Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 585 : 20.07.2019

партии 10052
Турнири 73

Вижте всички включени турнири

Riga LAT, Tal Mem Rapid 2019

Rank SNo.     Name                             Rtg FED Club                           Pts BH. 
   1    2 GM  Fedoseev Vladimir               2736 RUS St.Petersburg                  9½  77  
   2    8 GM  Navara David                    2677 CZE Praha                           9  73½ 
   3   35 GM  Svane Rasmus                    2550 GER Hamburg                        8½  81  
   4   18 GM  Bernadskiy Vitaliy              2625 UKR Chernovci                      8½  75½ 
   5   20 GM  Kovalenko Igor                  2622 LAT Rīga                           8½  74½ 
   6   13 GM  Fedorchuk Sergey A.             2650 UKR Vinnitsa                       8½  74½ 
   7    9 GM  Chigaev Maksim                  2674 RUS St.Petersburg                  8½  73  
   8   36 GM  Kovalev Vladislav               2548 BLR Minsk                          8½  70½ 
   9   19 GM  Alekseev Evgeny                 2622 RUS St.Petersburg                  8½  69½ 
  10   28 GM  Munoz Miguel                    2576 ESP Sant Marti                      8  79½ 
  11   25 GM  Predke Alexandr                 2593 RUS Тольятти                        8  76  
  12   21 GM  Vitiugov Nikita                 2614 RUS Санкт-Петербург                 8  74½ 
  13    3 GM  Zubov Alexander                 2731 UKR Kiev                            8  72½ 
  14    5 GM  Moiseenko Alexander             2700 UKR Harkov                          8  70½ 
  15   14 GM  Postny Evgeny                   2650 ISR BCA Augsburg                    8  67  
  16   32 GM  Aleksandrov Aleksej             2559 BLR Minsk                           8  67  
  17   30 GM  Meshkovs Nikita                 2569 LAT Rīga                            8  65½ 
  18   24 GM  Martinez Alcantara Jose Eduardo 2598 PER                                 8  65½ 
  19   31 GM  Yuffa Daniil                    2568 RUS Tjumen                          8  64½ 
  20   29 GM  Agrest Evgenij                  2569 SWE                                 8  63½ 
  21   16 GM  Grachev Boris                   2631 RUS Moscow                          8  63  
  22    6 GM  Guseinov Gadir                  2692 AZE Shamkir                        7½  79  
  23    4 GM  Shirov Alexei                   2707 ESP Rīga                           7½  74  
  24   17 GM  Lupulescu Constantin            2629 ROU                                7½  73½ 
  25    7 GM  Ponkratov Pavel                 2687 RUS Chelyabinsk                    7½  72  
  26   22 IM  Demidov Mikhail                 2613 RUS Moscow                         7½  72  
  27   40 GM  Shyam Sundar M.                 2509 IND 
Madurai                      7½  71½ 
  28   43 GM  Kunin Vitaly                    2486 GER Freibauer Mörlenbach-Birkenau	 7½  71½ 
  29   10 GM  Ziska Helgi Dam                 2668 FAI Faroe Islands                  7½  69  
  30   27 GM  Popov Ivan                      2585 RUS Moscow                         7½  68  
  31   64 IM  Ravi Teja S.                    2357 IND                                7½  66½ 
  32   26 GM  Jumabayev Rinat                 2589 KAZ Astana                         7½  66  
  33   23 GM  Halkias Stelios                 2599 GRE                                7½  65  
  34   33 GM  Sulskis Sarunas                 2557 LTU Kaunas                         7½  64½ 
  35   46 GM  Miezis Normunds                 2482 LAT Olaine                          7  73½ 
  36   70 GM  Harsha Bharathakoti             2319 IND                                 7  73  
  37   34 GM  Khalifman Alexander             2556 RUS St.Petersburg                   7  73  
  38   57 IM  Gorodetzky David                2437 ISR Rehovot                         7  72  
