Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 586 : 01.08.2019

партии 19340
Турнири 106

Вижте всички включени турнири

Saint-Affrique FRA, 27th Open

27ème Open de Saint Affrique
Classement après la ronde 9
Pl   Nom Elo Cat. Fede Ligue Club Pts Tr. NV Perf
1 g CORNETTE Matthieu 2548 F SenM IDF Asnières - Le Grand Echiquier 8 46 7 2719
2 g FLEAR Glenn C 2445 F SepM PAC Nice Alekhine 44 7 2605
3 g SUNDARARAJAN Kidambi 2413 F SenM 7 46 5 2484
4 m GRISHCHENKO Sergey 2423 F SenM 7 45½ 6 2449
5 m KONGUVEL Ponnuswamy 2343 F SenM 7 41½ 6 2353
6 m COTONNEC Melkior 2293 F SenM IDF C.E. de Rueil Malmaison 7 40 6 2328
7 g BAUER Christian 2646 F SenM PAC Nice Alekhine 47 6 2488
8 m SATYAPRAGYAN Swayangsu 2390 F SenM 45½ 5 2325
9 f RABINEAU Clement 2243 F SenM IDF C.E. de Rueil Malmaison 43½ 5 2254
10 f SAADA Julien 2266 F SenM NAQ Poitiers-Migne Echecs 40½ 6 2180
11 f BOYER Mahel 2295 F MinM OCC Echiquier Nîmois 40½ 5 2228
12   FORGUES Fabien 2166 F SenM PAC L'Echiquier du Roy René 40 5 2264
13   BIZEUL Pierre 1869 F SenM IDF Club du Canal St-Martin Paris 38½ 6 2163
14   DERIGE KANE Yan 2172 F CadM PAC Marseille Passion Echecs 37 6 2178
15   RINGUET Noe 2170 F SenM HDF Les Tours des Hauts de France - St Quen… 6 46 5 2211
16 f DEGRAEVE Remy 2349 F MinM PAC La Tour Hyéroise 6 39½ 6 2226
17   HACOUT Francois 1937 F SenM NOR L'Echiquier du Pays de Bray 6 38½ 6 2052
18   LARCHEVEQUE Francois 1952 F SenM IDF Club 608 d'Echecs Paris 6 38½ 5 2081
19   JULIAN Stephane 2007 F SenM EST Vandoeuvre-Echecs 6 37 4 2032
20   GAUBERT Cedric 2006 F CadM NAQ Echiquier Niortais 6 36½ 5 1922
21 ff PASS Deborah J 1922 F SepF IDF Club 608 d'Echecs Paris 6 35½ 5 1940
22 g LE ROUX Jean-Pierre 2542 F SenM EST Bischwiller 46½ 4 2385
23 f VIDAL Llewellyn 2336 F SenM OCC Echecs Club Montpellier 42½ 4 2232
24   NORMAND Victor 2038 F CadM BRE Echiquier Domloupéen 41 5 2064
25   CARTON Patrick 2099 F SepM 40 5 2062
26   MAUGENEST Ghislain 2079 F BenM HDF L'Echiquier Cappellois 40 5 2030
27   GARCIA THOMAS D'ARC Tom 1886 F MinM OCC L'Echiquier du Vidourle 40 3 2049
28   LAM Sophie 2079 F SenF IDF C.E. de Rueil Malmaison 39½ 4 2027
29   TRANCHESSET Alexandre 1914 F JunM OCC Echiquier Nîmois 38½ 4 2007
30   GUITOUNI Soha 1739 F MinF NAQ Echiquier Niortais 38½ 4 1916
31   LLOPIS DE AYSA Manuel 2137 F SepM OCC Echiquier Carcassonnais 38½ 3 2010
32   RACLOT Leo 2040 F MinM PAC La Tour Hyéroise 38 5 2056
33   KOZLOWSKI Thierry 1913 F SenM IDF J.E.E.N. 37 5 2005
34   LEBLIC Mathieu 2100 F SenM OCC Cavalier de Trencavel Béziers 36½ 5 2056
