Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 588 : 20.08.2019

партии 7883
Турнири 69

Вижте всички включени турнири

Split CRO, 9th Open

Rank SNo.     Name                       Rtg FED Club                              Pts BH. 
   1    5 IM  Warmerdam Max             2484 NED                                   7½  42½ 
   2    6 GM  Diermair Andreas          2473 AUT                                    7  43½ 
   3    1 GM  Šarić Ante                2557 CRO ŠK Mornar, Split                   7  43  
   4    4 IM  Beerdsen Thomas           2491 NED                                    7  43  
   5   11 IM  Drnovsek Gal              2384 SLO                                    7  41  
   6    7 IM  Plenča Jadranko           2462 CRO ŠK Liburnija, Rijeka               7  41  
   7    2 GM  Martinović Saša           2543 CRO GŠK Solin-Cemex, Solin             7  41  
   8    9 IM  Tica Sven                 2408 CRO ŠK Rijeka, Rijeka                  7  41  
   9   10 FM  Dijkhuis Tycho            2395 NED                                   6½  42½ 
  10    8 IM  Šale Srđan                2428 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 6½  42  
  11   20 FM  Muha Miljenko             2323 CRO ŠK Brda, Split                    6½  41½ 
  12   17 FM  Van Der Linden Lukas      2329 NED                                   6½  40½ 
  13    3 GM  Zelčić Robert             2514 CRO ŠK Zagreb, Zagreb                 6½  40  
  14   21 FM  Biliškov Vjekoslav        2312 CRO ŠK Goran, Bibinje                 6½  40  
  15   13 FM  Tomaszewski Kacper        2347 POL                                   6½  39  
  16   24 FM  Stočko Josip              2283 CRO ŠK Bošnjaci, Bošnjaci             6½  38  
  17   18 IM  Mencinger Vojko           2327 SLO                                    6  39  
  18   23 FM  Senders Mischa            2289 NED                                    6  38½ 
  19   26     Suta Andraz               2268 SLO                                    6  38  
  20   19 FM  Gelle Istvan              2325 HUN                                    6  37  
  21   22 IM  Maryasin Boris            2302 ISR                                    6  37  
  22   16 FM  Choukri Adel              2341 MAR                                    6  36½ 
  23   41 FM  Božinović Bogdan          2195 CRO ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb   6  36½ 
  24   15 IM  Bilobrk Franjo            2342 CRO ŠK Goran, Bibinje                  6  36  
  25   33     Bodi Tibor                2244 HUN                                    6  36  
  26   36 FM  Bender Ivan               2214 CRO ŠK Dubrovnik, Dubrovnik            6  35½ 
  27   29 NM  Šegović Goran             2256 CRO ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice   6  35½ 
  28   31 MK  Vojak Daniel              2254 CRO ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja    6  34½ 
  29   44     Laza Szabolcs             2185 HUN                                    6  34½ 
  30   67 NM  Špiranec Noemi            2063 CRO ŠK Liburnija, Rijeka               6  34  
  31   59     Moreby James              2108 ENG                                    6  31½ 
  32   37 FM  Makovec Bruno             2212 CRO ŠK Sloboda, Mihovljan             5½  42  
  33   14 FM  Dietmayer-Kraeutler Marco 2344 AUT                                   5½  41½ 
  34  107     Posluszny Tomasz          1875 POL                                   5½  38½ 
  35   49     Schoonenberg Olav         2153 NED                                   5½  38  
  36  103     Hasterok Mateusz          1911 POL                                   5½  37½ 
  37   12 FM  Bratovič Blaž             2362 SLO ŠK Krapina, Krapina               5½  37½ 
  38   32 IM  Levačić Patrick           2253 CRO ŠK Dubrovnik, Dubrovnik           5½  37  
  39   47 MK  Bajlo Kristijan           2167 CRO ŠK Zadar, Zadar                   5½  37  
  40   51 MK  Tomaš Ante                2141 CRO                                   5½  36½ 
  41   60 WFM Rozman Monika             2100 SLO                                   5½  36  
  42   30 FM  Piskur Mitja              2256 SLO                                   5½  35½ 
  43   38 FM  Zelić Mladen              2210 CRO ŠK Goran, Bibinje                 5½  35½ 
  44   35 CM  Mollema Thomas            2217 NED                                   5½  35  
  45   34 WFM Hrescak Ivana             2221 SLO                                   5½  34  