  39   54 IM  Pershin Denis                   2451 RUS Санкт-Петербург                 7  71½ 
  40   56 IM  Sveshnikov Vladimir             2440 LAT Rīga                            7  71  
  41   47 GM  Gleizerov Evgeny                2479 RUS Brjansk                         7  70½ 
  42   11 GM  Georgiev Kiril                  2660 MKD                                 7  70  
  43   61 IM  Galliamova Alisa                2384 RUS                                 7  69½ 
  44   37 GM  Frolyanov Dmitry                2539 RUS Togliatti                       7  69½ 
  45   15 GM  Parligras Mircea-Emilian        2640 ROU                                 7  68½ 
  46    1 GM  Onischuk Vladimir               2775 UKR Kiev                            7  68  
  47   12 GM  Volokitin Andrei                2656 UKR Lvov                            7  67½ 
  48   41 IM  Usmanov Vasily                  2503 RUS St.Petersburg                   7  66½ 
  49   44 GM  Kanep Meelis                    2485 EST Viljandi                        7  66½ 
  50   45 GM  Sveshnikov Evgeny               2484 RUS Rīga                            7  66  
  51   38 GM  Donchenko Alexander             2532 GER Deizisau                        7  66  
  52   62 IM  Shishkov Andrei                 2373 EST Tõnu Truusi MKK                 7  65½ 
  53   77 WGM Rogule Laura                    2284 LAT Rīga                            7  65½ 
  54   60 IM  Pogosyan Stefan                 2392 RUS Moscow                          7  65  
  55   72 IM  Gaponenko Inna                  2318 UKR Herson                          7  64½ 
  56   65 IM  Smirnov Artem                   2356 RUS Saint-Petersburg                7  64  
  57  109 MK  Gorodetzky Matan                2110 ISR Rehovot                         7  64  
  58   39 IM  Pultinevicius Paulius           2524 LTU Marijampole/Suduva              7  63½ 
  59   88 WGM Berzina Ilze                    2206 LAT Rīga                            7  63½ 
  60   63 IM  Kazakovskiy Valeriy             2372 BLR Minsk                           7  62½ 
  61   79 FM  Chukavin Kirill                 2265 EST Tallinn                         7  61  
  62  132 MK  Kirilin Dmitrij                 1945 BLR Minsk                           7  60½ 
  63   49 GM  Cruz Cristhian                  2467 PER                                6½  69  
  64   82 WIM Solozhenkina Elizaveta          2248 RUS St.Petersburg                  6½  68  
  65   53 GM  Ulybin Mikhail                  2451 RUS Jekaterinburg                  6½  67  
  66   80 FM  Klimakovs Sergejs               2265 LAT Rīga                           6½  66  
  67   66 FM  Putka Verners                   2350 LAT Ogre                           6½  66  
  68   59 IM  Berzinsh Roland                 2402 LAT Ropaži                         6½  66  
  69   94 MK  Batashevs Arsens                2154 LAT Rīgas Šaha skola               6½  65½ 
  70   50 FM  Borsuk Konstantin               2462 UKR Odesa                          6½  65  
  71   51 FM  Mustaps Matiss                  2462 LAT Rīga                           6½  64½ 
  72   83 FM  Dudin Gleb                      2244 RUS Moscow                         6½  64½ 
  73   74 IM  Antoms Guntars                  2303 LAT Rīga                           6½  64½ 
  74  144 MK  Polyakov Pavel                  1898 BLR Bobruisk                       6½  64  
  75   73 FM  Tronenkovs Valdis               2312 LAT Rīgas Šaha skola               6½  64  
  76   69 MK  Dunaveckis Deniss               2334 LAT Daugavpils                     6½  63½ 
  77   87 GM  Tihonov Jurij                   2209 BLR Minsk                          6½  63½ 
  78   48 GM  Ladva Ottomar                   2469 EST Hapsalu                        6½  63  
