ГР   7  51  46½  0    5   
   4    9 GM  Pridorozhni Aleksei         2568 RUS ХМАО-Югра                     МС   7  50  46   0    5   
   5    2 GM  Lysyj Igor                  2633 RUS Челябинская область           МС   7  46½ 42½  0    5   
   6    8 GM  Kryakvin Dmitry             2588 RUS Ростовская область            МС   7  45  41   0    6   
   7   43 IM  Ivanov Oleg V               2429 UKR Украина                            7  43  39   0    7   
   8   17 IM  Khanin Semen                2514 RUS Новосибирская область    U20  МС  6½  52  48   0    5   
   9   27 IM  Zakhartsov Vladimir         2483 RUS Ростовская область            МС  6½  52  47½  0    5   
  10   12 GM  Mozharov Mikhail            2549 RUS Москва                        кмс 6½  50½ 46½  0    4   
  11   13 IM  Tsydypov Zhamsaran          2545 RUS Республика Бурятия            МС  6½  50  45½  0    6   
  12   20 FM  Afanasiev Nikita            2508 RUS Москва                   U20  кмс 6½  49  45½  0    5   
  13   14 GM  Korneev Oleg                2545 ESP Испания, Тенерифе        S50      6½  48½ 44½  0    4   
  14    4 GM  Grachev Boris               2626 RUS Москва                        МС  6½  48  45   0    4   
  15    7 GM  Timofeev Artyom             2592 RUS Республика Татарстан          МС  6½  48  44½  0    5   
  16   87 FM  Radzhabov Rodion            2329 RUS Челябинская область      U20  кмс 6½  47½ 44½  0    5   
  17   28 IM  Golubov Saveliy             2482 RUS Московская область       U20  МС  6½  43½ 40   0    4   
  18   41 GM  Hayrapetyan Hovik           2434 ARM Армения, Степанокерт              6½  43  39   0    6   
  19   32 IM  Tutisani Noe                2468 GEO Грузия                            6½  42  38   0    4   
  20   29 FM  Fakhrutdinov Timur          2481 RUS Свердловская область     U18  кмс  6  49  45½  0    4   
  21   16 GM  Potapov Pavel               2516 RUS ЯНАО                          МС   6  49  45   0    5   
  22   39 IM  Faizrakhmanov Ramil         2441 RUS Республика Татарстан          кмс  6  49  45   0    4   
  23   57 IM  Dvalishvili Pavel S.        2396 RUS Москва                        МС   6  48  44½  0    5   
  24   89 FM  Klukin Kirill               2326 RUS Мурманская область       U20  кмс  6  47½ 44½  0    4   
  25   35 CM  Urazayev Arystanbek         2450 KAZ Казахстан, Актобе                  6  47  43½  0    5   
  26   31 FM  Kezin Roman                 2471 RUS Новосибирская область         кмс  6  47  42   0    4   
  27   36 GM  Kabanov Nikolai             2447 RUS ХМАО-Югра                     МС   6  46½ 42½  0    4   
  28   21 IM  Khegay Dmitriy              2504 RUS Красноярский край             МС   6  45½ 41½  0    5   
  29   48 WGM Soumya Swaminathan        F 2416 IND Индия, Пуна                        6  45  41   0    5   
  30   45 IM  Atabayev Yusup              2425 TKM Туркмения, Ашхабад                 6  44½ 40½  0    4   
  31  138 FM  Danielyan Vahe              2186 ARM Армения, Ереван                    6  42  39   0    6   
  32   30 IM  Pavlov Sergey               2481 UKR Украина, Киев                      6  41  37½  0    4   
  33   40 FM  Samusenko Maksim            2440 RUS Республика Татарстан          кмс  6  40  36   0    4   
  34  134     Odegov Artem                2193 RUS Свердловская область     U16  кмс  6  39  36½  0    5   
  35   34 IM  Shukh Nikolai               2459 RUS Саратовская область           кмс 5½  52½ 48½  0    5   
