Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 585 : 20.07.2019

партии 10052
Турнири 73

Вижте всички включени турнири

Sao Paulo BRA, 14th Continental Ch

Rank SNo.     Name                              Rtg FED Club                            Pts RtgØ 
   1    1 GM  Iturrizaga Bonelli Eduardo       2625 VEN                                 8½  2498 
   2    3 GM  Delgado Ramirez Neuris           2605 PAR                                 8½  2454 
   3   10 GM  Gonzalez Vidal Yuri              2547 CUB                                 8½  2441 
   4   41 IM  Duran Vega Sergio                2364 CRC                                 8½  2402 
   5    5 GM  Pichot Alan                      2579 ARG                                  8  2504 
   6    7 GM  Supi Luis Paulo                  2562 BRA São José Do Rio Preto            8  2454 
   7   11 GM  Mekhitarian Krikor Sevag         2545 BRA São Paulo                        8  2453 
   8    4 GM  Gareyev Timur                    2588 USA                                  8  2447 
   9    9 GM  Fier Alexandr                    2547 BRA                                  8  2441 
  10   21 IM  Vazquez Guillermo                2483 PAR                                  8  2412 
  11   20 GM  Hambleton Aman                   2487 CAN                                  8  2349 
  12   22 GM  Santiago Yago De Moura           2473 BRA                                  8  2336 
  13    8 GM  Perez Ponsa Federico             2560 ARG                                 7½  2472 
  14   13 IM  Garcia Pantoja Roberto           2529 CUB                                 7½  2459 
  15   37 IM  Hernandez Sanchez Jairo Andres   2387 COL                                 7½  2452 
  16   43 IM  Mieles Palau Daniel              2359 ECU                                 7½  2425 
  17    2 GM  Leitao Rafael                    2616 BRA                                 7½  2393 
  18    6 GM  Mecking Henrique                 2576 BRA                                 7½  2356 
  19   27 IM  Escalante Ramirez Brian Sebasti  2447 PER                                 7½  2354 
  20   12 GM  Lima Darcy                       2543 BRA Rio de Janeiro                  7½  2348 
  21   19 GM  Hungaski Robert                  2488 USA Espaço Xadrez Total             7½  2317 
  22   18 GM  Cubas Jose Fernando              2493 PAR                                 7½  2296 
  23   24 IM  Perdomo Leandro                  2468 ARG                                 7½  2296 
  24   42 IM  Della Morte German               2359 ARG                                 7½  2291 
  25   28 IM  Garcia Cardenas Pablo            2443 CHI                                 7½  2249 
  26   26 GM  Matsuura Everaldo                2459 BRA                                 7½  2215 
  27   29 IM  Quintiliano Pinto Renato R.      2443 BRA Osasco                           7  2446 
  28   44 IM  Santos Marcus Vinicius Moreira   2354 BRA São Paulo - Espaço Xadrez Total  7  2427 
  29   14 GM  Krysa Leandro                    2517 ARG                                  7  2418 
  30   33 FM  Languidey Simon Alejandro        2427 ARG                                  7  2346 
  31   53 FM  Cadilhac Igor Tokuichi Kikuchi   2291 BRA Ribeirão Preto                   7  2340 
  32   39 IM  Fernandez Reyes Lisandro         2378 ECU                                  7  2329 
  33   32 FM  Proudian Armen                   2429 BRA São Paulo                        7  2324 
  34   95     Luz Arthur Nader                 2114 BRA São Paulo                        7  2295 
  35   23 IM  Roselli Mailhe Bernardo          2471 URU                                  7  2292 
  36   49 FM  Coro Lucas                       2312 ARG Buenos Aires                     7  2257 
  37   57 FM  Donoso Diaz Sebastian            2239 CHI                                  7  2249 
  38   45 IM  Rodi Luis Ernesto                2343 URU                                  7  2239 
  39   48 FM  Aranha Filho Alvaro Z.           2320 BRA Joaçaba                          7  2182 
  40   66 WIM Fernandez Maria Florencia        2220 ARG                                  7  2179 
  41   80 CM  Carvalho Guillermo               2162 URU                                  7  2154 
  42   40 IM  Gemy Jose Daniel                 2371 BOL                                 6½  2359 
