Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 583 : 01.07.2019

партии 7921
Турнири 65

Вижте всички включени турнири

Trogir CRO, Ch U15 (b) 2019

Boys U15

Rank SNo.     Name                 Rtg FED Club                                    Pts. 
   1    1 MK  Dabić Stjepan       2091 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci                    7½  
   2   11  I  Trošelj Ivan        1790 CRO AŠK Junior, Rijeka                       7   
   3    6  I  Maravić Ivan        1905 CRO ŠK Odra, Zagreb                          7   
   4    3  I  Mažuran Gabrijel    1960 CRO ŠK Rijeka, Rijeka                        6½  
   5    2 MK  Jurakić Lukas       2030 CRO ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod          6½  
   6   10  I  Damjanović Stjepan  1820 CRO ŠK Amater, Strizivojna                   6½  
   7    5  I  Karlušić Luka       1936 CRO ŠK Zagreb, Zagreb                        6   
   8   14 II  Matota Dominik      1717 CRO ŠK FERIT-Osijek, Osijek                  5½  
   9    9 II  Dumančić Šimun      1836 CRO ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb         5½  
  10   16  I  Novosel Lovro       1672 CRO ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          5½  
  11   17 II  Topalić Fran        1670 CRO ŠK FERIT-Osijek, Osijek                  5½  
  12   18 II  Petričević Mateo    1670 CRO ŠK Hvar, Hvar                            5½  
  13   12 II  Denić Marin         1767 CRO ŠK Mornar, Split                         5½  
  14   23 II  Domović Ognjen      1574 CRO ŠK Picok, Đurđevac                       5½  
  15   20 II  Car Filip           1631 CRO Šk Ban Jelačić, Zaprešić                 5½  
  16    8  I  Šagovac Kristijan   1850 CRO ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb         5½  
  17   13 II  Mudrinić Aleksandar 1747 CRO ŠK Trpinja, Trpinja                      5½  
  18    7  I  Peruško Niko        1904 CRO ŠK Pula, Pula                            5½  
  19   34 III Cajner Lukas        1419 CRO ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb         5½  
  20   19 II  Pahljina Ivo        1642 CRO ŠK Pula, Pula                            5   
  21   27 IV  Mijić Karlo         1486 CRO ŠK Casper, Zadar                         5   
  22   25 II  Orač David          1521 CRO ŠK Vrustun 1252, Vurnovec                5   
  23   44 III Ruk Robert          1169 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          5   
  24   28 III Orač Leo            1474 CRO ŠK Vrustun 1252, Vurnovec                5   
  25   33 III Lončarić Domagoj    1422 CRO ŠK Rijeka, Rijeka                        5   
  26   41 IV  Cvetković Erik      1262 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          4½  
  27    4  I  Ljubičić Mario      1945 CRO ŠK Casper, Zadar                         4½  
  28   15 II  Matošin Jurica      1684 CRO ŠK Primošten, Primošten                  4½  
  29   22 III Vraneša Ivan        1609 CRO ŠK Odra, Zagreb                          4½  
  30   21 III Krušlin Karlo       1630 CRO HAŠK Mladost, Zagreb                     4½  
  31   52 IV  Ljubić Luka         1774 CRO ŠK Podsused, Zagreb                      4½  
  32   42     Pejković Andro      1224 CRO ŠK Brda, Split                           4½  
  33   29 II  Kasun Roko          1443 CRO ŠK Duga Resa, Duga Resa                  4   
  34   31 III Tomrlin Luka        1435 CRO ŠK Picok, Đurđevac                       4   
  35   24 III Krnjak Žankarlo     1526 CRO ŠK Vrustun 1252, Vurnovec                4   
  36   35 IV  Kinkela Marin       1386 CRO ŠK Novi Zagreb, Zagreb                   4   
  37   40     Sedlaček Dorijan    1264 CRO ŠKRM Ivan Dvoržak, Rovišće-Z. Topolovac  4   
  38   26 III Neferanović Ivan    1492 CRO ŠK Vinkovci, Vinkovci                    4   
  39   53 IV  Čolo Jakov          1714 CRO ŠK Podsused, Zagreb                      4   
  40   38 IV  Radalj Ante         1311 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          4   
  41   51 IV  Sergo Jordan        1779 CRO ŠK Kastav, Kastav                        4   
  42   55     Hećimović Ivan      1677 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar                    4   
  43   54     Friščić Matej       1690 CRO ŠK Ivanec, Ivanec                        4   
  44   30 III Arnold Jan          1439 CRO ŠK Jelsa, Jelsa                          3½  
  45   36 IV  Bralić Luka         1348 CRO ŠK Goran, Bibinje                        3½  
  46   32 IV  Vuk Sebastijan      1427 CRO ŠK Sloboda, Mihovljan                    3½  
  47   50 IV  Tot Patrik          1792 CRO ŠK Slavonac, Našice                      3½  
  48   46 IV  Milošević Arian     1138 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar                    3½  
  49   43 IV  Ujević Ivan         1216 CRO ŠK Mornar, Split                         3   
  50   48     Čulić Jure          1118 CRO ŠK Mornar, Split                         3   
  51   56     Palikuća Emanuel    1664 CRO ŠK Vrustun 1252, Vurnovec                3   
  52   39 IV  Balala Matko        1292 CRO ŠK Picok, Đurđevac                       3   
  53   49     Konjarek Luka       1022 CRO ŠK Picok, Đurđevac                       3   
  54   47     Švabenic Stjepan    1133 CRO HAŠK Mladost, Zagreb                     3   
  55   45     Marović Luka        1163 CRO ŠK Brda, Split                           3   
  56   37     Friedrich Josip     1339 CRO ŠK Šibenik, Šibenik                      2½  
  57   57     Brković Jakov       1605 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          1½

