Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 586 : 01.08.2019

партии 19340
Турнири 106

Вижте всички включени турнири

Schwarzach AUT, 34th Open

Rank SNo.     Name                    Rtg FED Club                           Pts BH. 
   1    2 GM  Brkic Ante             2573 CRO Sv Asvoe St.Veit/Glan           7  41  
   2   10 FM  Spalir Jernej          2361 SLO Schachmaty Ruden                7  40½ 
   3    3 GM  Stevic Hrvoje          2569 CRO Schachverein Wolfsberg         6½  41  
   4    4 GM  Palac Mladen           2553 CRO Sv Schwarzach                  6½  37  
   5    1 GM  Berkes Ferenc          2681 HUN                                 6  42  
   6    5 GM  Zelcic Robert          2518 CRO Sv Schwarzach                   6  40½ 
   7    7 IM  Schitco Ivan           2462 MDA Stuttgarter Sf 1879             6  38½ 
   8   11     Bethke Richard         2346 GER Sf Neuberg                      6  38  
   9   23 FM  Meier Volker           2252 GER Sc Tarrasch 45 München          6  35  
  10   25 FM  Tonkov Boyan           2248 BUL                                 6  33½ 
  11   20 FM  Durakovic Alman        2272 BIH Sk Royal Salzburg               6  32  
  12   12 IM  Danner Georg           2327 AUT Sc Pinggau-Friedberg           5½  36½ 
  13   38     Soldo Robert           2146 CRO                                5½  33½ 
  14   21     Frank Emanuel          2263 AUT Ask Salzburg                   5½  33½ 
  15   18 IM  Mufic Goran            2289 CRO                                5½  32½ 
  16   34 FM  Steffens Olaf          2189 GER Sabt Sv Werder Bremen          5½  32½ 
  17   29 FM  Hofmann Thomas  Bsc    2223 AUT Sv Mistelbach                  5½  32  
  18    6 GM  Milov Leonid           2472 GER Sc Noris-Tarrasch Nürnberg 187  5  38  
  19   17 FM  Schnepp Gunnar         2292 AUT Sk Lauffen                      5  37½ 
  20   27     Eckardt Joshua         2236 GER Königsspringer Iserlohn         5  36  
  21    8 IM  Makarian Rudik         2384 RUS                                 5  35½ 
  22   19 IM  Neckar Lubomir         2285 CZE Lysa nad Labem                  5  34  
  23    9 IM  Krstic Uros            2362 CRO Sv Schwarzach                   5  33½ 
  24   13 GM  Hecht Hans-Joachim     2326 GER Sv Schwarzach                   5  32½ 
  25   35     Roeberg Frank          2187 GER Sv Schwarzach                   5  32  
  26   22 FM  Riemelmoser Franz  Dr. 2261 AUT Esv Askoe Admira Villach        5  31½ 
  27   37 IM  Mazja Aleksandr G.     2164 RUS                                 5  31  
  28   33 WFM Purgar Ivona           2194 CRO Schachklub Baden                5  31  
  29   16 FM  Yeritsyan Aram         2293 RUS                                 5  30  
  30   30     Schmücker Marcus       2223 GER Königsspringer Iserlohn         5  27½ 
  31   28     Zeier Klaus            2228 GER Sk 1926 Ettlingen               5  26½ 
  32   64     Pak Nikita             1889 RUS                                 5  26  
  33   69 WCM Strukova Ksenia        1857 RUS                                4½  35  
  34   59     Hrbek Stepan           1958 CZE Interchess z. s.               4½  33  
  35   31     Titov Evgeny           2200 RUS Moskau                         4½  32  
  36   24     Kett Tim               2252 WLS                                4½  31½ 
  37   32 FM  Wegerer Fred  Ing.     2198 AUT Esv Austria Graz               4½  29½ 
  38   14     Peyrer Konstantin      2305 AUT 1. Sk Ottakring                4½  28½ 
  39   57 CM  Advait Bagri           1968 SGP                                 4  37½ 
  40   42     Bauer Claus  Dr.       2119 GER Sfr.Mainz 1928                  4  34½ 
  41   48     Verhoef Jaap           2056 NED Sv Gamlitz                      4  33½ 
  42   15     Belke Frank  Dr.       2301 GER Sk Hietzing                     4  32  
  43   52     Harringer Manfred      2020 GER Bergische Schachfreunde 1923 B  4  32  
  44   43 WFM Rozman Monika          2110 SLO Sv Raika Rapid Feffernitz       4  31½ 
  45   39     Schernthaner David     2144 AUT Bärnbach                        4  30  
  46   40     Laqua Christian        2140 GER Sc Diogenes E.V.                4  29  
  47   50     Hommel Niclas          2049 GER Tsg Oberschöneweide E.V.        4  29  
  48   55     Bethke Robert          1976 GER Sf Neuberg                      4  28  
  49   54     Lagrotteria Salvatore  2003 ITA                                 4  28  
  50   49     Stanescu Christian     2051 GER Sv Oberkochen                  3½  33½ 
  51   26 FM  Ebner Hubert           2241 AUT Esv Austria Graz               3½  31½ 
  52   47     Hein Ralf              2063 GER Sc Diogenes E.V.               3½  31  
  53   53     Gruber Dietmar         2019 AUT Sv Sparkasse Feldkirchen       3½  27½ 
  54   46     Rieling Thomas         2082 GER Sc Diogenes E.V.               3½  27  
  55   51 MK  Spiesberger Gerhard    2041 AUT Ranshofen                      3½  24½ 
  56   36     Egle Stefan  Dr.       2176 GER Sv Unterkochen                  3  33½ 
  57   44     Watson Ron             2105 ENG                                 3  29  
  58   58     Rier Guenter           1959 AUT Sv Mödling                      3  28  
  59   41     Sandner Michael        2133 GER Sg Traunstein/Traunreut E.V.    3  28  
  60   60     Rosol Alexander        1952 AUT Sc Donaustadt                   3  27½ 
  61   66     Neubauer Anton         1886 AUT Esv Austria Graz                3  25  
  62   45     Kerschbaumer Johannes  2092 AUT Esv Austria Graz               2½  26½ 
  63   65     Heinisch Wolfgang      1886 AUT St. Martin I. S.               2½  24½ 
  64   61     Vaupot Luka            1939 SLO Schachmaty Ruden               2½  22½ 
  65   62     Kerschenbauer Franz    1934 AUT Sv Klosterneuburg              2½  22  
  66   63     Kaspar Jonas           1890 AUT Union Neuhofen/Krems           2½  20½ 
  67   68     Wieser Rupert          1858 AUT Tenneck-Konkordiahuette        1½  24  
  68   67     Holzer Manuel          1861 AUT Taxenbach                       0  21  
  69   56     Lenninger Ralf         1969 AUT Lochau                          0  21 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година