Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 705 : 20.11.2022

партии 4051
Турнири 48

Вижте всички включени турнири

Antalya TUR, European Ch U18 (b) 2022

Boys U18

Rank SNo.     Name                          Rtg FED Club            Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    2 IM  Makarian Rudik               2505 FID Fide            7½   0   46½ 50  4   7   
   2    1 IM  Murzin Volodar               2556 FID Fide             7   0   48½ 53  4   5   
   3    6 IM  Gharibyan Mamikon            2470 ARM Armenia         6½   0   49  53½ 5   5   
   4   12 FM  Tsvetkov Andrey              2398 FID Fide            6½   0   48  53  4   6   
   5   34 FM  Popov Maksim                 2300 FID Fide            6½   0   46½ 49  4   6   
   6    3 IM  Gines Esteo Pedro Antonio    2492 ESP Spain           6½   0   46  51  4   6   
   7    5 IM  Babazada Khazar              2470 AZE Azerbaijan      6½   0   45½ 49  4   6   
   8   23 FM  Poltorak Sebastian           2346 POL Poland          6½   0   43  46  4   5   
   9   21 FM  Dahl Christoph               2360 GER Germany          6   0   45½ 48½ 4   5   
  10   29 FM  Domalchuk-Jonasson Aleksandr 2318 ISL Iceland          6   0   42  44½ 4   4   
  11    4 IM  Subelj Jan                   2486 SLO Slovenia         6   0   40½ 44½ 4   3   
  12   15 IM  Girel Joseph                 2381 FRA France           6   0   38½ 42½ 4   4   
  13   17 FM  Risteski Emil                2371 MKD North Macedonia  6   0   37½ 41½ 4   5   
  14   28 IM  Papadiamandis Elliot         2321 FRA France          5½   0   45½ 49½ 4   4   
  15    7 IM  Rozen Eytan                  2459 ISR Israel          5½   0   43  47  4   4   
  16   41 FM  Unat Can Haktan              2246 TUR Turkiye         5½   0   42½ 45  4   4   
  17   27 FM  Decuigniere Tom              2325 FRA France          5½   0   42  45  4   4   
  18   10 FM  Morgunov Marc                2416 AUT Austria         5½   0   41½ 45  4   3   
  19   56 CM  Cilek Bora                   2149 TUR Turkiye         5½   0   40½ 45  4   3   
  20   14 IM  Garrido Outon Alex           2387 ESP Spain           5½   0   40  43  5   5   
  21   30 FM  Akbas Umut Ata               2317 TUR Turkiye         5½   0   38½ 41½ 5   4   
  22   42 FM  Redzisz Michal               2245 POL Poland          5½   0   37½ 40  5   4   
  23   36 FM  Mustafayev Farid             2292 AZE Azerbaijan      5½   0   37  38  5   4   
  24   45 FM  Ilyasli Ughur                2223 AZE Azerbaijan       5   0   44  48½ 5   4   
  25    8 FM  Czopor Maciej                2432 POL Poland           5   0   44  47½ 5   3   
  26   13 IM  Pogosyan Stefan              2388 FID Fide             5   0   43  47  4   5   
  27   22 IM  Tadic Stefan                 2353 SRB Serbia           5   0   43  46½ 5   5   
  28   24 FM  Yaniv Yuval                  2343 ISR Israel           5   0   41½ 45  4   4   
  29   11 IM  Karacsonyi Gellert           2409 HUN Hungary          5   0   40½ 44½ 4   3   
  30   32 FM  Liu Casper                   2315 DEN Denmark          5   0   40  43  5   4   
  31   48 FM  Unneland Mathias             2210 NOR Norway           5   0   38½ 41½ 4   4   
  32   18 IM  Kanyamarala Tarun            2366 IRL Ireland          5   0   37  40  5   2   
  33   43     Eveno Nathan                 2228 FRA France           5   0   37  39½ 4   5   
  34   70     Baylav Can                   2067 TUR Turkiye          5   0   37  38½ 4   3   
  35   26 FM  Vitenberg Noam Aviv          2332 NOR Norway           5   0   36½ 40  5   5   
  36   54     Prisacaru Stefan-Emilian     2176 ROU Romania          5   0   35½ 38  5   4   
  37   39 FM  Angun Batu                   2266 TUR Turkiye          5   0   35½ 37½ 4   4   
  38   35 FM  Frank Adam                   2292 CZE Czechia          5   0   35  37½ 4   2   
  39   49 FM  Ochedzan Tymon               2209 POL Poland           5   0   34½ 37  5   2   
  40   16 FM  Antonica Dragos-Andrei       2377 ROU Romania         4½   0   45  48½ 5   2   
  41   31 FM  Chaqryan Erik                2316 ARM Armenia         4½   0   42  45  4   3   
  42   19 FM  Marn Jan                     2365 SLO Slovenia        4½   0   39  42  4   3   
  43   46 FM  Bettalli Francesco           2211 ITA Italy           4½   0   38  41  4   3   
  44   20 IM  Roebers Eline                2363 NED Netherlands     4½   0   37½ 40½ 5   3   
  45   57     Isilak Enes                  2145 TUR Turkiye         4½   0   37  38½ 5   3   
  46   55     Dahl Max                     2152 NOR Norway          4½   0   36  37  5   3   
  47   25 FM  Czernek Tymon                2340 POL Poland          4½   0   35½ 38½ 4   3   
  48   51     Jurakic Lukas                2194 CRO Croatia         4½   0   31  33½ 5   3   
  49   68     Tsarsitalidis Konstantinos   2089 GRE Greece          4½   0   30½ 31½ 5   3   
  50   40     Rogge Parcival               2253 BEL Belgium          4   0   44  46½ 5   3   
  51    9 FM  Bilych Olexiy                2429 UKR Ukraine          4   0   42  45½ 4   3   
  52   33 FM  Schlegel Igor                2307 SUI Switzerland      4   0   42  45  5   3   
  53   53     Hulka Valentyn               2188 UKR Ukraine          4   0   40½ 44½ 5   2   
  54   62 WFM Allahverdiyeva Ayan          2121 AZE Azerbaijan       4   0   38½ 41  4   2   
  55   59 FM  Shakirov Marat               2128 FID Fide             4   0   37  39½ 5   3   
  56   71     Cevizci Yusuf Baran          2041 TUR Turkiye          4   0   36½ 40  5   2   
  57   72     Vardanyan Aram               2001 ARM Armenia          4   0   36½ 39½ 4   2   
  58   47 FM  Pobor Milo                   2210 MNE Montenegro       4   0   36½ 39  5   2   
  59   38 FM  Silva Pedro Gil Ferreira Da  2273 POR Portugal         4   0   36  37½ 5   2   
  60   52 FM  Zetocha Adrian               2191 SVK Slovakia         4   0   34  35  4   3   
  61   50 CM  Nord Alexander               2201 SWE Sweden           4   0   33½ 36½ 4   1   
  62   85     Tuominen Matias              1606 FIN Finland          4   0   31½ 32½ 4   3   
  63   75     Chiriac Daniel               1909 MDA Moldova          4   0   29  30½ 5   3   
  64   44     Eke Salih                    2224 TUR Turkiye         3½   0   38½ 41½ 4   3   
  65   37 FM  Torngren Gustav              2285 SWE Sweden          3½   0   37½ 41  4   2   
  66   58     Krivenko Dion                2131 EST Estonia         3½   0   36  38  4   3   
  67   61     Petreski Leonid              2122 MKD North Macedonia 3½   0   34  36  5   3   
  68   66     Meskenas Paulius             2095 DEN Denmark         3½   0   32½ 34½ 4   2   
  69   84     Krassel Timofei              1691 FID Fide            3½   0   32½ 34  5   3   
  70   64     Schouten Mathias Lind        2104 NOR Norway          3½   0   31½ 34  5   2   
  71   73     Balaban-Voia Alexandru       1994 ROU Romania         3½   0   31  33½ 4   2   
  72   79     Fridensteins-Bridins Atis    1830 LAT Latvia          3½   0   28  30½ 5   2   
  73   63     Albers Sasa                  2117 NED Netherlands      3   0   37  40  5   2   
  74   60     Greicius Pijus               2125 LTU Lithuania        3   0   36½ 39½ 4   2   
  75   83     Ceylan Arda (Ali Riza)       1725 TUR Turkiye          3   0   36½ 39  4   1   
  76   65     Kavri Yusuf Eren             2097 TUR Turkiye          3   0   33½ 35  5   2   
  77   77     Putar Leon                   1836 IRL Ireland          3   0   32½ 34½ 4   1   
  78   74     Ribeiro Rodrigo              1977 POR Portugal         3   0   31½ 33  5   1   
  79   69     Ozcan Ilker                  2084 TUR Turkiye          3   0   31  33  5   2   
  80   82     Altundal Arda                1725 TUR Turkiye          3   0   30½ 31½ 5   1   
  81   76     Ekinci Berkay                1873 TUR Turkiye          3   0   30  31½ 4   1   
  82   67     Heldenbergh Nils             2094 BEL Belgium          3   0   27½ 28½ 5   1   
  83   81     Boci Petro                   1752 ALB Albania         2½   0   27  28  4   1   
  84   80     Alpin Ege                    1772 TUR Turkiye          2   0   29½ 32  5   0   
  85   78     Kien Clovis                  1833 MNC Monaco          1½   0   29½ 31½ 4   0 