Boys U13

Rank SNo.     Name                Rtg FED Club                                    Pts. 
   1    1  I  Kovač Petar        1906 CRO ŠK Sladorana, Županja                    8   
   2    5 II  Jaković Roko       1698 CRO ŠK Oroslavje, Oroslavje                  7   
   3    6 II  Bunić Emanuel      1662 CRO ŠŠK Koprivnica, Koprivnica               7   
   4   10 II  Zadro Matej        1570 CRO ŠŠK Koprivnica, Koprivnica               6½  
   5    3  I  Franc Borna        1854 CRO ŠK Samobor, Samobor                      6½  
   6    4 II  Grgantov Marin     1801 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi        6½  
   7    2  I  Vučenović Damian   1862 CRO ŠK Zagreb, Zagreb                        6   
   8   12 II  Vasilijević Vili   1554 CRO Hašk Mladost, Zagreb                     6   
   9    8     Begić Domagoj      1617 CRO ŠK Ploče, Ploče                          6   
  10   11 II  Duplančić Luka     1556 CRO ŠK Podsused, Zagreb                      6   
  11   13 III Čubrić Andrija     1539 CRO ŠK Rijeka, Rijeka                        6   
  12   40 III Đurić Leon         1188 CRO ŠK Podsused, Zagreb                      5½  
  13    7 III Baturina Marin     1625 CRO ŠK Šokadija, Babina Greda                5½  
  14    9 II  Mandarić Fran      1612 CRO ŠK Amater, Strizivojna                   5½  
  15   27 III Tadić Luka         1337 CRO ŠK Casper, Zadar                         5½  
  16   24 IV  Kanešić Petar      1348 CRO ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice         5½  
  17   26 III Martić Filip       1343 CRO ŠK Križevci, Križevci                    5   
  18   15 III Jakšić Josip       1504 CRO ŠK Casper, Zadar                         5   
  19   17 III Horčička Jan       1455 CRO ŠŠK Koprivnica, Koprivnica               5   
  20   25     Vlainić Leon       1346 CRO ŠK Šibenik, Šibenik                      5   
  21   14 IV  Vidović Dominik    1520 CRO ŠK Sloboda, Mihovljan                    5   
  22   45 III Arapović Filip     1061 CRO ŠK Kastav, Kastav                        5   
  23   19 III Štampar Jakov      1415 CRO ŠK Sloboda, Mihovljan                    5   
  24   38 III Križanić Petar     1208 CRO ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice         5   
  25   22     Friedrich Ivan     1376 CRO ŠK Šibenik, Šibenik                      5   
  26   20 IV  Kurtović Darko     1415 CRO ŠK Mornar, Split                         5   
  27   16 III Klanac Lovre       1482 CRO ŠK Goran, Bibinje                        5   
  28   47 IV  Rautner Fran       1785 CRO ŠK Zagreb, Zagreb                        4½  
  29   36 IV  Šokec Karlo        1232 CRO ŠK Picok, Đurđevac                       4½  
  30   31 III Trninić Marko      1277 CRO ŠK Slavonac, Našice                      4½  
  31   28 III Rukavina David     1299 CRO ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb         4½  
