Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Spilimbergo ITA, 17th Open

Rank SNo.     Name                           Rtg FED Pts BH. 
   1    3 GM  Kovalev Vladislav             2651 BLR 7½  51½ 
   2    2 GM  Saric Ivan                    2660 CRO 7½  46  
   3    9 GM  Dragnev Valentin              2535 AUT  7  46  
   4    4 GM  Bosiocic Marin                2611 CRO 6½  52  
   5   23 IM  Sonis Francesco               2459 ITA 6½  45  
   6    5 GM  Basso Pier Luigi              2576 ITA 6½  44  
   7   13 GM  Vetoshko Volodymyr            2495 UKR 6½  43½ 
   8   20 IM  Nagy Gabor                    2473 HUN 6½  42½ 
   9   26 IM  Ravi Teja S.                  2420 IND 6½  42  
  10   18 IM  Petrov Martin                 2477 BUL 6½  42  
  11   16 IM  Henderson De La Fuente Lance  2487 ESP  6  47½ 
  12    1 GM  Nisipeanu Liviu-Dieter        2666 GER  6  47  
  13   38 IM  Veinberg Nimrod               2394 ISR  6  43  
  14   21 IM  Lodici Lorenzo                2472 ITA  6  42½ 
  15   10 IM  Admiraal Miguoel              2513 NED  6  41½ 
  16   24 GM  Ankit R. Rajpara              2454 IND  6  41½ 
  17    6 GM  Moroni Luca Jr                2572 ITA  6  39  
  18   30 IM  Rahul Srivatshav P            2410 IND 5½  46  
  19   34 IM  Nikolovski Nikola             2409 MKD 5½  46  
  20   29 FM  Barp Alberto                  2411 ITA 5½  45½ 
  21    8 GM  Palac Mladen                  2551 CRO 5½  45  
  22   17 IM  Yankelevich Lev               2480 GER 5½  44  
  23   39 IM  Percivaldi Martin             2391 DEN 5½  43  
  24   14 GM  Miron Lucian-Costin           2494 ROU 5½  42½ 
  25   59 FM  Loiacono Leonardo             2249 ITA 5½  42½ 
  26   28 IM  Aghayev Miragha               2413 ITA 5½  42  
  27   37 FM  Di Benedetto Edoardo          2399 ITA 5½  42  
  28    7 GM  Brunello Sabino               2556 ITA 5½  41½ 
  29   40 IM  Morozov Nichita               2389 MDA 5½  39½ 
  30   15 IM  Castellanos Rodriguez Renier  2493 ESP 5½  39  
  31   43 WGM Fataliyeva Ulviyya            2357 AZE 5½  38½ 
  32   42 GM  Solomon Kenny                 2373 RSA 5½  38½ 
  33   32 IM  Sardana Rishi                 2410 AUS  5  47½ 
  34   27 GM  Skembris Spyridon             2413 GRE  5  45  
  35   22 GM  Godena Michele                2469 ITA  5  44  
  36   35 IM  Collutiis Duilio              2402 ITA  5  42½ 
  37   56 FM  Kumar Nikhil                  2272 USA  5  42½ 
  38   48 FM  Petkov Momchil                2312 BUL  5  41½ 
  39   46 FM  Derakhshani Borna             2323 ENG  5  41  
  40   54 FM  Carnicelli Valerio            2282 ITA  5  40½ 
  41   31 IM  Rogulj Branko                 2410 CRO  5  40  
  42   57 WIM Sgircea Silvia-Raluca         2267 ROU  5  39½ 
  43   58     Omarsson Dadi                 2252 ISL  5  39½ 
  44   33 FM  Gschnitzer Adrian             2410 GER  5  38  
  45   45 FM  Bratkovic Jakob               2350 SLO  5  37½ 
  46   11 IM  Keymer Vincent                2513 GER  5  37  
  47   19 GM  Kovacevic Blazimir            2475 CRO  5  36½ 
  48   44 IM  Szabo Bence                   2355 HUN  5  35½ 
  49   69 FM  Aroesti Roee                  2236 ISR  5  35½ 
  50   50 FM  Blom Vincent                  2303 NED 4½  44  
  51   41 FM  Emanuel Yahav                 2379 ISR 4½  41  
  52   52 IM  Aleksic Nenad                 2297 SRB 4½  39  
  53   76     Bratkovic Sham                2207 SLO 4½  39  
  54   55 IM  Mrdja Milan                   2279 CRO 4½  37½ 
  55   70 FM  De Francesco Klaus            2223 GER 4½  37½ 
  56   47     Chittka Julius                2317 GER 4½  37½ 
  57   51 FM  Szabo Marton Mihaly           2300 HUN 4½  37  
  58   67 IM  Rigo Janos                    2238 HUN 4½  36½ 
  59  110     Shtemler Lavi                 2013 ISR 4½  35½ 