  43   17 IM  Salinas Herrera Pablo            2498 CHI                                 6½  2356 
  44   15 GM  Barbosa Evandro Amorim           2506 BRA Osasco                          6½  2335 
  45   25 IM  Molina Roberto Junio Brito       2464 BRA                                 6½  2329 
  46  136     Acosta Pablo Alejandro           1992 ARG                                 6½  2274 
  47   34 IM  Umetsubo Cesar Hidemitsu         2406 BRA Florianópolis                   6½  2272 
  48   36 IM  Sarkar Justin                    2389 USA                                 6½  2260 
  49   73 FM  Gonzalez Bolivar Ribeiro         2193 BRA Maringá                         6½  2259 
  50   77 WFM Alboredo Julia                   2175 BRA                                 6½  2258 
  51   16 IM  Di Berardino Diego Rafael        2506 BRA Ponta Grossa                    6½  2256 
  52   31 IM  Bittencourt Jorge                2433 BRA Joaçaba                         6½  2228 
  53   35 FM  Almiron Antonio                  2402 PAR                                 6½  2228 
  54   68 FM  Terao Juliana Sayumi             2213 BRA                                 6½  2225 
  55   56 FM  Abdalla Luiz Guilherme Aurelli   2245 BRA                                 6½  2211 
  56  101     Moura Eduardo Eugenio Chaves     2101 BRA                                 6½  2208 
  57   60 IM  Tsuboi Edson Kenji               2233 BRA São Paulo                       6½  2200 
  58   30 IM  Sanchez Alvarez Roberto Carlos   2434 PAN                                 6½  2198 
  59   72 NM  Labussiere Victor                2194 BRA Goiânia                         6½  2189 
  60   38 IM  Barria Zuniga Daniel             2379 CHI                                 6½  2186 
  61   74 FM  Curi Gabriel                     2185 URU                                 6½  2185 
  62   51     Uribe Arteaga Daniel             2304 COL                                 6½  2176 
  63   46 FM  De Borba Guilherme               2330 BRA Blumenau                        6½  2144 
  64   63     Gasic Merino Franco              2226 CHI                                 6½  2089 
  65   87 NM  Do Valle Cardoso Lucas           2132 BRA Florianópolis                    6  2368 
  66   76 FM  Aguilar Luis Miguel              2175 BOL                                  6  2292 
  67  102     Palacio Igor Da Paz              2098 BRA Fortaleza                        6  2288 
  68   55 NM  Filgueiras Nathan Felipe         2259 BRA Blumenau                         6  2263 
  69  110     Caceres Diego                    2087 BOL                                  6  2252 
  70   50 FM  Guimaraes Diogo Duarte           2307 BRA Salvador                         6  2251 
  71   81     Caetano Ryan Wesley Da Costa     2155 BRA Blumenau                         6  2250 
  72   69 FM  Guimaraes Wagner Peixoto         2206 BRA Rio de Janeiro                   6  2247 
  73   70 NM  Albuquerque Junior Wellington S. 2204 BRA Fortaleza                        6  2238 
  74  107     Araujo Sergio Murilo             2090 BRA Recife                           6  2224 
  75   86 NM  Tomiello Lucas Costamilan        2133 BRA Caxias do Sul                    6  2224 
  76   71 FM  Gauche Charles                   2200 BRA Timbó                            6  2207 
  77   47 FM  Rangel Daniel                    2325 BRA Rio de Janeiro                   6  2203 
  78   82 NM  Campelo Leandro Fabricio         2155 BRA Santos                           6  2187 
  79  121 NM  Moreira Ronaldo Alonso           2058 BRA Bauru                            6  2173 
  80  133 CM  Sanches Casanova Romario         2014 SUR                                  6  2167 
  81   61     Cherniack Alex                   2231 USA                                  6  2155 
  82  138 FM  Montero Martinez Cristhian       1991 CHI                                  6  2151 
  83   62 CM  Jodorcovsky Werjivker Paulo      2228 PAR                                  6  2148 
  84  135     De Souza Cristiano Gomes         2000 BRA Peruíbe                          6  2144 
  85  146     Medrano Mario                    1960 BOL                                  6  2144 
  86   52 FM  Brito Luismar                    2298 BRA João Pessoa                      6  2118 
