Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Riga LAT, Tech Open-A 2019

Rank SNo.     Name                         Rtg FED Pts BH. 
   1    1 GM  Kovalenko Igor              2654 LAT 7½  42  
   2   24 GM  Sulskis Sarunas             2519 LTU 7½  38½ 
   3   38 GM  Mikaelyan Arman             2454 ARM  7  38½ 
   4   22 IM  Thybo Jesper Sondergaard    2528 DEN  7  38½ 
   5   26 GM  Vishnu Prasanna. V          2507 IND  7  37½ 
   6    4 GM  Tari Aryan                  2634 NOR  7  37½ 
   7   15 GM  Puranik Abhimanyu           2550 IND 6½  45  
   8    6 GM  Gajewski Grzegorz           2613 POL 6½  42½ 
   9   10 GM  Dastan Muhammed Batuhan     2582 TUR 6½  41½ 
  10   18 GM  Meshkovs Nikita             2541 LAT 6½  40  
  11   30 IM  Lobanov Sergei              2495 RUS 6½  40  
  12   13 GM  Michalik Peter              2573 CZE 6½  39½ 
  13   19 GM  Deepan Chakkravarthy J.     2531 IND 6½  38½ 
  14   35 IM  Pultinevicius Paulius       2485 LTU 6½  38½ 
  15   34 IM  Zanan Evgeny                2486 ISR 6½  37½ 
  16   27 GM  Grigorov Grigor             2501 BUL 6½  37½ 
  17   29 GM  Salomon Johan               2499 NOR 6½  37  
  18   21 GM  Gukesh D                    2528 IND 6½  37  
  19   78 IM  Ioannidis Evgenios          2367 GRE 6½  37  
  20    8 GM  Smirin Ilia                 2605 ISR 6½  36½ 
  21   31 IM  Stremavicius Titas          2490 LTU 6½  36  
  22    9 GM  Gopal G.N.                  2594 IND  6  44  
  23    3 GM  Abasov Nijat                2640 AZE  6  41  
  24    2 GM  Hovhannisyan Robert         2650 ARM  6  41  
  25   28 IM  Laurusas Tomas              2501 LTU  6  40  
  26   47 IM  Haria Ravi                  2430 ENG  6  39½ 
  27   12 GM  Lalith Babu M R             2574 IND  6  39½ 
  28   25 GM  Nevednichy Vladislav        2516 ROU  6  39  
  29   16 IM  Theodorou Nikolas           2548 GRE  6  39  
  30   63 IM  Baskin Robert               2398 GER  6  39  
  31    7 GM  Svane Rasmus                2610 GER  6  38½ 
  32   11 GM  Wagner Dennis               2579 GER  6  38½ 
  33   58 IM  Nguyen Piotr                2409 POL  6  38½ 
  34   20 GM  Chandra Akshat              2528 USA  6  37½ 
  35   61 IM  Krivonosov Oleg             2403 LAT  6  37  
  36  119     Manish Anto Cristiano F     2272 IND  6  34½ 
  37   52 IM  Gokerkan Cem Kaan           2421 TUR  6  34½ 
  38   32 GM  Jurcik Marian               2488 SVK  6  34½ 
  39   67 IM  Jackson James P             2389 ENG  6  33½ 
  40   53 IM  Smirnov Artem               2421 RUS  6  33½ 
  41   40 IM  Bulmaga Irina               2444 ROU  6  32½ 
  42   14 GM  Kulaots Kaido               2565 EST  6  32½ 
  43   84 IM  Saveliev Alexei             2355 RUS  6  32  
  44  101 FM  Chukavin Kirill             2317 EST  6  32  
  45  157     Kopylov Daniel              2204 GER  6  31  
  46  103 FM  Klabis Rokas                2316 LTU  6  29  
  47  134 FM  Shailesh Dravid             2246 IND 5½  41½ 
  48   37 IM  Vogel Roven                 2456 GER 5½  40  
  49   68 FM  Keinanen Toivo              2389 FIN 5½  40  
  50   50 IM  Korchmar Vasiliy            2424 RUS 5½  39½ 
  51   65 IM  Akash G                     2394 IND 5½  39  
  52   41 IM  Usmanov Vasily              2443 RUS 5½  39  
  53    5 GM  Bauer Christian             2626 FRA 5½  38½ 
