Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 521 : 10.10.2017

партии 8020
Турнири 43

Вижте всички включени турнири

Sochi RUS, Blitz Men Ch 2017

MEN

Rank SNo.    Name                   Rtg FED Club                            Type Gr  Pts BH.  BH.  Vict 
   1    3 GM Artemiev Vladislav    2729 RUS Республика Татарстан                 МС  15½ 258  247   14  
   2   14 GM Savchenko Boris       2630 RUS Москва                               ГР  15  248  238   13  
   3    2 GM Dubov Daniil          2775 RUS Москва                               МС  15  241  231   12  
   4    8 GM Fedoseev Vladimir     2656 RUS Санкт-Петербург                      ГР  15  237  228½  13  
   5   15 GM Zvjaginsev Vadim      2629 RUS Москва                               МС  14  248  239½  10  
   6    7 GM Khismatullin Denis    2660 RUS Республика Башкортостан              ГР  14  240  230½  13  
   7   27 GM Rozum Ivan            2553 RUS Вологодская область                  МС  14  237  227½  12  
   8    9 GM Bocharov Dmitry       2653 RUS Новосибирская область                кмс 14  235  227½  12  
   9   51 IM Iljiushenok Ilia      2409 RUS ХМАО-Югра                            МС  14  225  217½  12  
  10    1 GM Andreikin Dmitry      2787 RUS Рязанская область                    ГР  13½ 257  248   11  
  11   16 GM Grachev Boris         2625 RUS Москва                               МС  13½ 243  234½  10  
  12   20 GM Jakovenko Dmitry      2589 RUS ХМАО-Югра                            МС  13½ 242  233   10  
  13    6 GM Pridorozhni Aleksei   2671 RUS ХМАО-Югра                            МС  13½ 240  230½  12  
  14   10 GM Morozevich Alexander  2642 RUS Москва                               ЗМС 13  255  245   10  
  15   30 IM Tsydypov Zhamsaran    2538 RUS Республика Бурятия                   кмс 13  252  241½  11  
  16   11 GM Sjugirov Sanan        2637 RUS Самарская область                    ГР  13  244  234½  12  
  17   21 GM Alekseenko Kirill     2586 RUS Санкт-Петербург                      МС  13  242  233   12  
  18   26 IM Demidov Mikhail       2555 RUS Москва                               кмс 12½ 249  242   10  
  19    4 GM Tomashevsky Evgeny    2686 RUS Саратовская область                  ГР  12½ 235  225   9   
  20   34 GM Potkin Vladimir       2497 RUS Москва                               ГР  12½ 228  222½  11  
  21   41 GM Potapov Pavel         2451 RUS ЯНАО                                 МС  12½ 228  218½  8   
  22   39 FM Dzhumagaliev Yan      2465 RUS Новосибирская область                кмс 12½ 228  218   12  
  23   18 GM Popov Ivan            2607 RUS Москва                               ГР  12½ 227  220   8   
  24   29 GM Yuffa Daniil          2542 RUS Тюменская область                    МС  12½ 226  218   10  
  25    5 GM Inarkiev Ernesto      2677 RUS Москва                               ГР  12½ 223  215½  12  
  26   53 IM Triapishko Alexandr   2396 RUS Республика Крым                 U18  МС  12½ 215  208   10  
  27   12 GM Alekseev Evgeny       2636 RUS Санкт-Петербург                      ГР  12  238  228   8   
  28   17 GM Timofeev Artyom       2619 RUS Республика Татарстан                 МС  12  229  220   10  
  29   23 GM Sarana Alexey         2574 RUS Московская область              U18  МС  12  228  218   11  
  30   72 FM Murzin Volodar        2268 RUS Московская область              U14  кмс 12  222  217½  10  
  31   25 GM Hasangatin Ramil      2560 RUS Республика Татарстан                 МС  12  217  208½  9   
