Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Praha CZE, 6th Summer Open

Rank SNo.     Name                       Rtg FED Club                                    Pts BH. 
   1    1 GM  Qashashvili Alexandre     2497 GEO                                         7½  48½ 
   2    3     Koustav Chatterjee        2429 IND                                          7  51½ 
   3    2 IM  Lyrberg Patrik            2457 SWE                                          7  49  
   4    9 GM  Yagupov Igor              2370 RUS                                          7  45½ 
   5   23 IM  Ahn Hongjin               2238 KOR                                          7  44½ 
   6   16 FM  Sorm Daniel               2282 CZE                                          7  43½ 
   7    8 GM  Barua Dibyendu            2379 IND                                         6½  51  
   8   18 FM  Thakur Akash              2273 IND                                         6½  45  
   9   10 IM  Vavra Pavel               2347 CZE Unichess                                6½  44½ 
  10   12 GM  Domogaev Sergey           2336 RUS                                         6½  43½ 
  11   11 IM  Kulhanek Tomas            2342 CZE Sk Dopravni Podnik Praha                6½  41½ 
  12    4 IM  Ondersteijn Niels         2397 NED                                          6  47½ 
  13   34     Singh S. Vikramjit        2185 IND                                          6  46  
  14   22 FM  Hjelmas Lars              2240 NOR Drammen Sk                               6  43½ 
  15   24     Toman Ondrej              2235 CZE Tj Klasterec Nad Ohri                    6  42½ 
  16   36     Abrahams Daniel           2173 CAN                                          6  42  
  17    6 IM  Plischki Sebastian        2391 GER Dp Praha                                 6  42  
  18   32     Brejnik Gustav            2190 CZE Sk Slavoj Litomerice, Z.S.               6  42  
  19   14 FM  Serrano Salvador Eduardo  2306 CZE Sk Sokol Vysehrad                        6  41½ 
  20   15 WIM Arpita Mukherjee          2290 IND                                          6  39½ 
  21    5 GM  Neuman Petr               2392 CZE Cesky Lev Kolesovice-Sachovy Klub, Z.S.  6  38  
  22   13 GM  Vokac Marek               2319 CZE Qcc Ceske Budejovice                    5½  47  
  23   92     Paulus Vaclav             1963 CZE 1. Novoborsky Sk                        5½  45½ 
  24   26 FM  Dushyant Sharma           2228 IND                                         5½  45½ 
  25   20 IM  Adrian Claude             2258 FRA                                         5½  45  
  26   58 FM  Srinivasa Rao M           2090 IND                                         5½  44½ 
  27   53     Jinsoo Kim                2112 KOR                                         5½  42½ 
  28   41     Jansen Bob                2148 NED                                         5½  39½ 
  29   44     Levi Netanel              2143 ISR Rishon Le Tsyon Club                    5½  39½ 
  30   65     Singh Soram Rahul         2039 IND                                         5½  38  
  31   27 FM  Jedlicka Ales             2227 CZE 2222 Sk Polabiny, Z.S.                  5½  36½ 
  32   63     Jayaram Ramanna           2056 IND                                         5½  34½ 
  33   31     Flak Pawel                2198 POL Akademia Szachowa Plock                  5  48  
  34   38     Breivik Lars              2158 NOR Drammen Sk                               5  43  
  35   96 WIM Chandreyee Hajra          1950 IND                                          5  42  
  36   49     Skalsky Alexandr          2128 CZE Sk Stare Mesto                           5  42  
  37   21     Slampa Jan                2245 CZE Unichess                                 5  41½ 
  38   43 IM  Chudinovskikh Alexander M 2145 RUS                                          5  41½ 
  39   51     Chmel Kristian            2119 CZE Tj Kobylisy                              5  41½ 
  40   17 IM  Doric Nenad               2275 CRO                                          5  40½ 
  41   25     Hrdina Robin              2229 CZE Tj Spartak Vlasim                        5  40½ 
  42   54 FM  Kozak Milos               2105 CZE Sk Slavoj Litomerice, Z.S.               5  40  
  43  112     Nguyen Thai Dai Vinh      1828 CZE Interchess Z.S.                          5  39½ 
  44   28 FM  Fuchs Georg               2215 AUT Sc Schwaz                                5  39  