Boys U16

Rank SNo.    Name                         Rtg FED Club                 Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    2 IM Razafindratsima Timothe     2453 FRA France               7½   0   43  47  4   7   
   2   10 IM Khubukshanov Erdem          2371 FID Fide                  7   0   46  50½ 4   5   
   3    8 IM Ohanyan Emin                2377 ARM Armenia               7   0   43½ 47  4   6   
   4    1 IM Grebnev Aleksey             2477 FID Fide                  7   0   43  46½ 5   6   
   5    5 IM Sokolovsky Yahli            2414 ISR Israel               6½   0   48  51  5   5   
   6   11    Malek Jan                   2355 POL Poland               6½   0   46½ 49½ 5   6   
   7   12 FM Pasztor Balazs              2344 HUN Hungary              6½   0   46  50  4   5   
   8    3 FM Klimkowski Jan              2441 POL Poland               6½   0   46  49  5   5   
   9    7 FM Macias Pino Diego           2381 ESP Spain                6½   0   45½ 49  4   6   
  10   33    Hakobyan Erik               2196 ARM Armenia              6½   0   42  45  5   6   
  11   26 FM Chyzy Jakub                 2235 POL Poland               6½   0   37½ 40½ 5   6   
  12   22 FM Azadaliyev Jahandar         2249 AZE Azerbaijan            6   0   49  52  4   4   
  13   18 FM Davtyan Arsen               2298 ARM Armenia               6   0   44½ 48  4   5   
  14    6 IM Mitusov Semen               2413 UKR Ukraine               6   0   42  46  4   5   
  15   19 FM Taspinar Yanki              2291 TUR Turkiye               6   0   37½ 40½ 5   5   
  16   31    Backiel Hubert              2200 POL Poland                6   0   37  40  5   5   
  17   20 FM Piliposyan Robert           2281 ARM Armenia              5½   0   48  51  5   3   
  18   45    Zlatkov Anton               2107 MKD North Macedonia      5½   0   46  48  5   5   
  19   23 FM Kuzmin Roman                2248 FID Fide                 5½   0   43½ 46½ 5   5   
  20   29    Akin Yagiz Cinar            2205 TUR Turkiye              5½   0   43½ 45  5   4   
  21   14 FM Ozkan Taha                  2330 TUR Turkiye              5½   0   42  45½ 4   5   
  22    4 FM Kilic Eray                  2437 TUR Turkiye              5½   0   42  45  4   4   
  23   17 FM Tarhan Adar                 2312 TUR Turkiye              5½   0   41½ 44½ 4   4   
  24   32 FM Stankovic Boris             2197 SRB Serbia               5½   0   40½ 45  4   4   
  25   83    Ozen Metehan                1794 TUR Turkiye              5½   0   40½ 44½ 4   4   
  26   74    Kazik Oguz Kagan            1895 TUR Turkiye              5½   0   38½ 42  4   4   
  27   27 CM Soderstrom Adrian           2229 SWE Sweden               5½   0   38  41½ 4   3   
  28   49    Kasipour Azbari Seyed Arvin 2075 SUI Switzerland          5½   0   36  37½ 5   5   
  29   75    Ciszewski Krzysztof         1894 POL Poland               5½   0   33  35  4   4   
  30   25 FM Falkevall Axel              2243 SWE Sweden                5   0   47  51  4   5   
  31   15 FM Rybka Simon                 2322 SVK Slovakia              5   0   42  45½ 5   2   
  32   59    Collin Moritz Valentin      2048 SUI Switzerland           5   0   42  44½ 4   4   
  33   21 FM Suleymanli Suleyman         2260 AZE Azerbaijan            5   0   41½ 45½ 5   2   
  34   81    Darsadze Nikoloz            1830 GEO Georgia               5   0   40½ 44  4   4   
  35   13    Sahakyan Aleks              2331 ARM Armenia               5   0   40½ 43½ 5   4   
  36   43 CM Loftgaard Mikkel Vinh       2130 DEN Denmark               5   0   40½ 43½ 5   3   
  37   66    Zamekhovskiy Yevgen         2010 UKR Ukraine               5   0   40  44  4   2   
  38   58    Cebotari Stanislav          2049 MDA Moldova               5   0   39½ 43½ 4   3   
  39   79    Gotsiridze Davit            1855 GEO Georgia               5   0   39½ 42½ 5   3   
  40   38    Pidluznij Gleb              2159 LTU Lithuania             5   0   39  43  4   2   
  41   53    Pyrig Roman                 2061 UKR Ukraine               5   0   39  42  4   4   
  42   57    Ganci Elio                  2050 ITA Italy                 5   0   38½ 41½ 4   4   
  43    9 FM Lamaze Simon                2372 FRA France                5   0   38  41  5   3   
  44   36    Briem Benedikt              2175 ISL Iceland               5   0   37½ 41½ 4   3   
  45   28 FM Mesic Ismet                 2212 BIH Bosnia & Herzegovina  5   0   36½ 39½ 4   4   
  46   56    Putrenko Kirill             2052 FID Fide                 4½   0   43  47  4   3   
  47   16 FM Caputcuoglu Zeki Berke      2321 TUR Turkiye              4½   0   39½ 43  4   4   
  48   37    Skrbec Leon                 2175 SLO Slovenia             4½   0   39½ 43  4   2   
  49   55    Victor Julian               2053 BEL Belgium              4½   0   39½ 42½ 5   4   
  50   40    Wendl Philipp               2148 AUT Austria              4½   0   38½ 42  4   3   
  51   34    Kreken Eivind Grunt         2191 NOR Norway               4½   0   38  40½ 5   3   
  52   65    Djurovic Peko               2019 MNE Montenegro           4½   0   37½ 40  5   2   
  53   44 CM Ozturk Efe Hakan            2127 TUR Turkiye              4½   0   36½ 39½ 4   3   
  54   64    Aamodt Peder Marcus         2020 NOR Norway               4½   0   36½ 38½ 4   4   
  55   41    Pozzari Simone              2139 ITA Italy                4½   0   36  38½ 5   3   
  56   73    Oltean Cristian-Daniel      1896 ROU Romania              4½   0   35½ 38½ 5   3   
       93    Ermemis Kadir Efe           1656 TUR Turkiye              4½   0   35½ 38½ 5   3   
  58   78    Caliskan Seha               1872 TUR Turkiye              4½   0   35½ 38½ 4   4   
  59   70    Jakovic Roko                1966 CRO Croatia              4½   0   35½ 38  4   3   
  60   50    Grahn Vidar                 2072 SWE Sweden               4½   0   32½ 35½ 4   3   
  61   35    Bakiev Diyor                2185 GER Germany               4   0   41½ 44½ 5   3   
  62   52 CM Anghel Iulian-Mihai         2061 ROU Romania               4   0   40½ 41  4   3   
  63   39    Gasanov Vadim               2157 FID Fide                  4   0   40  43  5   3   
  64   46    Van Der Hagen Loek          2105 NED Netherlands           4   0   40  42  4   2   
  65   24 CM Andreev Konstantin          2248 ITA Italy                 4   0   39½ 40  5   4   
  66   95    Uzgur Arda                  1624 TUR Turkiye               4   0   37½ 40½ 4   3   
  67   90    Eroz Enis                   1696 TUR Turkiye               4   0   37  40½ 5   3   
  68   47    Kocsmar Akos                2090 HUN Hungary               4   0   36½ 38  5   3   
  69   61    Centrih Aleks               2034 SLO Slovenia              4   0   35½ 38½ 4   3   
  70   82    Gudmundsson Gunnar Erik     1828 ISL Iceland               4   0   35½ 38  4   3   
  71   30    Janous Marek                2204 CZE Czechia               4   0   35  38  4   2   
  72   76    Tragoudaras Nikolaos        1893 GRE Greece                4   0   35  37½ 5   3   
  73   89    Isfandiyarli Kamal          1722 AZE Azerbaijan            4   0   34½ 37½ 5   1   
  74   72    Dristellas Neoklis          1896 GRE Greece                4   0   34  34½ 4   3   
  75   87    Yildiz Tunahan              1751 TUR Turkiye               4   0   33  34½ 5   3   
  76   60    Temizer Umut                2048 TUR Turkiye              3½   0   42½ 45½ 4   2   
  77   63    Ytrestoyl Sindre Lyngsaunet 2026 NOR Norway               3½   0   42  44  4   3   
  78   51    Ihlen Sivert                2071 NOR Norway               3½   0   40  42½ 5   2   
  79   42    Jarlskov Daniel Tuk Hartso  2133 DEN Denmark              3½   0   38  40  4   3   
  80   88    Afonso Joao Pedro           1734 POR Portugal             3½   0   35  38½ 4   2   
  81   68    Anacak Hasan Gunes          1992 TUR Turkiye              3½   0   34  36  4   3   
  82   91    Tutuncu Ali                 1660 TUR Turkiye              3½   0   32½ 34  4   3   
  83   48    Hofstadler Mario            2078 AUT Austria              3½   0   32  34½ 4   3   
  84   69    Springis Jevgenijs          1990 LAT Latvia               3½   0   31  32½ 5   3   
  85   67    Schellenberg Simon          1995 SUI Switzerland          3½   0   29½ 31½ 5   2   
  86   94    Karakus Ali                 1631 TUR Turkiye              3½   0   29  30½ 5   2   
  87   86    Thorisson Benedikt          1764 ISL Iceland              3½   0   27  28½ 4   2   
  88   54    Compel Daniel               2058 SVK Slovakia              3   0   40½ 43½ 4   2   
  89   62    Iskos Lukas                 2031 DEN Denmark               3   0   39  41½ 4   2   
  90   84    Ribeiro Gustavo             1778 POR Portugal              3   0   37  40½ 4   1   
  91   77    Kull Tormi                  1880 EST Estonia               3   0   35½ 37½ 5   2   
  92  101    Oztuksavul Ida              1292 TUR Turkiye               3   0   33½ 34  5   2   
  93   92    Docquier Orville            1657 BEL Belgium               3   0   30  30½ 4   2   
  94   98    Uruci Valentin              1473 KOS Kosova                3   0   29  31  4   2   
  95   71    Skarphedinsson Ingvar Wu    1961 ISL Iceland               3   0   28½ 30½ 5   0   
  96   99    Kien Lancelot               1461 MNC Monaco                3   0   27  27½ 4   2   
  97   85    Omarsson Adam               1777 ISL Iceland               3   0   25½ 26  4   1   
  98  102    Jogi Henry                  1228 EST Estonia               3   0   24  24½ 5   1   
  99   80    Bradac Simon                1854 SLO Slovenia             2½   0   32½ 35  4   2   
 100   97    Theocharous Vassilis        1512 CYP Cyprus               2½   0   27½ 29  4   1   
 101  100    Moisio Miska                1457 FIN Finland               2   0   32½ 34½ 4   1   
 102   96    Impivaara Anton             1568 FIN Finland               2   0   29½ 32  5   1   
 103  103    Kulmala Viktor              1064 FIN Finland               1   0   26½ 29  4   0 

Boys U14

Rank SNo.    Name                              Rtg FED Club                 Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1   22    Bazakutsa Svyatoslav             2153 UKR Ukraine               8   0   48  51½ 4   7   
   2    1 IM Gurel Ediz                       2449 TUR Turkiye              7½   0   50½ 55  4   6   
   3   16 CM Agasarov Benik                   2219 ARM Armenia               7   0   43½ 48  4   5   
   4    3 FM Celik Hasan Huseyin              2376 TUR Turkiye              6½   0   50  54  5   5   
   5    4 FM Seemann Jakub                    2375 POL Poland               6½   0   48  52  4   5   
   6   10 FM Durak Can                        2266 TUR Turkiye              6½   0   47½ 51½ 4   6   
   7   31    Nemsadze Daviti                  2104 GEO Georgia              6½   0   40  43½ 5   5   
   8   32    Fiskaaen Martin Holten           2094 NOR Norway               6½   0   39½ 43  4   4   
   9    2 FM De Winter Arthur                 2379 NED Netherlands           6   0   47½ 52  5   4   
  10   11 FM Vagman Roy                       2262 ISR Israel                6   0   47½ 51  5   6   
  11   65    Topuz Mirac Melih                1866 TUR Turkiye               6   0   47½ 51  5   5   
  12    5 FM Lavrencic Matic                  2335 SLO Slovenia              6   0   46  49  5   5   
  13   30 CM Erten Kerem                      2106 TUR Turkiye               6   0   46  48½ 4   5   
  14   34    Venkatesan Kavin                 2085 IRL Ireland               6   0   42½ 44  4   6   
  15   12 FM Kuhn Clement                     2258 FRA France                6   0   41½ 45  4   6   
  16   23    Podolskyi Mykhailo               2150 UKR Ukraine               6   0   41½ 44½ 4   5   
  17   13 FM Orujov Farid                     2254 AZE Azerbaijan            6   0   38½ 41  5   6   
  18   18    Pilshofer Paul                   2196 AUT Austria               6   0   36½ 39½ 4   5   
  19   25    Sukiasyan Vahe A.                2141 ARM Armenia               6   0   36  39  4   5   
  20   21    Tabuenca Mendataurigoitia Daniel 2185 ESP Spain                 6   0   34  37½ 5   6   
  21    6 FM Cnejev Vladimir-Alexandru        2293 ROU Romania              5½   0   48½ 53½ 4   4   
  22   26    Tsarsitalidis Christos           2127 GRE Greece               5½   0   45  48  4   4   
  23    9 FM Kvaloy Aksel Bu                  2272 NOR Norway               5½   0   41  44½ 5   5   
  24   19    Veselov Yaroslav                 2196 FID Fide                 5½   0   40½ 44  5   4   
  25   51    Kiladze Luka                     1954 GEO Georgia              5½   0   40½ 43½ 4   5   
  26   33    Mattenberger Matthias            2087 SUI Switzerland          5½   0   39½ 43  5   5   
  27   66    Demirtas Alper                   1840 TUR Turkiye               5   0   44  48½ 5   3   
  28   53    Lazic Emanuel                    1936 BIH Bosnia & Herzegovina  5   0   43  46½ 4   4   
  29   20    Perossa Nicolas                  2195 ITA Italy                 5   0   42  45  4   4   
  30    7    Magold Filip                     2281 ROU Romania               5   0   40½ 44  5   5   
  31    8 FM Ermitsch Magnus                  2272 GER Germany               5   0   40½ 44  4   4   
  32   50    Sapocinic Semion                 1977 MDA Moldova               5   0   39½ 40  4   4   
  33   78    Tambovskii Kirill                1707 FID Fide                  5   0   39  43  5   3   
  34   28    Medhus Vitus Bondo               2118 DEN Denmark               5   0   39  42½ 4   2   
  35   89    Cherniaev Danil                  1555 FID Fide                  5   0   39  42  4   5   
  36   45    Popov Tikhon                     1994 FID Fide                  5   0   39  39½ 5   4   
  37   39    Biyiksiz Ali Batuhan             2023 TUR Turkiye               5   0   38½ 40½ 5   5   
  38   58    Geroe Leonhard                   1916 AUT Austria               5   0   38½ 40½ 5   4   
  39   68    Yalcinkaya Efe                   1829 TUR Turkiye               5   0   38  40½ 4   4   
  40   74    Liskiewicz Jakub                 1770 POL Poland                5   0   37½ 40½ 5   4   
  41   41    Krawczyk Flawian                 2011 POL Poland                5   0   37  40½ 5   2   
  42   38    Vingris Mikelis                  2031 LAT Latvia                5   0   36½ 39  4   4   
  43   37 CM Ipek Egehan                      2048 TUR Turkiye               5   0   35½ 38½ 5   5   
  44   43    Van Batenburg Mees               2002 NED Netherlands           5   0   33½ 36  5   4   
  45   56    Radnaev Nomin                    1929 AUT Austria               5   0   30  31½ 4   4   
  46   24    Poupalos Nikolaos                2147 GRE Greece               4½   0   40½ 44½ 4   3   
  47   60    Scherler Julius                  1902 SUI Switzerland          4½   0   40½ 42  5   3   
  48   64    Turkmen Yusuf Cagan              1877 TUR Turkiye              4½   0   40  43½ 4   3   
  49   14    Bodrogi Bendeguz                 2241 HUN Hungary              4½   0   39½ 43  4   3   
  50   35    Hovakimyan Vache                 2077 ARM Armenia              4½   0   39  41½ 5   4   
  51   27    Simbelov Roman T.                2119 FID Fide                 4½   0   37½ 39½ 5   4   
  52   55    Shahinyan Vladimir               1932 ARM Armenia              4½   0   36  39  5   4   
  53   52    Brattgjerd Isak Vinh             1944 NOR Norway               4½   0   35½ 36  5   4   
  54   29    Ostensen Nicolai Maxime          2111 NOR Norway               4½   0   34  36½ 5   3   
  55   46 CM Botea David-Alexandru            1986 ROU Romania              4½   0   33  36  4   4   
  56   40    Strand Vetle Bjorge              2021 NOR Norway               4½   0   33  36  4   2   
  57   36    Kufferath Camille                2068 FRA France               4½   0   33  35½ 5   4   
  58   17    Uritsky Yonathan                 2216 ISR Israel               4½   0   28½ 29  5   4   
  59   62    Oksendal Martin                  1886 NOR Norway                4   0   44  47½ 5   2   
  60   49    Trevisiol Antoine                1983 FRA France                4   0   42½ 44  5   3   
  61   67    Sakmak Kutay                     1830 TUR Turkiye               4   0   41  44  4   4   
  62   81    Faryma Matviy                    1659 POR Portugal              4   0   38½ 42  4   2   
  63   97    Alizada Agshin                   1372 AZE Azerbaijan            4   0   38  41  5   4   
  64   70    Yildiz Egehan                    1796 TUR Turkiye               4   0   38  40  5   3   
  65   82    Hasirci Ozgur Deniz              1659 TUR Turkiye               4   0   37½ 40½ 5   1   
  66   48    Vu Dinh Adrien                   1986 FRA France                4   0   37½ 40½ 4   3   
  67   84    Kjartansson Matthias Bjorgvin    1597 ISL Iceland               4   0   37  39½ 4   3   
  68   42    Hladky Tadeas                    2007 CZE Czechia               4   0   36½ 40  4   2   
  69   72    Surucu Efe Mustafa               1779 TUR Turkiye               4   0   36½ 38½ 5   2   
  70   88    Cekicoglu Baris                  1559 TUR Turkiye               4   0   36  39  5   3   
  71   54    Vantorre Nils                    1936 BEL Belgium               4   0   35  38  4   3   
  72   87    Polevoy David                    1560 FID Fide                  4   0   34  37½ 4   2   
  73   47    Colev Ivor                       1986 CRO Croatia               4   0   30½ 31  5   3   
  74   71    Gungor Cihan Akif                1784 TUR Turkiye              3½   0   43  46½ 4   3   
  75   79    Hamidov Allahverdi               1663 AZE Azerbaijan           3½   0   39½ 43  4   2   
  76   75    Oruzinsky Juraj                  1767 SVK Slovakia             3½   0   38  39½ 5   3   
  77   69    Gut Raphael                      1822 SUI Switzerland          3½   0   37  40  4   3   
  78   83    Puskas Mihaly                    1655 HUN Hungary              3½   0   37  40  4   2   
  79   57    Gut Lionel                       1922 SUI Switzerland          3½   0   37  39  5   3   
  80   92    Ozen Sadettin Alperen            1525 TUR Turkiye              3½   0   36½ 40  5   3   
  81   59    Kozlovic Jernej                  1914 SLO Slovenia             3½   0   36½ 39½ 4   3   
  82   76    Gavenavicius Karolis             1755 LTU Lithuania            3½   0   35½ 37  4   3   
  83   63    Koota Ilkka                      1880 FIN Finland              3½   0   34  36½ 4   3   
  84   91    Kitaev Daniel                    1541 SCO Scotland             3½   0   34  36½ 4   2   
  85   61    Cazan Mircea-Andrei              1898 ROU Romania              3½   0   33  34½ 4   2   
  86   15 FM Ljepic Andrej                    2232 SRB Serbia               3½   0   30  32  4   3   
  87   86    Hertog Alexander                 1573 ENG England              3½   0   30  31½ 5   3   
  88   44    Ramaj Ergit                      1996 ALB Albania               3   0   39½ 42½ 4   2   
  89   98    Sharifov Ramazan                 1362 AZE Azerbaijan            3   0   36  39½ 5   2   
  90   85    Pusara Mihailo                   1588 MNE Montenegro            3   0   36  38  4   1   
  91   73    Pavlov Alexander                 1773 AUT Austria               3   0   30½ 32  4   2   
  92   90    Milovic Ilija                    1543 MNE Montenegro            3   0   29½ 31½ 5   1   
  93   80    Silva Daniel Frederico V         1662 POR Portugal              3   0   29  29½ 4   1   
  94   96    Pallum Rasmus                    1401 EST Estonia               3   0   28½ 30  5   3   
  95   93    Roul Tushar                      1516 SCO Scotland              3   0   28  29½ 4   1   
  96   77    Heidarsson Mikael Bjarki         1747 ISL Iceland              2½   0   29  31  4   1   
       95    Lazovski Kristijan               1411 MKD North Macedonia      2½   0   29  31  4   1   
  98   94    Kote Aleks                       1476 ALB Albania              2½   0   26½ 28  4   2   
  99  101    Samorukov Egor                   1042 MNC Monaco                2   0   32½ 33  4   1   
 100   99    Ruli Sufjan                      1152 KOS Kosova                2   0   27½ 28  4   1   
 101  100    Georges Simon                    1084 BEL Belgium               1   0   30½ 32  5   0 

