Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 585 : 20.07.2019

партии 10052
Турнири 73

Вижте всички включени турнири

Ruzomberok SVK, 19th IPCA World Ch

Rank SNo.     Name                      Rtg FED Pts BH. 
   1    1 IM  Yarmonov Igor            2389 UKR  7  48½ 
   2    3 IM  Gurbanov Andrei          2300 ISR  7  47  
   3   11 FM  Mukha Nikolay            2159 UKR  7  46½ 
   4   13 FM  Valenta Vit              2147 CZE 6½  48  
   5    5 IM  Babula Milan             2220 CZE  6  47  
   6    4 FM  Nowak Lukasz             2267 POL  6  45½ 
   7    7 IM  Shashikant Kutwal        2176 IND  6  44  
   8   17     Kovacevic Krsto          2049 CRO  6  41  
   9    6     Palin Denis              2180 RUS 5½  45  
  10   15     Tebenkov Vladislav       2096 RUS 5½  45  
  11    2 IM  Obodchuk Andrei          2316 RUS 5½  43½ 
  12   16     Lipilin Ilia             2084 RUS 5½  43  
  13    8     Juvan Jaka               2168 SLO 5½  40  
  14   10     Gedgafov Chamal          2163 RUS  5  44  
  15    9     Tersinsev Andrey         2164 RUS  5  42  
  16   19     Jurkiewicz Krzysztof     2007 POL  5  42  
  17   12     Glazar Domagoj           2153 CRO  5  40½ 
  18   18     Sovetov Oleksandr        2009 UKR  5  40  
  19   22 WIM Jennitha Anto K.         1972 IND  5  39  
  20   25     Alekseev Mikhail         1869 RUS 4½  44  
  21   21     Kozicz Andrzej           1979 POL 4½  38  
  22   24     Gerasimova Svetlana      1913 RUS 4½  37½ 
  23   20     Zavarsky Juraj           2000 SVK 4½  36  
  24   14     Wielecki Zygmunt         2145 POL 4½  35½ 
  25   33     Zicho Anton              1662 SVK 4½  34  
  26   23     Tsapalin Sergey          1935 RUS  4  38½ 
  27   26     Belak Stefan             1851 SVK  4  38  
  28   34 CM  Samarth J Rao            1593 IND  4  36½ 
  29   28     Roehrig Uwe              1802 GER  4  35½ 
  30   39     Pamarthi Audietya Aazadh 1346 IND  4  34½ 
  31   29 WIM Kaydanovich Marina       1760 RUS  4  34½ 
  32   41     Angappan A               1267 IND  4  30½ 
  33   27     Matana Zoran             1818 CRO 3½  37½ 
  34   36     Konkolova Nikola         1518 SVK 3½  31½ 
  35   32     Pilimon Zbigniew         1670 POL 3½  30  
  36   31     Felegyi Karoly           1674 HUN 3½  29  
  37   35     Engel Katalin            1537 SVK 3½  27  
  38   40     Sovietova Kateryna       1279 UKR  3  33  
  39   37     Frumin Rebeka            1398 ISR  3  29½ 
  40   30     Korber Antonin           1759 CZE  3  28½ 
  41   38     Spirka Jan               1366 SVK 2½  29  
  42   44     Solomna Svitlana            0 UKR 2½  28½ 
  43   43     Kostova Erika            1210 SVK 1½  26½ 
  44   42     Wollner Bohus            1222 SVK  1  27½


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година