35   GUIGNIER Nicolas 2204 F SenM BFC Dijon Echiquier des Ducs 36 5 1908
36   LARMET Nino 1551 F BenM REU Echiquier de l'Ouest Saint-Paul 36 5 1906
37   FORGUES Valerie 1952 F SenF NAQ Echiquier Couronnais 36 3 1912
38   TROUBAT Alexandre 1932 F MinM BRE Echiquier Gouesnousien 34 5 1913
39   DELAPLACE Thomas 1996 F SenM OCC L'Echiquier du Vidourle 33½ 3 1867
40   BENOIT Hugues 1947 F SepM PAC Echiquier Brignolais 5 43½ 5 1985
41   BASSAL Samuel 1875 F CadM OCC L'Echiquier du Vidourle 5 41 4 2012
42   BAROYAN Davit 1996 F CadM PAC Marseille-Echecs 5 41 3 2012
43   REBUT Paul 1815 F MinM REU Echiquier de l'Ouest Saint-Paul 5 40½ 4 1986
44   DENNINGER Guilhem 2072 F JunM OCC Echecs Club Montpellier 5 39½ 4 1985
45   FISCHER Thorange 1876 F MinM IDF Clichy-Echecs-92 5 39 3 2032
46   LERICHE Ines 1935 F JunF NAQ Poitiers-Migne Echecs 5 38½ 4 1935
47   BOHLI Adam 1854 F JunM PAC L'Echiquier du Roy René 5 38½ 3 1921
48   DENNINGER Gael 1901 F MinM OCC Echecs Club Montpellier 5 38 5 1870
49   RASOLO Loick 2059 F CadM PAC Marseille Passion Echecs 5 37½ 4 1911
50   ULLES Jean-Clement 1898 F JunM OCC Echecs Club Montpellier 5 37 5 1892
51   LOUGNON Florian 1770 F SenM ARA Tour Noire Huriel 5 37 2 1875
52   FLAUJAC Benoit 1859 F SenM NAQ Echiquier Bordelais 5 36 4 1874
53   ROCHE Christian 1906 F VetM ARA Echiquier Clermontois Arverne - ECA 5 36 4 1813
54   LABARRERE Daniel 1757 F SenM NAQ Echiquier Henri IV Pau 5 36 4 1812
55   SUMARRIVA PAULIN Laura 1861 F BenF OCC Echiquier du Grand Ales 5 36 3 1895
56   BIANCHI Florence 1773 F SenF OCC L'Echiquier du Vidourle 5 36 3 1814
57   MANIA Clement 1889 F SenM OCC St Affrique 5 36 1 1763
58   TRITON Maxime 1808 F JunM REU Echiquier de l'Ouest Saint-Paul 5 35 5 1804
59   PENLOUP-LEBOULANGER Marvin 1598 F BenM OCC Echecs Club Montpellier 5 35 5 1775
60   RUBIO Valentin 1651 F CadM NAQ Echiquier Montois 5 34 5 1757
61   LAFITTE Luc 1859 F SepM HDF Club d'Echecs de Senlis 5 32½ 5 1713
62   ROGER SILAN Milo 1656 F MinM OCC Echiquier Nîmois 5 32 5 1705
63   HEBERT Floriane 1644 F CadF PAC La Tour Hyéroise 5 31½ 4 1646
64   BOURDON Philippe 1958 F SepM ARA Lyon Olympique Echecs 5 31½ 3 1823
65   PERRIN Alexis 1862 F SenM ARA Tour Noire Huriel 38½ 4 1930
66   SALGUES Michel 1829 F SepM IDF l'Echiquier de La Ville Montreuil 37 4 1844
67   DAIF Driss 1878 F SenM OCC L Echiquier du Dragon, Cercle de jeux d… 37 4 1802
68   CLAISSE Patrick 1746 F SepM IDF CE Le Roi Soleil - Le Chesnay - Versail… 36½ 3 1793
69   MAUGENEST Matthieu 1780 F JunM HDF Dunkerque Echecs 35½ 4 1806
70   DUFFAU Pascal 1907 F SepM IDF Issy-Les-Moulineaux 35 4 1798
