Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 585 : 20.07.2019

партии 10052
Турнири 73

Вижте всички включени турнири

Torredembarra ESP, 21st Open

Rank SNo.    Name                              Rtg FED Club                         Pts Res. 
   1    1 FM Farran Martos Francesc           2432 ESP Tarragona C.E.                8   0   
   2    4 GM Djuric Stefan                    2368 SRB Amposta C.E.                 7½   0   
   3    5 GM Pogorelov Ruslan                 2347 UKR Escola Escacs Salou          7½   0   
   4    2 FM Dardha Daniel                    2420 BEL Belgica                      6½   0   
   5    6 IM Gonzalez Rodriguez Jorge         2201 COL Figueres C.E.                6½   0   
   6   11    Soler Lopez Hugo                 2072 ESP Tarragona C.E.               6½   0   
   7    8    Iagar Razvan-Gabriel             2138 ROU MAD-C.A. Villaverde           6   0   
   8   17    Marina De La Torre Ivan          2041 ESP Gran Penya Vilanova C.E.      6   0   
   9   10    Galimany Rovira Xavier           2086 ESP Torredembarra C.E.            6   0   
  10   14 MK Fernandez Alonso Miquel A.       2060 ESP Reus Deportiu                 6   0   
  11    3 IM Lacasa Diaz Josep Anton          2391 ESP Gran Penya Vilanova C.E.      6   0   
  12    9    Sirera Bargallo Tomas            2115 ESP Valls C.E.                    6   0   
  13   25 MK Borrellas Comellas Josep         1935 ESP Vilafranca C.E.               6   0   
  14    7 MK Mateos Rozas Miquel A.           2194 ESP Lira Vendrellenca             6   0   
  15   29    Barberans Sola Sebastia          1887 ESP Escola Escacs Salou           6   0   
  16   24    Arrieta Restrepo Steven          1938 ESP ARA-Monzon                    6   0   
  17   15    Saldaña Caballe Enric            2060 ESP Escola Escacs Salou           6   0   
  18   22 MK Regue Farran Enric               1984 ESP Reus Deportiu                 6   0   
  19   16    Torrents Busquet Martí           2042 ESP Vilafranca C.E.               6   0   
  20   47    Usov Aleksandr E.                1809 RUS Rusia                        5½   0   
  21   12    Guasch Figuerola Agusti          2071 ESP Valls C.E.                   5½   0   
  22   19    Ventos Navarro Llibert           2013 ESP Lira Vendrellenca            5½   0   
  23   23    Castillo Dalmau Arnau            1957 ESP Vila Olimpica, Club D'escacs 5½   0   
  24   70    Gil Provedo Victor               1676 ESP RIO-S.A.L. - La Rioja        5½   0   
  25   18    Argerich Farras Josep            2014 ESP Tora C.E.                    5½   0   
  26   58    Costa Berengue Joan              1770 ESP Cambrils, Unio Escacs.       5½   0   
  27   55    Beltran Reverter Josep M.        1776 ESP Rapita, La                   5½   0   
  28   20    Madria Garriga Vidal             2003 ESP Cambrils, Unio Escacs.       5½   0   
  29   49    Valls Sole Josep                 1797 FRA Tres Peons C.E.               5   0   
  30   66    Krivenko Dion                    1700 EST Estonia                       5   0   
  31   35    Campas Altisent Adria            1856 ESP Vilafranca C.E.               5   0   
  32   13 MK Molano Lafuente Ismael           2071 ESP Barcelona, Club Escacs        5   0   
  33   32    Sanz Bastos Fernando             1874 ESP Ruy Lopez, Club Escacs        5   0   
  34   56    Cervelló Navarro Hector          1775 ESP Colon Sabadell Chessy         5   0   
  35   64    Marcer Hernandez Jordi           1725 ESP Torredembarra C.E.            5   0   
  36   43    Mauro Juarez Benito              1814 ESP AST-Ensidesa de Aviles        5   0   