  32   21 IV  Unukić Dino        1398 CRO ŠK FERIT-Osijek, Osijek                  4½  
  33   32 IV  Dankoš Mislav      1265 CRO ŠK FERIT-Osijek, Osijek                  4½  
  34   51 IV  Šipek Luka         1677 CRO ŠK Zagreb, Zagreb                        4½  
  35   56     Živković Mihovil   1632 CRO ŠK Brda, Split                           4½  
  36   30 IV  Poljak Stipe       1293 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi        4   
  37   37 III Hranj Martin       1224 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          4   
  38   55     Ašperger Bruno     1634 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          4   
  39   41 IV  Remetović Petar    1165 CRO ŠŠK Konaki, Novo Virje                   4   
  40   33 IV  Rezo Borna         1261 CRO ŠK Vrustun 1252, Vurnovec                4   
  41   39     Despalatović Lovre 1189 CRO ŠK Mornar, Split                         4   
  42   29 IV  Jakrlin Antonio    1297 CRO ŠKRM Ivan Dvoržak, Rovišće-Z. Topolovac  4   
  43   49     Matkun Mislav      1693 CRO ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice         4   
  44   35 IV  Fiolić Luka        1240 CRO ŠK Odra, Zagreb                          3½  
  45   23 IV  Car Jura           1356 CRO Šk Ban Jelačić, Zaprešić                 3½  
  46   18 II  Medved Dorian      1419 CRO ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod          3½  
  47   53     Sinjeri Ivan       1639 CRO ŠK Rječina, Dražice                      3½  
  48   42     Neveščanin Ante    1100 CRO ŠK Mornar, Split                         3½  
  49   46     Potnar Borna       1045 CRO ŠK Šibenik, Šibenik                      3½  
  50   44 III Žugec Petar        1063 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          3½  
  51   48 IV  Mikulić Petar      1765 CRO ŠK Rječina, Dražice                      3½  
  52   43     Kršić Gregor       1091 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          3½  
  53   52     Marijanović Filip  1677 CRO ŠK Vukovar '91, Vukovar                  3½  
  54   59 IV  Horjan Filip       1600 CRO ŠK Đakovo, Đakovo                        3   
  55   58     Škiljan Franko     1605 CRO ŠK Crikvenica, Crikvenica                3   
  56   34 IV  Ercegović Ivan     1250 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi        3   
  57   57     Gazija Dario       1615 CRO ŠK Mornar, Split                         2½  
  58   61     Pavletić Bruno     1600 CRO Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja          2½  
  59   54     Radić Len          1636 CRO ŠK Vrustun 1252, Vurnovec                2½  
  60   62     Šeparović Antonio  1600 CRO ŠK Brda, Split                           2   
  61   50     Dijanić Matej      1687 CRO ŠK Vrustun 1252, Vurnovec                2   
  62   60     Knežić Nikola      1600 CRO ŠK Šibenik, Šibenik                      1½