71   PENALVER Thomas 1703 F SenM PAC Echiquier Centre Vaucluse 34½ 4 1710
72   GREGET Mathias 1814 F BenM NAQ Union Saint Bruno-Bordeaux Echecs 34½ 2 1780
73   JACQUOT Yoan 1686 F SenM OCC L Echiquier du Dragon, Cercle de jeux d… 32½ 4 1691
74   GARRIGUE Julian 1768 F PupM NAQ Echiquier Agenais 32½ 4 1683
75   MARET Simon 1737 F PupM PAC La Tour Hyéroise 32½ 4 1645
76   DOUCET Mathieu 1602 F SenM OCC C.E.I. Toulouse 31½ 4 1643
77   LEDEZMA TORO Jorge 1701 F SenM 31½ 4 1512
78   HIRSTEL Serge 1840 F SepM EST Hipsheim 31½ 3 1814
79   PIGEAT Benoit 1911 F SenM BFC Esbarres Bonnencontre Echecs 31 4 1649
80   SPINOSI Aurelien 1361 F PouM PAC La Tour Hyéroise 31 4 1581
81   FABRE Philippe 1710 F SenM OCC Echiquier Club Albigeois 30½ 4 1719
82   CANHAM Matthew 1552 F SenM PAC Echiquier Pierreverdant 28 2 1492
83   SAURET Jordan 1715 F JunM OCC Echiquier Nîmois 4 38½ 3 1790
84   KIM Jisu 1750 F CadM IDF R2C2 Paris 14 4 37 3 1735
85   NETTELBECK Jann 1725 F SenM 4 35½ 4 1686
86   JEAN Robert 1564 F VetM IDF Club d'Echecs de l'Arpajonnais 4 35 4 1685
87   ANDRIEU Philippe 1788 F VetM NOR Saint Thomas - Le Havre - Echecs 4 35 4 1670
88   RAYNAL Adrien 1714 F SenM OCC St Affrique 4 34½ 3 1665
89   FOREST Eric 1710 F SepM OCC Les Echecs du Bassin 4 33½ 4 1671
90   ZABORSKI Frederic 1648 F SepM PAC Cagnes Echecs 4 33½ 4 1632
91   PRIEUR Axel 1510 F SenM OCC l'Echiquier Toulousain 4 33½ 3 1654
92   JOYEUX Gerard 1533 F VetM OCC MJC Lavaur 4 33½ 3 1606
93   BAUDIN Vincent 1848 F SepM IDF Carré Magique 4 33 4 1647
94   HACOUT Michel 1489 F SepM NOR L'Echiquier du Pays de Bray 4 32 4 1565
95   ENAUD Ilan 1517 F PupM NAQ Echiquier St Maixentais 4 31½ 4 1590
96   RINIE Jean-Jacques 1608 F SepM OCC St Affrique 4 31½ 3 1613
97   RABIER Jean 1685 F SepM IDF C.E. de Rueil Malmaison 4 31½ 3 1528
98   COLONNA Jean-Paul 1477 F VetM OCC Echiquier du Grand Ales 4 30 4 1497
99   KOPIBIDA Remi 1645 F JunM OCC Echiquier Nîmois 4 30 2 1579
100   BILLIAR-BOURGY Andrea 1359 F BenM NAQ Echiquier Montois 4 29 4 1412
101   PADILLA Eller 1748 F CadM PAC Marseille Passion Echecs 36 3 1686
102   BOULIER Rene 1564 F VetM ARA Echiquier Clermontois Arverne - ECA 35½ 3 1609
103   DA SILVA Pascal 1466 F SepM BFC Dijon Echiquier des Ducs 33½ 3 1578
104   MARINO Thierry 1730 F SepM PAC La Tour Hyéroise 32½ 2 1588
105   MAURON Regis 1574 F VetM OCC Club d'Echecs de Lavérune 32 3 1618
106   COURCELLE Victor 1157 F MinM OCC Echiquier Nîmois 32 2 1460
107   AUBRY Pascal 1488 F SepM BRE Echiquier Domloupéen 31½ 3 1537
108   LAFARGE Olivier 1673 F SenM OCC Echecs Club Montpellier 31 3 1539