  87   93 CM  Borges Wagner Da Silva           2114 BRA São Luís                         6  2046 
  88  122     Santos Filho Tadeu Sousa         2057 BRA Rio de Janeiro                   6  2043 
  89  105 NM  Souza Rafael Cabral De           2094 BRA Recife                           6  2040 
  90   64 FM  Pereira Silvio Cunha             2220 BRA Fortaleza                       5½  2240 
  91  120 FM  Markzon Gregory                  2059 USA                                 5½  2220 
  92  108     Carvalho Herbert Abreu           2089 BRA Bertioga                        5½  2218 
  93  114 WIM Cordero Daniela                  2076 BOL                                 5½  2208 
  94   58 FM  Martins Carlos                   2238 BRA Londrina                        5½  2206 
  95  116 NM  Pereira Geanfrancesco            2068 BRA Balneário Camboriú              5½  2196 
  96  118     Ermel Francisco Roberto          2064 BRA Londrina                        5½  2172 
  97  144     Silva Kaua Marques               1965 BRA Ribeirão Preto                  5½  2162 
  98  130     Freitas Capiberibe Andre Antoni  2024 BRA Fortaleza                       5½  2153 
  99   75     Abrantes Tiago Garrido           2177 BRA Brasília                        5½  2149 
 100  124     Lage Pedro Ferreira              2050 BRA Juiz de Fora                    5½  2148 
 101   94 NM  Tomiello Mateus Costamilan       2114 BRA Caxias do Sul                   5½  2148 
 102  151 CM  Zimmermann Kleber Renato P.      1950 BRA Chapecó                         5½  2141 
 103   92     Piccoli Lucas Fonseca            2116 BRA Jaraguá do Sul                  5½  2136 
 104  147 WCM Gazola Vanessa Ramos             1954 BRA                                 5½  2136 
 105  119     Mariani Daniel Brandao           2062 BRA Florianópolis                   5½  2128 
 106  126 NM  De Arruda Filho Nivaldo Jesus    2045 BRA Dourados                        5½  2116 
 107  132     Guerreiro Alexandre Vieira       2016 BRA Uberlândia                      5½  2094 
 108  104     Carvalho Rafael Cunha De         2096 BRA Aparecida                       5½  2086 
 109  129     Do Nascimento Christian Almeida  2033 BRA Moreno                          5½  2085 
 110  111 FM  Caceres Vasquez Sergio           2081 CHI                                 5½  2082 
 111   90 CM  Bortoloso Moacir Canella         2120 BRA Vitória                         5½  2075 
 112  100     Labussiere Yago                  2101 BRA Goiânia                         5½  2069 
 113   98     Carvalho Felipe Lobo C.          2106 BRA Natal                           5½  2043 
 114   89 FM  Andrade Roberto Luiz Costa       2123 BRA Itep                            5½  2038 
 115   65 FM  Sega Carlos Alberto              2220 BRA Guarujá                         5½  2034 
 116  134 NM  Ikejiri Daniel Yoshito           2004 BRA Lorena                          5½  2032 
 117  164     Crocitti Daniel                  1873 BRA São Paulo                       5½  2031 
 118  149     Valim Luiz Claudio               1954 BRA Blumenau                        5½  2029 
 119  161 NM  Baeta Marcio Netto               1903 BRA Rio de Janeiro                  5½  2014 
 120  140     Japiassu Ricardo De Villa Nova   1990 BRA Brasília                        5½  1947 
 121  145 AGM Cella Glaucio Dalla Cortt        1962 BRA Francisco Beltrão               5½  1873 
 122  115     Almeida Junior Alvaro Alves De   2076 BRA Curitiba                         5  2241 
 123  127     Urquiza Marcello De Albuquerque  2043 BRA João Pessoa                      5  2188 
 124   79 FM  Bueno Alfeu Junior Varela        2169 BRA Lages                            5  2131 
 125  125     Torella Rodolfo                  2047 ARG Campana                          5  2128 
 126   85     Federzoni Enzo                   2140 BRA Ribeirão Preto                   5  2126 
 127  177     Passos Rafael Moreira            1808 BRA Brasília                         5  2125 
 128   88 CM  Freitas Remulo Aguiar            2129 BRA Vitória da Conquista             5  2112 
 129  139 NM  Dos Reis Leandro Aparecido C     1990 BRA São Paulo                        5  2112 
 130   91 FM  De Borba Gabriel                 2116 BRA Blumenau                         5  2099 
 131  158     Soares Paulo Henrique Dos Reis   1922 BRA                                  5  2097 