  46   25 WIM Dimitrova Aleksandra      2268 RUS                                   5½  34  
  47   52     Klaric Zoran              2134 GER                                   5½  33½ 
  48   46 FM  Božanić Ivica             2169 CRO ŠK Primošten, Primošten           5½  33½ 
  49   83     Vincenzi Marco            2006 ITA                                   5½  32½ 
  50   79     Panek Bartosz             2020 POL                                   5½  31½ 
  51   99  I  Maslov Željko             1932 CRO ŠK Bačvice, Split                 5½  31  
  52   74 MK  Bačetić Marin             2026 CRO ŠK Mornar, Split                  5½  31  
  53   89  I  Porobija Antonio          1976 CRO ŠK Ploče, Ploče                   5½  29½ 
  54   57 NM  Ćurić Dražen              2115 CRO ŠK Brda, Split                     5  39  
  55   42     Majhi Ankit               2187 NED                                    5  38  
  56   39     Bons Jasper               2204 NED                                    5  38  
  57   68 MK  Kalinski Krunoslav        2051 CRO ŠK Brda, Split                     5  35  
  58   50 WFM Iveković Tihana           2147 CRO ŠK Podsused, Zagreb                5  35  
  59   81 MK  Simunić Krunoslav         2014 CRO ŠK Hvar, Hvar                      5  35  
  60   55     Leidorf Sebastian         2126 GER                                    5  34½ 
  61   94 WIM Tsifanskaya Ludmila A     1960 ISR                                    5  34½ 
  62   76 MK  Glavičić Tino             2021 CRO ŠK Makarska, Makarska              5  34  
  63   43     Murko David               2186 SLO                                    5  34  
  64   66     Pavlin Damjan             2064 SLO                                    5  33  
  65   54     Tisma Ivan                2127 SRB                                    5  33  
  66   86  I  Jokić Božo                1997 CRO                                    5  33  
  67   62     Lucovnik Tilen            2091 SLO                                    5  33  
  68  108 II  Cvitanović Katislav       1864 CRO ŠK Hvar, Hvar                      5  33  
  69   75     Cieslak Patrycjusz        2024 POL                                    5  32½ 
  70   85     Fritz Antoni              1999 POL                                    5  32  
  71  120 II  Alfirević Duje            1800 CRO ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb   5  31  
  72   80 MK  Luetić Ante               2018 CRO ŠK Dubrovnik, Dubrovnik            5  31  
  73   84  I  Balen Teo                 2001 CRO ŠKRM Caissa, Zagreb                5  30½ 
  74   97 MK  Marčić Ivica              1941 CRO ŠK Omiš, Omiš                      5  26  
  75   48     Seres Bela                2161 HUN                                   4½  37  
  76   28     Montilli Vincenzo         2263 ITA                                   4½  36  
  77   27 IM  Armanda Ivica             2266 CRO ŠK Brda, Split                    4½  36  
  78   87     Zniber Reda               1994 FRA                                   4½  36  
  79  118     Kovacs Miklos             1806 HUN                                   4½  35½ 
  80   64 MK  Čotić Borna               2085 CRO ŠK Mornar, Split                  4½  34½ 
  81   61 MK  Krnić Ivan                2098 CRO ŠK Brda, Split                    4½  34  
  82   71 IM  Sorensen Bent             2042 DEN                                   4½  34  
  83   45 CM  Bullen Alex               2170 WLS                                   4½  34  
  84   56     Kuhn Thomas               2123 SUI                                   4½  33½ 
  85  116 II  Erceg Slobodan            1810 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 4½  33½ 
  86   70 MK  Sorić Romeo               2044 CRO ŠK Goran, Bibinje                 4½  33  
  87   91  I  Pfeifer Antun             1968 CRO ŠK Končar, Zagreb                 4½  32  
  88   58     Caloone Thomas            2111 FRA                                   4½  31  
  89   69 MK  Jurakić Lukas             2047 CRO ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod   4½  30½ 
  90   95  I  Novak Ivo                 1956 CRO ŠK Petar Žaja, Aržano             4½  30½ 
  91  147     Tashkinova Sofiia         1679 UKR                                   4½  30½ 
  92  126 II  Grgantov Marin            1771 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 4½  30½ 
  93  105  I  Trošelj Ivan              1887 CRO AŠK Junior, Rijeka                4½  30  