  45   45     Slacky Stanislav          2134 SVK Sk Lokomotiva Caissa Bratislava          5  38½ 
  46   66     Tesar Jan                 2038 CZE Sk Caissa Trebic Z.S.                    5  37½ 
  47   59 WGM Ptacnikova Lenka          2089 ISL Huginn Reykjavik                         5  37½ 
  48   52     Dobes Dusan               2117 CZE Slavia  Boskovice                        5  37½ 
  49   35     Krivanek Vladimir         2178 CZE Ddm Praha 6                              5  37  
  50  111     Ishvi Aggarwal            1830 IND                                          5  36½ 
  51   40     Henriksen Geir            2154 NOR Drammen Sjakklubb                        5  35  
  52   87     Ouaki Mark                1975 BEL                                          5  33½ 
  53   48     Shehzad Shazil            2130 NOR Sandnes                                 4½  44½ 
  54   47 FM  Beukes Dante M            2130 NAM                                         4½  44  
  55   56     Yakimenko Alexander A.    2100 RUS Sk Bohemia Pardubice                    4½  44  
  56    7     Mikes Jan                 2386 CZE Sk Podluzan Prusanky Z.S.               4½  43½ 
  57   30     Soural Jan                2206 CZE Tj Pankrac                              4½  41  
  58   93     Hoke Petr                 1954 CZE Sk Slavoj Litomerice, Z.S.              4½  40  
  59   46 WIM Tejaswini Sagar           2132 IND                                         4½  39½ 
  60   55     Ptacek Lubos              2101 CZE Sk Vysoke Myto                          4½  39½ 
  61   76     Babicka Michal            2002 CZE Sk Decin                                4½  39  
  62  102     Grichkevitch Gilles       1900 FRA                                         4½  38½ 
  63   39 FM  Furman Boris              2154 RUS                                         4½  38½ 
  64   75     Lacina Filip              2012 CZE Sk Sokol Vysehrad                       4½  38  
  65   37     Sindler Michal            2160 CZE Sachovy Klub Loko Praha Z.S.            4½  37½ 
  66  103     Stolyarsky Yegor          1899 ISR                                         4½  37  
  67   33     Molkanov Oleg             2185 CZE Tj Kobylisy                             4½  36½ 
  68   74     Rokos Filip               2015 CZE Sk Ortex Hradec Kralove, Z.S.           4½  36½ 
  69   19 FM  Aronsson Marten           2269 SWE                                         4½  35  
  70   69 WFM Harazinska Magdalena      2025 POL Polonia Wroclaw                         4½  35  
  71   98     Tomte Asbjorn             1930 NOR                                         4½  34½ 
  72   73 WCM Turkova Karolina          2015 SVK Liptovska Sachova Škola                 4½  34  
  73   29     Dobes Vojtech             2212 CZE Sk Stare Mesto                          4½  32½ 
  74  133     Rosh Jain                 1543 IND                                         4½  31½ 
  75   71     Vrecion Jiri              2019 CZE Sachovy Klub Zdice                       4  42½ 
  76   80     Adrian Leopold            1990 FRA                                          4  40½ 
  77   84 WCM Pribylova Sofie           1985 CZE Sk Dopravni Podnik Praha                 4  40  
  78   97     Svizensky Lubos           1940 CZE Sk Caissa Trebic Z.S.                    4  38½ 
  79  100     Steiner Juraj             1920 CZE Steinitz - Makabi Praha                  4  38  
  80   60     Micanek Tomas             2077 CZE Tj Bohemians Praha                       4  38  
  81  101     Kiani Kiarash             1902 IRI                                          4  37½ 
  82   50     Gruber Michael            2123 AUT Sc Schwaz                                4  37  
  83   57     Plesek Jiri               2097 CZE Tj Pankrac                               4  37  
  84   64     Radovic Stefan            2039 SWE Ss Lulea                                 4  36½ 
  85   83     Nedoma Marek              1989 CZE Tj Auto Skoda Mlada Boleslav             4  34  
  86   86     Plasil Petr               1976 CZE Tj Kobylisy                              4  34  
  87  105     Tejkal Jiri               1881 CZE Sachovy Klub Praha 4                     4  34  
  88   61     Ludvigsen Frode           2068 NOR Drammen Sjakklubb                        4  34  
  89   89     Stojkovic Andreja         1968 CRO Libehrad Libcice Nad Vltavou             4  32½ 
  90   68     Pick Stepan               2028 CZE Tj Pankrac                               4  32  