  37   34    Skielnik Joseph J                1858 ENG London (Inglaterra)           5   0   
  38   61    Matons Calafi Eva Mª             1744 ESP Valls C.E.                    5   0   
  39   48    Guasch Guasch Ferran             1806 ESP Valls C.E.                    5   0   
  40   74    Lucas Gutierrez Edison           1659 ESP Lira Vendrellenca             5   0   
  41   60    Garreta Nieto Maria              1762 ESP ARA-Monzon                    5   0   
  42   33    Estruch Andreu Guim              1865 ESP Lleida C.E.                   5   0   
  43   41    Girona Rovira Albert             1817 ESP Selva Del Camp, La C.E.       5   0   
  44   40    Urpi Torrents Ramon              1819 ESP Vilabarca C.E.                5   0   
  45   42    Grau Ferrer Carles               1815 ESP Sitges Prado Suburenc, C.E.   5   0   
  46   39    Caballero Gomez-Casero Emilio    1827 ESP Cambrils, Unio Escacs.        5   0   
  47   28    Aranzana Areste Alberto          1889 ESP Lleida C.E.                   5   0   
  48   46    Stokes Paul C                    1809 ENG Inglaterra                   4½   0   
  49   50    Olive Oller Guim                 1790 ESP Valls C.E.                   4½   0   
  50   54    Fernandez Etxaburu Joxe Agustin  1778 ESP EUS- C.A. Bustinzuri         4½   0   
  51   44    Zhukov Anton                     1813 ESP Escola Escacs Salou          4½   0   
  52   65    Ventura Fontanet Ferran          1708 ESP Cardona                      4½   0   
  53   59    Gomez Navais Marçal              1768 ESP Vilafranca C.E.              4½   0   
  54   69    Alasa Maduell Josep M.           1687 ESP Tarragona C.E.               4½   0   
  55   72    Ventura Cebada Oriol             1667 ESP Cardona                      4½   0   
  56   21    Sanchez Bernardino Miguel A      1986 ESP Tarragona C.E.               4½   0   
  57   38    Rumsey Victor B                  1828 ENG Battersea (Inglaterra)       4½   0   
  58   30    Catala Ulied Guillem             1879 ESP Vila Olimpica, Club D'escacs 4½   0   
  59   26    Lluverol Torrents Salvador       1901 ESP Vilafranca C.E.              4½   0   
  60   71    Estruch Andreu Lluc              1673 ESP Lleida C.E.                  4½   0   
  61  100    Sierra Magrazó Lidia             1300 ESP Escola Escacs Salou          4½   0   
  62   93    Martinez Garcia Adria            1440 ESP Escola Escacs Salou          4½   0   
  63   57    Gonzalez Figueras Carles         1775 ESP Tarragona C.E.                4   0   
  64   80    Dosaiguas Bonne Jaime Jose       1598 ESP Torredembarra C.E.            4   0   
  65   68    Comes Nolla Grabriel             1695 ESP Torredembarra C.E.            4   0   
  66   31    Ribes Cabrera Jordi              1877 ESP Escola Escacs Salou           4   0   
  67   51    Girona Masdeu Joan               1788 ESP Selva Del Camp, La C.E.       4   0   
  68   81    Cruz Saez Alejandro              1592 ESP Badalona C.E.                 4   0   
  69   36    Madria Joseph John               1838 ESP Cambrils, Unio Escacs.        4   0   
  70   27    Domene Mulyukov Alexander        1890 ESP Escola Escacs Salou           4   0   
  71   45    Munuera Drieguez Joaquim         1812 ESP Lira Vendrellenca             4   0   
  72   89    Clotet Mas Dan                   1488 ESP Joviat Fundacio               4   0   
  73   75    Cartanya Caro Pau                1625 ESP Valls C.E.                    4   0   
  74   63    Ventura Rius Andreu              1726 ESP Escola Escacs Salou           4   0   
