Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 583 : 01.07.2019

партии 7921
Турнири 65

Вижте всички включени турнири

Schweinfurt GER, 29th Open

Rangliste:  Stand nach der 7. Runde 
Rang	Teilnehmer	Verein/Ort	Land	ELO	NWZ	Titel	At	S	R	V	Punkte	Buchh	BuSumm
1.	Peschel,Andreas	SG Solingen	NRW	2170	2118	 	 	5	2	0	6.0	29.0	160.5
2.	Bussard,Christian	SG Niederkassel	NRW	2285	2244	 	 	5	1	1	5.5	27.0	161.0
3.	Milovanovic,Milos	SF Gottmadingen	BAD	2025	1998	 	 	5	1	1	5.5	25.5	147.0
4.	Krenz,Dieter	SC Prichsenstadt	MDr	1927	1819	S	1	5	1	1	5.5	25.0	154.0
5.	Kornitzky,Tino	FC Bayern München	Muc	2098	2067	J	 	4	2	1	5.0	28.0	159.5
6.	Minor,Viatcheslav	SV Eisenach	THÜ	2032	2037	 	 	4	2	1	5.0	27.5	157.0
7.	Weise,Martin	SC Fulda	HES	2122	2066	 	 	4	2	1	5.0	27.0	159.0
8.	Maar,Samuel	Sfr. Bad Emstal/Wolfhagen	HES	1966	2023	 	 	4	2	1	5.0	27.0	154.0
9.	Eichenauer,Pascal	SV Würzburg	MDr	1822	1814	 	1	4	1	2	4.5	28.0	156.5
10.	Stadler,Andreas	SK München Südost	Muc	2025	2041	 	 	4	1	2	4.5	26.0	152.0
11.	Brückner,Alexander	SF Augsburg / SW	SW	1875	1775	J	1	3	3	1	4.5	26.0	150.0
12.	Schmitz,Wolfgang	SC Prichsenstadt	MDr	2017	1793	 	 	4	1	2	4.5	26.0	148.0
13.	Fritz,Marius	SC Fulda	HES	1914	1919	 	1	4	1	2	4.5	25.0	149.0
14.	Peuckert,Rüdiger	SK Schweinfurt 2000	SW	1783	1626	 	2	3	3	1	4.5	22.5	148.5
15.	Blank,Stefan	SC Sulzbach	SpU	1752	1714	 	2	4	1	2	4.5	22.5	141.5
16.	Langguth,Rolf	SK Schweinfurt 2000	SW	1927	1778	S	1	3	3	1	4.5	22.5	139.5
17.	Heiduk,Christoph	SC Bayerwald Regen/Zwiesel	Ndb	1875	1855	 	1	3	3	1	4.5	21.0	144.5
18.	Roth,Jakob	Spvgg Stetten	MSp	1888	1960	J	1	3	2	2	4.0	26.5	151.5
19.	Haßelbacher,Uwe	SC Fulda	HES	1766	1800	 	1	3	2	2	4.0	26.0	158.0
20.	Kuhn,Norbert	SV Würzburg	MDr	2045	1968	S	 	3	2	2	4.0	25.5	144.0
21.	Reinl,Fred	SK Schweinfurt 2000	SW	1961	1802	 	1	3	2	2	4.0	24.0	147.0
21.	Schrutka,Friedrich	SF Bad Kissingen	HaR	 	1794	S	2	3	2	2	4.0	24.0	147.0
23.	Perez Celis,Alba	SV Malchow / NES	MVP	1822	1842	__W	1	2	4	1	4.0	23.5	147.0
24.	Hohner,Karl-Heinz	(vls) Kronach	Ofr	1806	1803	S	1	3	2	2	4.0	23.5	144.5
25.	Lang,Stefan,Dr.	SK Bad Neustadt	HaR	2094	2092	 	 	3	2	1	4.0	23.0	150.5
26.	Althaus,Lennart	TV-Großostheim	SpU	 	1549	K	3	2	3	2	3.5	26.0	142.0
27.	Helm,Timo	SC Bad Königshofen / NES	HaR	2109	2110	 	 	2	3	2	3.5	25.5	149.0
28.	Bombe,Bernhard	SK Tarrasch München	Muc	 	1845	 	1	2	3	2	3.5	25.0	144.5
29.	Wiener,Horst	SK Schweinfurt 2000	SW	1943	1786	S	1	2	3	2	3.5	25.0	142.0
30.	Wirth,Reinhard	SC Bergrheinfeld	HaR	1736	1683	S	2	3	1	3	3.5	24.0	137.0
31.	Markwardt,Sven	SK Schweinfurt 2000	SW	1729	1747	 	2	2	3	2	3.5	23.0	139.5