  91   70     Zajicek Karel             2021 CZE Sk Sokol Vysehrad                        4  31  
  92   78     Sura Jaroslav             1999 CZE Sk Slavoj Litomerice, Z.S.              3½  40  
  93   72     Unander Matts             2017 SWE Kungstornet                             3½  39½ 
  94   85     Vermirovsky Vlastimil     1979 CZE Tatra Koprivnice                        3½  39½ 
  95   88     Pribyl Viktor             1969 CZE Sk Dopravni Podnik Praha                3½  38½ 
  96   67 WIM Zemlickova Olena          2035 CZE Individualni Clen                       3½  38  
  97   79     Farine Jonathan           1993 CAN                                         3½  38  
  98   95     Longo Tyler               1951 CAN                                         3½  38  
  99   90     Novak Vaclav              1966 CZE Tj Bohemia Podebrady                    3½  37½ 
 100   82     Hlavina Matous            1989 CZE Sk Sokol Klatovy                        3½  37  
 101   94     Boghossian Pierre         1951 FRA                                         3½  36  
 102  114     Chong Kai Ni Agnes        1824 MAS                                         3½  35½ 
 103   81 WIM Gokhale Anupama           1989 IND                                         3½  35½ 
 104  108     Solger Bernhard           1858 GER Sc Sendling                             3½  34½ 
 105   99     Tichy Petr                1928 CZE Sk Spartak Celakovice                   3½  34  
 106  123     Chmelik Ladislav          1730 CZE Sachklub Mesta Dobrovice, Z.S.          3½  33  
 107  120     Kadonas Kestutis          1760 LTU                                         3½  33  
 108   77     Hass Manfred              2001 GER                                         3½  33  
 109  132     Sepiashvili Ivan          1614 RUS Botvinnik Chess School                  3½  32½ 
 110   42     Simecek Bohumil           2146 CZE Sachovy Klub Loko Praha Z.S.            3½  31  
 111  106     Cieslak Leszek            1877 CZE Sk Caissa Trebic Z.S.                   3½  30½ 
 112  104     Ruessel Bernhard          1890 GER Post Suedstadt Karlsruhe                3½  28½ 
 113   62     Salykin Aleksandr         2063 FIN                                          3  40½ 
 114   91     Zemlicka Vit              1966 CZE Tj Kobylisy                              3  38  
 115  107     Tomcikova Dominika        1867 SVK Tj Slovan Rajecke Teplice                3  33  
 116  121     Lye Sigurd                1751 NOR                                          3  32½ 
 117  109     Gerlach Florian           1853 GER Sc Schwaz                                3  32½ 
 118  119     Horyna Josef              1763 CZE Tj Sokol Praha-Vrsovice                  3  32  
 119  116     Stepanek Svatopluk        1822 CZE Sk Sokol Vysehrad                        3  30½ 
 120  129     Konvalinka Vladislav      1657 CZE Sk Libehrad Libcice N. Vlt.              3  30  
 121  131     Cisarik Pavol             1629 SVK Slavia Pu Presov                         3  29½ 
 122  134     Kleprlik Jan              1510 CZE Tj Jawa Brodce                           3  29  
 123  113     Tomcikova Zuzana          1825 SVK Tj Slovan Rajecke Teplice                3  29  
 124  125     Shivika Rohilla           1700 IND                                         2½  34  
 125  135     Tomanek Karel             1393 CZE                                         2½  31  
 126  118     Kalvach Ladislav          1784 CZE Sk Mahrla Praha Z.S.                    2½  30½ 
 127  126     Kalab Jaromir             1688 CZE Ddm Praha 6                             2½  27  
 128  127     Feierfeil Jiri            1671 CZE Tj Jawa Brodce                          2½  25½ 
 129  122     Cabart Pavel              1736 CZE                                          2  32  
 130  130     Kuhnmund Ivan             1631 CZE Steinitz - Makabi Praha                  2  29½ 
 131  110     Siya Sagar                1846 IND                                          2  27  
 132  115     Nentvich Libor            1822 CZE Tj Sokol Praha-Vrsovice                  2  25  
 133  124     Gubin Michail             1704 CZE Sk Praha-Smichov                        1½  30  
 134  117     Ingason Sigurdur          1796 ISL Viking Chess Club                       1½  29  
 135  128     Hampel Rudolf             1660 CZE Tj Kobylisy                             1½  25 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година