  32   28 GM Levin Evgeny A.       2546 RUS Санкт-Петербург                      МС  12  213  205   10  
  33   47    Vastrukhin Oleg       2424 RUS Краснодарский край                   кмс 12  196  190   10  
  34   13 GM Korotylev Alexey      2633 RUS Москва                               кмс 11½ 252  242½  9   
  35   43 IM Usmanov Vasily        2441 RUS Санкт-Петербург                      МС  11½ 239  231½  9   
  36   38 IM Belyakov Bogdan       2477 RUS ЯНАО                                 МС  11½ 232  224   11  
  37   45 IM Korchmar Vasiliy      2432 RUS Саратовская область                  кмс 11½ 226  217½  10  
  38   32 FM Kezin Roman           2514 RUS Новосибирская область                кмс 11½ 223  214½  11  
  39   48 FM Antonenko Vladimir    2423 RUS Новосибирская область                МС  11½ 217  209½  10  
  40   24 GM Kobalia Mikhail       2568 RUS Москва                               ГР  11½ 212  203½  11  
  41   50 FM Tekeyev Zaur          2413 RUS Ставропольский край                  кмс 11½ 194  185½  9   
  42   22 IM Moskalenko Alexander  2580 RUS Московская область                   кмс 11  243  236   9   
  43   35 IM Moiseenko Vadim       2497 RUS Вологодская область                  МС  11  222  214   10  
  44   66    Palchun Grigory       2319 RUS Санкт-Петербург                      кмс 11  216  208   10  
  45   40 IM Sharafiev Azat        2459 RUS Республика Татарстан                 МС  11  211  206   9   
  46   31 GM Novikov Maxim         2518 RUS Тульская область                     МС  11  211  203½  10  
  47   60 FM Zakaryan David        2349 RUS Краснодарский край                   кмс 11  211  203   10  
  48   61    Nazaretyan Tigran     2335 RUS РСО-Алания                           кмс 11  210  203   10  
  49   54 IM Derjabin Ilja         2388 UKR Республика Крым                      кмс 11  209  201   10  
  50   37 GM Kryakvin Dmitry       2483 RUS Ставропольский край                  МС  11  208  201½  10  
  51   64 IM Savitskiy Sergey      2327 RUS ЯНАО                                 МС  11  208  201   9   
  52   75 FM Rozhko Dmitry         2261 RUS Ставропольский край                  кмс 11  207  200½  9   
  53   36 IM Oganian Miran         2496 RUS Краснодарский край                   МС  11  199  195½  10  
  54   56 GM Smagin Sergey         2375 RUS Москва                          S50  кмс 11  198  192½  9   
  55   98    Kryzhanovskiy Mikhail 2146 RUS Краснодарский край                   кмс 11  170  164½  11  
  56  114    Esipenko Aleksandr    2042 RUS Краснодарский край              U14  кмс 11  169  164   11  
  57   19 GM Rakhmanov Aleksandr   2600 RUS Вологодская область                  МС  10½ 237  228   8   
  58   42 FM Kozak Alexander       2449 RUS Кабардино-Балкарская Республика      кмс 10½ 228  220   9   
  59   58 FM Tsoi Dmitry           2357 RUS Московская область              U14  кмс 10½ 221  213   9   
  60   69 FM Nechaev Oleg          2284 RUS Ставропольский край                  кмс 10½ 213  208   10  
  61   77 IM Stambulian Arsen      2240 ARM Краснодарский край              S50  кмс 10½ 213  204½  8   
  62   46 FM Popov Mikhail         2428 RUS Тюменская область                    кмс 10½ 209  201   10  
  63   55    Utnasunov Alexander   2380 RUS Республика Калмыкия                  кмс 10½ 205  197   10  
       76 FM Bublei Pavel          2243 RUS Новосибирская область                МС  10½ 205  197   10  
  65   52 FM Ivlev Aleksey         2401 RUS Астраханская область                 кмс 10½ 199  193   10  
