Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 583 : 01.07.2019

партии 7921
Турнири 65

Вижте всички включени турнири

Thessaloniki GRE, 8th Novidis Open

Rank SNo.     Name                             Rtg FED Club                                     Pts Res. 
   1    1 FM  Giannoulakis Lampros            2304 GRE ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΣΥΚΕΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΗΣ            5½   0   
   2    5     Papadopoulos Panayotis          2137 GRE ΑΜΟ "Ο ΓΑΛΑΞΙΑΣ"                         5½   0   
   3    2 FM  Argiroudis Stamatis             2288 GRE ΟΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ                            5½   0   
   4    3     Kesidis Odyseas                 2229 GRE ΛΕΣΧΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                5½   0   
   5    6     Hrisomalis Theodoros            2116 GRE ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ             5½   0   
   6    9     Exizoglou Dimitrios             2056 GRE ΣΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ                               5   0   
   7    8     Triantafilidis Mihail           2105 GRE ΜΑΠΟ "ΚΕΡΑΥΝΟΣ" ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ              5   0   
   8   12     Samakas Anastasios              1984 GRE ΣΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ                              4½   0   
   9   13     Tsilias Nikolaos                1977 GRE ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                 4½   0   
  10   11     Samaridis Konstantinos          2036 GRE ΣΟ "ΣΑΧ" ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ                    4½   0   
  11   30     Kyriakidis Christoforos         1513 GRE ΕΣΟ "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ                 4½   0   
  12   45     Orfanidis Kyriakos              1090 GRE ΣΟ ΒΕΡΟΙΑΣ                                4   0   
  13    7     Romanos Theodoros               2110 GRE ΑΣΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                             4   0   
  14   14     Tsikerdanos Konstantinos        1885 GRE ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΕΣΘ "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ"          4   0   
  15   29     Tsakona Maria                   1550 GRE ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                            4   0   
  16   22     Baroutas Athanasios             1656 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ             4   0   
  17   35     Tzontas Athanasios              1446 GRE ΣΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΥ             3½   0   
  18   16     Theoharidis Georgios            1868 GRE ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   3½   0   
  19   18     Gioras Ioannis                  1698 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ            3½   0   
  20   27     Delidimoudis Konstantinos       1568 GRE ΕΣΟ "ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ" ΠΟΛΙΧΝΗΣ                 3½   0   
  21   33     Potoulis Ioannis                1475 GRE ΑΜΟ "Ο ΓΑΛΑΞΙΑΣ"                         3½   0   
  22   20     Avgitidis Isaak                 1668 GRE ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   3½   0   
  23   34     Gkaripis Marios Ilias           1459 GRE ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΣΥΚΕΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΗΣ            3½   0   
  24   24     Giannoulas Christos             1593 GRE ΣΚΑΚ. ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΒΕΛΕΙΩΝ "EN PASSANT" ΘΕΣ.  3   0   
  25   17     Mastrakouli Evagelia            1783 GRE ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΣΥΚΕΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΗΣ             3   0   
  26   23     Voutsas Leonidas                1596 GRE ΠΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ            3   0   
  27   19     Magalakis Stefanos              1672 GRE ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                            3   0   
  28   36     Chrysafis Konstantinos          1419 GRE ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΚΑΚΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ              3   0   
  29   28 AFM Karamichos Michail              1553 GRE ΑΜΟ "Ο ΓΑΛΑΞΙΑΣ"                          3   0   
  30   21     Stoimenidis Dimitrios           1664 GRE ΣΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ                               3   0   
  31   15     Sotiropoulos Anastasios-Theohar 1879 GRE ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΣΥΚΕΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΗΣ            2½   0   
  32   26     Tsouchnikas Orestis             1578 GRE ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                           2½   0   
  33   25     Galanis Nikolaos-Panagiotis     1583 GRE ΕΣΟ ΠΑΠΑΦΗ "ΧΡΟΝΙΚΟΝ"                    2½   0   
  34   31     Atmatzidis-Hatziris Konstantino 1502 GRE ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   2½   0   
       41     Kyparissopoulos Spyridon        1283 GRE ΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "Ο ΑΡΗΣ"                 2½   0   
  36   42     Pachtas Chaideftos              1065 GRE ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΓΑΛΑΞΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   2½   0   
  37   32     Ioannou Ioannis Nik.            1488 GRE ΣΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ                               2   0   
  38   37     Tsouchnikas Georgios            1351 GRE ΧΑΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                            2   0   
  39   40     Pasoglou Nikoleta               1292 GRE ΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ                           2   0   
  40   38     Skodras Marios Konstantinos     1345 GRE ΕΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                             2   0   
  41   43     Iliadou Anna                    1057 GRE ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ            1½   0   
  42   39     Nikolaki Dimitria               1330 GRE ΣΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ                               1   0   
  43   44     Mitronatsios Periklis           1011 GRE ΠΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ                               1   0   
  44   10     Gavriil Odysseas-Panagiotis     2038 GRE ΑΜΟ "Ο ΓΑΛΑΞΙΑΣ"                          ½   0   
       46     Rovos Eustratios                1054 GRE ΣΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ                              ½   0   
       47     Raptis Athanasios                  0 GRE ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΕΣΘ "Γ. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ"          ½   0   
  47    4     Dorfanis Ilarion                2160 GRE ΕΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                             0   0   


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година