  36   11 GM  Fedorov Alexei              2557 BLR Белоруссия, Могилев               5½  50  45½  0    4   
  37   37 GM  Lugovskoy Maxim             2445 RUS Краснодарский край            кмс 5½  49  45½  0    5   
  38   26 IM  Drygalov Andrey             2485 RUS Курганская область       U20  кмс 5½  48½ 44½  0    4   
  39   38 IM  Drygalov Sergey             2442 RUS Курганская область       U20  кмс 5½  48  44½  0    5   
  40   61 IM  Schekachikhin Maksim        2391 RUS Санкт-Петербург               кмс 5½  46½ 43   0    5   
  41  100 IM  Daneshvar Bardiya           2278 IRI Иран, Тегеран                     5½  46½ 42½  0    4   
  42   54 FM  Suleymenov Alisher          2404 KAZ Казахстан, Павлодар      U20      5½  46  43   0    4   
  43   52 FM  Yeletsky Ivan               2406 RUS Москва                   U20  кмс 5½  46  42½  0    4   
  44   63 FM  Kardashevskiy Evgeny        2382 RUS Алтайский край                кмс 5½  45  42   0    3   
  45   86 FM  Ovchinnikov Vsevolod        2329 RUS Республика Татарстан     U20  МС  5½  43½ 39½  0    5   
  46   53 FM  Agmanov Zhandos             2405 KAZ Казахстан, Астана        U20      5½  43½ 39½  0    4   
  47   70 FM  Timerkhanov Alexander       2366 RUS Санкт-Петербург          U20  кмс 5½  43  40   0    4   
  48  113     Shoboev Dandar              2245 RUS Иркутская область        U16  кмс 5½  42  39½  0    5   
  49   25 GM  Iljushin Alexei             2490 RUS Саратовская область           кмс 5½  41½ 38   0    4   
  50   82 WFM Sargsyan Anna M.          F 2339 ARM Армения, Арташат         U18      5½  40½ 38   0    4   
  51  144     Kusenkova Natallia        F 2160 BLR Белоруссия, Минск                 5½  40  38   0    3   
  52   59 FM  Pogosian Manvel             2394 BLR Тульская область                  5½  39½ 37   0    4   
  53   73 FM  Demianjuk Alexander         2360 RUS Московская область            кмс 5½  38  35   0    4   
  54   79 FM  Fedotov Nikita              2342 RUS Брянская область         U20  кмс 5½  35½ 32½  0    3   
  55   85 FM  Komov Roman                 2332 RUS Красноярский край        U20  кмс 5½  33½ 31   0    4   
  56   44 FM  Bryakin Mikhail             2426 RUS Саратовская область           кмс  5  52½ 48   0    4   
  57   33 IM  Kozionov Kirill             2460 RUS Москва                        МС   5  50½ 46½  0    3   
  58   15 GM  Iljiushenok Ilia            2533 RUS ХМАО-Югра                     МС   5  50½ 46   0    3   
  59   95     Tsybikov Tumen              2290 RUS Республика Бурятия       U16  кмс  5  48½ 47   0    4   
  60  111 FM  Nazaretyan Tigran           2250 RUS РСО-Алания                    кмс  5  48  44   0    4   
  61   58     Bykov Oleg                  2395 RUS Московская область       U18  кмс  5  46  43½  0    3   
  62   78     Salemgareev Tagir           2342 RUS Курганская область       U18  кмс  5  45½ 43   0    2   
  63   72 FM  Khayrullin Denis            2362 RUS Пермский край                 кмс  5  45  41½  0    4   
  64  123     Dubrovin Robert             2220 EST Эстония, Таллин                    5  44½ 41   0    3   
  65   23 IM  Makhnev Denis               2495 KAZ Казахстан, Павлодар      U20       5  44  40   0    4   
  66  103 FM  Galaktionov Artem           2271 RUS Москва                   U20  кмс  5  43½ 40½  0    5   
  67   42 IM  Atabayev Saparmyrat         2434 TKM Туркмения, Ашхабад       U20       5  43½ 40½  0    4   
       80 FM  Nurmamedov Azat             2341 TKM Туркмения, Ашхабад       U16       5  43½ 40½  0    4   
