Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Olomouc CZE, Summer Open 2019

Rank SNo.     Name                       Rtg FED Club                          Pts BH. 
   1   11 FM  LYS Josef                 2115 CZE Sokol Brusperk                 8  45  
   2    3 IM  HAUGLI Petter             2224 NOR                               7½  48  
   3    7 IM  CHUDINOVSKIKH Alexander M 2145 RUS                               6½  47  
   4    9     OCKAY Tomas               2137 CZE Sk Slavoj Poruba              6½  42  
   5    6 IM  VOLODIN Viktor            2168 RUS                                6  47½ 
   6   13 FM  SRINIVASA RAO M.          2090 IND                                6  44  
   7    5     ZAEHRINGER Daniel         2176 GER                                6  43½ 
   8   20     SINGH Soram Rahul         2039 IND                                6  43  
   9    4     HOERR Matthias            2193 GER                                6  42½ 
  10   14 WGM PTACNIKOVA Lenka          2089 ISL Sachovy Oddil Tj Dukla Praha   6  42½ 
  11   19 WFM SVOBODOVA Michaela        2055 CZE Jezdci Jundrov                 6  40½ 
  12   46     LEE Zhia Chen Zachary     1747 MAS                               5½  46½ 
  13   25     GEWENIGER Tim             1974 GER                               5½  45½ 
  14   30     FISCHER Erik              1935 GER                               5½  44½ 
  15   10 FM  CAGASIK Tomas             2118 CZE Slavia Kromeriz               5½  40½ 
  16   15     HEYNE Lukas               2084 GER                               5½  40  
  17   18     BEDNAR Jan                2066 SVK                               5½  38  
  18    1 IM  DAMBRAUSKAS Virginijus    2253 LTU                                5  48  
  19    2 IM  BABULA Milan              2226 CZE Tj Vlcnov                      5  46½ 
  20   32     CIBIKOVA Sofia Anna       1909 SVK                                5  43  
  21    8     ZDRAZIL Tomas             2142 CZE Sachovy Klub Olomouc Z.S.      5  42½ 
  22   28 WIM CHANDREYEE Hajra          1950 IND                                5  42  
  23   16     NAVRATIL Jiri jun.        2080 CZE Tj Sk Due Pop Unicov           5  40  
  24   17 WFM KALINOWSKA Zuzanna        2079 POL                                5  39½ 
  25   51     DHARANI Srinivas K B      1690 IND                                5  39½ 
  26   40     GRABARCZYK Sylwester      1784 CZE Sk Oaza Praha                  5  38½ 
  27   31     CERMAK Jan                1912 CZE So Mks Vyskov                  5  37½ 
  28   39     LANG Anders               1790 SWE                                5  37½ 
  29   36     BROUSEK Jiri              1821 CZE Tj Sokol Valasska Bystrice     5  36½ 
  30   26     ZDRAZIL Jan               1967 CZE Sachovy Klub Olomouc Z.S.      5  36½ 
  31   24     MUSIL Vitezslav           1978 CZE Agentura 64 Grygov             5  35½ 
  32   22     TICHY Miroslav            1990 CZE Sk Rosada Prostejov            5  35½ 
  33   23     NAVRATIL Jiri sen.        1985 CZE Tj Sk Due Pop Unicov           5  34½ 
  34   21     SPIREK Adam               2024 CZE Sk Ceska Lipa                 4½  42½ 
  35   53     MWASHE Philip             1663 KEN                               4½  40½ 
  36   38     SACHAREWICZ Krzysztof     1797 POL                               4½  40½ 
  37   34     HRABAL Matej              1847 CZE Oddil Sachu Sportovniho Klubu 4½  37½ 
  38   60     SKLENAR Tomas             1582 CZE Tatran Litovel                4½  37  
  39   50     SHIVIKA Rohilla           1700 IND                               4½  33  
  40   29     MOLNAR Jiri               1941 CZE Sachovy Klub Olomouc Z.S.     4½  31½ 
  41   67     CERNY Michael             1394 CZE Agentura 64 Grygov            4½  28  
  42   57     BURITA Dobroslav          1614 CZE Sachovy Klub Frydlant, Z.S.    4  42  
  43   48     HOCHSCHEIDT Lukas         1742 GER                                4  39  
  44   63     DIVITT Arora              1470 IND                                4  38½ 
  45   41     PALDUS Jan                1777 CZE Sokol Bakov Nad Jizerou        4  37½ 
  46   37     OCHMAN Tomas              1812 CZE Sachovy Klub Olomouc Z.S.      4  37½ 
  47   52     GREGURKOVA Nikola         1672 CZE Agentura 64 Grygov             4  36½ 
  48   56     CERNY Michal              1628 CZE                                4  36½ 
  49   27     BAUER Jan                 1960 GER                                4  36  
  50   35     HEJNAR Petr               1841 CZE Tj Sk Due Pop Unicov           4  35  
  51   59     KOCI Vladimir             1582 CZE Karlovarsky Sachklub Tietz     4  30½ 
  52   68     ZRUBEK Adam               1316 CZE Agentura 64 Grygov             4  28  
  53   33     HEYNE Jan-Hendrik         1860 GER                               3½  41½ 
  54   12     BENES Miroslav            2107 CZE Slavia Kromeriz               3½  40½ 
  55   49     LEZAK Petr                1721 CZE Spartak Adamov                3½  35½ 
  56   42     STEPAN Petr               1775 CZE Sachovy Klub Olomouc Z.S.     3½  35½ 
  57   58     MOHAPL Tomas              1598 CZE Oddil Sachu Sportovniho Klubu 3½  34  
  58   44     KOLMAS Oldrich            1766 CZE Sachovy Klub Olomouc Z.S.     3½  31  
  59   45     STERBA Michal             1751 CZE Agentura 64 Grygov             3  37  
  60   43     HORNAK Pavol              1767 SVK                                3  36  
  61   62     SIMEONOV Tihomir          1555 BUL                                3  31½ 
  62   47     VIT Zdenek                1747 CZE Steinitz - Makabi Praha        3  31  
  63   65     MINARIK Lubomir           1446 CZE Sk Sigmia Olomouc              3  31  
  64   55     SLEPICKA Ladislav         1632 CZE Sachovy Klub Olomouc Z.S.      3  30  
  65   61     ROMANEK Zdenek            1570 CZE Kh Zasova                     2½  33½ 
  66   66     RUZICKOVA Ema             1434 CZE Agentura 64 Grygov            2½  33  
  67   69     BARTOS Jan                1128 CZE Karlovarsky Sachklub Tietz    2½  31½ 
  68   70     ZRUBEK Dan                1124 CZE Agentura 64 Grygov            2½  30½ 
  69   71     KURFURST Adam             1102 CZE Agentura 64 Grygov            2½  27½ 
  70   54     PLACHY Josef              1632 CZE Slavia Kromeriz                1  29  
  71   64     KHUN Radoslav             1457 CZE Sk Sternberk                   1  27


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година