Boys U12

Rank SNo.    Name                         Rtg FED Club                 Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    6    Cieslak Patryk              2088 POL Poland               7½   0   44  47  5   7   
   2    4    Ahmad Khagan                2135 AZE Azerbaijan            7   0   48  51½ 5   6   
   3   40    Gilfanov Marat I            1786 FID Fide                  7   0   47½ 50½ 4   6   
   4   22    Bukreev Stanislav           1929 FID Fide                  7   0   47  50  5   6   
   5    8    Sowinski Pawel              2058 POL Poland                7   0   44½ 48  5   5   
   6   19    Temirbekov Taimaz           1934 FID Fide                 6½   0   51½ 56  4   6   
   7    2    Dotzer Lukas                2256 AUT Austria              6½   0   48  51½ 5   4   
   8   25    Sava Robert-Gabriel         1898 ROU Romania              6½   0   44  47½ 4   6   
   9   14    Ghazaryan Narek E.          1965 ARM Armenia              6½   0   42½ 46  5   6   
  10    5    Haug Havard                 2098 NOR Norway               6½   0   37  40  4   5   
  11   35    Karaca Yigit                1843 TUR Turkiye               6   0   49  52  4   5   
  12   60    Dogan Umut Anil             1653 TUR Turkiye               6   0   47  51½ 4   4   
  13   45    Witczak Borys               1767 POL Poland                6   0   45½ 49½ 5   5   
  14    1 FM Averin Nikolay              2368 FID Fide                  6   0   44½ 48½ 4   6   
  15   15    Mompel Ferruz Xavier        1964 ESP Spain                 6   0   44½ 47½ 4   5   
  16    3    Waldhausen Gordon Frederick 2159 SCO Scotland              6   0   43½ 47½ 5   5   
  17   34    Tregubenko Nikolay          1854 FID Fide                  6   0   43½ 47½ 4   4   
  18   17    Tudor Henry Edward          1943 ROU Romania               6   0   43  46½ 4   6   
  19   16    Senel Hayri Beyhun          1964 TUR Turkiye               6   0   42½ 46  5   5   
  20   26 CM Yonal Timur                 1894 FID Fide                  6   0   38½ 40½ 5   4   
  21   33    Durucay Uygar               1854 TUR Turkiye              5½   0   47  51  4   5   
  22   39    Arakelyan Manvel            1791 ARM Armenia              5½   0   47  49  4   4   
  23   70    Kara Goktan Can             1581 TUR Turkiye              5½   0   46½ 50½ 4   5   
  24   54    Buyuk Eymen Eren            1696 TUR Turkiye              5½   0   45  47½ 5   5   
  25   56    Cankurt Arda                1687 TUR Turkiye              5½   0   43½ 45½ 5   4   
  26   10    Villa Tornero Alex          2050 ESP Spain                5½   0   41½ 45  5   5   
  27   18    Brzezina Piotr              1942 POL Poland               5½   0   41½ 43½ 5   4   
  28   11    Oktem Ege Tuna              2039 TUR Turkiye              5½   0   39  43  4   5   
  29   12    Dordevic Tom                1995 GER Germany              5½   0   38½ 42  5   4   
  30   30    Ji Jiahao Eric              1867 NOR Norway               5½   0   38½ 41½ 5   5   
  31   24    Gales Randi-Ioan            1901 ROU Romania              5½   0   38½ 41½ 4   4   
  32   48    Misiuk Martynas             1758 LTU Lithuania            5½   0   37  37½ 5   4   
  33    9    Breuil Virgile              2057 FRA France               5½   0   36  40  4   4   
  34   43    Ochedzan Filip              1773 POL Poland                5   0   43½ 47  4   4   
  35   49    Alizada Pasham              1756 AZE Azerbaijan            5   0   42½ 44½ 4   4   
  36   61    Den Roover Nikolay          1652 NOR Norway                5   0   42  45  5   4   
  37   21    Karacsonyi Bank             1930 HUN Hungary               5   0   41  44½ 5   4   
  38    7    Ruzhansky Elias             2070 BEL Belgium               5   0   39½ 43½ 4   5   
  39   41    Ganci Alberto               1775 ITA Italy                 5   0   39½ 42  4   5   
  40   80    Gunebakan Yunus Emre        1511 TUR Turkiye               5   0   39½ 42  4   4   
  41   73    Koyuncu Omer Arda           1545 TUR Turkiye               5   0   39½ 41  4   4   
  42  109    Starovoit Daniil               0 MDA Moldova               5   0   38½ 42  4   3   
  43   42    Torosyan Volodya            1775 ARM Armenia               5   0   38  41  5   4   
       65    Ozen Ilhami Goktug          1645 TUR Turkiye               5   0   38  41  5   4   
  45   32    Kuru Atilla                 1855 TUR Turkiye               5   0   34½ 38  5   4   
  46   38    Meszaros Casey Ryan         1800 SVK Slovakia              5   0   32½ 34½ 5   5   
  47   68    Karimli Yusif               1607 AZE Azerbaijan           4½   0   42½ 47  4   3   
  48   13    Zander Emil                 1982 DEN Denmark              4½   0   42½ 45½ 5   2   
  49   67    Qalabegashvili Data         1621 GEO Georgia              4½   0   40  44½ 4   2   
  50   98    Doganay Kerem Gokalp        1223 TUR Turkiye              4½   0   39½ 43  4   4   
  51   55    Cirkovic Vuk                1688 SRB Serbia               4½   0   39  42  5   4   
  52   36    Asikainen Eeli              1840 FIN Finland              4½   0   39  42  5   3   
  53   52    Kolat Ata                   1702 TUR Turkiye              4½   0   38½ 41  5   4   
  54   82    Hasanli Ziya                1501 AZE Azerbaijan           4½   0   37½ 41  4   3   
  55   23    Fenerli Salim               1928 TUR Turkiye              4½   0   37  40½ 4   4   
  56   63    Valdats Reinis              1650 LAT Latvia               4½   0   37  40  5   4   
  57   31    Popov Roman                 1863 CZE Czechia              4½   0   37  40  4   3   
  58   27    Jaakkola Niklas             1894 FIN Finland              4½   0   36½ 39½ 4   4   
       74    Saricam Ege                 1541 TUR Turkiye              4½   0   36½ 39½ 4   4   
  60   29    Bezeyko Olexander           1882 UKR Ukraine              4½   0   36½ 38½ 4   4   
  61   50    Oglaza Dawid                1735 POL Poland               4½   0   36½ 38  4   4   
  62   46    Fellowes Billy              1766 ENG England              4½   0   34½ 37½ 5   4   
  63   97    Okhitin Lev                 1235 FID Fide                 4½   0   31½ 32  5   4   
  64   91    Shevtsov Demyan             1363 FID Fide                 4½   0   30½ 33  5   4   
  65   20    Morell Oscar                1932 SWE Sweden               4½   0   30½ 33  4   3   
  66   37    Vassis Michail              1816 GRE Greece                4   0   43½ 48  5   4   
  67   66    Kalinoglu Yagiz             1630 TUR Turkiye               4   0   39½ 42  4   3   
  68   69    Costache Andrei Eugeniu     1587 ROU Romania               4   0   39  42  5   4   
  69   77    Borsch Alexander            1528 FID Fide                  4   0   39  41½ 5   4   
  70   44    Nijhuis Daniel              1768 NED Netherlands           4   0   38  41  5   1   
  71   57    Woods Yannick               1671 IRL Ireland               4   0   37  40  5   3   
  72   83    Smirnov Maksym              1492 UKR Ukraine               4   0   35  37½ 5   4   
  73   64    Tadic Jure                  1646 CRO Croatia               4   0   34½ 37½ 4   2   
  74   87    Heino Pessi                 1474 FIN Finland               4   0   34½ 35  5   3   
  75   86    Ivanov Andrey               1483 MKD North Macedonia       4   0   33½ 36½ 4   4   
  76   90    Zizic Djordje               1367 MNE Montenegro            4   0   33½ 35½ 4   2   
  77   51    Murawski Jan                1722 ENG England               4   0   33  35½ 4   4   
  78   99    Poluyan Platon              1182 FID Fide                  4   0   33  35½ 4   3   
  79   88    Ayhan Ates Atabey           1466 TUR Turkiye               4   0   32½ 33  5   3   
  80   75    Rajandu Aaron               1536 EST Estonia               4   0   31  32½ 4   4   
  81   59    Borne Felix                 1663 FRA France               3½   0   48  52½ 5   3   
  82   62    Boci Mateo                  1651 ALB Albania              3½   0   41  44½ 5   2   
  83   58    Kurtyilmaz Kuzey            1666 TUR Turkiye              3½   0   39  41½ 5   2   
  84   79    Murra Mattia                1525 ITA Italy                3½   0   36½ 39  4   3   
  85   53    Moldovan Lucas Gabriel      1698 POR Portugal             3½   0   36½ 39  4   2   
  86   71    Gudnyjarson Sigurdur Pall   1553 ISL Iceland              3½   0   34½ 35  5   3   
  87   94    Pavlov Julian               1325 AUT Austria              3½   0   32  34  4   1   
  88   28    Sandmann Villads Majvang    1885 DEN Denmark              3½   0   31½ 34½ 5   3   
  89   76    Er Mira                     1534 TUR Turkiye               3   0   39½ 41½ 4   2   
  90   78    Omarsson Josef              1528 ISL Iceland               3   0   36½ 39  5   2   
  91   84    Morard Ambroise             1491 BEL Belgium               3   0   35  38  4   3   
  92   81    Myny Sigur H                1506 NOR Norway                3   0   34  36  5   2   
  93   96    Midem Ismail Eren           1271 TUR Turkiye               3   0   33  35  5   3   
  94  106    Nurlu Yusif                    0 AZE Azerbaijan            3   0   32½ 35½ 4   1   
  95   47    Najar Arrieta Oriol         1763 ESP Spain                 3   0   32  34½ 4   2   
  96   85    Sabuncuogullari Emre        1490 TUR Turkiye               3   0   31½ 34  5   1   
  97   89    Mesic Ado                   1451 BIH Bosnia & Herzegovina  3   0   30  31½ 5   2   
  98  108    Samorukov Boris                0 MNC Monaco                3   0   30  30½ 4   2   
  99   92    Nilsen David Myrseth        1361 NOR Norway                3   0   29  30½ 4   2   
 100  105    Mijic Goran                    0 BIH Bosnia & Herzegovina  3   0   28  30  4   0   
 101  100    Kyriakides Andreas          1113 CYP Cyprus                3   0   26½ 28  5   3   
 102  107    Pogrebnojs Damirs              0 LAT Latvia                3   0   25  25½ 4   1   
 103   95    Pidluznij Matvej            1295 LTU Lithuania            2½   0   27½ 29  4   2   
 104  101    Dolu Doruk                  1088 TUR Turkiye              2½   0   26½ 28½ 5   2   
 105   93    Rosa Jose Lourenco Jesus    1326 POR Portugal             2½   0   26  27½ 4   0   
 106  103    Sharifov Tariyel            1018 AZE Azerbaijan           2½   0   25  25½ 4   1   
 107   72    Livnansky Michal            1546 SVK Slovakia              2   0   34½ 37  4   2   
 108  104    Bojovic Djordjije              0 MNE Montenegro            2   0   27½ 29  4   0   
 109  102    Calleja Urry Nick           1086 MLT Malta                 1   0   28½ 30½ 3   0 