  69   69 FM  Savenkov Konstantin         2369 RUS Москва                   U20  кмс  5  43  40   0    4   
  70   66 FM  Zakaryan David              2378 RUS Краснодарский край            кмс  5  42½ 39   0    4   
      160     Proleiko Julian             2105 USA США, Сент-Луис           U20       5  42½ 39   0    4   
  72   83 FM  Tsvetkov Andrey             2338 RUS Москва                   U14  кмс  5  42  40   0    4   
  73  178     Yangutov Aleksey            2023 RUS Иркутская область        U18  кмс  5  41  38   0    3   
  74  116 FM  Makoveev Ilya               2240 RUS Краснодарский край       U14  кмс  5  39  37   0    4   
  75   71 IM  Karavade Eesha            F 2365 IND Индия, Пуна                        5  39  37   0    2   
  76  131     Taalaibekov Tagir           2204 KGZ Киргизия, Бишкек                   5  38½ 36½  0    4   
  77  115     Nuristani Iman              2242 RUS Ставропольский край      U18  кмс  5  37½ 36½  0    3   
  78  145 WIM Cervantes Landeiro Thalia F 2159 USA США, Сент-Луис           U18       5  35  34   0    2   
  79   18 GM  Atabayev Maksat             2514 TKM Туркмения, Ашхабад                 5  35  32½  0    3   
  80   50 IM  Savitskiy Sergey            2411 RUS ЯНАО                          МС  4½  48  44   0    3   
  81   46 IM  Korchmar Vasiliy            2424 RUS Саратовская область           МС  4½  46½ 43½  0    4   
  82    6 GM  Kokarev Dmitry              2605 RUS Пензенская область            МС  4½  46½ 42½  0    4   
  83   67 FM  Murtazin Bulat              2373 RUS Республика Татарстан     U20  кмс 4½  45½ 42½  0    4   
  84   98     Postnikov Artem             2281 RUS Камчатский край          U20  кмс 4½  45  43½  0    2   
  85  125 FM  Krasikov Vladislav          2218 RUS Москва                   U20  кмс 4½  44½ 41   0    3   
  86   22 GM  Gagare Shardul              2495 IND Индия, Мумбаи                     4½  44½ 41   0    2   
  87  162     Asatryan Gor                2097 RUS Республика Татарстан     U16  кмс 4½  44  40½  0    4   
  88   19 IM  Triapishko Alexandr         2508 RUS Республика Крым          U20  МС  4½  44  40   0    2   
  89  110     Mnatsakanian Arsen          2252 RUS Краснодарский край       U18  кмс 4½  43½ 40   0    3   
  90   90 FM  Sai Agni Jeevitesh J        2325 IND Индия, Варангал                   4½  42½ 39½  0    4   
  91   55 IM  Nikitenko Mihail            2402 BLR Белоруссия, Минск        U20      4½  42½ 39   0    3   
      190     Khaliullin Albert           1929 RUS Свердловская область     U14  кмс 4½  42½ 39   0    3   
  93  108 FM  Navrodskiy Boris            2254 RUS Москва                   U20  кмс 4½  42  39   0    4   
  94   99 FM  Skatchkov Valery            2279 RUS Самарская область        U16  кмс 4½  42  38½  0    4   
  95   49 IM  Zarubitski Viachaslau       2415 BLR Белоруссия, Орша         U18      4½  42  38½  0    3   
       60 FM  Tsoi Dmitry                 2392 RUS Московская область       U16  кмс 4½  42  38½  0    3   
  97   65     Barseghyan Armen Ar.        2380 ARM Армения, Ереван          U16      4½  41½ 38   0    4   
  98  101     Mustafayev Farid            2275 AZE Азербайджан, Баку        U16      4½  41  38½  0    4   
  99  109 FM  Bekturov Tamerlan           2254 KAZ Казахстан, Павлодар      U18      4½  40  37   0    3   
 100  122     Diakonova Ekaterina       F 2225 RUS Москва                   U20  МС  4½  39½ 36½  0    3   
 101  185     Kazmin Semen                1977 RUS Липецкая область         U16  кмс 4½  39  36   0    3   