  54   85 FM  Kramer Julian               2352 GER 5½  38½ 
  55  188 WIM Varshini V                  2128 IND 5½  38½ 
  56   46 IM  Lagunow Raphael             2431 GER 5½  37½ 
  57   55 IM  Low Zhen Yu Cyrus           2413 SGP 5½  37½ 
  58   43 IM  Grinev Valeriy              2439 UKR 5½  36½ 
  59   91 FM  Sowray Peter J              2332 ENG 5½  36½ 
  60   36 IM  Hirneise Tobias             2459 GER 5½  36  
  61   79 FM  Larkin Vladyslav            2366 UKR 5½  36  
  62   42 IM  Mohammad Nubairshah Shaikh  2442 IND 5½  35½ 
  63   83 WIM Narva Mai                   2358 EST 5½  35  
  64   93     Li Hong                     2328 CHN 5½  34½ 
  65   23 GM  Stany G.A.                  2525 IND 5½  34  
  66   97 IM  Sergienko Sergey            2320 RUS 5½  34  
  67   86 FM  Lazavik Denis               2347 BLR 5½  34  
  68   81 FM  Krykun Yuriy                2360 UKR 5½  33½ 
  69  131     Kretainis Kristaps          2252 LAT 5½  33  
  70   17 GM  Handke Florian Dr.          2544 GER 5½  32  
  71   77 IM  Suleymenov Alisher          2368 KAZ 5½  32  
  72   57 IM  Loetscher Roland            2411 SUI 5½  31  
  73   59 IM  Pershin Denis               2408 RUS 5½  31  
  74   73 IM  Berzinsh Roland             2381 LAT 5½  30½ 
  75   51 IM  Kiik Kalle                  2423 EST 5½  30½ 
  76  104 FM  Haitin Ilja                 2315 EST 5½  28½ 
  77   62 IM  Tania Sachdev               2400 IND  5  38½ 
  78   49 IM  Mammadzada Gunay            2425 AZE  5  38  
  79   39 IM  Kjartansson Gudmundur       2453 ISL  5  37½ 
  80   88     Kruglyakov Pavlo            2347 UKR  5  37½ 
  81   71 FM  Galchenko Matvey            2383 RUS  5  37½ 
  82  100 WIM Dordzhieva Dinara           2319 RUS  5  37½ 
  83  144     Mohite Ranveer              2229 IND  5  36  
  84   74 IM  Hedman Erik                 2373 SWE  5  35½ 
  85   66 IM  Seeman Tarvo                2390 EST  5  35½ 
  86  130 WGM Heinemann Josefine          2255 GER  5  35½ 
  87   45 IM  Ostrovskiy Aleksandr        2432 USA  5  35  
  88   99 FM  Tomov Georgi                2320 BUL  5  34½ 
  89   54 IM  Kopylov Michael             2415 UKR  5  34½ 
  90  171     Wartiovaara Oliver          2166 FIN  5  34½ 
  91  121 FM  Spitzl Vinzent              2264 GER  5  34½ 
  92  112 WGM Maltsevskaya Aleksandra     2291 RUS  5  34½ 
  93   69 IM  Nesteretz Anatoliy          2387 UKR  5  34  
  94  162     Poysti Nathanael            2186 GER  5  34  
  95  109 IM  Faibisovich Vadim Z         2302 RUS  5  34  
  96   56 GM  Gretarsson Helgi Ass        2412 ISL  5  33½ 
  97  111     Ramsdal Jens Albert         2293 DEN  5  33½ 
  98  133 FM  Lavendelis Egons            2246 LAT  5  33  
  99  132     Wong Jianwen                2252 MAS  5  33  
 100   76 FM  Semjonovs Ilja              2370 LAT  5  32½ 
 101   64 IM  D`costa Lorin               2396 ENG  5  32½ 
 102  125 FM  Jeet Jain                   2261 IND  5  32½ 
 103  238     Batashevs Arsens            2004 LAT  5  32½ 
 104   87 FM  Rudolf Michal               2347 POL  5  31½ 
 105   89 FM  Sinz Bernhard               2343 GER  5  31  
 106  143 IM  Piasetski Leon              2229 CAN  5  31  
 107   96 WIM Rakshitta Ravi              2322 IND  5  31  
 108  120     Raahul V S                  2270 IND  5  31  
 109  102 FM  Valner Uku                  2317 EST  5  30½ 