  60   53 FM  Kueppers Timo                 2296 GER 4½  35½ 
  61   61 IM  Damia Angelo                  2244 ITA 4½  35½ 
  62   72     Madiai Federico               2213 ITA 4½  35½ 
  63   60 AFM Pasini Nicolo                 2247 ITA 4½  35  
  64   68 FM  Formento Paolo                2237 ITA 4½  35  
  65   78     Podetti Davide                2206 ITA 4½  35  
  66   63 IM  Vezzosi Paolo                 2242 ITA 4½  35  
  67   49 FM  Loiacono Antonio              2310 ITA 4½  33  
  68   75 WFM Lahav Michal                  2208 ISR 4½  33  
  69   79     Locci Damiano                 2204 ITA  4  42  
  70   65     Youssoupov Moisse             2241 FRA  4  41½ 
  71   87     Sperling Lennart              2151 GER  4  38½ 
  72   36 FM  Brunello Marina               2400 ITA  4  38  
  73   62 FM  Di Benedetto Desiree          2243 ITA  4  38  
  74  115     Mahitosh Dey                  1981 IND  4  37½ 
  75   85     Botta Massimiliano            2183 ITA  4  37  
  76   88     Dobboletta Alex               2150 ITA  4  37  
  77   81     Gallana Marco                 2192 ITA  4  36  
  78   91     Negro Roberto                 2133 ITA  4  36  
  79   73 GM  Cebalo Miso                   2212 CRO  4  35½ 
  80   64 FM  Ceschia Ivano                 2242 ITA  4  34½ 
  81   66     Sarvadh Sathiaram             2239 IND  4  34  
  82   90     Narendran Gouthaman           2149 IND  4  33½ 
  83   71 WGM Voyska Margarita              2214 BUL  4  33  
  84   74     Mazzini Mauro                 2212 ITA  4  32½ 
  85   89     Knudsen Simon                 2150 GER  4  32  
  86   96 FM  Belli Giorgio                 2118 ITA 3½  38  
  87   80     Della Pietra Andrea           2200 ITA 3½  38  
  88   84 FM  Palozza Christian             2188 ITA 3½  37  
  89   25 IM  Savanovic Aleksandar          2424 BIH 3½  36½ 
  90   83 IM  Martorelli Antonio            2191 ITA 3½  36  
  91   86     French Max                    2172 ENG 3½  35  
  92  103     Kacani Kirk                   2061 ITA 3½  33½ 
  93   93     Zenari Marco                  2128 ITA 3½  33  
  94  109     Messina Francesco             2016 ITA 3½  33  
  95  114     Hercegovac Neven              1984 ITA 3½  32½ 
  96  100     Kobal Sasa                    2086 ITA 3½  31½ 
  97  118     Bolognese Leonardo            1956 ITA 3½  29½ 
  98  116     Gaal Sandor                   1980 HUN 3½  28½ 
  99   95 FM  Voiteanu Gabriel              2119 ROU  3  35½ 
 100  102 WFM Gaal Zsoka                    2064 HUN  3  34  
 101   94     Marzano Carlo                 2123 ITA  3  32½ 
 102  106     Andolfatto Maria              2044 ITA  3  31½ 
 103   77     Carre Sylvain                 2206 FRA  3  31  
 104  120     Henderson De La Fuente Andrea 1939 ESP  3  31  
 105  119     Grimaldi Angela Flavia        1943 ITA  3  30½ 
 106  112     Maselli Daniel                2006 ITA  3  28½ 
 107  108     D`angerio Alessandro          2018 ITA 2½  35½ 
 108  101     Kumar Naman                   2086 USA 2½  33  
 109  111     Ghiotto Marco Luigi           2009 ITA 2½  28½ 
 110   98     Anusha N L V                  2100 IND 2½  27  
 111  113 WFM Mayrhuber Nikola              2002 AUT 2½  26½ 
 112  104     Zanini Giuseppe               2060 ITA 2½  26  
 113   82     Sorbera Giovanni              2192 ITA  2  33½ 
 114   99     Moreto Quintana Alex          2092 ESP  2  33  
 115  105     Ridolfo Enrico                2052 ITA  2  28½ 
 116  117     Solinas Carlo                 1960 ITA 1½  25  
 117   92 FM  Luciani Valerio               2128 ITA  ½  30  
 118   97     Simoni Giulio                 2118 ITA  0  26½ 
 119  107     Marziali Giulio               2038 ITA  0  25½ 
 120   12 GM  Dvirnyy Danyyil               2496 ITA  0  25


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година