  66  103 CM Tsvetkov Andrey       2120 RUS Москва                          U14  кмс 10½ 197  192   8   
  67   97 FM Chekletsov Ilya       2147 RUS Свердловская область            U18  кмс 10½ 197  189½  10  
  68   71 IM Slavin Alexey         2274 RUS Самарская область                    кмс 10½ 191  185½  9   
  69  112    Barsamian Eduard      2045 RUS Краснодарский край                   кмс 10½ 177  171½  8   
  70   63    Gogolev Artem         2330 RUS Вологодская область                  кмс 10  220  212   9   
  71   44 IM Gochelashvili David   2440 RUS Краснодарский край                   кмс 10  216  208   9   
  72   57 FM Gubsky Egor           2369 RUS Новосибирская область                кмс 10  213  205   9   
  73   74 IM Alexeev Alexey        2264 UKR Республика Крым                      кмс 10  209  202   7   
  74   87    Jakovenko Igor        2182 RUS Краснодарский край                   кмс 10  201  193½  10  
  75   81 FM Babikov Ivan          2210 RUS Москва                               кмс 10  196  191   8   
  76   65    Selin Vladimir        2323 RUS Омская область                       кмс 10  196  189½  9   
  77   70 GM Domogaev Sergey       2275 RUS Тульская область                S50  кмс 10  194  191   9   
  78   83 FM Shkurkin Andrey       2195 RUS Тульская область                U18  кмс 10  194  186   9   
  79   62    Jary Sergey           2333 UKR Республика Крым                      кмс 10  189  183   5   
  80   85    Poliakov Artem        2185 RUS Красноярский край               U18  кмс 10  186  178½  9   
  81   96    Perov German          2152 RUS Москва                          U14  кмс 10  184  177   10  
  82   80 FM Shubin Kirill         2213 RUS Санкт-Петербург                 U14  кмс 9½  225  217   7   
  83   95    Mnatsakanian Arsen    2155 RUS Краснодарский край              U18  кмс 9½  213  204½  8   
  84   78 FM Magomedov Murad       2240 RUS Республика Дагестан                  кмс 9½  206  201½  9   
  85   79 FM Gabdushev Ruslan      2232 RUS Самарская область                    кмс 9½  205  201½  9   
  86   67    Novikov Konstantin    2302 RUS Тульская область                U18  кмс 9½  200  194½  8   
  87  100    Bargandzhiya Zaza     2132 RUS Краснодарский край                   кмс 9½  193  185½  8   
  88   86    Smelov Aleksey        2184 RUS ХМАО-Югра                            кмс 9½  183  177   9   
  89  116    Eremeev Mikhail       1185 RUS Республика Крым                      кмс 9½  182  176   7   
  90  108    Nezamyatin Ruslan     2098 RUS Краснодарский край                   кмс 9½  182  174½  9   
  91   84    Mumdgan Suren         2188 RUS Краснодарский край                   кмс 9½  169  163½  8   
  92   93    Sanin Andrey          2160 UKR Республика Крым                      кмс  9  204  196   6   
  93   92    Potrekeev Pavel       2163 RUS Краснодарский край                   кмс  9  195  189½  8   
  94   94 FM Tenikashvili Georgij  2158 RUS РСО-Алания                           кмс  9  195  187½  7   
  95  109    Varnazov Lev          2083 RUS Москва                               кмс  9  193  186   8   
  96  138    Sargsyan Anatoly      1601 RUS Ставропольский край             U14  кмс  9  187  181½  8   
  97   73    Linker Mikhail        2268 UKR Республика Крым                      кмс  9  182  175½  7   
  98   90    Potapenko D.          2166 RUS Краснодарский край                   кмс  9  176  170½  9   
  99  135    Terzyan Nazar         1777 RUS Ставропольский край             U14  кмс  9  174  169½  9   