 110   70 FM  Bernotas Arturs             2384 LAT  5  30½ 
 111   72 FM  Siddharth Jagadeesh         2382 SGP  5  30½ 
 112  106 FM  Cabezas Ayala Ivan          2313 ESP  5  30  
 113   94 FM  Borisovsky Dmitry           2326 RUS  5  30  
 114  124 FM  Pulkkinen Kari              2263 FIN  5  30  
 115  152 WIM Smirnova Ekaterina          2213 RUS  5  30  
 116  108 FM  Giemsa Stephan              2303 GER  5  29½ 
 117  135     Kett Tim                    2245 WLS  5  28½ 
 118  116 FM  Ratsma Midas                2275 NED  5  28  
 119  260     Pavlov Mikhail              1896 RUS  5  27½ 
 120  236     Meyer Henrik                2007 GER  5  27½ 
 121  126 FM  Grieve Harry                2260 ENG  5  27½ 
 122   98 FM  Stepins Edgars              2320 LAT  5  26½ 
 123  142     Evchin Maxim                2232 UKR 4½  38  
 124  110 IM  Sharma Dinesh K.            2299 IND 4½  38  
 125   60 IM  Sirosh Ilja                 2407 EST 4½  36  
 126  113 FM  Akhvlediani Irakli          2287 GEO 4½  35  
 127   90     Stauskas Lukas              2339 LTU 4½  35  
 128  173     Keetman Maaike              2161 NED 4½  35  
 129  147     Vicas Marijus               2221 LTU 4½  33½ 
 130  191 WFM Olde Margareth              2122 EST 4½  33½ 
 131  146 FM  Tymrakiewicz Rafal          2226 POL 4½  33½ 
 132  163     Chibukhchyan Erik           2178 RUS 4½  32½ 
 133  184     Zhukov Anton                2138 RUS 4½  32½ 
 134  138 WFM Caglar Sila                 2240 TUR 4½  32½ 
 135  180     Stewart Ashley              2145 ENG 4½  32½ 
 136  207 WFM Sinitsina Anastassia        2088 EST 4½  32  
 137  117 IM  Mishuchkov Nikolai M.       2274 RUS 4½  31½ 
 138  118     Dubrovin Robert             2273 EST 4½  31½ 
 139   82 FM  Baum Jonasz                 2358 POL 4½  31  
 140   80 FM  Zhalmakhanov Ramazan        2366 KAZ 4½  31  
 141  178 WFM Harshini A                  2149 IND 4½  31  
 142  128 FM  Valkama Eero                2256 FIN 4½  30½ 
 143  225     Vikerchuk Maxim             2045 RUS 4½  30½ 
 144  154 WIM Ibrahimova Sabina           2207 AZE 4½  30½ 
 145   95 WGM Reizniece-Ozola Dana        2323 LAT 4½  30  
 146  247 WFM Makhija Aashna              1963 IND 4½  30  
 147  122     Rudovskii Filipp            2264 RUS 4½  30  
 148  208 WFM Ilyuchyk Yana               2086 BLR 4½  29½ 
 149  170     Ivanov Igor                 2166 LAT 4½  29  
 150  186 WIM Gagare Shalmali             2134 IND 4½  29  
 151  174     Juknis Paulius              2159 LTU 4½  28½ 
 152  222     Goswami Vedant              2046 IND 4½  28½ 
 153  168     Machlik Monika              2167 NOR 4½  28  
 154  153     Mierins Eriks               2213 LAT 4½  27  
 155  148     Galkin Gleb                 2218 BLR 4½  26  
 156  200     Brown Thomas                2098 WLS 4½  26  
 157  181 FM  Siniauski Artsiom           2142 BLR  4  35½ 
 158   92     Runets Ivan                 2329 BLR  4  34½ 
 159  167 WFM Limanovska Elizabete        2169 LAT  4  34½ 
 160  139 WFM Chernyak Viktoria           2238 RUS  4  34  
 161  182     Miller Dominic              2140 ENG  4  34  
 162  179 FM  Efremov Vladislav           2146 RUS  4  34  
 163  115 FM  Schmitz Thorsten            2287 GER  4  33½ 
 164  145     Bracker Arne                2227 GER  4  33  
 165  245     Golubovskis Maksims         1989 LAT  4  33  