Boys U10

Rank SNo. Name                        Rtg FED Club            Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1   19 Yilmaz Baver               1722 TUR Turkiye         7½   0   48½ 52  4   6   
   2   30 Gabadadze Gabriel          1569 GEO Georgia          7   0   46½ 48½ 5   5   
   3    4 Golubovic Erik             1868 CRO Croatia          7   0   44½ 47½ 4   7   
   4   29 Yardak Murat Kutay         1574 TUR Turkiye          7   0   43  46  5   6   
   5   27 Shen Tingrui               1605 GER Germany         6½   0   50  54  4   5   
   6   13 Kurt Ozgur Toprak          1749 TUR Turkiye         6½   0   49  53½ 4   5   
   7    5 Unsal Gorkem               1812 TUR Turkiye         6½   0   46  49  4   6   
   8   48 Odabasi Ruzgar             1484 TUR Turkiye         6½   0   44  48½ 5   6   
   9   31 Ambartsumian Tyhran        1564 ARM Armenia         6½   0   42½ 45½ 4   6   
  10   16 Kleschevnikov Arseny       1740 FID Fide            6½   0   41  45  5   6   
  11   46 Celebi Mehmet Alper        1501 TUR Turkiye          6   0   49  53½ 5   5   
  12    9 Gibala Adam                1783 POL Poland           6   0   45½ 49  4   4   
  13    3 Golis Wiktor               1870 POL Poland           6   0   43½ 46½ 4   5   
  14   32 Timushev Ilias             1562 FID Fide             6   0   41½ 44½ 5   5   
  15   53 Oz Ege                     1445 TUR Turkiye          6   0   40½ 44½ 5   5   
  16   11 Radzimski Antoni           1766 POL Poland           6   0   40½ 44  5   5   
  17   35 Vardi Daniel               1557 ISR Israel           6   0   38½ 41½ 5   5   
  18   33 Andrusevics Jegors         1561 LAT Latvia          5½   0   45  47  4   5   
  19   49 Bayramiclilar Yusuf Ruzgar 1480 TUR Turkiye         5½   0   44½ 49  5   4   
  20   55 Golikov Ivan               1412 FID Fide            5½   0   43  47½ 5   3   
  21   41 Develi Kemal Cagan         1528 TUR Turkiye         5½   0   42½ 44  4   4   
  22   44 Sason Noam                 1505 ISR Israel          5½   0   41  44  5   5   
  23   89 Sakotic Nikola                0 SRB Serbia          5½   0   40  43  4   4   
  24   57 Aghazada Mirnamig          1401 AZE Azerbaijan      5½   0   39½ 43  4   5   
  25   10 Landolsi Iyad              1766 FRA France          5½   0   39½ 42½ 4   4   
  26    2 Sahin Sarp                 1875 TUR Turkiye         5½   0   39  42  5   5   
  27   36 Brzezina Pawel             1546 POL Poland          5½   0   37  40  5   4   
  28   58 Petrovski Nikola           1387 MKD North Macedonia 5½   0   33½ 36  5   5   
  29   56 Kristesiashvili Andria     1407 GEO Georgia          5   0   48  52½ 5   5   
  30   23 Faryma Maksym              1646 POR Portugal         5   0   48  52  5   4   
  31   51 Bekmukhanov Sauran         1456 DEN Denmark          5   0   44½ 47½ 4   5   
  32    6 Nguyen Khoi                1809 BEL Belgium          5   0   42  46  5   3   
  33   26 Kiryttopoulos Ioannis      1605 GRE Greece           5   0   38  41  5   4   
  34   43 Toledo Hillel              1513 BEL Belgium          5   0   37½ 39½ 4   4   
  35   17 Rusu Lucas                 1739 ROU Romania          5   0   37  40  4   4   
  36   24 Sahbudak Baris Cinar       1646 TUR Turkiye          5   0   36½ 39½ 5   4   
  37   21 Nicot Valentin             1678 FRA France           5   0   34½ 37½ 4   3   
  38   25 Vorobyov Radmir            1630 FIN Finland          5   0   32½ 35½ 5   4   
  39   22 Varyemez Ali               1652 TUR Turkiye          5   0   32  35  5   5   
  40   64 Mammadzada Mammad          1296 AZE Azerbaijan      4½   0   43  44½ 5   3   
  41   14 Costalonga Riccardo        1743 ITA Italy           4½   0   42  46  5   4   
  42    7 Torres Rebolledo Alvaro    1794 ESP Spain           4½   0   40½ 44  4   4   
  43   68 Tasdemir Doruk             1285 TUR Turkiye         4½   0   40½ 43½ 5   3   
  44   37 Jimji Vitali               1543 MDA Moldova         4½   0   39½ 43  4   4   
  45   40 Petroff Vlad               1535 ROU Romania         4½   0   39½ 40  4   4   
  46    1 Jalving August             1938 DEN Denmark         4½   0   39  42  4   4   
  47   60 Hallmundarson Birkir       1370 ISL Iceland         4½   0   39  39½ 4   4   
  48    8 Mocic Ivano                1786 CRO Croatia         4½   0   38½ 41½ 4   3   
  49   83 Dinanath Hrdya                0 NED Netherlands     4½   0   38½ 41  4   3   
  50   15 Hangay Oliver              1742 HUN Hungary         4½   0   36  39  4   4   
  51   79 Budak Gokay                1100 TUR Turkiye         4½   0   35  37½ 4   4   
  52   50 Stepanyan Davit            1464 ARM Armenia         4½   0   34  36  5   4   
  53   81 Bekcioglu Aziz             1066 TUR Turkiye          4   0   42½ 45½ 4   3   
  54   65 Kudrin Ivan                1291 FID Fide             4   0   41  44½ 4   3   
  55   62 Rutkowski Feliks           1309 POL Poland           4   0   40½ 43½ 4   3   
  56   47 Anakok Deniz               1492 TUR Turkiye          4   0   38½ 42  4   3   
  57   59 Radnaev Leo                1383 AUT Austria          4   0   38½ 40  4   4   
  58   39 Saminskij Jan              1537 SUI Switzerland      4   0   36½ 39½ 4   3   
  59   73 Nieminen Oliver            1231 FIN Finland          4   0   35  38  4   4   
  60   12 Tellarini Lorenzo          1765 ITA Italy            4   0   34½ 36½ 4   3   
  61   74 Bulut Kemal                1218 TUR Turkiye          4   0   34  37  5   3   
  62   52 Dal Emir Saygin            1455 TUR Turkiye          4   0   33½ 36½ 4   3   
  63   90 Stremoukhov Maxym             0 UKR Ukraine          4   0   33½ 36½ 4   2   
  64   61 Livnansky Tomas            1341 SVK Slovakia         4   0   33½ 35  4   4   
  65   72 Polevoy Yusuf              1236 FID Fide             4   0   32½ 33  5   3   
  66   28 Gonzalez Argandona Manuel  1601 ESP Spain            4   0   32  35  5   3   
  67   18 Minga-Nagy Abel Inti       1722 HUN Hungary          4   0   32  35  4   3   
  68   82 Surakka Leevi              1038 FIN Finland          4   0   32  32½ 5   3   
  69   84 Dogru Ibrahim Halil           0 TUR Turkiye         3½   0   40  43  5   3   
  70   42 Policar Martin             1519 CZE Czechia         3½   0   40  41½ 5   3   
  71   54 Stanica Andrei             1434 ROU Romania         3½   0   37  40  5   3   
  72   20 Platonovs Nikolajs         1679 LAT Latvia          3½   0   36½ 38½ 4   3   
  73   63 Jasas Ignas                1303 LTU Lithuania       3½   0   32  34  4   3   
  74   70 Rynkjob Bastian            1250 DEN Denmark         3½   0   29  30½ 4   2   
  75   76 Babayev Yusif              1186 AZE Azerbaijan       3   0   41  44  5   2   
  76   45 Skytte Robert              1504 DEN Denmark          3   0   36½ 40  4   1   
  77   34 Vural Bedran Seyhmus       1559 TUR Turkiye          3   0   35  37  5   2   
  78   78 Shvayger Ariel             1145 UKR Ukraine          3   0   35  36½ 5   2   
  79   69 Karaolis Andreas           1271 CYP Cyprus           3   0   33  34½ 5   3   
  80   77 Feiertag Niklas            1175 AUT Austria          3   0   32½ 35  5   2   
  81   66 Morard Basile              1289 BEL Belgium          3   0   32  32½ 5   3   
  82   67 Brynjarsson Orvar Holm     1286 ISL Iceland          3   0   30½ 32½ 4   2   
  83   38 Djurovic Vuk               1540 MNE Montenegro       3   0   28½ 30½ 4   1   
  84   71 Kovacik Oliver             1243 ISL Iceland          3   0   27½ 28  5   3   
  85   80 Abbasov Ibrahim            1073 AZE Azerbaijan       3   0   26  26½ 5   2   
  86   91 Verlekar Vivaan               0 IRL Ireland         2½   0   30½ 32½ 4   1   
  87   88 Midem Ali Canel               0 TUR Turkiye         2½   0   29  31  4   1   
  88   75 To Nam Long                1214 MNC Monaco          2½   0   27  28½ 4   1   
  89   87 Ivanov Denis                  0 EST Estonia          2   0   28  30  4   1   
  90   86 Hradek Ondrej                 0 CZE Czechia          2   0   28  28½ 4   1   
  91   85 Gadimov Magsud                0 AZE Azerbaijan       1   0   27½ 29  3   0 