  79  117 MK  Timoshin Andrei                 2044 EST Кохтла-Ярве                    6½  62½ 
  80  102 MK  Ungurs Edgars                   2128 LAT Rīgas Šaha skola               6½  62  
  81  120 MK  Vardanyan Aras                  2022 LTU Vilnius                        6½  62  
  82   71 IM  Kiik Kalle                      2319 EST Rakvere                        6½  61½ 
  83  142 WCM Kiseleva Arina                  1901 RUS Санкт-Петербург                6½  61  
  84   89 FM  Grasis Janis                    2200 LAT Ādaži                          6½  60½ 
  85   67 FM  Shulman Vladlen                 2346 LAT Rīga                           6½  60  
  86  110 MK  Lauda Alexandr                  2107 MDA Moscow                         6½  60  
  87  131 CM  Silich Yahor                    1948 BLR Vitebsk                        6½  57  
  88  192 CM  Yonal Timur                     1663 RUS Moscow                         6½  51½ 
  89   42 GM  Iljin Artem                     2500 RUS Татарстан                       6  68  
  90   68 FM  Ustianovich Nazar               2342 UKR Lviv                            6  66½ 
  91   55 GM  Lanka Zigurds                   2444 LAT Baldone                         6  65½ 
  92  103 FM  Solys Laimutis                  2127 LTU Kėdainiai                       6  65  
  93  114 NM  Jazdanovs Aleksandrs            2075 LAT Rīga                            6  64½ 
  94   84 WGM Heinemann Josefine              2227 GER Porrentruy Echiquier Bruntruta  6  64  
  95   76 FM  Lavendelis Egons                2291 LAT RTU                             6  63½ 
  96  122 WFM Krumina Linda                   2011 LAT Rīga                            6  62  
  97  106 FM  Garanin Aleksei                 2122 EST MK Avesta                       6  62  
  98   91 FM  Martinkus Rolandas              2174 LTU Marijampole/Suduva              6  61½ 
  99  124 MK  Uibokant Mathias Robert         1987 EST Tallinna MK                     6  61½ 
 100   86 IM  Nester Ihor                     2225 UKR Lviv                            6  60½ 
 101  101 MK  Ivanov Igor                     2130 LAT Rīga                            6  60  
 102  118 NM  Visockis Janis                  2036 LAT Rīga                            6  60  
 103  100 FM  Dzjuba Vsevolod                 2130 LAT Jūrmala                         6  59½ 
 104   96 FM  Kuznecovs Nikita                2144 LAT Liepāja                         6  59½ 
 105   93 MK  Laimins Lauris                  2156 LAT Rīga                            6  59  
 106   81 FM  Jankovskis Guntis               2262 LAT Jēkabpils                       6  57½ 
 107   85 MK  Zaura Vidmantas                 2226 LTU Vilnius club "Tauras            6  56½ 
 108   95 FM  Levchenkov Vitaly               2152 LAT Rīga                            6  56½ 
 109  197  I  Sukalina Alina                  1639 BLR Minsk                           6  56  
 110  209 MK  Poliakova Varvara               1581 BLR Бобруйск МОСДЮШОР               6  55½ 
 111  154  I  Mikelsons Mikelis-Emils         1834 LAT Rīgas Šaha skola                6  55  
 112  215  I  Sadekov Maksim                  1558 EST Narva                           6  55  
 113  111 MK  Agafonov Yuri Dr                2096 LAT Baltezers                       6  54½ 
 114  123 WFM Gorozhankina Julia              1997 LAT Rīga                            6  53  
 115  125 MK  Indricans Vadims                1978 LAT Rīga                            6  52  
 116  168 MK  Aizstrauts Arturs               1732 LAT Rīgas Šaha skola                6  52  
 117  107 MK  Volodins Igors                  2114 LAT Rīga                            6  51½ 
 118  133 MK  Melderis Uldis                  1942 LAT Pļaviņas                        6  50½ 