 166  129     Humburg Philipp             2256 GER  4  33  
 167  161     Bergsson Stefan             2190 ISL  4  32½ 
 168  159     Jacobs Florian              2203 NED  4  32½ 
 169  198     Englert Jan                 2101 GER  4  32½ 
 170  160     Player Edmund C             2202 ENG  4  32  
 171  205     Nieminen Kari               2091 FIN  4  32  
 172  242     Uibokant Mathias Robert     1999 EST  4  31  
 173  166     Kardoeus David              2172 GER  4  31  
 174  107 FM  Kenneskog Theodor           2306 SWE  4  30½ 
 175  150 WIM Kanakova Natalie            2214 CZE  4  30½ 
 176   75 IM  Miedema David               2371 NED  4  30½ 
 177  197     Mitra Roman C               2109 ENG  4  30  
 178  127 FM  Szustakowski Antoni         2256 POL  4  30  
 179  214     Stasans Aivars              2066 LAT  4  30  
 180  196     Ivanov Platon-Jaan          2113 EST  4  29½ 
 181  164     Damen Jip                   2178 NED  4  29  
 182  136 WGM Berzina Ilze                2241 LAT  4  29  
 183  264     Srimathi R                  1848 IND  4  28½ 
 184  169     Alvarado Ascanio Francisco  2166 ESP  4  28½ 
 185  155     Kukk Sander                 2207 EST  4  28  
 186  137 FM  Schoellmann Jochen          2240 GER  4  27½ 
 187  193     Agafonov Yuri Dr            2117 LAT  4  27½ 
 188  105 FM  Ciolek Andreas              2314 GER  4  27½ 
 189  177 WFM Sucikova Svetlana           2150 SVK  4  27  
 190  230     Parnes Nadav                2023 ISR  4  27  
 191  219 CM  Goh Zi Han                  2050 SGP  4  27  
 192  202     Jessen Alexander            2097 DEN  4  26½ 
 193  220     Valantiejus Vaidotas        2049 LTU  4  26½ 
 194  175 CM  Low Kevin                   2153 CAN  4  25½ 
 195  141     Wedda Dries                 2234 NED  4  24½ 
 196  123 FM  Afanasiev Vadim             2263 RUS 3½  37½ 
 197  190     Rehn Ralf                   2124 FIN 3½  37  
 198  158 FM  Krustkalns Kristaps         2203 LAT 3½  34½ 
 199  234     Brikers Aleksandrs          2011 LAT 3½  34  
 200  194     De Boer Bas                 2117 NED 3½  33  
 201  187 WGM Safranska Anda              2128 FRA 3½  33  
 202  250 CM  Nurgaliyev Sauat            1942 KAZ 3½  32  
 203  227     Korchagin Oleg              2039 EST 3½  32  
 204   48 IM  Krupenski Juri              2428 EST 3½  31½ 
 205  195 WFM Narva Triin                 2116 EST 3½  31½ 
 206  243     Perkampus Laurin            1998 GER 3½  30½ 
 207  224     Nair Sanjeev                2045 IND 3½  30½ 
 208  201     Zukauskas Arnas Povilas     2098 LTU 3½  30½ 
 209  213     Sertbay Huseyin             2066 TUR 3½  30  
 210  189     Osis Renars                 2128 LAT 3½  29½ 
 211  176 FM  Martinkus Rolandas          2152 LTU 3½  29½ 
 212  185 FM  Martynyuk Elizaveta         2134 RUS 3½  29  
 213  192     Garabetyan Arno             2119 TUR 3½  28  
 214  211 WFM Gorozhankina Julia          2077 LAT 3½  28  
 215  233     Gudovskis Konstantins       2015 LAT 3½  28  
 216  204 WFM Krumina Linda               2093 LAT 3½  27½ 
 217  140 WIM Raghavi N.                  2234 IND 3½  27½ 
 218  254     Leriche Ines                1923 FRA 3½  27  
 219  229 WFM Grineva Marianna            2025 UKR 3½  26½ 
 220  266     Horobrijs Daniils           1839 LAT 3½  26½ 