Boys U08

Rank SNo. Name                               Rtg FED Club       Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    2 Shogdzhiev Roman Sav              1747 FID Fide       7½   1   52½ 57  5   7   
   2    1 Llari Marc                        1769 FRA France     7½   1   49  52½ 4   7   
   3    7 Uzdemir Ali Poyraz                1566 TUR Turkiye    7½   1   49  51½ 4   7   
   4   10 Deepak Ambattu Rithvik            1523 SCO Scotland   6½   0   49½ 54½ 5   6   
   5   15 Azimov Yasin                      1437 AZE Azerbaijan 6½   0   47  50  4   6   
   6   12 Pang Ethan                        1467 ENG England    6½   0   46½ 50  5   6   
   7   18 Borshch Alexei                    1402 FID Fide       6½   0   45  47½ 5   5   
   8    3 Pasula Milos                      1647 SRB Serbia     6½   0   44½ 48½ 4   5   
   9   19 Li Yunqi                          1367 GER Germany    6½   0   44  47½ 4   6   
  10   21 Kolodziejczyk Boris               1350 FRA France     6½   0   40½ 44½ 4   6   
  11   33 Ejsymont Eryk                     1250 POL Poland      6   0   49½ 51  4   6   
  12   34 Szakolczai Alex                   1250 HUN Hungary     6   0   43½ 45  5   6   
  13   66 Kilic Inanc                          0 TUR Turkiye     6   0   41  45  4   5   
  14   81 Unsal Yusuf Kaan                     0 TUR Turkiye     6   0   39½ 43  4   6   
  15   16 Perez Solanas Hugo                1424 ESP Spain       6   0   39½ 42½ 5   6   
  16   46 Valisoy Nihad                     1154 AZE Azerbaijan  6   0   37  38½ 4   5   
  17    4 Pihlajamaki Niklas                1641 FIN Finland    5½   0   48½ 53  5   5   
  18   24 Lishoy Gengis Paratazham Dildarav 1338 ENG England    5½   0   45½ 49  5   4   
  19    8 Ilko-Toth Andras                  1545 HUN Hungary    5½   0   44½ 49  5   4   
  20   23 Kryshtafor Maksym                 1338 UKR Ukraine    5½   0   44  45½ 4   5   
  21   25 Zhang Junyi                       1335 ENG England    5½   0   43½ 46½ 5   5   
  22   85 Yildiz Ali Aras                      0 TUR Turkiye    5½   0   42½ 46½ 4   4   
  23   30 Peray Ata                         1268 TUR Turkiye    5½   0   42  45½ 5   5   
  24   40 Zajadlak Milosz                   1183 POL Poland     5½   0   41½ 45½ 5   4   
  25   52 Hisir Onur                        1086 TUR Turkiye    5½   0   38  41  5   5   
  26   74 Ozturk Efe                           0 TUR Turkiye    5½   0   38  40½ 4   5   
  27   53 Babkin Timofey Dm                 1075 FID Fide       5½   0   35½ 37  5   5   
  28   32 Kovacs Balazs                     1263 ROU Romania     5   0   46½ 50½ 5   4   
  29    5 Wu Chenshan                       1594 AUT Austria     5   0   46  50  4   5   
  30   17 Prokhorov Makar                   1419 FRA France      5   0   45½ 49½ 4   5   
  31   48 Wojtun Maksymilian                1134 POL Poland      5   0   40  44  5   5   
  32   27 Badescu Matei-Andrei              1299 ROU Romania     5   0   39½ 42  5   5   
  33   56 Abalmaz Pavlo                        0 UKR Ukraine     5   0   38  39½ 5   5   
  34   26 Cohen Israel                      1313 ISR Israel      5   0   37½ 40½ 5   5   
  35   31 Akcay Batin                       1265 TUR Turkiye     5   0   36½ 38  4   5   
  36   20 Lampos Charalampos                1355 GRE Greece      5   0   35  35½ 4   5   
  37   14 Varabiescu Petru                  1443 ROU Romania    4½   0   44  47½ 5   4   
  38   71 Meitzner Jonathan Franz              0 GER Germany    4½   0   42  46  5   4   
  39   44 Koyunoglu Omer Alp                1158 TUR Turkiye    4½   0   42  45  4   4   
  40   22 Guirado Lara Pablo                1346 ESP Spain      4½   0   41½ 45½ 5   3   
  41   38 Skouroupathis Kyriakos            1209 CYP Cyprus     4½   0   41  44½ 5   4   
  42   41 Korzeniowski Wojciech             1177 POL Poland     4½   0   41  43  4   4   
  43    9 Chen George                       1524 ENG England    4½   0   39½ 42½ 4   4   
  44   35 Akyuz Pars                        1238 TUR Turkiye    4½   0   39  41½ 4   4   
  45   63 Gasparyan Hayk                       0 ARM Armenia    4½   0   37½ 40  5   4   
  46   82 Valiev Denis                         0 FID Fide       4½   0   37½ 40  4   4   
  47   50 Tamiolakis Grigorios              1118 GRE Greece     4½   0   37  40½ 4   3   
  48   70 Larionov Serghei                     0 MDA Moldova    4½   0   37  39½ 5   4   
  49    6 Andre Tomas                       1575 SVK Slovakia   4½   0   34½ 37  5   4   
  50   61 Dushulin Roman                       0 FID Fide       4½   0   32½ 35  5   3   
  51   36 Tsulaia Giorgi                    1213 GEO Georgia     4   0   41  44  5   3   
  52   11 Tomashevich Daniel                1502 FIN Finland     4   0   38  40½ 4   4   
  53   37 Karaboga Neset Eren               1212 TUR Turkiye     4   0   38  40½ 4   3   
  54   68 Krajnc Maksim                        0 SLO Slovenia    4   0   37  40  4   2   
  55   45 Bodaks Maksimilians               1155 LAT Latvia      4   0   36  39  5   4   
  56   47 Popov Aleksandr And               1147 FID Fide        4   0   34½ 37½ 4   3   
  57   80 Troshani Henri                       0 ALB Albania     4   0   34  36  4   4   
  58   13 Barsov Mikhail                    1443 GER Germany     4   0   33  36  4   3   
  59   59 Destici Acar                         0 TUR Turkiye     4   0   31½ 33  5   4   
  60   29 Mrozowski Nikodem                 1281 POL Poland      4   0   30½ 31  4   3   
  61   64 Gombosi Svit                         0 SLO Slovenia    4   0   28  28½ 4   4   
  62   77 Rajuncas Nojus                       0 LTU Lithuania   4   0   26½ 28½ 4   3   
  63   43 Lutskiy Mikhail                   1170 CZE Czechia    3½   0   39  42  5   3   
  64   72 Munoz Xu Lain                        0 ESP Spain      3½   0   36½ 39½ 4   3   
  65   54 Malchev Nikola                    1054 BUL Bulgaria   3½   0   36½ 38½ 5   3   
  66   28 Friscic Jakov                     1282 CRO Croatia    3½   0   33  34½ 5   3   
  67   42 Zivic Luka                        1175 CRO Croatia    3½   0   32½ 33  5   3   
  68   39 Stoyanov Victor                   1202 MNC Monaco     3½   0   32  34½ 4   3   
  69   67 Koruk Hasan Teoman                   0 TUR Turkiye    3½   0   32  33½ 4   3   
  70   58 Burger Edgar                         0 AUT Austria     3   0   34  36½ 5   2   
  71   84 Wu Lucas                             0 AUT Austria     3   0   33  36  4   3   
  72   51 Panasiuk Stanislaw                1091 POL Poland      3   0   33  35  4   3   
  73   69 Kriuchkov Nikita                     0 MNC Monaco      3   0   32½ 35½ 4   2   
  74   79 Stoegerer Jonathan                   0 AUT Austria     3   0   32  34½ 4   1   
  75   60 Dolia Samarth                        0 IRL Ireland     3   0   30  31½ 4   2   
  76   57 Bento Goncalo Francisco              0 POR Portugal    3   0   29½ 31  5   2   
  77   55 Pierloot Siebe                    1054 BEL Belgium     3   0   28½ 31  5   2   
  78   73 Obradovic Jovan                      0 MNE Montenegro  3   0   27  28½ 5   3   
  79   78 Shevtsov Evsey                       0 FID Fide        3   0   25½ 26  5   2   
  80   49 Quaranta Matteo                   1126 ITA Italy      2½   0   34½ 36  4   2   
  81   83 Van Heinsbergen Jonathan             0 BEL Belgium    2½   0   28½ 29  4   1   
  82   76 Polevoy Adam                         0 FID Fide        2   0   32  32½ 4   1   
  83   75 Pallum Kaur                          0 EST Estonia     2   0   31½ 32  4   1   
  84   65 Hradek Martin                        0 CZE Czechia     2   0   28  29½ 4   1   
  85   62 Falzon Alexander                     0 MLT Malta       1   0   24½ 26  3   0 

Girls U18

Rank SNo.     Name                        Rtg FED Club                 Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    2 WIM Mkrtchyan Mariam           2334 ARM Armenia              8½   0   47½ 52  4   8   
   2    3     Hrebenshchykova Yelyzaveta 2296 UKR Ukraine               7   0   45½ 49  4   5   
   3   13 WIM Hryzlova Sofiia            2092 UKR Ukraine              6½   0   49  53½ 4   6   
   4    1 IM  Garifullina Leya           2364 FID Fide                 6½   0   47½ 51½ 5   5   
   5    7 WIM Kanyamarala Trisha         2163 IRL Ireland              6½   0   45½ 49½ 5   6   
   6   10 WFM Sinitsina Anastassia       2149 EST Estonia              6½   0   44½ 48½ 4   5   
   7    8 WIM Nur-Mukhametova Alisa      2152 FID Fide                  6   0   47½ 51½ 5   5   
   8   11 WIM Lehaci Miruna-Daria        2115 ROU Romania               6   0   47  51  5   5   
   9   30     Donghvani Nia              1951 GEO Georgia               6   0   46  48  4   5   
  10    6 WFM Yakimova Mariya            2234 FID Fide                  6   0   43½ 47½ 4   5   
  11   16 WFM Loskutova Viktoriya        2076 FID Fide                  6   0   43½ 47½ 4   4   
  12    5 WFM Wikar Martyna              2252 POL Poland                6   0   38½ 42½ 5   5   
  13   22     Hakobyan Astghik           2035 ARM Armenia              5½   0   48  50½ 4   5   
  14   20 WFM Zhou Lulu                  2045 ESP Spain                5½   0   41  44  4   5   
  15   15 WFM Rodriguez Redondo Adhara   2088 ESP Spain                5½   0   39½ 43½ 5   5   
  16   19 WFM Dylag Emilia               2046 POL Poland               5½   0   37  40  5   5   
  17   21 WCM Marcinczyk Monika          2045 POL Poland               5½   0   36½ 39  5   5   
  18   23 WFM Galvan Cipriani Viviana    2024 ESP Spain                 5   0   46½ 50  5   4   
  19   32 WCM Can Isil                   1924 TUR Turkiye               5   0   44  44½ 5   4   
  20   31 WCM Ismayil Malak              1941 AZE Azerbaijan            5   0   42  45½ 5   4   
  21   50     Seker Bilgesu              1678 TUR Turkiye               5   0   42  45½ 4   4   
  22   25     Sulyok Eszter              2008 HUN Hungary               5   0   41½ 45  4   4   
  23   27 WFM Levitan Ronit              1989 ISR Israel                5   0   39½ 42½ 5   3   
  24   48     Elma Muge                  1708 TUR Turkiye               5   0   39½ 40  4   4   
  25    4 WFM Lhotska Anna               2287 CZE Czechia               5   0   36½ 40½ 4   5   
  26    9 WFM Pipiras Filipa Fortuna     2149 POR Portugal              5   0   36½ 39½ 5   4   
  27   18 WCM Obada Ema                  2054 ROU Romania               5   0   36½ 39½ 4   4   
  28   17 WCM Ince Safiye Oyku           2073 TUR Turkiye               5   0   35½ 39  5   4   
  29   24     Kroliczek Gabriela         2011 POL Poland                5   0   34  36½ 4   5   
  30   46     Djordjevic Nevena          1731 SRB Serbia               4½   0   43½ 45½ 4   4   
  31   43     Qasem Huda                 1771 ISR Israel               4½   0   42½ 46  4   4   
  32   35     Popovic Mateja             1870 MNE Montenegro           4½   0   37  40  5   4   
  33   38     Ostensson Julia            1847 SWE Sweden               4½   0   35½ 39  4   3   
  34   12 WFM Mihailova Alina            2102 MDA Moldova              4½   0   34½ 37½ 4   4   
  35   26 WCM Czarnecka Lidia            2005 POL Poland                4   0   43  45  5   3   
  36   44     Nowak Roksana              1765 POL Poland                4   0   41½ 44½ 4   3   
  37   53     Cengel Edibe Eylul         1612 TUR Turkiye               4   0   41  45  5   2   
  38   40     Ozbek Busra                1824 TUR Turkiye               4   0   39½ 42  5   3   
  39   34     Zhuang Yongzhe             1881 SUI Switzerland           4   0   39  41½ 4   2   
  40   37     Lordier Sophia             1865 FRA France                4   0   38½ 41½ 5   4   
  41   29 WFM Babayeva Nasrin            1979 AZE Azerbaijan            4   0   38½ 41½ 5   2   
  42   14     Blanquet Camille           2090 FRA France                4   0   36½ 39½ 4   3   
  43   49     Maghlakelidze Rusudan      1700 GEO Georgia               4   0   36  39½ 5   1   
  44   41     Ivanecka Natalia           1823 SVK Slovakia              4   0   34½ 37½ 5   3   
  45   28 WFM Ruzic Pia Marie            1987 SLO Slovenia              4   0   34½ 37½ 4   3   
  46   54 WCM Duru Ipek                  1586 TUR Turkiye               4   0   34½ 37  4   2   
  47   39     Gabbani Sara               1844 ITA Italy                 4   0   33½ 36½ 5   2   
  48   42     Den Heijer Rolinde         1800 NED Netherlands           4   0   32  34  4   4   
  49   51     Palamarevic Mina           1668 SRB Serbia                4   0   30½ 32½ 4   3   
  50   56     Maciulaityte Barbora       1566 LTU Lithuania            3½   0   36½ 40  4   2   
  51   36     Rudolph Eva                1870 GER Germany              3½   0   35½ 38  4   2   
  52   62     Aladag Begum               1469 TUR Turkiye              3½   0   33  35½ 4   3   
  53   47     Carevic Milica             1714 SRB Serbia               3½   0   32½ 35½ 5   2   
  54   45     Koksa Jelena               1741 CRO Croatia              3½   0   32  35  5   2   
  55   58     Shevtsova Stefania         1555 FID Fide                 3½   0   31  33  4   2   
  56   64     Bicaklioglu Dilara         1335 TUR Turkiye              3½   0   29½ 31½ 4   3   
  57   66     Hodzic Elma                   0 BIH Bosnia & Herzegovina 3½   0   22½ 23  5   1   
  58   33     Siekanska Zuzanna          1898 POL Poland                3   0   36  39½ 4   2   
  59   52     Nadanyan Kiti              1616 ARM Armenia               3   0   34½ 36½ 4   1   
  60   61 WCM Saraci Rinesa              1490 KOS Kosova                3   0   29½ 30  5   2   
  61   60     Zrmanovka Mihaela          1497 MKD North Macedonia       3   0   29½ 30  4   3   
  62   55     Kongskov Andrea            1574 DEN Denmark              2½   0   31  31½ 5   1   
  63   57     Marinovic Sara             1555 AUT Austria              2½   0   28½ 29  5   2   
  64   63     Navez Alice                1418 BEL Belgium               2   ½   27½ 28  5   0   
  65   59     Lazareva Emilie            1510 NOR Norway                2   ½   27  27½ 5   1   
  66   65     Lele Emili                 1273 LAT Latvia                ½   0   26½ 28½ 5   0 