Boys U11

Rank SNo.     Name                   Rtg FED Club                              Pts. 
   1    3 II  Borzan Matej          1667 CRO ŠK FERIT-Osijek, Osijek            7½  
   2    1  I  Colev Ivor            1878 CRO ŠK Stridon, Štrigova               7½  
   3    2  I  Gal Andrej            1697 CRO ŠK Novi Zagreb, Zagreb             7½  
   4   11 III Kos Nikola            1339 CRO ŠK Polet, Buševec                  6½  
   5    4 II  Babler Jan            1593 CRO ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod    6   
   6   18 III Konjević Nikola       1235 CRO ŠK Sladorana, Županja              6   
   7   27 III Tomljanović Ivano     1829 CRO ŠK Crikvenica, Crikvenica          6   
   8   13 IV  Petrus Adrian         1319 CRO ŠŠK Marof, Novi Marof              6   
   9    8 III Poljan Max            1424 CRO ŠK Stridon, Štrigova               6   
  10   10 III Frouth Vibor          1365 CRO ŠK Zagreb, Zagreb                  6   
  11   20 IV  Sučić Mihael          1213 CRO ŠK Bjelovar, Bjelovar              5½  
  12   30 IV  Čolo Patrik           1752 CRO ŠK Podsused, Zagreb                5½  
  13   12 IV  Supančić Fran         1335 CRO ŠD Varaždin, Varaždin              5½  
  14    7 III Karakatić Dominik     1425 CRO ŠK Požega, Požega                  5½  
  15   15 IV  Pezer Petar           1273 CRO ŠKRM Caissa, Zagreb                5½  
  16   16 III Sundać Ivano          1267 CRO ŠK Crikvenica, Crikvenica          5½  
  17    9 III Šokčević Petar        1397 CRO ŠK Sladorana, Županja              5½  
  18    5 IV  Mlinarić Šimun        1510 CRO ŠK Donja Stubica, Donja Stubica    5½  
  19    6 II  Ivančević Filip       1498 CRO ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod    5   
  20   23 IV  Bolanča Tino          1161 CRO ŠK Brda, Split                     5   
  21   21 IV  Ercegović Josip       1190 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi  5   
  22   14 III Martić Ivan           1287 CRO ŠK Križevci, Križevci              5   
  23   29 IV  Abramović Karlo       1761 CRO ŠK Goranka, Ravna Gora             5   
  24   39 IV  Matković Mihael       1691 CRO ŠK Polet, Buševec                  5   
  25   38     Bunić Pavao           1694 CRO ŠŠK Podravka, Koprivnica           5   
  26   17 IV  Katić Gabriel         1260 CRO HAŠK Mladost, Zagreb               5   
  27   31 IV  Radić Borna           1746 CRO ŠK Sladorana, Županja              5   
  28   52     Kuzmić Borna Zvonimir 1603 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi  5   
  29   24 IV  Aščić Matej           1114 CRO ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod    4½  
  30   28 IV  Bilić Renato          1787 CRO ŠK Požega, Požega                  4½  
  31   49     Krajačić Marko        1621 CRO ŠŠK Konaki, Novo Virje             4½  
  32   40     Barnjak Jakov         1677 CRO ŠK Crikvenica, Crikvenica          4½  
  33   19 IV  Skoblar Jure          1228 CRO ŠK Casper, Zadar                   4   
  34   34 IV  Čarija Dominik        1729 CRO ŠK Kraljevica, Kraljevica          4   
  35   33 IV  Delibašić Dominik     1741 CRO ŠK Zagreb, Zagreb                  4   
  36   32 IV  Kvaternik Vilim       1743 CRO ŠK Kraljevica, Kraljevica          4   
  37   22 IV  Krešić Vid            1179 CRO ŠK Crikvenica, Crikvenica          4   
  38   41 IV  Šimović Kristijan     1673 CRO ŠK Travno, Zagreb                  4   
  39   36 III Tomaić Nikola         1715 CRO ŠK Radnik, Velimirovac             4   
       42     Pavletić Mirko        1665 CRO ŠK Gospić, Gospić                  4   
  41   37 IV  Žugec David           1699 CRO ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja    4   
  42   25 IV  Radalj Niko           1069 CRO ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja    4   
       35 IV  Pavlic Mihael         1726 CRO ŠD Varaždin, Varaždin              4   
  44   48     Đurašin Anton         1630 CRO ŠK Stari Graničar, Cirkvena        4   
  45   58     Glumac Igor           1600 CRO ŠK Gospić, Gospić                  4   
  46   46     Dijanić Petar         1644 CRO ŠK Vrustun 1252, Vurnovec          3½  
  47   60     Pešić Andro           1600 CRO ŠK Donji Miholjac, Donji Miholjac  3½  
  48   26 IV  Rehak Božidar         1066 CRO ŠK Brda, Split                     3½  
  49   43     Lukšić Viktor         1663 CRO ŠKRM Caissa, Zagreb                3½  
  50   44     Škurdija Lovro        1660 CRO ŠK Picok, Đurđevac                 3   
  51   45     Radić Luka D          1648 CRO ŠK Rječina, Dražice                3   
  52   59     Guliš Lukas           1600 CRO ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja    3   
  53   57     Gazić Adrian          1600 CRO ŠK Casper, Zadar                   3   
  54   51     Primorac Petar        1612 CRO ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi  2½  
  55   54     Božučanin Ante        1600 CRO ŠK Šibenik, Šibenik                2½  
  56   55     Buzov Ivan            1600 CRO GŠK Solin-Cemex, Solin             2½  
  57   47     Turbelija Tin         1634 CRO ŠK Picok, Đurđevac                 2   
  58   50     Crnčić Duje           1615 CRO ŠK Jelsa, Jelsa                    2   
  59   56     Ćosić Oliver          1600 CRO ŠK Slavonac, Našice                2   
  60   53     Bekavac Neno          1600 CRO GŠK Solin-Cemex, Solin             1½  


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година