  75   87    Castillo Garrido Àlex            1503 ESP Vila Olimpica, Club D'escacs  4   0   
  76  105    Sinfreu Sitjes Sem               1208 ESP Cardona                       4   0   
  77   62    Nieves Alarcon Josep Antoni      1741 ESP Torredembarra C.E.           3½   0   
  78   82    Franch Bessa Julià               1586 ESP Santpedor C.E.               3½   0   
  79   73    Villaden Isern Joaquim           1662 ESP Selva Del Camp, La C.E.      3½   0   
  80   98    Marin Ripoll Marti               1348 ESP Sitges Prado Suburenc, C.E.  3½   0   
  81   53    Pera Lucas Eugenio               1783 ESP Vilabarca C.E.               3½   0   
  82   91    Boquet Acero Joan                1471 ESP Lira Vendrellenca            3½   0   
  83  110    Vazquez Mendaza Felix            1716 ESP Capablanca C.E.              3½   0   
  84   67    Treviño Martinez Cristobal       1699 ESP Vilafranca C.E.              3½   0   
  85  101    Usov Dmitry E.                   1256 RUS Rusia                        3½   0   
  86   94    Rivera Torrents Pol              1414 ESP Cardona                      3½   0   
  87   84    Altes Rull Marc                  1571 ESP Tarragona C.E.                3   0   
  88   77    Mercade Dolcet Juan Maria        1609 ESP Vila-Rodona C.E.              3   0   
  89   76    Ribe Rosell Joan                 1619 ESP Valls C.E.                    3   0   
  90   79    Valls Anton Lluis Felip          1598 ESP Vilafranca C.E.               3   0   
  91   88    Rovira Chacon M. Merce           1501 ESP Selva Del Camp, La C.E.       3   0   
  92   92    Molina Tabernero Jordi           1457 ESP Tres Peons C.E.               3   0   
  93  109    Martinez Lopez Jose Mª           1879 ESP Torrenegra C.E.               3   0   
  94   85    Raventos Jané Agustí             1541 ESP Vilafranca C.E.               3   0   
  95   99    De La Torre Regadera Pol         1308 ESP Tarragona C.E.                3   0   
  96   83    Rodriguez Batuecas Jordi         1577 ESP Congres C.E.                  3   0   
  97   90    Solsona Manonelles Josep         1485 ESP Capablanca C.E.               3   0   
  98  106    Lacasa Diaz Oriol                1201 ESP Gran Penya Vilanova C.E.      3   0   
  99  102    Daroca Prats Josep Maria         1255 ESP Selva Del Camp, La C.E.       3   0   
 100  104    Carnicer Rovira Francesc         1224 ESP Gran Penya Vilanova C.E.     2½   0   
 101  107    Frolov Ilya                      1130 POR Portugal                     2½   0   
 102   97    Petit Cañada Marc                1393 ESP Selva Del Camp, La C.E.      2½   0   
 103   78    Torres Palau Jordi               1605 ESP Vilafranca C.E.               2   0   
 104   95    Romeu Miracle Joel               1408 ESP Torredembarra C.E.            2   0   
 105   52    Coca Maydeu Javier               1788 ESP Torredembarra C.E.            2   0   
 106  103    Reverte Ingles Roc               1251 ESP Torredembarra C.E.            2   0   
 107   96    Mañe Vinade Joan                 1405 ESP Calafell C.E.                 2   0   
 108  108    Romeu Miracle Jana               1008 ESP Torredembarra C.E.            2   0   
 109  112    Gracia Recaj David                  0 ESP ARA-Ibercaja                 1½   0   
 110  111    Torralba Galvan Francisco Javier 1588 ESP Selva Del Camp, La C.E.      1½   0   
 111   37    Ortega Lopez Manuel              1833 ESP Cambrils, Unio Escacs.        1   0   
 112   86    Menchon Lopez Ricardo            1511 ESP Capablanca C.E.               0   0   


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година