 102   84 FM  Cherepanov Vladislav        2333 RUS Архангельская область         кмс 4½  39  35½  0    4   
 103   96     Zaika Daniil                2289 RUS Москва                   U18  кмс 4½  38½ 36½  0    3   
 104  127 FM  Kholopov Alexander A.       2211 RUS Челябинская область      S50  кмс 4½  38  35½  0    2   
 105  175     Atakishiyev Elmar           2043 AZE Азербайджан, Баку        U16      4½  38  34½  0    1   
 106   24 GM  Gabrielian Artur            2490 RUS Ставропольский край           МС  4½  37½ 34½  0    3   
 107  150 CM  Stukan Martin               2142 RUS Москва                   U14  кмс 4½  36½ 34½  0    3   
 108  153     Zhukov Ivan                 2133 RUS Красноярский край        U14  кмс 4½  36½ 33½  0    4   
 109  161     Fedotov Alexey              2102 RUS Свердловская область          кмс 4½  36½ 33½  0    3   
 110  135     Perov German                2191 RUS Москва                   U16  кмс 4½  33½ 32   0    3   
 111  124 FM  Salman Pavel                2219 RUS Москва                        кмс  4  45  41   0    2   
 112  114     Muslimov Evgeny             2244 RUS Саратовская область           кмс  4  43½ 40   0    2   
 113   88 FM  Goltsev Dmitry              2327 RUS Нижегородская область    U20  кмс  4  43  39½  0    2   
 114  119 FM  Eynullayev Altay            2236 AZE Азербайджан, Баку        U16       4  42  39½  0    3   
 115   81 FM  Suleymanli Aydin            2341 AZE Азербайджан, Баку        U14       4  41½ 39   0    3   
 116  130     Kulaev Maxim                2204 RUS Саратовская область      U16  кмс  4  41½ 38½  0    2   
 117  152 FM  Baasansuren Erdene          2134 MGL Монголия, Улан-Батор     U16       4  41  37½  0    2   
 118  148     Eynullayev Atilla           2151 AZE Азербайджан, Баку        U16       4  40½ 38½  0    2   
 119   64 IM  Pogosyan Stefan             2382 RUS Москва                   U16  кмс  4  40½ 38   0    3   
 120  102     Kutsanyan Andranik          2272 UKR Украина, Харьков         U20       4  40  37½  0    3   
 121  106     Nikologorsky Matfei         2262 RUS Москва                        кмс  4  39½ 37   0    3   
 122   47 IM  Gochelashvili David         2419 RUS Краснодарский край            кмс  4  39½ 35½  0    2   
 123  147     Kyshtymov Daniil            2152 RUS Иркутская область        U18  кмс  4  39  36   0    3   
 124  187     Sabirov Timur               1948 RUS ХМАО-Югра                U14  кмс  4  39  35½  0    3   
 125  139 CM  Samadov Read                2180 AZE Азербайджан, Баку        U12       4  38  36½  0    4   
 126  141     Tarasov Oleg                2174 RUS Москва                        кмс  4  38  36½  0    3   
 127  167     Volkov Roman                2085 RUS Санкт-Петербург               кмс  4  38  34   0    4   
 128  140     Musyuk Lior                 2180 ISR Израиль, Ашкелон         U14       4  37½ 36   0    3   
 129  149     Yeremyan Alen               2147 ARM Армения, Ереван          U16       4  37½ 35   0    2   
 130  159     Vetokhin Ilia               2105 RUS Москва                   U18  кмс  4  36  34   0    4   
 131  143     Marchuk Rostislav           2165 RUS Алтайский край           U18  кмс  4  34½ 33   0    3   
 132   91 FM  Isanzhulov Arystan          2319 KAZ Казахстан, Семей         U16       4  34½ 32   0    2   
 133  117     Kasyanov Andrey             2236 RUS Москва                        кмс  4  33½ 31½  0    3   