32.	Memmel,Günther	SK Schweinfurt 2000	SW	1865	1851	S	1	1	5	1	3.5	22.5	152.0
33.	Nicola,Marius	SK Schweinfurt 2000	SW	1505	1347	 	3	2	3	2	3.5	22.5	138.5
34.	Kwossek,Martin	SC Kitzingen	MDr	1800	1605	S	1	3	1	3	3.5	22.0	142.5
35.	Dosch,Stefan	SK Buchen-Walldürn	BAD	1782	1793	 	2	3	1	3	3.5	21.0	134.5
36.	Brux,Jürgen	DT Münnerstadt	HaR	1731	1600	 	2	3	1	3	3.5	20.0	138.0
37.	Westerhoff,Ralf	SV Kaponier Vechta	NDS	 	1487	 	3	3	1	3	3.5	19.5	137.5
38.	Neuhoff,Laertes	SG Leipzig	SAC	1424	1266	K	4	3	1	3	3.5	17.0	129.0
39.	Ley,Reinhard	SV Spr.Siershahn	RLP	1709	1538	S	2	1	4	2	3.0	26.0	139.0
40.	Wilm,Konrad	SK Arnstein	MSp	1735	1662	 	2	2	2	3	3.0	25.5	141.5
41.	Brätz,Yannick	SK Schweinfurt 2000	SW	1669	1478	 	2	2	2	3	3.0	24.0	139.0
42.	Völker,Joachim	SK Schweinfurt	SW	1743	1611	 	2	2	2	3	3.0	23.5	136.5
43.	Lee,Kwan Ho	SV Hockenheim	BAD	1553	1494	 	3	1	4	1	3.0	22.0	135.5
44.	Köhler,Michael	SC Prichsenstadt	MDr	1625	1654	 	2	2	2	3	3.0	22.0	132.0
45.	Brodt,Andreas	SK Schweinfurt 2000	SW	1696	1460	S	2	2	2	3	3.0	21.5	132.0
46.	Cebulla,Martin	SV Würzburg	MDr	1716	1563	 	2	2	2	3	3.0	20.5	131.0
47.	Reichert,Claudia	DT Münnerstadt	HaR	1682	1479	__W	2	2	2	3	3.0	20.5	123.0
48.	Kiesel,Jannik	DT Münnerstadt	HaR	1579	1440	 	3	1	4	2	3.0	20.0	137.0
49.	Löw,Leonid	Allersberger SC	Mfr	1360	1482	 	3	1	4	2	3.0	20.0	125.5
50.	Ankenbrand,Franz	SF Zeiler Turm	HaR	 	1360	S	4	3	0	4	3.0	18.5	135.0
51.	Röß,Jonas	SC Knetzgau	HaR	 	1478	 	3	2	2	3	3.0	18.5	133.5
52.	Roth,Ludwig	Spvgg Stetten	MSp	1562	1615	J	3	2	1	4	2.5	21.5	132.0
53.	Drewes,Thomas	SV Würzburg	MDr	1740	1665	S	2	1	3	3	2.5	21.5	130.5
54.	Senft,Katharina	SK Arnstein	MSp	1503	1377	__W	3	2	1	4	2.5	21.0	132.0
55.	Leichum,Engelbert	(vls) Frankfurt	HES	1601	1584	 	3	2	1	4	2.5	19.0	118.5
56.	Roth,Claudia	Spvgg Stetten	MSp	 	1052	__W	4	2	1	4	2.5	17.0	120.0
57.	Buld,Lukas	SC Knetzgau	HaR	 	1227	J	4	2	1	4	2.5	16.0	117.5
58.	Bandorf,Julian	SK Schweinfurt 2000	SW	 	 	 	4	1	3	3	2.5	15.5	121.5
59.	Mirring,Patrick	SK Arnstein	MSp	 	1430	 	4	1	2	3	2.0	20.0	122.0
60.	Memmel,Stefan	SK Schweinfurt 2000	SW	1365	1214	 	4	1	2	4	2.0	16.5	113.5
61.	Alekhin,Evgenii	SK Schweinfurt 2000	SW	 	1051	K	4	2	0	5	2.0	14.5	110.0
62.	Maar,Felicitas	Mündener SC	HES	1609	1558	J_W	3	1	1	4	1.5	18.0	122.5
63.	Burzler,Fabian	SC Prichsenstadt / SW	SW	 	890	J	4	1	1	5	1.5	18.0	114.0
64.	Maar,Patricia	Mündener SC	HES	1446	1420	J_W	4	1	0	5	1.0	17.5	119.0
65.	Bokov,Igor	SK Schweinfurt 2000	SW	 	796	J	4	1	0	6	1.0	17.5	107.5
66.	Löhr,Jayden	SK Schweinfurt 2000	SW	 	 	K	4	1	0	6	1.0	14.0	113.0


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година