  94  160     Zielinski Marcin          1523 POL                                   4½  30  
  95  115     Larichev Prokhor          1827 RUS                                   4½  30  
  96  114 II  Margetić Danijel          1837 CRO ŠK Bačvice, Split                 4½  29½ 
  97  121 II  Denić Marin               1796 CRO ŠK Mornar, Split                  4½  29½ 
  98  119 II  Simunić Neno              1805 CRO ŠK Epetium, Stobreč               4½  28  
  99   92  I  Matkun Željko             1966 CRO ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice  4½  27  
 100  171     Rzepka Marcin             1260 POL                                   4½  26  
 101  182 III Bulat Robert              1893 CRO ŠK Brda, Split                    4½  26  
 102   65 WFM Vujnović Patricija        2082 CRO ŠK Liburnija, Rijeka               4  35½ 
 103   73 MK  Milosavljević Jovan       2033 CRO ŠK Mornar, Split                   4  35  
 104   96  I  Batinić Josip             1950 CRO ŠK Trilj, Trilj                    4  33  
 105   40     Ronce Nathan              2204 FRA                                    4  33  
 106  124     Luque Marin Pedro Antonio 1776 ESP                                    4  32½ 
 107  143     Miftari Hedon             1705 MKD                                    4  32½ 
 108  101 NM  Grgić Neomi               1922 CRO ŠK Dama, Đakovo                    4  32½ 
 109  135 III Jerković Sanjin           1735 CRO ŠK Brda, Split                     4  32½ 
 110  106  I  Mrvac Petar               1877 CRO ŠK Novi Zagreb, Zagreb             4  32  
 111  109 MK  Grgurić Daria             1857 CRO ŠK Goran, Vrbovsko                 4  31½ 
 112  127     Grabova Ervin             1768 ALB                                    4  31½ 
 113  122     Kroliczek Gabriela        1787 POL                                    4  31  
 114   78 MK  Ognjan Renato             2020 CRO ŠD Međimurje, Čakovec              4  30½ 
 115   98  I  Barić Marko               1932 CRO ŠK Mornar, Split                   4  30  
 116  146  I  Katulić Zlatko            1685 CRO ŠK Velika Gorica, Velika Gorica    4  29  
 117  141     Martinez Rubio Felipe     1719 ESP                                    4  28  
 118  168 III Tadić Luka                1361 CRO ŠK Casper, Zadar                   4  28  
 119  130 MK  Vuković Nina              1754 CRO ŠK Student, Split                  4  27  
 120  162     Jendrowiak Maciej         1497 POL                                    4  27  
 121  165     Elert Eric                1478 GER                                    4  24  
 122   88     Brugo Marco               1987 ITA                                   3½  33½ 
 123  163     Javornik Nik              1496 SLO                                   3½  33½ 
 124  153 III Cecić-Sule Dino           1619 CRO ŠK Mornar, Split                  3½  32  
 125  142     Johannessen Heine N       1717 NOR                                   3½  31½ 
 126   53 MK  Popović Ivo               2127 CRO ŠK Omiš, Omiš                     3½  31  
 127  140 II  Hostnjak Domagoj          1719 CRO ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice  3½  30  
 128  128 II  Vuković Igor              1763 CRO ŠK Student, Split                 3½  30  
 129  158     Johannessen Theo N        1525 NOR                                   3½  29  
 130  110 II  Šarić Branko              1854 CRO ŠK Omiš, Omiš                     3½  28½ 
 131  113 II  Perić Davor               1844 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 3½  28½ 
 132  123 II  Matas Mladen              1780 CRO ŠK Mornar, Split                  3½  28  
 133  157     Hasterok Lukasz           1531 POL                                   3½  27½ 
 134  111 IV  Vučić Mate                1848 CRO ŠK Velebit, Senj                  3½  27½ 
 135  133     Livesey R Nigel           1743 ENG                                   3½  27½ 
 136  149 III Šarić Luka                1667 CRO ŠK Skalice, Split                 3½  27½ 
 137  138 III Bralo Kristijan           1727 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 3½  27  
 138  155     Shabanaj Lefter           1612 ALB                                   3½  26½ 
 139  104  I  Jurić-Cvitanović Alen     1907 CRO ŠK Bačvice, Split                 3½  26½ 
 140  134     Gunnarsson Helgi Petur    1740 ISL                                   3½  25½ 
 141  151     Harskin Robin P S         1647 ENG                                   3½  25  
 142  150 IV  Bracanović Luka           1655 CRO ŠK Maksimir, Zagreb               3½  25  