 119  181  I  Savicevs Arsenijs               1704 LAT Rīgas Šaha skola                6  50  
 120   52 GM  Gretarsson Helgi Ass            2461 ISL                                5½  70½ 
 121   99 MK  Gudovskis Konstantins           2132 LAT Rīga                           5½  64  
 122   92 MK  Bieliauskas Marius              2163 LTU Vilnius                        5½  64  
 123  184 WFM Zvereva Margarita               1701 RUS Moscow                         5½  64  
 124   78 MK  Jacobs Florian                  2283 NED Zukertort Amstelveen           5½  62½ 
 125   97 FM  Semjonovs Ilja                  2143 LAT Rīga                           5½  62½ 
 126  138 WFM Limanovska Elizabete            1925 LAT Rīgas Šaha skola               5½  61½ 
 127   75 IM  Barskij Vladimir                2297 RUS                                5½  61  
 128  108 NM  Bekasovs Rihards                2112 LAT Rīgas Šaha skola               5½  61  
 129  210  I  Levchenko Leonid                1577 RUS Зеленогорск                    5½  60½ 
 130   90 MK  Salna Aleksandras               2199 LTU Vilnius                        5½  60½ 
 131  130 MK  Smilga Kristaps                 1958 LAT Rīga                           5½  60½ 
 132  113 MK  Terentiev Sergei                2085 LAT Daugavpils                     5½  59½ 
 133  112 MK  Brikers Aleksandrs              2088 LAT Rīgas Šaha skola               5½  59  
 134  140 MK  Vaskevicius Augustas            1910 LTU Marijampole/Suduva             5½  58½ 
 135  105 MK  Bolsakovs Vadims                2127 LAT Riga                           5½  58  
 136  115 WFM Zubova Mariya                   2067 UKR Kiev                           5½  57½ 
 137  121 NM  Stasans Aivars                  2020 LAT Rīgas Šaha skola               5½  57½ 
 138  219  I  Francs Marats                   1545 LAT Jūrmala                        5½  57½ 
 139  116 MK  Blauhut Holger                  2066 NOR Fredrikstad                    5½  56½ 
 140  137 MK  Gasik Piotr                     1929 POL Polonia Warszawa               5½  56½ 
 141  180  I  Vingris Mikelis                 1708 LAT Rīgas Šaha skola               5½  56  
 142  160  I  Kadonas Kestutis                1779 LTU Moletai                        5½  55½ 
 143  136 MK  Novikova Margarita              1935 UKR Kiev                           5½  55½ 
 144  129  I  Germanovs Georgijs              1965 LAT Jūrmala                        5½  55  
 145  165 MK  Vambute Dana                    1757 LAT Rīga                           5½  54  
 146  185  I  Mikko Rondo                     1698 EST Pärnu Sports School            5½  54  
 147  231  I  Kazmerika Anna                  1498 LAT Rēzeknes BJSS                  5½  53  
 148  151 MK  Baltrunas Arvydas               1875 LTU Panevezys                      5½  52½ 
 149  157  I  Mulevicius Andrius              1798 LTU Vilnius                        5½  51½ 
 150  146 MK  Alipovs Anatolijs               1890 LAT Rīga                           5½  49½ 
 151  169  I  Ravlusevic Evelina              1728 LTU Vilnius                        5½  49½ 
 152  191 MK  Gordievich Larisa               1667 LAT Rīgas Šaha skola               5½  49  
 153  172 MK  Dombrovska Stefanija            1718 LAT Daugavpils                     5½  48  
 154   98 MK  Drilins Andris                  2137 LAT Salaspils                       5  64  
 155  145     Anusha N L V                    1892 IND                                 5  59½ 
 156  119 FM  Viskelis Darius                 2032 LTU Vilnius                         5  59  
 157  141 CM  Zverev Lev                      1901 RUS Moscow                          5  59  
 158  158 MK  Golsta Madara                   1791 LAT Rīgas Šaha skola                5  58½ 
 159  171  I  Seregina Maria                  1723 RUS Moscow                          5  58  