Girls U16

Rank SNo.     Name                            Rtg FED Club                 Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    6     Manko Mariya                   2085 UKR Ukraine               7   0   45  48½ 4   6   
   2    2 WFM Karacsonyi Kata                2109 HUN Hungary               7   0   44  48  4   5   
   3   13     Zabrzanska Weronika            1992 POL Poland                7   0   40  42½ 5   5   
   4    8 WFM Schippke Manon                 2037 FRA France               6½   0   50  51½ 4   5   
   5   19     Kochavi Dana                   1928 ISR Israel               6½   0   48½ 52  5   4   
   6    4 WFM Shvedova Alexandra             2090 FID Fide                 6½   0   46  50  5   4   
   7    1 WFM Karmanova Olga Dm.             2196 FID Fide                 6½   0   44  47  5   6   
   8    3 WFM Blokhin Sofia                  2098 EST Estonia              6½   0   41  44  5   6   
   9   29 WCM Cherepanova Evita              1822 FID Fide                  6   0   42½ 46  5   6   
  10    5 WFM Aydin Gulenay                  2086 TUR Turkiye               6   0   41  44  5   4   
  11   10     Cornileau Juliette             2016 FRA France                6   0   40  41½ 4   5   
  12   11     Tashkinova Sofiia              2006 ISR Israel                6   0   39  43  5   5   
  13    9     Siekanska Maria                2029 POL Poland                6   0   39  42  5   6   
  14   25     Mustu Hatice Asli              1876 TUR Turkiye              5½   0   46  50  5   4   
  15   53     Sichinava Mariam               1596 GEO Georgia              5½   0   46  49½ 4   5   
  16    7     Mihelic Vesna                  2057 SLO Slovenia             5½   0   43½ 46½ 4   4   
  17   12 WFM Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1996 LAT Latvia               5½   0   42  45  4   4   
  18   23 WFM Petricenco Ana                 1915 MDA Moldova              5½   0   41  43½ 5   3   
  19   17     Orian Noga                     1947 ISR Israel               5½   0   40½ 44½ 5   5   
  20   34     Baloglu Dila                   1758 TUR Turkiye              5½   0   39  40½ 4   5   
  21   15 WFM Ciftci Zeynep                  1970 TUR Turkiye              5½   0   38½ 41  5   5   
  22   22     Musabayeva Diana               1919 BEL Belgium              5½   0   38½ 40  5   4   
  23   56     Micheli Elora                  1576 FRA France               5½   0   36½ 39½ 5   4   
  24   48     Alagoz Zumra Meryem            1658 TUR Turkiye               5   0   48½ 53½ 4   3   
  25   26 WCM Gasimova Samra                 1870 AZE Azerbaijan            5   0   48  51  4   3   
  26   36     Kalenichenko Alina             1752 FID Fide                  5   0   46  50½ 4   4   
  27   24 WFM Shuqja Klean                   1876 ALB Albania               5   0   42½ 45½ 4   4   
  28   14 WCM Barwinska Ewa                  1989 POL Poland                5   0   42  46  4   4   
  29   21     Yilmaz Gokcen                  1921 TUR Turkiye               5   0   38½ 41  5   5   
  30   70     Ozgor Ezel                     1422 TUR Turkiye               5   0   34  37  4   5   
  31   38     Kipik Feyza                    1727 TUR Turkiye               5   0   31½ 33  4   5   
  32   28     Akat Elifnaz                   1826 TUR Turkiye              4½   0   42½ 45  4   3   
  33   47     Tadic Ana                      1677 SRB Serbia               4½   0   41  42½ 4   3   
  34   27 WCM Sheikh Anum                    1851 ENG England              4½   0   39½ 42  5   3   
  35   49 WCM Zavivaeva Emilia               1650 FID Fide                 4½   0   39  42  4   3   
  36   16     Deak-Sala Emilia               1955 AUT Austria              4½   0   38  41  4   4   
  37   18     Diez Agathe                    1936 FRA France               4½   0   38  41  4   3   
  38   30     Bondar Daria                   1811 UKR Ukraine              4½   0   37  40  4   4   
  39   67     Nasibova Narmin                1459 AZE Azerbaijan           4½   0   36½ 39½ 4   4   
  40   74     Askaryan Aneta                 1360 ARM Armenia              4½   0   35½ 38½ 4   4   
  41   52     Kalamoukou Giolanta            1603 GRE Greece               4½   0   35½ 38  5   3   
  42   63     Zubova Darja                   1501 LAT Latvia               4½   0   34  35½ 4   4   
  43   33     Cordes Jule                    1759 NED Netherlands          4½   0   33  35½ 5   3   
  44   43     Soares Sara Joana De Moura Pe  1710 POR Portugal             4½   0   33  35½ 4   3   
  45   73     Kavakopoulou Ioulia Anastasia  1375 GRE Greece               4½   0   30½ 33½ 4   2   
  46   42     Shukurova Aydan                1715 AZE Azerbaijan            4   0   41½ 43½ 4   3   
  47   35     Grimault Leane                 1754 FRA France                4   0   41  45  5   4   
  48   40     Lobo Pereira Arami             1719 ESP Spain                 4   0   40½ 43½ 5   4   
  49   75     Ermemis Zehra Ece              1233 TUR Turkiye               4   0   37  40  5   4   
  50   51     Jafarova Aysel                 1615 AZE Azerbaijan            4   0   37  39½ 4   3   
  51   45     Markova Karolina               1699 CZE Czechia               4   0   35½ 38  4   4   
  52   20     Putar Lara                     1922 IRL Ireland               4   0   34  36½ 4   3   
  53   55     Helgadottir Idunn              1591 ISL Iceland               4   0   33  35  4   4   
  54   68     Acar Ilayda                    1452 TUR Turkiye               4   0   32½ 35  4   2   
  55   44     Nordquelle Amelia              1703 NOR Norway               3½   0   39½ 42  5   3   
  56   31     Radenkovic Mila                1783 SRB Serbia               3½   0   38½ 40½ 5   2   
  57   62     Koyuncu Haticesu               1515 TUR Turkiye              3½   0   36½ 39½ 5   2   
  58   32     Kapolkova Greta                1776 SVK Slovakia             3½   0   34  36½ 4   2   
  59   54     Zetocha Adela                  1595 SVK Slovakia             3½   0   33  35½ 5   2   
  60   72     Griksaite Egle                 1398 LTU Lithuania            3½   0   32  34½ 5   3   
  61   57     Berezovsky Fiorina             1572 MNC Monaco               3½   0   31  33  4   3   
  62   60     Kovac Petra                    1535 CRO Croatia              3½   0   30  31½ 5   3   
  63   39     Humbatova Nazli                1720 AZE Azerbaijan            3   0   39  42½ 5   2   
  64   41     Puia Alexia-Teodora            1718 ROU Romania               3   0   38  40½ 4   1   
  65   37     Pohle Saskia                   1731 GER Germany               3   0   35½ 38  4   3   
  66   71     Babajic Ehlimana               1408 BIH Bosnia & Herzegovina  3   0   33½ 35  5   3   
  67   64     Roymans Liese                  1488 BEL Belgium               3   0   32½ 34  4   1   
  68   58     Radej Pika                     1550 SLO Slovenia              3   0   30½ 32½ 5   1   
  69   50     Hoanca Alexia-Ioana            1644 ROU Romania               3   0   28  29½ 5   2   
  70   61     Mosurovic Milena               1527 MNE Montenegro           2½   0   36  39  5   1   
  71   66     Turunz Dilek                   1485 TUR Turkiye              2½   0   31  32½ 5   1   
  72   59     Glover Sharon                  1544 ITA Italy                2½   0   29  30½ 4   1   
  73   65     Ajradinoska Indzi              1486 MKD North Macedonia      2½   0   28  30  4   1   
  74   76     Lappi Utu                      1166 FIN Finland               2   0   32½ 33½ 4   1   
  75   69     Bruntse Caroline Lindegaard    1424 DEN Denmark               2   0   28½ 31  5   1   
  76   46     Chuchukova Stefani             1684 BUL Bulgaria             1½   0   31½ 33  5   1 