 143  170 IV  Poljak Stipe              1326 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi 3½  24½ 
 144  179     Hasterok Boguslaw         1115 POL                                   3½  22  
 145  189     Javornik Lina                0 SLO                                   3½  21½ 
 146   63 MK  Mihalić Goran             2086 CRO ŠK Ivanić, Ivanić-Grad             3  32½ 
 147  131 III Kovač Mihael              1752 CRO ŠK Dugo Selo, Dugo Selo            3  32½ 
 148  102 II  Tomić Stjepan             1920 CRO HAŠK Mladost, Zagreb               3  32  
 149   77     Rasmussen Jonas H         2021 NOR                                    3  31  
 150  136 MK  Čolić Tami                1733 CRO                                    3  30½ 
 151   72 MK  Nikolić Emil              2039 CRO ŠK Silent, Zagreb                  3  30½ 
 152  100     Zechner Andrea            1930 AUT                                    3  29  
 153   90     Ellis Daniel              1974 ENG                                    3  29  
 154  139     Thorsson Pall             1725 ISL                                    3  28½ 
 155  125 III Ronta Ivan                1775 CRO ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac  3  28  
 156  159     Park Frank                1523 SCO                                    3  28  
 157  112 MK  Brigljević Iva-Mila       1845 CRO ŠD Sisak, Sisak                    3  27½ 
 158  145     Bajraktari Besnik         1692 ALB                                    3  27½ 
 159  148 III Sabljak Matija            1678 CRO ŠK Končar, Zagreb                  3  27  
 160  161     Eterović Marko            1514 CRO                                    3  26½ 
 161  183 IV  Tadić Jure                1752 CRO ŠK Zadar, Zadar                    3  25  
 162  186     Dunatov Dario             1600 CRO ŠK Student, Split                  3  20  
 163  177     Marović Luka              1159 CRO ŠK Brda, Split                     3  17½ 
 164   82 MK  Džaja Martin Zorislav     2008 CRO GŠK Solin-Cemex, Solin            2½  31  
 165  117 III Labrović Jakov            1806 CRO                                   2½  28  
 166  152  I  Mikić Muha Mirela         1625 CRO ŠD Sisak, Sisak                   2½  28  
 167  144 III Vukša Dragan              1703 CRO ŠK Šibenik, Šibenik               2½  25½ 
 168  172     Pejković Andro            1239 CRO ŠK Brda, Split                    2½  24½ 
 169  167     Florissi Aldo             1378 ITA GXA Portugal                      2½  24½ 
 170  178     Helgadottir Idunn         1117 ISL                                   2½  24  
 171  174 IV  Ujević Ivan               1202 CRO ŠK Mornar, Split                  2½  23½ 
 172  129 III Andromak Krešimir         1759 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi  2  31  
 173  137     Tkadlecek Petr            1728 CZE                                    2  28  
 174  154     Giavoni Andrea            1614 ITA                                    2  28  
 175   93  I  Dropulić Elvis            1960 CRO ŠK Epetium, Stobreč                2  27½ 
 176  176 IV  Bolanča Tino              1190 CRO ŠK Brda, Split                     2  25½ 
 177  164     Vrljičak Luka             1482 CRO                                    2  24½ 
 178  166     Muha Martin               1380 CRO ŠD Sisak, Sisak                    2  24½ 
 179  175     Živković Mihovil          1202 CRO ŠK Brda, Split                     2  23½ 
 180  132 III Tadinac Saša              1749 CRO ŠK Trilj, Trilj                    2  23½ 
 181  180     Šeparović Antonio         1111 CRO ŠK Brda, Split                     2  22½ 
 182  185     Bulatović Maša            1600 CRO ŠK Student, Split                  2  17½ 
 183  188     Ellis Jonathan               0 ENG                                   1½  27½ 
 184  169     Čike Ivan                 1337 CRO ŠK Brda, Split                    1½  24½ 
 185  173     Grdić Ivan                1222 CRO ŠK Straža, Hum na Sutli           1½  23  
 186  181     Rehak Božidar             1059 CRO ŠK Brda, Split                    1½  22½ 
 187  184     Žižić Viktor              1652 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi  1  23½ 
 188  187     Rehak Nikola              1600 CRO ŠK Brda, Split                     1  20  
 189  156  I  Mindoljević Tino          1544 CRO ŠK Knez Mislav, Podstrana          0  20


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година