109   LEOST Joel 1273 F SepM OCC Club d'Echecs de Ganges 27½ 3 1284
110   COMBELLE Xavier 1290 F SenM OCC St Affrique 27 3 1298
111   LONGO Alexandra 1101 F SenF OCC Echecs Club Montpellier 26 3 1321
112   ALFONSO Jonathan 1185 F CadM OCC St Affrique 24½ 3 1314
113   MARET Anna 1011 F PpoF PAC La Tour Hyéroise 23 3 1202
114   DUBERTRAND Bernard 1574 F SepM NAQ Echiquier Montois 3 34 3 1466
115   SAUVAN Didier 1525 F SepM OCC Les Pions de Naussac 3 32 2 1444
116   MORENO CHABOT Clement 1455 F BenM OCC Perpignan - Les rois de la Tet 3 31½ 2 1492
117   DURAND Valentin 1199 E MinM OCC St Affrique 3 30 3 1455
118   QUET Victor 1430 N SenM OCC C.E.I. Toulouse 3 29½ 3 1480
119   SUMARRIVA PAULIN Jade 1277 F PupF OCC Echiquier du Grand Ales 3 28½ 3 1342
120   BORIES Jean-Paul 1443 F SepM OCC Echiquier Club Albigeois 3 28½ 1 1393
121   LEBLIC Pierre 1469 F VetM OCC Cavalier de Trencavel Béziers 3 28 3 1409
122   MORENO CHABOT Emmanuelle 1286 F MinF OCC Perpignan - Les rois de la Tet 3 28 2 1413
123   MOUFANNINE Anne 1307 F SepF NAQ Club d'Echecs Pau Berlioz 3 27½ 2 1337
124   TARISSE Mateo 1031 F PouM IDF GIF-CC2-Echecs 3 27½ 2 1304
125   GRAND Philippe 1235 F SepM OCC Echiquier Nîmois 3 26½ 3 1359
126   QUET Michel 1380 N SepM OCC MJC Rodez - Echecs 3 24½ 3 1236
127   GARRIGUE Mahel 1030 N PupM NAQ Echiquier Agenais 31½ 2 1172
128   RAYNAL Hortense 1107 F MinF OCC St Affrique 28 1 1184
129   BARROS Nolhan 1009 E PpoM OCC St Affrique 27 2 1044
130   PETIT Michel 1189 F VetM OCC Vergèze Echecs 26½ 2 1193
131   FOSSE Jean-Claude 1419 F VetM IDF C.E. Fontenay le Fleury "Les Fous Furie… 25 2 1231
132   MANGANI Jean-Pierre 1406 F VetM OCC Castries-Echecs 2 27½ 2 1231
133   QUET Antoine 1470 N SenM OCC MJC Rodez - Echecs 2 26 2 1213
134   BASSAL Magali 1008 F SenF OCC L'Echiquier du Vidourle 2 25 2 1061
135   BOYER Tom 1066 F PouM OCC Echiquier Nîmois 2 24 2 1082
136   NORMAND Patrick 1100 F SepM BRE Echiquier Domloupéen 2 24 1 1100
137   VIALES Mano 1060 N PupM OCC St Affrique 2 23 2 1013
138   CARO PADILLA Sarah 1099 E PupF OCC L'Echiquier du Vidourle 2 22 2 1197
139   ZANARDE Leo 1010 N BenM OCC St Affrique 23 1 902
140   BREHIER William 1865 F SenM CVL Chevau-légers de la Choisille 1 30 1 1816
141   FABRE Mathis 1009 E PouM OCC St Affrique 1 21½ 1 605
142   NEGRE Christian 1205 F SepM OCC Club d Echecs de Sete 0 23½ 0 928



 


За нас | Връзка с нас | Условия за ползване | Privacy Policy

© 2003-2019 All Rights Reserved. Chess Mix LLC.

Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до за $ 24.99 / година