 221  257     Avotins Maigonis            1912 LAT 3½  26½ 
 222  183 FM  Walkusz Witoslaw            2138 POL 3½  26  
 223  210     Yapar Nedim                 2082 TUR 3½  25  
 224  272     Patel Palak                 1743 IND 3½  25  
 225  203     Jongste David               2094 NED 3½  24½ 
 226  258     Parhomenko Margarita        1909 LAT 3½  24½ 
 227  267 WFM Dhyana Patel                1814 IND 3½  24½ 
 228  265     Hasani Takin                1843 IRI 3½  24½ 
 229  241     Mota Pankit                 2002 IND 3½  24  
 230  156 IM  Tomaszewski Roman           2205 POL 3½  23½ 
 231  206 FM  Tiwari Ashwani              2089 IND 3½  23½ 
 232  221 FM  Tishova Svetlana            2047 RUS 3½  22½ 
 233  256     Altunbay Onder              1915 TUR 3½  21  
 234  149     Ungurs Edgars               2215 LAT  3  32  
 235  262     Pavlovs Nikita              1877 LAT  3  30½ 
 236  239     Kobozeva Viktoria           2004 RUS  3  30  
 237   44 IM  Omelja Artem                2432 UKR  3  29  
 238  217     Jonsson Gauti Pall          2057 ISL  3  28  
 239  209     Mitrandzas Athanasios       2084 GRE  3  28  
 240  237 WCM Lesbekova Asel              2006 KAZ  3  28  
 241  235     Ovsepyan Marat              2010 UKR  3  27  
 242  215     Krasiewicz Robert           2064 POL  3  27  
 243  151     Bolsakovs Vadims            2214 LAT  3  26½ 
 244  226     Golsta Madara               2039 LAT  3  26½ 
 245  218     Tolonen Mikko               2056 FIN  3  26½ 
 246  244     Hetzner Hannes              1991 GER  3  26  
 247  261     Ponomarev Denis             1883 RUS  3  25  
 248  255     Povilaitis Tomas            1916 LTU  3  22  
 249  231     Vaskevicius Augustas        2022 LTU 2½  29  
 250  165     Rodriguez Garcia Manuel Fco 2175 ESP 2½  28  
 251  212     Chan James                  2067 CAN 2½  28  
 252  252     Suez-Panama Gilles          1930 FRA 2½  27  
 253  199     Comellas Blanchart Jordi    2100 ESP 2½  26½ 
 254  228     Gov Guy                     2035 ISR 2½  25½ 
 255  259     Krivcenko Alexandr          1907 FRA 2½  25½ 
 256  248     Boernsen Frederik           1953 GER 2½  25  
 257  251 WFM Ungure Liga                 1934 LAT 2½  25  
 258  232     Skuja Aivars                2016 LAT 2½  25  
 259  253     Reinecke Katharina          1926 GER 2½  24½ 
 260  246     Hansson Hakan               1974 SWE 2½  24½ 
 261  216     Soyunlu Narmin              2060 AZE 2½  24  
 262  273     Muthu P                     1665 IND 2½  23  
 263  269     Cesaire-Hierso Florian      1795 FRA 2½  20  
 264  270     Petrovs Jaroslavs           1781 LAT 2½  19  
 265   33 GM  Gagare Shardul              2486 IND  2  31½ 
 266  172     Rasa Gints                  2163 LAT  2  29  
 267  114 FM  Degenhard Simon             2287 GER  2  26  
 268  223     Lochte Thomas               2045 GER  2  25½ 
 269  249     Mamalis Prokopios           1952 SUI  2  25  
 270  268     Klein Gernot Dr.            1799 GER  2  21  
 271  271     Delescaille Laurent         1743 BEL  2  17  
 272  240     Lister Curtis               2004 CAN 1½  22  
 273  275     Mieze Natalja               1032 LAT  1  22½ 
 274  274     Vitins Janis                1571 LAT  1  22  
 275  263     Bourgeois William           1862 URU  1  21½ 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година