Girls U14

Rank SNo.     Name                         Rtg FED Club                 Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    2 WFM Kleymenova Valeria          2141 FID Fide                 7½   0   48½ 53  4   7   
   2    1 FM  Zhapova Yana                2220 FID Fide                  7   0   50  55  4   6   
   3   56     Moskalets Sofiia            1430 UKR Ukraine               7   0   49  53½ 4   6   
   4   22     Tsetskhladze Mariam         1692 GEO Georgia               7   0   43  46  4   7   
   5    8 WFM Kirtadze Anastasia          1828 GEO Georgia              6½   0   50  53½ 4   6   
   6   16     Volchkova Alena             1747 FID Fide                 6½   0   44½ 48  4   6   
   7    6     Arora Tashika               1908 ENG England              6½   0   43½ 48  4   6   
   8   18 WCM Maria Lia-Alexandra         1721 ROU Romania              6½   0   43  46½ 4   6   
   9    9     Trunz Michelle              1822 GER Germany               6   0   49  53  5   5   
  10   31     Iordache Alexia-Andreea     1629 ROU Romania               6   0   49  52  5   5   
  11   40     Kawa Anna                   1574 POL Poland                6   0   46  50  4   6   
  12   28     Nuriyeva Nurtan             1656 AZE Azerbaijan            6   0   45  47½ 4   4   
  13   25     Tirpan Ceren                1673 TUR Turkiye               6   0   44½ 47  5   4   
  14    5     Toth Lili                   1927 HUN Hungary               6   0   41½ 45½ 5   6   
  15   30     Mullyaminova Sofiya         1653 FID Fide                  6   0   41½ 45½ 4   6   
  16    4     Abdinova Narmin             1946 AZE Azerbaijan           5½   0   47  50½ 4   4   
  17   10     Arzur Maia                  1808 FRA France               5½   0   43½ 47½ 4   5   
  18   15     Kobak Polina                1759 ARM Armenia              5½   0   43  46½ 5   4   
  19   19     Tabermakova Leila           1716 FID Fide                 5½   0   38½ 42  5   5   
  20   14     Pinyol I Llora Julia        1760 ESP Spain                5½   0   38  41½ 5   5   
  21   12 WCM Novomeska Karin             1797 SVK Slovakia             5½   0   35½ 39  4   5   
  22   13     Lazsadi Kerka Lilla         1763 HUN Hungary              5½   0   35  37½ 5   4   
  23   11     Darmaeva Nomina             1804 FID Fide                  5   0   42½ 45  5   5   
  24   63     Buyuk Elvin Esma            1354 TUR Turkiye               5   0   42  46  5   3   
  25   24 WCM Yildiz Elif Zeren           1679 TUR Turkiye               5   0   42  44½ 5   3   
  26   68     Mkrtchyan Anahit H.         1283 ARM Armenia               5   0   41½ 45½ 4   5   
  27   48     Petrenko Maryna             1507 UKR Ukraine               5   0   40  43  5   4   
  28   36     Kucuk Aybike                1605 TUR Turkiye               5   0   38  40½ 4   5   
  29   32     Avetisyan Ani               1625 ARM Armenia               5   0   37½ 38  4   5   
  30   39     Paralieu Emma               1590 FRA France                5   0   36  36½ 4   4   
  31   38     Feng Elysia                 1592 NED Netherlands           5   0   34  35½ 4   4   
  32   23     Omeri Eklea                 1685 ALB Albania               5   0   32½ 35  5   3   
  33   20     Karacsonyi Luca             1706 HUN Hungary               5   0   32  34½ 4   4   
  34   61     Bursali Ela                 1369 TUR Turkiye              4½   0   42½ 47  4   3   
  35   29     Zhezhovska Monika           1654 MKD North Macedonia      4½   0   41  43½ 5   4   
  36   37     Papadopoulou Marilena       1597 GRE Greece               4½   0   40  42½ 5   4   
  37   33     Guid Taja                   1619 SLO Slovenia             4½   0   39½ 43  5   2   
  38   58     Gedik Eylul Ceren           1411 TUR Turkiye              4½   0   39  42½ 5   3   
  39   17     Stankovic Andrea            1725 SRB Serbia               4½   0   39  41½ 5   4   
  40   43     Mutlu Ezgi                  1536 TUR Turkiye              4½   0   37  39½ 4   4   
  41   21     Sumarriva Paulin Jade       1693 FRA France               4½   0   36  38½ 5   4   
  42   27     Sureda Gonzalez Cristina    1660 ESP Spain                4½   0   34½ 36½ 5   3   
  43   64     Karadas Hena                1346 TUR Turkiye               4   0   42  46  4   4   
  44   57     Karatiken Beray             1412 TUR Turkiye               4   0   39½ 43½ 4   2   
  45   47     Ingel Mica Bar              1517 ISR Israel                4   0   37½ 40  5   4   
  46   35     Tsapaki Asimenia            1608 GRE Greece                4   0   37½ 39½ 5   4   
  47   59     Susin Derya Defne           1396 TUR Turkiye               4   0   37  40½ 5   2   
  48   51     Jansone Melanija Luize      1472 LAT Latvia                4   0   37  40½ 4   2   
  49   41     Irgit Arina                 1557 FID Fide                  4   0   36  38½ 4   4   
  50   67     Oztay Rezzan                1297 TUR Turkiye               4   0   36  38½ 4   3   
  51    7     Ciarletta Iris              1846 FRA France                4   0   33  36½ 5   4   
  52   26     Cymbron Victoria            1660 POR Portugal              4   0   31  31½ 4   3   
  53   50     Popczynska Maja             1487 POL Poland               3½   0   38½ 41½ 5   2   
  54   45     Galstyan Maria              1521 ARM Armenia              3½   0   37½ 38  4   3   
  55   46     Horvathova Hana             1520 SVK Slovakia             3½   0   35½ 37  5   3   
  56   54     Ulus Ekin                   1462 TUR Turkiye              3½   0   35½ 36  5   3   
  57    3     Stoll Lucia                 2021 FRA France               3½   0   35  37½ 5   2   
  58   44     Shadrina Eva                1525 EST Estonia              3½   0   35  37½ 4   3   
  59   42     Bruntse Kathrine Lindegaard 1556 DEN Denmark              3½   0   34½ 36½ 5   1   
  60   53     Abbasova Zarifa             1464 AZE Azerbaijan           3½   0   34  36½ 5   2   
  61   52     Dobsa Emma                  1466 CZE Czechia              3½   0   34  36  5   3   
  62   71     Aydin Erem                  1204 TUR Turkiye              3½   0   30½ 33  4   2   
  63   75     Dukic Teona                    0 BIH Bosnia & Herzegovina 3½   0   28½ 30½ 4   2   
  64   60     Djukic Katarina             1391 MNE Montenegro           3½   0   28½ 30  4   2   
  65   65     Parisi Ludovica             1319 ITA Italy                3½   0   27  29  4   3   
  66   69     Engel Ecrin Tuana           1262 TUR Turkiye               3   0   34  35½ 4   2   
  67   72     Recica Jona                 1202 KOS Kosova                3   0   33½ 34  4   3   
  68   74     Sofieva Alexandra           1107 FIN Finland               3   0   29  31  4   2   
  69   55     Zovko Josipa                1448 CRO Croatia               3   0   27½ 29½ 4   0   
  70   66     Nordahl Christine           1302 NOR Norway                3   0   26½ 27  4   2   
  71   62     Burssens Maya               1366 BEL Belgium              2½   0   35½ 38  4   2   
  72   49     Bitca Emilia                1502 MDA Moldova              2½   0   34  35½ 4   2   
  73   73     Remeikaite Rugile           1145 LTU Lithuania             2   0   28½ 31  5   2   
  74   76     Jonsdottir Katrin Maria        0 ISL Iceland               2   0   25½ 26  4   1   
  75   70     Pinet Valentine             1217 BEL Belgium               1   0   28½ 30  4   0   
  76   34     Hristova Ivelina            1618 BUL Bulgaria              0   0   26  27  0   0 

Girls U12

Rank SNo.     Name                           Rtg FED Club            Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    2     Preobrazhenskaya Diana        1930 FID Fide            7½   0   47½ 49½ 5   7   
   2   10     Iudina Veronika               1686 FID Fide             7   ½   47  51½ 4   5   
   3    9     Goriachkina Oksana            1694 FID Fide             7   ½   47  50½ 4   5   
   4    6     Mgeladze Kesaria              1763 GEO Georgia         6½   0   50  54½ 4   5   
   5   22     Caku Kler                     1562 ALB Albania         6½   0   46  48  5   4   
   6    8     Dicen Elis Denele             1732 ENG England         6½   0   45  49  5   5   
   7   11     Ivashentseva Dominika         1650 FID Fide            6½   0   44½ 47½ 4   5   
   8   18     Huseynova Lala                1583 AZE Azerbaijan      6½   0   42½ 47  4   6   
   9   25 WCM Bashirli Saadat               1541 AZE Azerbaijan       6   0   49  53½ 4   5   
  10    3     Sickmann Lisa                 1888 GER Germany          6   0   44  48½ 4   6   
  11   19     Kalandadze Mariam             1573 GEO Georgia          6   0   44  48½ 4   5   
  12   16     Mokeeva Zlata                 1600 FID Fide             6   0   44  48  4   6   
  13    4 WCM Shatil Or                     1862 ISR Israel           6   0   42  45½ 4   4   
  14   24     Aydogan Arya                  1552 TUR Turkiye          6   0   41½ 45½ 5   4   
  15   33     Skramstad Oda Kofoed          1452 NOR Norway           6   0   41½ 44  4   6   
  16   52     Ucar Duru                     1330 TUR Turkiye          6   0   40½ 43½ 4   5   
  17   43     Lajdamik Kinga                1418 POL Poland           6   0   40  42½ 5   6   
  18    1     Kuznecova Marija              2024 LAT Latvia          5½   0   46½ 50½ 4   4   
  19   61     Aksoy Duru                    1264 TUR Turkiye         5½   0   44½ 48½ 4   4   
  20    5 WCM Ismayilova Khanim             1811 AZE Azerbaijan      5½   0   39  42½ 5   5   
  21   26     Beber Anja                    1539 SLO Slovenia        5½   0   39  42  4   3   
  22   65     Nahapetyan Ani                1248 ARM Armenia         5½   0   38½ 42  5   5   
  23   39     Zengin Ovgu                   1431 TUR Turkiye         5½   0   38½ 41½ 5   5   
  24   23     Trunz Tamila                  1558 GER Germany         5½   0   36½ 39½ 4   5   
  25    7     Bagas Ana                     1748 SRB Serbia          5½   0   36  39½ 4   4   
  26   45     Krkyasharyan Sona             1410 ARM Armenia          5   0   47  51½ 5   4   
  27   12     Haasova Timea                 1645 SVK Slovakia         5   0   45  48  5   4   
  28   14     Alfano Emilie                 1602 FRA France           5   0   44½ 48½ 5   5   
  29   40     Celik Fatma Nisa              1424 TUR Turkiye          5   0   43½ 45  5   4   
  30   67     Emekli Melis                  1230 TUR Turkiye          5   0   42  45½ 5   4   
  31   41     Sahin Cagla Yudum             1422 TUR Turkiye          5   0   40½ 42½ 5   4   
  32   21     Bernard Ines                  1564 FRA France           5   0   38  41  4   3   
  33   60     Aslan Ela                     1269 TUR Turkiye          5   0   35½ 38  4   5   
  34   72     Kayar Duru                    1148 TUR Turkiye          5   0   33½ 37  4   3   
  35   29     Molnar Dalma Reka             1508 HUN Hungary          5   0   32½ 34  4   4   
  36   47     Yazici Zumral                 1368 TUR Turkiye         4½   0   45½ 50  5   4   
  37   51     Zarkua Anastasia              1333 GEO Georgia         4½   0   42  45  5   4   
  38   50     Gunasti Latife Yade           1341 TUR Turkiye         4½   0   42  44½ 4   2   
  39   48     Kalyoncu Beren                1353 TUR Turkiye         4½   0   40½ 42  5   3   
  40   13     Aldea Maria-Antonia           1643 ROU Romania         4½   0   38½ 42  4   4   
       70     Zeybek Kayla Nil              1176 TUR Turkiye         4½   0   38½ 42  4   4   
  42   42     Oflaz Fatma Zehra             1419 TUR Turkiye         4½   0   38½ 41½ 5   4   
  43   37     Kontogianni Vasiliki (Vivian) 1438 GRE Greece          4½   0   38½ 40  5   4   
  44   15     Derlich Sarah Sima            1600 DEN Denmark         4½   0   38  41  4   4   
  45   74     Pehlivan Oyku                 1123 TUR Turkiye         4½   0   37  40½ 4   3   
  46   32     Voronaya Eva                  1473 FID Fide            4½   0   36½ 39½ 5   4   
  47   53     Danielyan Lilia               1327 ARM Armenia         4½   0   36½ 39  5   4   
  48   69     Sehirli Hayat                 1202 TUR Turkiye         4½   0   36  39  5   4   
  49   49     Mutlu Julide Aysu             1350 TUR Turkiye         4½   0   35  37½ 5   4   
  50   54     Aslan Rengin                  1318 TUR Turkiye         4½   0   35  36½ 4   4   
  51   46     Turdiyeva Maryam              1390 AUT Austria         4½   0   34  36½ 5   3   
  52   17     Biro Beata                    1599 HUN Hungary         4½   0   32  35  5   4   
  53   34     Michalska Lena                1447 POL Poland           4   0   40½ 43½ 5   3   
  54   66     Huseynova Dinara              1240 AZE Azerbaijan       4   0   38  41½ 4   3   
  55   30     Briem Gudrun Fanney           1505 ISL Iceland          4   0   37½ 40½ 5   2   
  56   35     Viti Greta                    1447 ITA Italy            4   0   37½ 39  4   4   
  57   83     Doolin Bedhbh                    0 IRL Ireland          4   0   36½ 40  5   4   
  58   20     Li Anna Sofie                 1566 DEN Denmark          4   0   36  39  5   3   
  59   58     Yamshchikova Alisa            1282 UKR Ukraine          4   0   35½ 37  5   4   
  60   56     Lindholm Linnea Reinfjord     1304 NOR Norway           4   0   32  33½ 4   4   
  61   28     Slivova Linda                 1523 CZE Czechia          4   0   31  32½ 4   4   
  62   27     Buchtova Viktorie             1537 CZE Czechia         3½   0   36½ 39½ 4   2   
  63   55     Levitan Liel                  1316 ISR Israel          3½   0   36  38½ 5   3   
  64   31     Zagorac Lara                  1502 CRO Croatia         3½   0   35½ 38½ 4   1   
  65   59     Isopescu Iulia Elena          1272 ROU Romania         3½   0   35½ 37½ 4   3   
  66   80     Karadayi Ozlem                1045 TUR Turkiye         3½   0   33½ 36  4   2   
  67   71     Daggul Begum                  1150 TUR Turkiye         3½   0   32½ 34½ 4   2   
  68   38     Shehzad Alina                 1438 NOR Norway          3½   0   32  34  5   3   
  69   76     Kilic Melis                   1112 TUR Turkiye         3½   0   31  33½ 4   2   
  70   57     Heibo Amalie Linnea           1285 NOR Norway          3½   0   26½ 28  4   3   
  71   63     Petergova Stella              1259 ESP Spain            3   0   36  39½ 5   0   
  72   62     Ceruta Alexandra              1264 MDA Moldova          3   0   35½ 38½ 4   2   
  73   36     Valente Sofia                 1440 POR Portugal         3   0   32  34½ 4   2   
  74   78     Velkoska Ivana                1086 MKD North Macedonia  3   0   32  34  4   2   
  75   73     Solskinnsbakk Emthe           1144 NOR Norway           3   0   31½ 33½ 5   3   
  76   81     Donmez Elif                   1038 TUR Turkiye          3   0   31½ 33½ 5   1   
  77   84     Doolin Nemhain                   0 IRL Ireland          3   0   29½ 32  4   1   
  78   68     Aglinskyte Marta              1208 LTU Lithuania        3   0   29½ 31  5   2   
  79   75     Heldenbergh Izia              1117 BEL Belgium          3   0   27  28½ 3   2   
  80   85     Mitraka Chrysa                   0 SCO Scotland        2½   0   32½ 35  4   1   
  81   79     Koksa Agata                   1054 CRO Croatia         2½   0   29½ 31½ 5   2   
  82   64     Pham Kieu Khanh               1251 BEL Belgium         2½   0   29½ 31  5   2   
  83   44     Speerli Maria                 1416 SUI Switzerland     2½   0   26½ 28  4   1   
  84   77     Thornton Hayley               1090 MLT Malta            2   1   27½ 29  4   1   
  85   82     Smilevska Nade                1020 MKD North Macedonia  2   0   30½ 32  4   1 