 132  113     Takano Nicholas Ryo              2077 BRA Avulso                           5  2094 
 133  109     Adasme Fredes Mauricio           2088 CHI                                  5  2086 
 134   59 NM  Bouwman Marcelo Wanderley        2234 BRA Recife                           5  2081 
 135   97 NM  Maia Marco Aurelio Ferreira      2108 BRA Rio de Janeiro                   5  2053 
 136   78     Fiaes Mario Henrique Andrade     2173 BRA Salvador                         5  2050 
 137  168     Kruger Israel                    1869 BRA Curitiba                         5  2032 
 138  106     Manzi Luiz Antonio Bardaro       2092 BRA Rio de Janeiro                   5  2020 
 139  148 AIM Carvalho Jr Celestino            1954 BRA São Jose dos Campos              5  2009 
 140  163     Souza Dos Santos Matheus Garcett 1874 BRA Campo Grande                     5  2004 
 141  112     Araujo Jose Roberto              2079 BRA Paulista                         5  1999 
 142  103     Souza Wellington                 2097 BRA Rio de Janeiro                   5  1994 
 143  155     Moccero Eduardo                  1933 ARG                                  5  1986 
 144  192     Feller Gabriela Luisa Vicente    1710 BRA Blumenau                         5  1985 
 145  162     Hirota Da Silva Nilton           1881 BRA Registro                         5  1981 
 146  143     Bassani Jaison Jose              1973 BRA Concórdia                        5  1979 
 147  142 NM  Okamura Milton Kasuo             1974 BRA Niterói                          5  1956 
 148   99     Barreto Ignacio C. De Barros     2101 BRA                                  5  1926 
 149  153 NM  Ramos Angelo Bil                 1937 BRA Rio de Janeiro                  4½  2145 
 150  179     De Freitas Julio Eimard          1799 BRA Caratinga                       4½  2058 
 151  128 CM  Ferreira Kleber Victor           2038 BRA Rio de Janeiro                  4½  2039 
 152  169     Andrade Guilherme A. De Souza    1867 BRA Campo Grande                    4½  2004 
 153   83 FM  Madeira Wagner Martins           2150 BRA Osasco                          4½  1994 
 154  150     De Souza Monteiro Marcos Paulo   1953 BRA Macapá                          4½  1989 
 155  180     Pereira Henry Alberto            1790 COL                                 4½  1976 
 156  207     Ferreira Caio Tulio Moreira      1579 BRA São Paulo                       4½  1972 
 157  191     Souza Jr Helemberg Cubica De     1714 BRA Rio de Janeiro                  4½  1967 
 158   96 CM  Januario Severino Pereira        2112 BRA Teresina                        4½  1961 
 159  160     Moyses Sobrinho Elias            1906 BRA                                 4½  1959 
 160  200     Andreata Mauro Antonio           1648 BRA Catalão                         4½  1916 
 161  170     Cabral Denrick                   1863 BRA Bauru                           4½  1915 
 162  167     Cordioli Jairo Ribeiro           1871 BRA Penha                           4½  1914 
 163  154     Da Silva Jefferson Rian Ferreir  1936 BRA Porto Velho                     4½  1908 
 164  193     Mesquita Arnaldo Leite           1703 BRA Rio de Janeiro                  4½  1879 
 165  190     Itagyba Renan Fortes             1719 BRA São Paulo                       4½  1856 
 166  165     De Freitas Jose Renato Silva     1873 BRA São Vicente                     4½  1842 
 167  141 CM  Soares Renan Barbosa Monteiro    1985 BRA Brasília                        4½  1781 
 168  175     Lo Kim Lin Frank                 1823 SUR                                  4  1994 
 169  185     Jenidarchiche Douglas Rodrigo    1754 BRA São Paulo - Espaço Xadrez Total  4  1993 
 170  178     Silva Rodrigo Ferreira Da        1803 BRA Vitória                          4  1956 
 171  171     Frattini Beatriz Maria           1858 BRA Socorro                          4  1950 
 172  201     Kikuchi Cadilhac Mariana Sawae   1639 BRA Osasco                           4  1933 
 173  219     Luiz Caio Cesar Malassise           0 BRA Londrina                         4  1912 
 174  197     Do Prado Hamilton Mesquita       1675 BRA Florianópolis                    4  1906 
 175  157     Moro Antonio Renato Pereira      1927 BRA Florianópolis                    4  1898 
