Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 582 : 20.06.2019

партии 6154
Турнири 47

Вижте всички включени турнири

Xingtai CHN, Asian Continental (m) 2019

Rank SNo.     Name                       Rtg FED Pts RtgØ 
   1    2 GM  Le Quang Liem             2694 VIE  7  2576 
   2   16 GM  Karthikeyan Murali        2593 IND 6½  2610 
   3    9 GM  Sethuraman S.P.           2613 IND 6½  2604 
   4   12 GM  Narayanan.S.L             2603 IND 6½  2561 
   5    7 GM  Jumabayev Rinat           2625 KAZ 6½  2539 
   6    3 GM  Firouzja Alireza          2682 IRI  6  2591 
   7   10 GM  Gupta Abhijeet            2606 IND  6  2565 
   8    1 GM  Vidit Santosh Gujrathi    2707 IND  6  2554 
   9    8 GM  Lu Shanglei               2624 CHN  6  2536 
  10   19 GM  Lalith Babu M R           2571 IND  6  2534 
  11   11 GM  Nihal Sarin               2606 IND  6  2530 
  12   41 IM  Vignesh N R               2459 IND 5½  2579 
  13   14 GM  Aravindh Chithambaram Vr. 2598 IND 5½  2549 
  14    6 GM  Nguyen Ngoc Truong Son    2639 VIE 5½  2544 
  15   27 GM  Erigaisi Arjun            2526 IND 5½  2519 
  16    4 GM  Adhiban B.                2676 IND 5½  2512 
  17   30 GM  Chanda Sandipan           2511 IND 5½  2495 
  18   38 IM  Dai Changren              2480 CHN 5½  2490 
  19   21 GM  Sengupta Deep             2559 IND 5½  2474 
  20   32 GM  Liu Yan                   2504 CHN  5  2632 
  21   50 FM  Zou Chen                  2415 CHN  5  2577 
  22   23 GM  Xu Yinglun                2548 CHN  5  2570 
  23    5 GM  Maghsoodloo Parham        2665 IRI  5  2558 
  24   34 GM  Karthik Venkataraman      2499 IND  5  2537 
  25   22 GM  Aryan Chopra              2553 IND  5  2529 
  26   15 GM  Idani Pouya               2597 IRI  5  2519 
  27   48 GM  Laylo Darwin              2433 PHI  5  2517 
  28   18 GM  Xu Xiangyu                2583 CHN  5  2511 
  29   13 GM  Vaibhav Suri              2599 IND  5  2503 
  30   29 IM  Xu Yi                     2526 CHN  5  2494 
  31   39 IM  Bilguun Sumiya            2478 MGL  5  2490 
  32   33 IM  Xu Zhihang                2504 CHN  5  2480 
  33   36 IM  Sadhwani Raunak           2482 IND  5  2434 
  34   24 GM  Praggnanandhaa R          2537 IND 4½  2584 
  35   52     Zhang Ziji                2408 CHN 4½  2536 
  36   60     Zhao Chenxi               2383 CHN 4½  2529 
  37   65     Sankalp Gupta             2359 IND 4½  2498 
  38   51 IM  Garcia Jan Emmanuel       2413 PHI 4½  2498 
  39   17 IM  Yakubboev Nodirbek        2587 UZB 4½  2495 
  40   20 GM  Zeng Chongsheng           2561 CHN 4½  2491 
  41   35 IM  Ma Zhonghan               2488 CHN 4½  2458 
  42   44 IM  Bersamina Paulo           2446 PHI 4½  2454 
  43   61 IM  Chu Wei Chao              2374 CHN 4½  2444 
  44   59     Wang Shixu B              2392 CHN 4½  2425 
  45   54 IM  Akash G                   2404 IND  4  2548 
  46   31 GM  Vishnu Prasanna. V        2511 IND  4  2526 
  47   57 IM  Rahul Srivatshav P        2395 IND  4  2520 
  48   56     Lin Yi                    2396 CHN  4  2518 
  49   26 GM  Wan Yunguo                2531 CHN  4  2509 
  50   45     Zhao Yuanhe               2444 CHN  4  2506 
  51   40 GM  Gomez John Paul           2467 PHI  4  2505 
  52   63     Xu Minghui                2368 CHN  4  2497 
  53   46 IM  Raja Harshit              2437 IND  4  2472 
  54   25 IM  Li Di                     2535 CHN  4  2464 
  55   58 FM  Amartuvshin Ganzorig      2394 MGL  4  2462 
  56   67     Huang Renjie              2327 CHN  4  2461 
  57   53     Harshavardhan G B         2406 IND  4  2457 
  58   42 IM  Chen Qi B                 2453 CHN  4  2409 
  59   43 GM  Torre Eugenio             2451 PHI  4  2398 
  60   28 GM  Tran Tuan Minh            2526 VIE 3½  2497 
  61   37 IM  Krishna C R G             2481 IND 3½  2435 
  62   64     Srijit Paul               2361 IND 3½  2418 
  63   66 IM  Quizon Daniel             2351 PHI 3½  2414 
  64   72 CM  Bai Adelard               2074 TPE 3½  2355 
  65   69     Chan Kim Yew              2293 MAS 3½  2353 
  66   55 IM  Kojima Shinya             2400 JPN  3  2490 
  67   68 WIM Song Yuxin                2308 CHN  3  2414 
  68   70 FM  Mehdi Hasan Parag         2204 BAN  3  2411 
  69   49 IM  Battulga Namkhai          2425 MGL  3  2397 
  70   47 GM  Nguyen Duc Hoa            2436 VIE 2½  2480 
  71   62     Peng Hongchi              2370 CHN  2  2433 
  72   71     Winkelman Albert          2176 AUS  2  2396 
  73   73     Chaulagain Purushottam    2020 NEP  1  2343 
  74   74     Guang Xueqiang               0 CHN  0  2298


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година