 134  193     Balashov Egor               1857 RUS Москва                   U16  кмс  4  33  32   0    4   
 135   97 FM  Cherednichenko Dmitrij      2285 RUS Воронежская область           кмс  4  32  31   0    3   
 136  133     Demidov Leonid              2194 RUS Москва                        кмс  4  30½ 29   0    4   
 137  136     Kavyev Ruslan               2191 RUS Саратовская область      U16  кмс  4  30½ 28½  0    4   
 138   74     Gan-Erdene Sugar            2355 MGL Монголия, Улан-Батор     U16      3½  45  42½  0    3   
 139   51 FM  Babarykin Stanislav         2411 RUS Московская область            кмс 3½  44½ 41   0    2   
 140  184     Khmelev Mikhail             1986 RUS Москва                   U20  кмс 3½  41  38½  0    2   
 141  198     Zlotnik Andrey              1000 RUS Москва                        кмс 3½  39½ 36   0    3   
 142  112 WIM Utiatskaja Irina          F 2246 RUS Москва                        кмс 3½  38½ 36   0    3   
 143  128     Chibukhchyan Erik           2206 RUS Калининградская область  U20  кмс 3½  38½ 36   0    1   
 144  156 FM  Martynyuk Elizaveta       F 2120 RUS Москва                   U20  кмс 3½  38  35   0    3   
 145  121     Pranizin Gennady            2228 RUS ЯНАО                          кмс 3½  37½ 35½  0    2   
 146  126 IM  Ageichenko Genadi A         2216 RUS Москва                   S65  кмс 3½  35½ 33   0    2   
      142     Marinskii Yurii             2174 RUS Санкт-Петербург               кмс 3½  35½ 33   0    2   
 148  137     Guliev Gasan                2187 RUS Саратовская область           кмс 3½  35  33½  0    3   
 149  171     Zhukov Anton                2074 RUS Москва                   U16  кмс 3½  34  32   0    1   
 150  154     Bogaudinov Rushan           2129 RUS Москва                        кмс 3½  34  31½  0    3   
 151  118     Gitelson Arkady             2236 RUS Саратовская область      U20  кмс 3½  34  31½  0    2   
 152  105 CM  Kirillov Dmitry             2267 RUS Ивановская область       U14  кмс 3½  32½ 30½  0    3   
 153  107     Selivanov Ivan              2260 RUS Москва                   U18  кмс 3½  32½ 30   0    2   
 154  164     Sokolov Ilia                2093 RUS Санкт-Петербург          U20  кмс 3½  32  30   0    2   
 155   94 IM  Syrchikov Alexander         2297 RUS Пермский край            S50  кмс 3½  32  29½  0    1   
 156  183     Pogorelskikh Sofia        F 1989 RUS Самарская область        U16  кмс 3½  30  28   0    3   
 157  155     Skvortsov Andrei            2128 RUS Нижегородская область         кмс 3½  29  27   0    3   
 158    5 GM  Goganov Aleksey             2612 RUS Санкт-Петербург               МС   3  46  42½  0    3   
 159   93 FM  Dudin Gleb                  2303 RUS Москва                   U16  кмс  3  45½ 44   0    3   
 160   77 FM  Avalyan Artur               2347 RUS Ярославская область      U16  кмс  3  44½ 42½  0    2   
 161  168 WFM Lingur Zalina             F 2081 RUS Чеченская Республики          кмс  3  43½ 40   0    2   
 162  172     Damjanovic Vuk              2069 SRB Сербия, Белград                    3  43  40   0    1   
 163  104     Mochalin Faddey             2270 RUS Самарская область        U14  кмс  3  40½ 37½  0    2   
 164  132 FM  Komissarov Alexey           2202 RUS Москва                        кмс  3  40  37½  0    1   
 165  146     Gasparyan Daniel            2158 RUS Республика Абхазия       U18  кмс  3  36  33½  0    3   
 166  173     Saratovskiy Dmitiy          2059 UKR Республика Крым          U18  кмс  3  35  33½  0    1   