 160  150 MK  Morozli Grigorijs               1884 LAT Rīgas Šaha skola                5  57½ 
 161  193 MK  Lapkis Mihails                  1660 LAT Rīga                            5  57½ 
 162  174 MK  Strods Kristaps Reinis          1714 LAT Rīgas Šaha skola                5  57½ 
 163  155 MK  Zarovs Aleksandrs               1812 LAT Rīga                            5  57  
 164  147 MK  Petrovs Jaroslavs               1887 LAT Rīga                            5  56½ 
 165  153 MK  Pilipuitis Mantas               1859 LTU Vilnius                         5  56½ 
 166  126 NM  Daudzvardis Janis               1976 LAT Ogre                            5  56  
 167  127 MK  Pavlovs Nikita                  1974 LAT Rīga                            5  55  
 168  199  I  Parhomenko Anastasija           1635 LAT Rīgas Šaha skola                5  55  
 169  202  I  Zhelanov Semen                  1605 RUS Orenburg                        5  55  
 170  143 MK  Mikenas Laimutis                1899 LTU Rokiskis                        5  54½ 
 171  170  I  Machevskis Edmunds              1726 LAT Rīga                            5  54½ 
 172  156  I  Siddharth Gopakumar             1802 IND Hendon                          5  54½ 
 173  161  I  Cibulskis Vaclovas              1774 LTU Rokiskis                        5  54½ 
 174  163  I  Rizihs Valerijs                 1771 LAT Rīga                            5  54  
 175  173  I  Mierins Emils Janis             1716 LAT Rīgas Šaha skola                5  53  
 176  179  I  Viskelis Steponas               1709 LTU Vilnius                         5  52½ 
 177  189  I  Jakobsons Andris                1674 LAT Rīga                            5  51½ 
 178  212     Krivcenko Alexandr              1562 FRA                                 5  51½ 
 179  188  I  Filipovs Jevgenijs              1687 LAT Rīgas Šaha skola                5  50½ 
 180  159  I  Vijups Dans                     1791 LAT Rīga                            5  50  
 181  211  I  Aminovs Maksims                 1570 LAT Rīgas Šaha skola                5  50  
 182  149  I  Erlats Janis                    1886 LAT Tukums                          5  49½ 
 183  224  I  Grinfelds Martins               1513 LAT Rīga                            5  49½ 
 184  204  I  Ter-Avetisjana Agnesa Stepania  1599 LAT BJC Daugmale                    5  49½ 
 185  207  I  Zvaunis Maris                   1591 LAT Rīga                            5  49  
 186  241  I  Burak Vyacheslav                1394 BLR Minsk                           5  49  
 187  268 II  Makarenko Kirill                1137 RUS Moscow                          5  47  
 188  134 AIM Zilinskas Vaidotas              1939 LTU Siauliai                       4½  60½ 
 189  152 MK  Avotins Maigonis                1870 LAT Bauska                         4½  59½ 
 190  128 MK  Hodzdanker Mikhail              1967 BLR Vitebsk                        4½  57½ 
 191  186  I  Visnevskis Valdis               1697 LAT Ķekava                         4½  57  
 192  205  I  Jansons Valdis                  1595 LAT Sigulda                        4½  54½ 
 193  162  I  Likatavicius Rapolas            1774 LTU Vilnius                        4½  54  
 194  135 MK  Zvirblis Andrius                1936 LTU Vilnius                        4½  54  
 195  238  I  Jonins Dmitrijs                 1406 LAT Rīgas Šaha skola               4½  54  
 196  183  I  Burenkovs Artjoms               1702 LAT BJC Daugmale                   4½  52½ 
 197  227  I  Uibokant Karl Oskar             1510 EST Tallinna MK                    4½  52½ 
 198  182 NM  Parhomenko Margarita            1703 LAT Rīga                           4½  52  
 199  164 MK  Alainis Artis                   1763 LAT Rīgas Šaha skola               4½  51½ 