Girls U10

Rank SNo. Name                           Rtg FED Club                 Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    4 Lampou Marianta               1415 GRE Greece               8½   0   50  53  4   8   
   2   12 Zavivaeva Kristina            1313 FID Fide                 7½   0   51  55  5   7   
   3   24 Mirzaliyeva Leyla             1226 AZE Azerbaijan            7   0   51  55  4   6   
   4   27 Harutyunyan Gabriela          1201 ARM Armenia              6½   0   47½ 51  4   5   
   5   15 Berezovskaya Arina            1290 FID Fide                 6½   0   46½ 49½ 5   6   
   6    7 Sahin Zeynep Duru             1379 TUR Turkiye              6½   0   43½ 45  5   6   
   7    6 Abak Tuana                    1406 TUR Turkiye               6   0   46½ 50½ 5   6   
   8    5 Oksanen Maria                 1411 FIN Finland               6   0   45½ 49½ 5   6   
   9   25 Torun Selin                   1226 TUR Turkiye               6   0   45½ 48  5   5   
  10    8 Ejsymont Blanka               1359 POL Poland                6   0   45  48  4   5   
  11   39 Svitenko Solomiia             1123 UKR Ukraine               6   0   44  49  5   5   
  12   20 Gulishyan Eseniya             1258 FID Fide                  6   0   41  42½ 4   6   
  13    2 Rida Ruqayyah                 1499 ENG England               6   0   39½ 43  4   5   
  14    1 Bassari Senem Gul             1638 TUR Turkiye              5½   0   47  51  4   5   
  15   38 Popova Serafima P.            1124 FID Fide                 5½   0   40½ 43  5   3   
  16   34 Kacar Defne                   1161 TUR Turkiye              5½   0   39  42  5   5   
  17    9 Sunea Sara Maria              1355 ROU Romania               5   0   47½ 49  5   5   
  18   13 Popczynska Michalina          1305 POL Poland                5   0   43½ 47  5   4   
  19   22 Kedelidze Aneta               1237 GEO Georgia               5   0   41½ 45  4   4   
  20   18 Rzadkowska Kaja               1278 POL Poland                5   0   41  45½ 4   4   
  21   14 Hangay Lilla                  1301 HUN Hungary               5   0   41  44½ 4   4   
  22   40 Gailevska Milana              1111 LAT Latvia                5   0   39  42½ 4   3   
  23    3 Kovalskyy Alicia              1472 GER Germany               5   0   39  41½ 4   5   
  24   21 Kusova Nikola                 1251 CZE Czechia               5   0   37½ 40½ 5   4   
  25   45 Bogday Gunes                  1010 TUR Turkiye               5   0   37½ 40  5   4   
  26   19 Ungaeva Sofia                 1270 FID Fide                  5   0   37½ 39½ 5   4   
  27   32 Cakar Zeynep                  1173 TUR Turkiye               5   0   37½ 39  4   5   
  28   16 Gurevich Michele              1282 FRA France                5   0   37  39  4   4   
  29   23 Rajlic Irina                  1228 SRB Serbia                5   0   33½ 36½ 5   4   
  30   63 Savchenko Iryna                  0 UKR Ukraine              4½   0   42  46  4   4   
  31   42 Zavivaeva Angelina            1067 FID Fide                 4½   0   40½ 44  4   4   
  32   62 Sahin Maya                       0 TUR Turkiye              4½   0   39  42½ 5   3   
  33   54 Izan Idil                        0 TUR Turkiye              4½   0   38  41½ 5   4   
  34   28 Lackova Lucie                 1186 CZE Czechia              4½   0   38  40½ 4   4   
  35   65 Yildirim Ela Alya                0 TUR Turkiye              4½   0   37  40½ 4   3   
  36   60 Ozkan Ayla Melis                 0 TUR Turkiye              4½   0   32½ 34½ 5   4   
  37   35 Alejunaite Milda              1152 LTU Lithuania            4½   0   32  34  4   4   
  38   50 Didin Elif                       0 TUR Turkiye              4½   0   31½ 33½ 5   4   
  39   55 Jordan Christina                 0 SUI Switzerland           4   0   43  46  4   4   
  40   49 Cevik Zeynep Naz                 0 TUR Turkiye               4   0   40½ 43  4   4   
  41   59 Ozdundar Zeren                   0 TUR Turkiye               4   0   38  39½ 4   2   
  42   10 Biro Csilla                   1347 HUN Hungary               4   0   37½ 40½ 4   4   
  43   37 Mutafoglu Sare                1146 TUR Turkiye               4   0   36  39  4   2   
  44   33 Baruch Amit                   1169 ISR Israel                4   0   35½ 38  4   3   
  45   56 Kazik Zeynep Azra                0 TUR Turkiye               4   0   35  36½ 5   3   
  46   44 Nanu Alexandra-Gabriela       1039 ROU Romania               4   0   34½ 36½ 5   3   
  47   26 Anseeuw Emma                  1216 FRA France                4   0   29½ 31½ 4   3   
  48   31 Lukin Yesenia                 1179 BEL Belgium               4   0   27½ 29  5   3   
  49   64 Volyk Alisa                      0 UKR Ukraine              3½   0   42  44  4   3   
  50   58 Manoila Ruslana                  0 MDA Moldova              3½   0   37½ 41  5   3   
  51   46 Aktas Gulce Deniz             1001 TUR Turkiye              3½   0   35½ 37½ 4   2   
  52   43 Ozdemir Cemre                 1064 TUR Turkiye              3½   0   35  37  4   3   
  53   61 Petrenko Iryna                   0 UKR Ukraine              3½   0   31½ 33  4   3   
  54   30 Haasova Nina                  1181 SVK Slovakia             3½   0   30  32  5   3   
  55   36 Bagga Anika                   1149 NED Netherlands          3½   0   26  27½ 4   2   
  56   57 Lazdina Keitija                  0 LAT Latvia                3   0   35  37  4   2   
  57   47 Aldeniz Defne                    0 TUR Turkiye               3   0   33  34½ 5   3   
  58   29 Milovic Sofija                1186 MNE Montenegro            3   0   30½ 32  5   2   
  59   17 Hranilovic Renata             1278 CRO Croatia               3   0   28  29½ 4   2   
  60   53 Hatibovic Lamija                 0 BIH Bosnia & Herzegovina  3   0   27  28½ 5   3   
  61   48 Busuioc Amelie                   0 AUT Austria              2½   0   31  33  5   1   
  62   51 Frenzel Qorianka                 0 BEL Belgium              2½   0   29½ 31½ 4   1   
  63   52 Gludina Alia                     0 EST Estonia               2   0   29½ 31  4   1   
  64   41 Rilje Lucija                  1084 CRO Croatia               2   0   29½ 30½ 4   1   
  65   11 Goncalves Beatriz M A C Nunes 1344 POR Portugal              2   0   28½ 31½ 4   1 

Girls U08

Rank SNo. Name                          Rtg FED Club       Pts Res. BH. BH. BL Vict 
   1    2 Kokareva Sofya Dm            1288 FID Fide        9   0   46  50  4   9   
   2    1 Veselow Zoe                  1435 ENG England     7   0   47  50½ 4   7   
   3    4 Rzadkowska Lila              1243 POL Poland     6½   0   50  55  4   6   
   4   13 Shynkar Darya                1020 UKR Ukraine    6½   0   42½ 46½ 5   5   
   5   20 Cetin Beren                     0 TUR Turkiye    6½   0   42½ 44½ 4   6   
   6    7 Wang Yi Xuan                 1138 FRA France      6   0   46  49  5   6   
   7    8 Nguyen Doan Bao Anh Angelina 1133 POL Poland      6   0   43  47  4   6   
   8    3 Isakhanyan Nare              1257 ARM Armenia     6   0   39½ 41½ 5   5   
   9   15 Anistoroaei Maria               0 ROU Romania    5½   0   50½ 52½ 5   5   
  10   10 Malcheva Niya                1111 BUL Bulgaria   5½   0   45½ 48  5   5   
  11   44 Somyurek Irmak                  0 TUR Turkiye    5½   0   43½ 47  4   5   
  12    5 Kuraeva Sofya Rom            1239 FID Fide       5½   0   41½ 45½ 4   5   
  13   24 Eker Mehlika Sevval             0 TUR Turkiye    5½   0   41½ 45  4   5   
  14   18 Bhaumik Mehr                    0 FIN Finland    5½   0   40½ 42½ 4   5   
  15   35 Lukas Olivia                    0 GER Germany    5½   0   40  43½ 4   5   
  16   47 Tu Tiffany                      0 GER Germany     5   0   41½ 44½ 4   4   
  17    9 Glon Tombi Ambassa Hermione  1114 FRA France      5   0   41½ 43½ 5   4   
  18   16 Badescu Eliza-Ioana             0 ROU Romania     5   0   41  44½ 4   5   
  19   19 Bozkurt Ayse Duru               0 TUR Turkiye     5   0   36½ 38½ 5   5   
  20   28 Hachkailo Dominika              0 UKR Ukraine     5   0   35  38  5   5   
  21   23 Dogan Ela Zeynep                0 TUR Turkiye     5   0   31½ 33½ 5   5   
  22   17 Bekar Berrak                    0 TUR Turkiye    4½   0   46  49  5   4   
  23   12 Russieva Svitlana            1081 UKR Ukraine    4½   0   46  48  5   4   
  24   37 Milojevic Dunja                 0 SRB Serbia     4½   0   44  48½ 4   3   
  25   11 Giorgobiani Lili             1108 GEO Georgia    4½   0   41  44½ 4   4   
  26   27 Gutserieva Bierta               0 UKR Ukraine    4½   0   40½ 43  4   4   
  27    6 Pabon Hermann Anna           1173 ESP Spain      4½   0   39  42  4   4   
  28   14 Aksakova Lana                   0 FID Fide       4½   0   39  41½ 4   4   
  29   30 Khalilzade Zahra                0 AZE Azerbaijan 4½   0   37  39½ 5   4   
  30   43 Rilje Marta                     0 CRO Croatia    4½   0   32  34  5   4   
  31   46 Szentesi Julia Sara             0 HUN Hungary     4   0   38½ 41  4   4   
  32   29 Kebir Elif Dila                 0 TUR Turkiye     4   0   37  39½ 4   4   
  33   26 Gombosi Zarja                   0 SLO Slovenia    4   0   37  39  5   3   
  34   48 Vouk Iva                        0 CRO Croatia     4   0   36  38  4   3   
  35   32 Kus Zehra                       0 TUR Turkiye     4   0   35  37  5   4   
  36   40 Ozdemir Tugce                   0 TUR Turkiye     4   0   28  30  5   3   
  37   38 Minzat Victoria                 0 MDA Moldova    3½   0   36½ 39  4   3   
  38   25 Ganbarli Nurgul                 0 AZE Azerbaijan 3½   0   33½ 35½ 4   3   
  39   45 Stanica Maria                   0 ROU Romania    3½   0   32½ 35½ 5   3   
  40   41 Prelog Vita                     0 SLO Slovenia   3½   0   31½ 33½ 4   2   
  41   31 Kotenko Gonzalez Marina         0 AUT Austria     3   0   31½ 33½ 4   2   
  42   21 Dardha Anna                     0 BEL Belgium     3   0   29½ 31½ 5   3   
  43   34 Loibl Ella                      0 AUT Austria     3   0   29½ 31½ 4   2   
  44   49 Yamshchikova Oleksandra         0 UKR Ukraine     3   0   28½ 30½ 4   2   
  45   22 Deviatkova Diana                0 LTU Lithuania   3   0   27½ 29½ 4   1   
  46   42 Putar Lorena                    0 IRL Ireland    2½   0   29  31  5   1   
  47   39 Mrmusova Marketa                0 SVK Slovakia   2½   0   28½ 30½ 4   1   
  48   36 Matos Maria Rita                0 POR Portugal   2½   0   24½ 26  4   0   
  49   33 Lazdina Adrija                  0 LAT Latvia      2   0   29½ 31½ 5   2 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година