Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Pontevedra ESP, 7th Open

Rank SNo.     Name                            Rtg FED Pts ARPO 
   1    1 GM  Shirov Alexei                  2658 ESP 7½  2500 
   2    2 GM  Grigoryan Karen H.             2562 ARM  7  2409 
   3    8 IM  Pulvett Marin Daniel Eduardo   2473 ESP 6½  2475 
   4    4 GM  Ruck Robert                    2524 HUN 6½  2463 
   5    3 GM  Manolache Marius               2529 ROU 6½  2447 
   6    5 GM  Petkov Vladimir                2504 BUL 6½  2331 
   7   17 IM  Gonzalez Trigal Jose Luis      2352 ESP 6½  2330 
   8    7 GM  Narciso Dublan Marc            2483 ESP  6  2487 
   9    6 GM  Rodriguez Vila Andres          2484 URU  6  2472 
  10   10 GM  Khamrakulov Ibragim S.         2429 ESP  6  2420 
  11   11 IM  Bernal Moro Luis Javier        2428 ESP  6  2312 
  12   16 FM  Senlle Caride Miguel           2357 ESP  6  2260 
  13   13 FM  Portela Peleteiro Alberto      2375 ESP  6  2225 
  14   26 FM  Laiz Ibanez Hector             2274 ESP 5½  2343 
  15   14 IM  Kukov Velislav                 2370 BUL 5½  2324 
  16   15 IM  Espineira Gonzalez Diego       2362 ESP 5½  2287 
  17   24 IM  Krutti Valer                   2297 HUN 5½  2273 
  18   19 FM  Pazos Porta Antonio            2333 ESP 5½  2224 
  19   46     Angelina Vela Carlos           2099 ESP 5½  2201 
  20   21 WIM Solozhenkina Elizaveta         2322 RUS 5½  2188 
  21   32     Martins Bruno Andre Leite      2186 POR 5½  2178 
  22   20 FM  Lillo Castany Victor           2332 ESP  5  2333 
  23   25 FM  Prieto Aranguren Alain         2280 ESP  5  2297 
  24   22 IM  Bobadilla Viera Jorge Samuel   2307 VEN  5  2260 
  25   12 GM  Solozhenkin Evgeniy            2423 RUS  5  2252 
  26   42     Torres Boch Jose F.            2129 ESP  5  2240 
  27   41     Barbazan Bilbao Xabier         2140 ESP  5  2228 
  28   23 IM  Estremera Panos Sergio         2307 ESP  5  2196 
  29   39     Mathieu Phileas                2146 FRA  5  2192 
  30   28     Lopez Gonzalez Alfonso         2219 ESP  5  2176 
  31   55     Garrido Piriz Pablo            2071 ESP  5  2174 
  32   33 IM  Madrigal Mariano               2169 NCA  5  2166 
  33   62     Fernandes Ricardo Paulos       2015 POR  5  2154 
  34   31 FM  Garcia Sobrino David           2195 ESP  5  2111 
  35   36 FM  De Prado Rodriguez Oscar Bruno 2155 ESP  5  1853 
  36    9 IM  Suarez Gomez Julio             2433 ESP 4½  2268 
  37   45     Casares Cabanas Carlos         2105 ESP 4½  2224 
  38   40     Patino Romaris Juan Roberto    2141 ESP 4½  2180 
  39   67     Adams Philip                   1960 ENG 4½  2176 
  40   56     Bringas Gomez Artai            2066 ESP 4½  2167 
  41   52     Otero Nogueira Brais           2078 ESP 4½  2128 
  42   48     Puga Sanchez Miguel            2093 ESP 4½  2128 
  43   34     Torrado Quintela Julio         2169 ESP 4½  2122 
  44   53     Pintor Simao Maciel Abranches  2076 POR 4½  2100 
  45   73     Gomez Segade Pablo             1902 ESP 4½  2085 
  46   57     Del Prado Rodriguez Xulio      2062 ESP 4½  2084 
  47   47     Sixto Puente Eloy              2094 ESP 4½  2036 
  48   18 FM  Medarde Santiago Luis Marcos   2348 ESP 4½  2005 
  49   76     Martin Andres Carlos           1888 ESP 4½  1874 
  50   35     Abella Vazquez Cesar           2163 ESP  4  2184 
  51   54     Bottazzi Ulysse                2075 FRA  4  2158 
  52   59     Santos Ricardo Alexandre Luis  2035 POR  4  2135 
  53   50 AGM Florez Rodriguez Diego         2081 ESP  4  2128 
  54   37     Teijeiro Barros Alberto        2148 ESP  4  2117 
  55   44     Rodriguez Ferreiros Andres     2111 ESP  4  2110 
  56   29 FM  Kalaiyalahan Akshaya           2213 ENG  4  2073 
  57   30     Villar Perez Samuel            2206 ESP  4  2031 
  58   60     Nedobora Gregori               2026 ESP  4  1997 
  59   72     Reboredo Martinez Claudio      1931 ESP  4  1974 
  60   43     Gonzalez Guedes Iyan           2115 ESP  4  1901 
  61   49     Urrutia Gonzalez Javier        2090 ESP 3½  2113 
  62   27 IM  Rodriguez Lopez Rafael         2265 ESP 3½  2081 
  63   71     Fernandez Salamanca Gonzalo    1940 ESP 3½  2055 
  64   70     Gonzalez Regueiro Rodrigo      1941 ESP 3½  2051 
  65   68     Juarros Ruiz Victor            1953 ESP 3½  2019 
  66   75     Santanna Paulo                 1895 USA 3½  2011 
  67   61     Estefano Rilova Fernando       2025 ESP 3½  2008 
  68   58     Andias Joao Pedro Menezes      2059 POR 3½  1974 
  69   80     Alvarez Pampillon Antonio      1795 ESP 3½  1933 
  70   69     Fernandes Tiago Saraiva        1945 POR 3½  1821 
  71   63     Tubio Agrasar Pablo            2000 ESP  3  2166 
  72   38     Lorenzo Duran Marcos           2146 ESP  3  2085 
  73   78     Hernandez Castro Julio Cesar   1834 ESP  3  2084 
  74   65     Maquieira Vidal Alvaro         1969 ESP  3  2043 
  75   66     Badillo Ramos Steve            1967 ESP  3  2024 
  76   64     Gonzalez Eiris Daniel          1977 ESP  3  2020 
  77   74 WCM Silva Mariana Sofia T.         1901 POR  3  1987 
  78   51     Perez Carballo David           2081 ESP  3  1938 
  79   84     Meira Iglesias Alejandro       1709 ESP  3  1865 
  80   83     Martins Manuel                 1735 POR  3  1845 
  81   77     Plaza Reino Mercedes           1855 IRL  3  1724 
  82   82     Garcia Garcia Samuel           1758 ESP 2½  2070 
  83   81     Bouza Santiso Roque            1775 ESP  2  1899 
  84   79     Minguez Greciano Iluminada     1818 ESP 1½  1756 
  85   85     Garcia Martinez Belarmino      1178 ESP  1  1816


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година