 200  190 MK  Vissarionovs Artjoms            1672 LAT Rīgas Šaha skola               4½  51  
 201  148 NM  Maklakova Nellija               1886 LAT Rīga                           4½  51  
 202  226 II  Kuzhelev Timur                  1513 RUS Moscow                         4½  51  
 203  214  I  Karasevics Aleksandrs           1559 LAT Rīgas Šaha skola               4½  50½ 
 204  187  I  Vernuks Vjaceslavs              1692 LAT Ventspils                      4½  50  
 205  200 MK  Janovskis Daniels               1615 LAT Rīgas Šaha skola               4½  49  
 206  178  I  Ivanauskas Raimundas            1710 LTU Rokiskis                       4½  48½ 
 207  194 MK  Meiers Gundars                  1659 LAT Liepāja                        4½  48  
 208  166  I  Roze Janis                      1753 LAT Rīga                           4½  48  
 209  206  I  Leontyev Alexey                 1595 LAT Saulkrasti                     4½  48  
 210  229  I  Vitins Janis                    1504 LAT Sigulda                        4½  47  
 211  249  I  Platkovs Daniils                1319 SWE Trojanska Hästen               4½  47  
 212  273 II  Sokolov Nikon                   1095 RUS Moscow                         4½  46½ 
 213  217  I  Lager Igor                      1553 RUS Moscow                         4½  46  
 214  240 II  Zakis Janis                     1402 LAT Jaunmārupe                     4½  45½ 
 215  236  I  Birjukovs Anatolijs             1468 LAT Rīga                           4½  45  
 216  242  I  Aleidzans Vadims                1390 LAT Rīgas Šaha skola               4½  44½ 
 217  244  I  Krasilnikovs Aleksandrs         1359 LAT Rīgas Šaha skola               4½  42½ 
 218  221  I  Lahs Einars                     1525 LAT Rīgas Šaha skola                4  55½ 
 219  139 MK  Bogorad Michail                 1924 GER Diseldorf                       4  52½ 
 220  195 AFM Morkunas Gustas                 1644 LTU Kėdainiai                       4  52  
 221  250  I  Mucenieks Marks                 1313 LAT Jaunmārupe                      4  51½ 
 222  203  I  Ozols Andris                    1603 LAT Bukulti                         4  50½ 
 223  243  I  Klepikovs Henrihs               1381 LAT Rīga                            4  49  
 224  257  I  Pavlovs Ostins                  1243 LAT Rīgas Šaha skola                4  49  
 225  218  I  Bagirov Eldar                   1550 LAT Liepāja                         4  48  
 226  196 MK  Fridensteins-Bridins Atis       1640 LAT Rīgas Šaha skola                4  48  
 227  232  I  Tolmacevs Artjoms               1489 LAT Rīgas Šaha skola                4  45½ 
 228  220  I  Birmans Daniels                 1538 LAT Rīgas Šaha skola                4  45½ 
 229  258 II  Babakov Artem                   1232 RUS Moscow                          4  45½ 
 230  248  I  Valdats Reinis                  1326 LAT Rīgas Šaha skola                4  44½ 
 231  261     Norkeliunas Sarunas             1192 LTU Marijampole/Suduva              4  44½ 
 232  247  I  Derbenev Arseniy                1327 LAT Rīgas Šaha skola                4  44  
 233  262 II  Yovanovich Victor               1190 LAT BJC Daugmale                    4  43½ 
 234  255  I  Maklakova Naomi                 1293 LAT Rīgas Šaha skola                4  41½ 
 235  222  I  Vikseris Aleksandrs             1525 LAT Rīga                            4  41½ 
 236  213  I  Freibergs Andrejs               1560 LAT Rīgas Šaha skola               3½  54½ 
 237  177 MK  Klackins Samuils                1710 LAT Rīga                           3½  52½ 
 238  235     Norkeliunas Matas               1479 LTU Marijampole/Suduva             3½  51  
 239  216  I  Lebedevs Jevgenijs              1555 LAT Rīga                           3½  48  