 167  186     Popovich Alexey             1956 RUS ХМАО-Югра                U16  кмс  3  35  32½  0    3   
 168  166     Smaglov Konstantin          2090 RUS Самарская область             кмс  3  33½ 31½  0    2   
 169  191     Koryakov Sergey             1924 RUS Московская область       S65  кмс  3  33  31½  0    3   
 170  189     Sekoyan Vachagan            1939 RUS Москва                   U16  кмс  3  33  30½  0    1   
 171  195 AIM Ovchinnikov Andrey V.       1605 RUS Московская область            кмс  3  31½ 29½  0    1   
 172  163     Slugin Yaroslav             2095 RUS Липецкая область         U16  кмс  3  30  29   0    1   
 173   68 FM  Anikonov Dmitry             2371 RUS Красноярский край             кмс 2½  43½ 40   0    2   
 174   75 GM  Baghdasaryan Vahe           2354 ARM Армения                           2½  41  38½  0    1   
 175  151     Getmanchuk Andrei V.        2140 RUS Москва                   S50  кмс 2½  36½ 35   0    1   
 176  120     Parfenov Viktor N.          2229 RUS Смоленская область            кмс 2½  36½ 34   0    1   
 177   76 WGM Obolentseva Alexandra     F 2347 RUS Москва                   U18  МС  2½  36½ 33½  0    1   
 178  169     Zein Hani                   2081 EGY Египет, Каир                      2½  36½ 33   0    1   
 179  177 WIM Gagare Shalmali           F 2026 IND Индия, Мумбаи                     2½  35½ 32   0    0   
 180  157     Kozlov Denis                2119 RUS Курганская область       U16  кмс 2½  32  30½  0    2   
 181  180 CM  Vasilyev Alexey             2019 RUS Москва                   U14  кмс 2½  31½ 30½  0    1   
 182  181     Dmitriev Vladimir           1997 RUS Санкт-Петербург          S50  кмс 2½  31  29½  0    2   
 183  174     Loshkarev Dmitri            2057 RUS Москва                        кмс 2½  30  28½  0    2   
 184  158     Merkushev Dmitry            2107 RUS Чувашская республика          кмс 2½  29½ 28   0    1   
 185   62 FM  Fayzullaev Akmal            2391 UZB Узбекистан, Карши                  2  38½ 36   0    1   
 186  165     Rakshitta Ravi            F 2091 IND Индия, Ченнаи            U14       2  37½ 34½  0    2   
 187  188     Pavlov Mark                 1940 RUS Москва                   U14  кмс  2  36  33   0    2   
 188   92 FM  Asik Josip                  2313 SRB Сербия, Белград          S50       2  34  31   0    2   
 189  182     Romanov Vasily              1993 RUS Республика Саха (Якутия)      кмс  2  32½ 31   0    1   
 190  179     Lepaev Andrey               2019 RUS Ростовская область       U18  кмс  2  31½ 30   0    2   
 191  194     Galiev Ernest               1674 RUS Республика Башкортостан  U12  кмс  2  29½ 28½  0    1   
 192  197     Cherepashkin Ivan           1509 RUS Москва                        кмс  2  29  28   0    0   
 193  170     Ter-Saakian Grigorii        2079 RUS Московская область       U16  кмс 1½  33  30½  0    1   
 194  196     Troyanovskiy Egor           1592 RUS ЯНАО                     U16  кмс 1½  32½ 32   0    0   
 195  192     Titov Alexander             1914 RUS Москва                   U14  кмс 1½  26  24½  0    0   
 196  176     Bochkov Mikhail             2037 RUS Москва                        кмс  1  31  29½  0    0   
 197  129     Grishin Alexander           2204 RUS Москва                        кмс  1  30½ 28½  0    1   
 198   56 FM  Apryshko Gleb               2397 RUS Москва                        кмс  0  25½ 24½  0    0


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година