 100  129    Chekletsov Egor       1913 RUS Свердловская область            U18  кмс  9  171  164½  7   
 101  126    Mutovin Egor          1942 RUS Красноярский край               U14  кмс  9  165  158½  8   
 102   33 GM Lugovskoy Maxim       2512 RUS Краснодарский край                   кмс 8½  211  203½  8   
 103   89    Mesnyankin Nikita     2166 RUS Астраханская область            U18  кмс 8½  192  186   7   
 104   59 IM Chos Alexey           2354 UKR Республика Крым                      кмс 8½  191  183   8   
 105  120    Grinev Boris          1985 RUS Краснодарский край                   кмс 8½  189  182   8   
 106  105    Rudenko Eugeny        2108 UKR Республика Крым                 S50  кмс 8½  182  176½  6   
 107  124    Ryzhkov Daniil        1949 RUS Ставропольский край             U18  кмс 8½  182  175½  6   
 108  119    Sokolov Vladimir      1987 RUS Астраханская область                 кмс 8½  169  163½  8   
 109  106    Prokhorko Mikhail     2106 RUS Краснодарский край                   кмс 8½  167  163½  8   
 110  132    Tverdokhleb Aleksandr 1891 RUS Москва                          U18  кмс 8½  158  154½  8   
 111   88    Oganyan Arsen         2168 RUS Краснодарский край                   кмс 8½  157  153½  8   
 112  107    Shemyakin Valeriy     2099 UKR Республика Крым                 U18  кмс  8  194  185½  6   
 113  101 FM Uzhva Andrey          2129 RUS Белгородская область                 кмс  8  186  178   7   
 114  115 FM Kamrukov Alexey       2041 RUS Новосибирская область                кмс  8  184  179½  6   
 115  130    Grigoriants Boris     1912 RUS Ставропольский край             U14  кмс  8  181  175½  8   
 116  111    Sharapan Dmitry       2052 RUS Ставропольский край                  кмс  8  179  173½  7   
 117  102    Schekoldin Vladislav  2121 RUS Новосибирская область                кмс  8  176  170½  7   
 118  131    Zhakamukhov Eduard    1900 RUS Ставропольский край             U14  кмс  8  175  170   7   
 119  140    Balayan Eduard        1541 RUS Краснодарский край              U14  кмс  8  173½ 168   6   
 120  104    Basiev Valeriy P.     2109 RUS РСО-Алания                      S50  кмс  8  172  169   8   
 121  127    Zaichikov Andrey      1941 RUS Ставропольский край             U18  кмс  8  170  163½  8   
 122  118    Gorobets Sergey       2010 RUS Краснодарский край                   кмс  8  165  161½  7   
 123  133    Panteleev Aleksandr   1884 RUS Краснодарский край              S50  кмс  8  149½ 144½  4   
 124   82 FM Murtazin Ruslan       2200 RUS Республика Татарстан            U14  кмс 7½  203  195½  7   
 125  136    Babayan Arman S.      1752 RUS Ставропольский край             U14  кмс 7½  183  176½  6   
 126  125    Fadeev Sergey         1943 RUS Калужская область                    кмс 7½  179  174   7   
 127  122    Nakhodkin Gennadiy    1961 RUS Санкт-Петербург                 S50  кмс 7½  171  165½  7   
 128  117    Mkrtchyan Artak       2029 RUS Ставропольский край                  кмс 7½  163  160   7   
 129  137    Sardaryan David       1694 RUS Ставропольский край             U14  кмс 7½  157½ 152½  5   
 130   91 FM Pavlov Oleg           2163 RUS Красноярский край                    кмс  7  184  178   6   
 131   99    Pervakov Sergey       2137 UKR Республика Крым                      кмс  7  182  175½  7   
 132  123    Bagdasarian Semen     1958 RUS Краснодарский край                   кмс 6½  171½ 167   4   
