Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 587 : 10.08.2019

партии 16032
Турнири 78

Вижте всички включени турнири

Vila Nova de Famalicao POR, 7th Open

Rank SNo.     Name                             Rtg FED Club                      Pts Res. 
   1    1 GM  Grigoryan Karen H.              2549 ARM Gd Dias Ferreira           9   0   
   2    4 GM  Spraggett Kevin Barry           2511 CAN Ax Portugal / Atlantidiag 7½   0   
   3    2 GM  Duany Lelys Stanley Martinez    2535 CUB Gd Dias Ferreira           7   0   
   4    5 GM  Petkov Vladimir Ivanov          2497 BUL Gd Dias Ferreira          6½   0   
   5    7 GM  Campora Sivori Daniel Hugo      2420 ARG Aa Didaxis - A2d          6½   0   
   6    8 WGM Cori T. Deysi                   2405 PER Gd Dias Ferreira          6½   0   
   7   24     Pintor Simão Maciel Abranches   2082 POR Profigaia/ Escola Profiss 6½   0   
   8    3 GM  Galego Luis Miguel A Brito      2513 POR Assembleia Figueirense     6   0   
   9    6 IM  Damaso Rui                      2425 POR A.Xat - Montemor-O-Novo    6   0   
  10    9 IM  Vassallo Barroche Maurício      2380 ESP Assembleia Figueirense     6   0   
  11   10 GM  Fernandes António Manuel De A   2376 POR Ax Portugal / Atlantidiag  6   0   
  12   23     Fidalgo Daniel Neves            2087 POR Santoantoniense Fc         6   0   
  13   13 NM  Fidalgo André Neves             2262 POR Santoantoniense Fc         6   0   
  14   17     Santos José Guilherme Bárria    2155 POR Gx Alekhine                6   0   
  15   16 NM  Pinho Paulo Miguel Leitão Gom   2200 POR Gdr Amigos Urgeses         6   0   
  16   20 CM  Dias Ivo Rodrigues              2121 POR Aa Didaxis - A2d           6   0   
  17   19 NM  Rodrigues Afonso Teotonio R M   2134 POR Academia de Xadrez A.XAT   6   0   
  18   28     Fernandes Ricardo Paulos        2007 POR Gx Alekhine                6   0   
  19   25     Fernandes João Pedro Murtinho   2080 POR Aa De Coimbra              6   0   
  20   18     Tadevosyan Aspet                2144 ESP Gd Dias Ferreira          5½   0   
  21   21     Fernandes Miguel António Murtin 2118 POR Aa De Coimbra             5½   0   
  22   11 WIM Moreno Yaniela Forgas           2272 CUB Gd Dias Ferreira          5½   0   
  23   37     Guimarães Álvaro José Esperan   1796 POR Cxb - Clube Xadrez Braga  5½   0   
  24   40     Andrade Ricardo Sarmento        1744 POR Gd Dias Ferreira          5½   0   
  25   36     Silva Tiago Alexandre Pinho D   1817 POR Gxe / Palma E Arredores   5½   0   
  26   14 FM  Rego Pedro Filipe Pinho         2249 POR A.Xat - Montemor-O-Novo    5   0   
  27   43     Santos José Miguel Sereno       1702 POR Aa Didaxis - A2d           5   0   
  28   26     Novais Carlos João Fernandes    2077 POR Aa Didaxis - A2d           5   0   
  29   34     Monteiro José Manuel Macedo     1851 POR Gdr Amigos Urgeses         5   0   
  30   41     Monteiro Paulo Alexandre Gome   1737 POR O Amanhã Da Criança        5   0   
  31   27     Romano João Manuel Pereira Co   2053 POR Aa Didaxis - A2d           5   0   
  32   15 FM  Leonardo João Paulo Lourenco    2227 POR Academia de Xadrez A.XAT   5   0   
  33   32     Dumont André                    1948 BEL Estrelas S. João Brito     5   0   
  34   31     Ribeiro Bruno Rafael Leite      1957 POR Aa Didaxis - A2d           5   0   
  35  100     Vasconcelos Robério Pereira Dos    0 POR Gd Dias Ferreira           5   0   
  36   38     Furtado Dinis Galvão            1775 POR Cx Colégio Português       5   0   
  37   30     Martins Diogo Faria Oliveira    1984 POR Exp - Escola Xadrez Porto  5   0   
  38   29     Pinheiro Albano Pedro Braganç   1989 POR O Amanhã Da Criança        5   0   
  39   49     Sousa David Oliva Teles         1537 POR Exp - Escola Xadrez Porto  5   0   
  40   54     Palhas Miguel Branco            1477 POR Adc Perre                  5   0   
  41   33 WCM Silva Mariana Sofia Teixeira    1872 POR Aa Didaxis - A2d           5   0   
  42   60     Fernandes Rui Filipe Dos Sant   1434 POR Exp - Escola Xadrez Porto  5   0   
  43   44     Branco João Carlos Fernandes    1699 POR Ax Barcelos                5   0   
  44   79     Fernandes Tiago João Carneiro   1135 POR Cxe E.B. 2, 3 João Meira   5   0   
  45   53     Pina Tiago Miguel Catalão Lop   1489 POR Cxae Filipa De Lencastre  4½   0   
  46   55     Barroso Simão Oliveira Alvim    1476 POR Aa Didaxis - A2d          4½   0   
  47   48     Soares Sara Joana De Moura Pe   1583 POR Exp - Escola Xadrez Porto 4½   0   
  48   62     Abdurramane Dánial Germano      1405 POR Ax Portugal / Atlantidiag 4½   0   
  49   50     Correia Pedro Mourao Soares     1529 POR Ax Portugal / Atlantidiag 4½   0   