 240  239  I  Sprindzuks Golubcovs Edvards    1405 LAT Rīgas Šaha skola               3½  47  
 241  259 II  Aleksejevs Daniils              1213 LAT Olaine                         3½  46½ 
 242  198 MK  Vainovska Valentina             1636 LAT Liepāja                        3½  45  
 243  237     Sitkauskaite Ieva               1416 LTU Vilnius                        3½  44½ 
 244  225  I  Jurksta Jurgis                  1513 LAT Rīga                           3½  44½ 
 245  269  I  Surzikova Vera                  1129 LAT Jelgava                        3½  44  
 246  234  I  Kuznecova Marija                1479 LAT Rīgas Šaha skola               3½  42½ 
 247  228  I  Omuls Peteris                   1504 LAT Rīga                           3½  42  
 248  254  I  Zubova Darja                    1300 LAT Rīgas Šaha skola               3½  42  
 249  260 II  Krasilnikova Marija             1212 LAT Rīgas Šaha skola               3½  39½ 
 250  266 II  Rezniks Roberts                 1147 LAT Rīgas Šaha skola               3½  37½ 
 251  175  I  Piksis Davids                   1713 LAT Rīgas Šaha skola                3  50  
 252  230  I  Zags Tomass                     1500 LAT Rīgas Šaha skola                3  49  
 253  256  I  Rizovs Markuss                  1246 LAT Rīgas Šaha skola                3  45  
 254  252 II  Arums Juris                     1307 LAT Rīga                            3  43½ 
 255  270 II  Zubova Polina                   1129 LAT Rīgas Šaha skola                3  42½ 
 256  271 II  Labecka Maria                   1119 LAT Rīgas Šaha skola                3  41  
 257  176  I  Rogulis Uldis                   1713 LAT Rīga                            3  41  
 258  223 MK  Zalcmane Vija                   1517 LAT Rīga                            3  40  
 259  251  I  Heifecs Arkadijs                1312 LAT Rīga                            3  40  
 260  267 II  Jurksta Julija                  1139 LAT Rīga                            3  39  
 261  264 II  Melnikovs Glebs                 1155 LAT Rīgas Šaha skola                3  39  
 262  272 II  Mieze Natalja                   1110 LAT Jelgava                         3  35½ 
 263  274 II  Vinogradovs Artemijs            1085 LAT Rēzeknes BJSS                   3  35½ 
 264  246  I  Hermanis Atis                   1329 LAT Rīgas Šaha skola               2½  45½ 
 265  253  I  Tolmacevs Romans                1306 LAT Rīgas Šaha skola               2½  42½ 
 266  263 II  Daineko Pjotrs                  1170 LAT Rīgas Šaha skola               2½  41½ 
 267  245 II  Barutina Luiza                  1353 LAT Rīgas Šaha skola               2½  38  
 268  278 II  Kuzmins Viktors                    0 LAT Rīga                           2½  35  
 269  275 II  Blauhut Anna                    1071 NOR Tanums SS                      2½  34  
 270  277 II  Divovich Veniamin                  0 RUS Moscow                          2  39½ 
 271  279     Afanasev Mikhail                   0 LAT Rīga                            1  45  
 272  265 II  Mochalova Kseniya               1154 RUS Нижегородская область г.Бор     1  38½ 
 273  276 II  Mierina Lauma                   1045 LAT Rīgas Šaha skola                1  34½ 
 274  233  I  Semjonovs Stanislavs            1482 LAT Rīga                            0  38  
 275   58 FM  Nazaretyan Tigran               2405 RUS РСО-Алания                      0  37½ 
      167 MK  Fedorovichs Vladimirs           1735 LAT Rīga                            0  37½ 
      201  I  Petrovska Arina                 1613 LAT Rīgas Šaha skola                0  37½ 
      208 III Zakharov Alexey O.              1591 RUS Pskov                           0  37½ 
 279  104 NM  Mierins Eriks                   2127 LAT Baldone                         0  36  


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година