 133  128 FM Schetchikov Vladimir  1916 RUS Вологодская область             S50  кмс 6½  155½ 152½  4   
 134  110 FM Ponikarovsky Alexey   2061 RUS Вологодская область                  кмс 6½  154  151   4   
 135  139    Lilyak Arseniy        1583 RUS Ставропольский край             U14  кмс 6½  148½ 143½  4   
 136  143    Kalaychev Nodis       1361 RUS Ставропольский край             U14  кмс 6½  132½ 129½  4   
 137  134    Fedorov Ivan          1854 RUS Иркутская область                    кмс  6  165  159½  5   
 138  121    Pedashenko Anatoly    1985 RUS Ставропольский край                  кмс  6  163  158   6   
 139  141    Pashinin Maxim        1465 RUS Краснодарский край              U14  кмс  6  146½ 143½  4   
 140  113    Babynin Vitaly        2042 RUS Белгородская область            S50  кмс  6  140½ 137   4   
 141  144    Mnatsakanyan Tigran   1330 RUS Краснодарский край              U14  кмс 5½  145½ 142½  3   
 142  145    Zhosan Iannis         1200 RUS Краснодарский край              U14  кмс 4½  152½ 149½  2   
 143  142    Dumanyan Artem        1447 RUS Краснодарский край              U14  кмс  4  125½ 122   2   
 144   49 FM Bochkarev Alexander   2421 RUS Вологодская область                  кмс  0  115  114   0   
       68 IM Ekdyshman Mikhail     2291 RUS Вологодская область                  кмс  0  115  114   0

WOMEN

Rank SNo.     Name                       Rtg FED Club                  Type Gr  Pts BH.  BH.  Vict 
   1    2 IM  Bodnaruk Anastasia      F 2439 RUS Санкт-Петербург            МС  15  250  240   14  
   2    5 IM  Kashlinskaya Alina      F 2390 RUS Москва                     МС  15  235  226   14  
   3    3 WGM Goryachkina Aleksandra  F 2401 RUS ЯНАО                       ГР  14½ 243  234   12  
   4    7 IM  Nechaeva Marina         F 2347 RUS Московская область         МС  13½ 215  208   12  
   5    9 WGM Girya Olga              F 2338 RUS ХМАО-Югра                  ГР  13  218  210   11  
   6   10 FM  Voit Daria              F 2323 RUS Москва                     МС  12½ 243  233   11  
   7    4 WGM Pogonina Natalija       F 2401 RUS Саратовская область        ГР  12½ 230  221   10  
   8   14 IM  Vasilevich Tatjana      F 2229 UKR Республика Крым            кмс 12½ 222  214½  12  
   9   18     Maltsevskaya Aleksandra F 2203 RUS Московская область    U18  МС  12½ 220  211½  12  
  10   17 WGM Belenkaya Dina          F 2204 RUS Санкт-Петербург            МС  12½ 207  199½  12  
  11   15 WIM Drozdova Dina           F 2222 RUS Москва                     МС  12  237  227   9   
  12    8 WGM Ambartsumova Karina     F 2347 RUS Республика Татарстан       МС  12  233  223   10  
  13    6 WIM Ubiennykh Ekaterina     F 2364 RUS Красноярский край          МС  11½ 228  219   8   
  14    1 IM  Charochkina Daria       F 2458 RUS Москва                     МС  11½ 226  217½  11  
  15   11 WGM Bivol Alina             F 2308 RUS Московская область         МС  11½ 224  216   8   
  16   36 WFM Potapova Margarita      F 2031 RUS Республика Крым       U18  кмс 11½ 220  212   8   
  17   21 WIM Bezgodova Svetlana      F 2171 RUS Москва                S45  МС  11½ 215  207½  11  
  18   13 WIM Tomilova Elena          F 2279 RUS Ставропольский край        МС  11½ 212  203   10  
  19   22 WFM Bykova Anastasia        F 2161 RUS Краснодарский край         кмс 11  219  211   9   
  20   30 WIM Semenova Elena          F 2090 RUS ЯНАО                       кмс 11  217  208½  10  
  21   23 WIM Kharmunova Nadezhda     F 2143 RUS Москва                     кмс 10½ 225  217   10  
