Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 585 : 20.07.2019

партии 10052
Турнири 73

Вижте всички включени турнири

St. Veit/Glan AUT, 38th Open

Rank SNo.     Name                        Rtg FED Club                       Pts BH. 
   1    6 IM  Reich Thomas               2350 GER Sparkasse Jenbach          7½  51  
   2   14 FM  Trussevich Sergey          2263 SLO                             7  53  
   3    1 GM  Rogic Davor  DI.           2516 CRO Sv Asvoe St.Veit/Glan      6½  50  
   4    2 IM  Halvax Georg               2404 AUT Schachclub Mpoe Maria Saal 6½  44  
   5    5 FM  Hechl Gerald  Mag.         2354 AUT Sc Donaustadt               6  52½ 
   6    7 IM  Huber Martin Christian     2349 AUT Schachfreunde Graz          6  50½ 
   7    4 IM  Drnovsek Gal               2385 SLO Sv Asvoe St.Veit/Glan       6  48½ 
   8    9 IM  Danner Georg               2327 AUT Sc Pinggau-Friedberg        6  48½ 
   9    3 IM  Praznik Niko               2386 SLO                            5½  50  
  10   11     Peyrer Konstantin          2305 AUT 1. Sk Ottakring            5½  49  
  11   10 FM  Sandhöfner Florian         2319 AUT Ask St. Valentin           5½  47½ 
  12   17 FM  Praznik Anton              2166 SLO                            5½  44½ 
  13   13     Steindl Johannes           2276 AUT 1. Sk Ottakring            5½  43  
  14   47     Vaupot Luka                1939 SLO Schachmaty Ruden           5½  40  
  15   25     Hechl Fabian               2088 AUT Sc Donaustadt              5½  38  
  16   21     Hatzl Johannes             2107 AUT Fürstenfeld                 5  45½ 
  17   27     Hafner Robert              2082 AUT Esv Askoe Admira Villach    5  44  
  18   18     Higatsberger Michael  DDr. 2135 AUT 1. Sk Ottakring             5  43½ 
  19   40 FM  Holzmann Herbert           1996 AUT Sv Steyregg                 5  42½ 
  20   22     Prato Simon                2107 AUT Schachfreunde Graz          5  42  
  21   30     Guetz Wolfgang             2050 AUT Sv Asvoe St.Veit/Glan       5  39½ 
  22   37 WFM Mayrhuber Nikola           2023 AUT 1. Sk Ottakring             5  38  
  23   53     Doujak Gabriel Andreas     1920 AUT Schachmaty Ruden            5  36½ 
  24   12 IM  Hoelzl Franz               2295 AUT Sv Asvoe St.Veit/Glan      4½  46½ 
  25   16 FM  Singer Richard             2200 AUT Sv Gamlitz                 4½  42½ 
  26   33     Aarav Dengla               2038 IND                            4½  42½ 
  27   19     Lucovnik Tilen             2109 SLO                            4½  42½ 
  28   50     Wegerer Josef  Mag.        1933 AUT Sv Steyregg                4½  41  
  29   26     Kosin Jens                 2087 GER                            4½  38  
  30   31     Hofbauer Peter             2048 AUT Sc Donaustadt              4½  37½ 
  31   56     Mörwald Magdalena          1869 AUT Ask Salzburg               4½  37½ 
  32   38 MK  Toefferl Heimo             2017 AUT Schachverein Wolfsberg     4½  37  
  33   43     Praxmarer Christian        1975 AUT Innsbruck-Pradl            4½  34  
  34   15 FM  Hofmann Thomas  Bsc        2223 AUT Sv Mistelbach               4  48  
  35   20     Kristoferitsch Daniel      2108 AUT Schachfreunde Graz          4  43  
  36   23 FM  Titz Heimo  Dr.            2099 AUT Sc Die Klagenfurter         4  41½ 
  37   58     Braguine Victor  Dr.       1843 AUS                             4  40½ 
  38   62 AIM Polavaram Harsha           1687 SGP                             4  40½ 
  39   51     Marakovits Nico            1923 AUT Fürstenfeld                 4  40  
  40   29     Schuh Rüdiger              2054 GER Fvs Asp Hoyerswerda         4  40  
  41   57     Marinsek Denis             1855 SLO ŠD Vrhnika                  4  39½ 
  42   42     Konecny Sophie             1983 AUT Sc Donaustadt               4  38  
  43   36 MK  Smole Albert               2025 AUT Post-Sv Kärnten             4  38  
  44   35     Rosenkranz Andree          2027 GER Weissblau Allianz Leipzig   4  38  
  45   41     Natter Markus              1995 AUT Götzis                      4  37½ 
  46   32     Kobas Mihael               2042 CRO Sv Asvoe St.Veit/Glan      3½  42  
  47   46     Grodent Gerald             1967 BEL Brussels Chess Club        3½  37½ 
  48   28     Eichhorn Alfred            2054 AUT Sv Asvoe St.Veit/Glan      3½  36  
  49   34     Suess Werner  DI.          2032 AUT Irdning                    3½  36  
  50   49     Wu Min                     1936 AUT Schachfreunde Graz         3½  34  
  51   44     Elpons Walter              1970 AUT Grazer Schachgesellschaft  3½  32  
  52   39     Eberhardt Christian        2007 AUT Sv Gamlitz                 3½  31½ 
  53   45     Tauber Andreas             1968 AUT Su Bad Leonfelden          3½  30  
  54   55     Wieser Andreas             1916 AUT Sc Retz                     3  37  
  55   60     Katter Katharina           1824 AUT Sk Dolomitenbank Lienz      3  36½ 
  56   52     Ramusch Arnulf  Dr.        1923 AUT Schachclub Mpoe Maria Saal  3  35½ 
  57   24     Pantovic Dragan M          2094 SRB Esv Askoe Admira Villach   2½  37  
  58   61     Kuttnig Roland             1824 AUT Asv Linz                   2½  36½ 
  59   48     Kerschenbauer Franz        1938 AUT Sv Klosterneuburg          2½  33½ 
  60   54     Keitsch Steve              1918 GER                            2½  30½ 
  61   59     Prammer Franz  Dr.         1832 AUT Sk Hernals                  2  33½ 
  62   63 AFM Polavaram Adhitya          1683 SGP                             2  32½ 
  63    8 IM  Mazi Leon                  2333 SLO Sv Asvoe St.Veit/Glan       0  27  


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година