  50   51     Carvalho Vitor Manuel Moreira   1528 POR Aa Didaxis - A2d          4½   0   
  51   65     Parente Francisco José Pereir   1353 POR Adc Perre                 4½   0   
  52   70     Costa Fábio Filipe Lopes P      1277 POR Cxae Filipa De Lencastre  4½   0   
  53   46     Gama João Gonçalo Cerejeira D   1642 POR Aa De Coimbra              4   0   
  54   45     Garijo Perez Hugo               1648 ESP Aa Didaxis - A2d           4   0   
  55   57     Velumani Saran Vikash           1470 IND Gd Dias Ferreira           4   0   
  56   35     Demyanchuk Sergey               1836 POR Cxb - Clube Xadrez Braga   4   0   
  57   52     Marques Ricardo Martinho        1506 POR Gd Dias Ferreira           4   0   
  58   22 NM  Dantas Carlos Bruno Rodrigues   2109 POR A.Xat - Montemor-O-Novo    4   0   
  59   61     Dong Rafael                     1433 POR Cx Sintra                  4   0   
  60   64     Sarabando Rodrigo Andias        1363 POR Cx Colégio Português       4   0   
  61   58     Mendes Bruno Daniel Durães Pe   1442 POR Cxe E.B. 2, 3 João Meira   4   0   
  62   39     Gomes Rui Pedro De Sousa        1762 POR Aa Didaxis - A2d           4   0   
  63   47     Ribeiro Orlando Camilo Duarte   1603 POR Cxe E.B. 2, 3 João Meira   4   0   
  64   56     Sousa Gil Oliva Teles           1476 POR Exp - Escola Xadrez Porto  4   0   
  65   59     Dong Fábio                      1434 POR Cx Sintra                  4   0   
  66   73     Filipe Gustavo Castro           1190 POR Exp - Escola Xadrez Porto  4   0   
  67   77     Valente Sofia Moreira Lopes R   1150 POR Exp - Escola Xadrez Porto  4   0   
  68   78     Areal Maria Beatriz Moura F     1149 POR O Amanhã Da Criança        4   0   
  69   74     Pinto José João Meireles Alve   1184 POR Aa Didaxis - A2d           4   0   
  70   72     Filipe Guilherme Castro         1208 POR Exp - Escola Xadrez Porto  4   0   
  71   71     Veleirinho Tomás Carvalho       1255 POR Cx Colégio Português       4   0   
  72   84     Silva Tiago Luís Dias           1051 POR Aa Didaxis - A2d           4   0   
  73   82     Peres Rodrigo Tristão Fonte     1080 POR Adc Perre                  4   0   
  74   93     Lu David                           0 POR Cx Colégio Português      3½   0   
  75   91     Freitas Daniel Leonardo Morei      0 POR Gd Dias Ferreira          3½   0   
  76   87     Cunha José Pedro Pinto Teixeira    0 POR Cxe E.B. 2, 3 João Meira  3½   0   
  77   63     Carvalho João Carlos S Guedes   1386 POR Gd Dias Ferreira          3½   0   
  78   69     Veleirinho António Carlos Da Ro 1296 POR Cx Colégio Português       3   0   
  79   67     Demiantchouk Alexei             1315 POR Cxb - Clube Xadrez Braga   3   0   
  80   66     Alves Damião Fernando           1351 POR Gd Dias Ferreira           3   0   
  81   68     Carneiro Gustavo Adolfo Faria   1310 POR Exp - Escola Xadrez Porto  3   0   
  82   76     Pacheco João Daniel Barbosa     1157 POR Cxb - Clube Xadrez Braga   3   0   
  83   95     Pereira João Diogo Macedo          0 POR Aa Didaxis - A2d           3   0   
  84   83     Carvalho Pedro Vieira De        1076 POR Aa Didaxis - A2d           3   0   
  85   81     Bento David Luís Rodrigues      1081 POR Forum Airão São João       3   0   
  86   92     Leal Guilherme Pinheiro Ferreir    0 POR Aa Didaxis - A2d           3   0   
       96     Pereira Leandro                    0 POR Adc Perre                  3   0   
  88   80     Carvalho Francisco Daniel S     1082 POR Forum Airão São João       3   0   
  89   75     Silva José Lucas Ferreira       1179 POR Forum Airão São João      2½   2   
  90   86     Cardoso Vítor Manuel               0 POR Torres De Pombeiro        2½   1   
  91   90     Ferreira Pedro De Carvalho Dias    0 POR Ax Barcelos               2½   0   
  92   97     Pereira Paulo                      0 POR Adc Perre                  2   0   
  93   88     Dias João Pedro Lobo               0 POR Gd Dias Ferreira           2   0   
  94   89     Dias Mafalda Ferreira              0 POR Adc Perre                  2   0   
  95   94     Peixoto Bruno Azevedo              0 POR Forum Airão São João       2   0   
  96   85     Correia Daniel Carvalho         1020 POR Ax Barcelos                2   0   
  97   98     Soares Paulo Samuel L O M          0 POR O Amanhã Da Criança        1   0   
  98   99     Sá Tiago Gomes Da Costa Moura      0 POR Aa Didaxis - A2d           1   0   
  99   12 FM  Silva Lucena Cristian           2268 ESP Aa De Coimbra (Nf)         0   0   
 100   42     Fernandes Cláudio Micael De S   1722 POR Exp - Escola Xadrez Porto  0   0


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година