  22   19 WIM Styazhkina Anna         F 2198 RUS Санкт-Петербург            МС  10½ 216  208   10  
  23   12 WGM Kovanova Baira          F 2286 RUS Саратовская область        кмс 10½ 206  197½  8   
  24   28 WFM Travkina Anastasia      F 2099 RUS Ростовская область         кмс 10½ 205  203   9   
  25   31 WFM Belova Olga             F 2089 RUS Республика Татарстан       кмс 10½ 200  193   10  
  26   37 WFM Protopopova Anastasiya  F 2009 RUS Саратовская область   U18  кмс 10½ 196  189   9   
  27   24     Sukhareva Evgeniya      F 2143 RUS Ростовская область         кмс 10  219  212   9   
  28   20 WGM Nebolsina Vera          F 2176 RUS Новосибирская область      кмс 10  207  199½  8   
  29   26 WGM Shaydullina Sandugach   F 2136 RUS Московская область         МС  10  199  194   9   
  30   38     Getman Tatyana          F 1979 RUS Ставропольский край   U14  кмс 10  199  191½  10  
  31   43     Chan Naruna             F 1877 RUS Московская область         кмс 10  168  166   10  
  32   51     Granovskaya Ekaterina   F 1653 RUS Москва                U14  кмс 10  153  151   10  
  33   16 WFM Gritsayeva Oksana       F 2216 RUS Республика Крым            кмс 9½  198  190   6   
  34   41     Strukova Ksenia         F 1936 RUS Москва                U14  кмс 9½  191  184   9   
  35   32 WFM Suslova Alena           F 2076 RUS Челябинская область        кмс 9½  190  183   8   
  36   44 WCM Garifullina Leya        F 1872 RUS Московская область    U14  кмс  9  234  227   8   
  37   33 WFM Markelova Lubov         F 2068 RUS Республика Татарстан       кмс  9  215  207   6   
  38   34 WFM Tsepennikova Tatyana    F 2059 RUS Алтайский край        S45  кмс  9  187  180   8   
  39   27 WFM Kabanova Ekaterina      F 2136 RUS ХМАО-Югра                  кмс 8½  221  212½  8   
  40   29     Gubernatorova Lyudmila  F 2095 RUS Краснодарский край    S45  кмс 8½  193  185   8   
  41   46 WCM Stepanyan Eva           F 1760 RUS Московская область    U14  кмс 8½  176  171   6   
  42   40     Faizutdinova Diana      F 1965 RUS Архангельская область      кмс 8½  172  167   7   
  43   47     Nur-Mukhametova Alisa   F 1744 RUS Москва                U14  кмс 8½  147  145   7   
  44   55     Chekletsova Darya       F 1383 RUS Свердловская область  U14  кмс 8½  141  139   8   
  45   35 WFM Shafigullina Zarina     F 2041 RUS Республика Татарстан  U18  кмс  8  196  191½  7   
  46   50 WCM Bondareva Daria         F 1663 RUS Москва                U14  кмс  8  191  183   6   
  47   39 WFM Pischal Yulia           F 1974 UKR Республика Крым            кмс  8  184  179   7   
  48   48     Fairuzova Zulfiiya      F 1736 RUS Республика Татарстан  U14  кмс  8  164  159   5   
  49   42     Belkova Diana           F 1906 RUS Новосибирская область      кмс 7½  178  173   7   
  50   49     Demchenko Alisa         F 1681 RUS Краснодарский край    U18  кмс 7½  176  171   7   
  51   45     Ilyina Lada             F 1767 RUS Москва                U14  кмс 7½  154  152   6   
  52   25 WIM Komiagina Maria         F 2141 RUS Архангельская область      МС   7  183  178½  5   
  53   52     Kasaeva Sofiia          F 1539 RUS Москва                U14  кмс  7  154  152   7   
  54   53     Lintsova Liliya         F 1507 RUS Ставропольский край   U14  кмс 5½  145½ 143½  3   
  55   54     Mneyan Ripsime          F 1438 RUS Краснодарский край    U14  кмс  5  154  152   5   
  56   56     Volobueva Anastasiya    F 1187 RUS Краснодарский край    U14  кмс  3  148½ 146   1   


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година