Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Regina CAN, Canadian Open 2019

Rank SNo.     Name                          Rtg FED Club                     Pts Res. 
   1    1 GM  Cherniaev Alexander          2396 RUS Qc (Inconnue)             9   0   
   2   10     Huang Patrick                2055 CAN Bc (Victoria)             6   0   
   3    3     Zhao Ian                     2198 CAN Ab (Calgary)              6   0   
   4    5     Malek Omid                   2141 CAN Ab (Calgary)              6   0   
   5   17     Vasic Maxim                  1964 CAN Ab (Calgary)              6   0   
   6   31     Bu Kevin (Yihuan)            1784 CAN On (Oakville)             6   0   
   7    8     Hemstapat Andrew             2069 CAN Bc (Richmond)             6   0   
   8    2 FM  Sohal Tanraj                 2241 CAN Bc (Surrey)               6   0   
   9   12     Wolchock Theo                2032 CAN Mb (Winnipeg)             6   0   
  10    6 FM  Gottuk Stefan                2116 GER                           6   0   
  11   33     Dixit Arun                   1775 USA Us (Folsom, Ca)          5½   0   
  12    4 FM  Haessel Dale R.              2148 CAN Ab (Calgary)             5½   0   
  13   36     Srinivasan Hemant            1688 CAN Ab (Calgary)             5½   0   
  14   13     Ehab Mohamed U2000           2006 EGY On (Ottawa)               5   0   
  15   15     Yao Sammy                    1986 CAN Ab (Calgary)              5   0   
  16   21 CM  Atanasov Anthony             1902 CAN On (Oakville)             5   0   
  17   41     Jiang Kate Yuhua             1463 CAN Bc (Richmond)             5   0   
  18    9     Wiebe Isaac                  2062 CAN Mb (Winnipeg)             5   0   
  19   23     Chandra Anand Rishi          1883 CAN Ab (Calgary)             4½   0   
  20   11     Mills Morgon                 2036 CAN Nl (Happyvalleygoosebay) 4½   0   
  21   14     Demchenko Kiril              2004 UKR Sk (Arcola)              4½   0   
  22   22     Wang Paul                    1902 CAN Ab (Calgary)             4½   0   
  23   27     Wei Daniel                   1840 CAN Sk (Saskatoon)           4½   0   
  24   42     Sorgard Graham U2000         1960 CAN Sk (Churchbridge)        4½   0   
  25   20     Windram James                1907 CAN Ab (Edmonton)            4½   0   
  26   18     Ma Derek                     1925 CAN Mb (Winnipeg)            4½   0   
  27   26     Boron Anthony U2000          1854 CAN Mb (Winnipeg)            4½   0   
  28   32     Chen Andrew                  1778 CAN Ab (Calgary)              4   0   
  29   45     Yang Jingyun (Ryan) U2000    1704 CAN Bc (Richmond)             4   0   
  30   38     Wang Elon                    1529 CAN Ab (Red Deer)             4   0   
  31   44     Basko Yauheni                1800 CAN Bc (Port Coquitlam)       4   0   
  32   28     Lambruschini Alex U2000      1810 CAN On (Scarborough)          4   0   
  33   29     Albzour Abdalsalam U2000     1794 PLE                          3½   0   
  34   43     Taylor Tom U2000             1926 USA Us (Lincoln, Il)         3½   0   
  35   37     Einarsson Ken U2000          1682 CAN Mb (Winnipeg)            3½   0   
  36   46     Lin Joey                     1255 CAN On (Toronto)             3½   0   
  37   25     Ratte Cameron                1857 CAN Ab (Hardisty)            3½   0   
  38   34     Green Jim U2000              1772 CAN Mb (Winnipeg)            3½   0   
  39   39     Landstrom William U2000      1516 CAN On (Manotick)             3   0   
  40   35     Mcdonald Mike                1741 CAN On (Waterloo)             3   0   
  41   40 ACM Darvekar Yash U2000          1495 CAN Ab (Edmonton)             3   0   
  42   16     Castillo Rey                 1965 CAN Sk (Regina)               2   0   
  43   24     Bince Rolando U2000          1857 CAN Mb (Winnipeg)             2   0   
  44   47     Anumula Siddhartha Vijay Raj    0 IND                           1   0   
  45    7 FM  Hamal Manish                 2079 NEP                           0   0   
       19     Muhammad Shahzad U2000       1922 PAK                           0   0   
       30     Perez Gilbert U2000          1787 PHI Sk (Regina)               0   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година