 176  215     Caldas Raphael C B R Leitao      1421 BRA Recife                           4  1880 
 177  208     Nobre Jose Adalberto Barbosa     1577 BRA São Paulo                        4  1880 
 178  205     De Oliveira Francemir Barra      1600 BRA Ribeirão Preto                   4  1877 
 179  152     Brito Vicente De Paulo Alencar   1948 BRA Rio de Janeiro                   4  1861 
 180  166     Torres Eduardo Lisboa            1872 BRA Rio de Janeiro                   4  1855 
 181  174     Melo Igor de Souza               1825 BRA Aracaju                          4  1840 
 182  176     Dos Santos Fabio Alexandre       1821 BRA Maceió                           4  1831 
 183  159 CM  Correa Jose Augusto              1911 BRA Pomerode                         4  1822 
 184  187     Azevedo Eduardo Jose E De        1738 BRA Recife                           4  1796 
 185  131     Portes Junior Dirceu Atanazio    2019 BRA Rio de Janeiro                  3½  2046 
 186  214     Amaral Danilo Tokechi            1432 BRA São Paulo                       3½  1940 
 187  202     Haraguchi Diego Sashaki          1634 BRA São Paulo                       3½  1931 
 188  204     Dabraccio Guillermo              1611 COL                                 3½  1923 
 189  186     Arruda Filho Ivo Pereira De      1744 BRA Goiânia                         3½  1918 
 190  203     Da Rosa Henrique Jaze Simoes     1633 BRA São Paulo                       3½  1892 
 191  211     Haraguchi Matheus Sashaki        1555 BRA São Paulo                       3½  1892 
 192  217     Reyes Jesus                      1354 ECU                                 3½  1843 
 193  173     Pascheto Ademir Heleno           1827 BRA São Paulo                       3½  1838 
 194  216     Machado Wesley Henrique          1386 BRA Ponta Grossa                    3½  1824 
 195  195     Sato Leticia Miho                1693 BRA São Paulo                        3  2166 
 196  137     Nascimento Pedro Henrique Alves  1992 BRA Brasília                         3  2122 
 197  188     Cabral Mesquita Jussier          1728 BRA Macaíba                          3  1925 
 198  213     Costa Iaggo Bernini              1507 BRA São Paulo                        3  1858 
 199  209     Pereira Fo Hildebrando Apolonio  1573 BRA Salvador                         3  1819 
 200  196     Nobre Jailson Altair Barbosa     1692 BRA São Paulo                        3  1774 
 201  199     Olivo Anibal Ribeiro             1649 BRA Brasília                         3  1761 
 202  206     Da Silveira Thiago Graca         1590 BRA São Paulo                        3  1736 
 203   84     Balzano Ivan                     2141 ARG                                 2½  1931 
 204  194     Parijos De Melo Luiz Claudio     1695 BRA Belém                           2½  1869 
 205  212     Japiassu Glauco Antonio Bezerra  1526 BRA Brasília                        2½  1781 
 206  189     Passos Coutinho Eduardo          1728 BRA Água Preta                      2½  1716 
 207  210     Leite Tarcisio Dantas Frota      1571 BRA Rio de Janeiro                   2  1865 
 208  218     Fiorindo Pereira Guilherme          0 BRA São Paulo - Espaço Xadrez Total  2  1863 
 209  182 FM  Borensztajn David                1777 BRA Rio de Janeiro                   2  1770 
 210  156     Roverso Leandro                  1932 BRA São Paulo - Espaço Xadrez Total 1½  2151 
 211   54 FM  Cortes Orihuela Javier           2267 CHI                                 1½  1933 
 212  184     Minelli Fausto                   1760 BRA Itapetininga                     1  2074 
 213  172 CM  Ferreira Jose Carlos             1835 BRA Rio de Janeiro                   1  1813 
 214  117 FM  Toth Peter                       2066 BRA Rio de Janeiro                   0  2545 
 215  181     Dias Joao Pedro Da Cunha         1779 BRA Boa Vista                        0  1986 
 216   67 CM  Costa Carlos Evanir              2220 BRA Rio de Janeiro                   0   0   
      123     Sekula Markley Ribas             2056 BRA Guarapuava                       0   0   
      183     Gomes Carlos Henrique Caldeira   1772 BRA Belo Horizonte                   0   0   
      198     Gomes Marco Tulio Caldeira       1664 BRA Belo Horizonte                   0   0   


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година