Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 609 : 20.03.2020

партии 5205
Турнири 42

Вижте всички включени турнири

Barcelona ESP, 9th Sant Marti Open

Rank SNo.    Name                             Rtg FED Club                       Pts BH. 
   1    1 GM Perez Mitjans Orelvis           2421 ESP Cor de Marina Badalona     7½  52  
   2    4 FM Barbero Sendic Alejandro        2308 ESP Escola Escacs de Barcelona 7½  49  
   3    6 FM Capellades Subirana Marc        2198 ESP Peona i Peó                7½  47½ 
   4    3 IM Vidarte Morales Arturo          2320 ESP PLatja d'Aro                7  47½ 
   5    2 IM Rojas Keim Luis                 2371 CHI Granollers-Canovelles      6½  47  
   6    9 MK Villar Reymundo Juan Antonio    2172 PER Platja d' Aro               6  44½ 
   7   16 NM Anguera Maestro Jaime           2026 ESP Sant Andreu                 6  44  
   8   20    Garcia Ruiz Adrian              1912 ESP Jake                        6  42½ 
   9   18 MK Prats Rodriguez Juan Bosco      1955 ESP Sant Boi                    6  42  
  10    5 FM Ruiz Mata Oscar                 2250 ESP Sant Martí                  6  41½ 
  11   62    Cruz Saez Alejandro             1597 ESP Badalona                    6  39½ 
  12   57    Capdet Egea Sergi               1634 ESP Gran Penya Vilanova         6  39  
  13   10 FM Castillo Dalmau Albert          2171 ESP Vila Olímpica              5½  45  
  14   11    Perez Pastora Evarist           2102 ESP Sant Martí                 5½  44½ 
  15   22    Planella Sanchez Jordi          1895 ESP Esplugues L' Avenc         5½  41½ 
  16   40    Albert Cristobal Jorge          1749 ESP Sant Martí                 5½  38½ 
  17   26    Repiso Alvarez Jorge            1872 ESP Sant Martí                 5½  38  
  18   24    Parayre Soguero Jordi           1890 ESP Peons de Tossa             5½  37  
  19   33    Aguila Barcelo Lluis            1822 ESP Barcelona                  5½  34  
  20   21    Riera Danes Manel               1909 ESP Sant Martí                  5  47  
  21   15    Garcia Martinez Josep           2042 ESP Peons de Tossa              5  44½ 
  22   47    Fuentes Barrientos Carlos       1707 ESP Sant Martí                  5  42  
  23   25    Vallbona Domingo Joan           1875 ESP Tres Peons                  5  41½ 
  24   19    Padros Martinez Albert          1932 ESP Torreblanca                 5  41½ 
  25   13    Busom Isach Carlos              2060 ESP Espiga de Les Corts         5  41  
  26   52    Romero Funieles Rafael          1654 ESP La Lira                     5  38  
  27   27    Moreno Perez Norberto           1867 ESP Sant Martí                  5  37½ 
  28   39    Farre Buil Carles               1761 ESP La Lira                     5  36½ 
  29   37    Niubo Calvo Juan                1768 ESP Molins de Rei               5  35  
  30   43    Permanyer Ugartemendia Inaki    1727 ESP Sant Martí                  5  35  
  31   58    Cabrera Marmol Manuel           1620 ESP Barcelona                  4½  44½ 
  32   30    Poyato Ruiz Fernando            1838 ESP Sant Martí                 4½  40½ 
  33   61    Serentill Tost Eduard           1606 ESP Cor de Marina Badalona     4½  40½ 
  34   67    Gibert Juan Ramon               1530 ESP Foment Martinenc           4½  39  
  35   38    Donas Perez Emilio              1765 ESP Sant Adrià                 4½  39  
  36   35    Cabot Muntane Jordi             1814 ESP Agustí                     4½  38  
  37   53    Tortosa Moros Joan              1651 ESP Barcelona                  4½  37  
  38   75    Sumed Castillo Alejandro        1466 ESP Agustí                     4½  37  
  39   70    Subirana Santos Marc            1520 ESP Cor de Marina Badalona     4½  35  
  40   41    Martinez Diaz Francisco Javier  1748 ESP Ideal Clavé                4½  33½ 
  41   79    San Isidoro Castillo Josep      1337 ESP Once Barcelona             4½  32  
  42    7    Nadal Fajardo Ricard            2195 ESP Platja d'Aro                4  45½ 
  43   14    Cervello I Tost Roger           2045 ESP Peona i Peó                 4  45  
  44   32    Ramos Alvarez Maximo            1828 ESP La Lira                     4  44  
  45   28    Sumelzo Lozano Jose             1853 ESP Badalona                    4  40½ 
  46   12 MK Namay Caceres Santos            2066 ESP Cerdanyola Mataró           4  39½ 
  47   63    Garcia Punzano Josep Lluis      1594 ESP Centro Aragonés             4  37½ 
  48   29    Calderon Gutierrez Felipe       1848 ESP Gramenet                    4  36½ 
  49   49    Costa Trave Jaume               1702 ESP Granollers-Canovelles       4  35½ 
  50   23    Rojas Fernandez Andres          1893 ESP Sant Martí                  4  33  
  51   46    Vigier Lopez Carlos             1720 ESP Sant Martí                  4  33  
  52   54    Bellpuig Mencos Gerard          1647 ESP Vic                         4  31½ 
  53   34    Bernat Ernest                   1815 ESP Barcelona                  3½  40½ 
  54   48    Agut Alvarez Josep Lluis        1707 ESP Arenys de Munt             3½  39  
  55   42    Ibanez Riquelme Sergio          1744 ESP Peons de Tossa             3½  37  
  56   66    Pascual Gonzalez-Novelles David 1563 ESP Sant Martí                 3½  35  
  57   51    Fungueirino Pique Daniel        1667 ESP Agustí                     3½  34½ 
  58   65    Valdes Azon Gerard              1578 ESP Foment Martinenc           3½  34  
  59   56    Abascal Vicente Ignacio         1644 ESP Sant Adrià                 3½  32  
  60   74    Climent Vidal Pere              1485 ESP Sant Martí                 3½  30  
  61   73    Martin Sanchez Antoni           1496 ESP Sant Martí                 3½  29½ 
  62   60    Gonzalez Canovas Sebastia       1612 ESP La Lira                     3  38  
  63   64    Esteban Lupianez Jose Miguel    1592 ESP Cadena                      3  37½ 
  64    8 MK Perez Garcia Adria              2174 ESP Peona i Peó                 3  37  
  65   82    Fuentes Del Pino Raul           1700 ESP Escola Escacs de Barcelona  3  37  
  66   76    Febrero Perez Lluis             1385 ESP Comtal                      3  36½ 
  67   72    Paez Nunez David                1500 ESP Torreblanca                 3  35  
  68   45    Salazar Navas Josep             1723 ESP Cornellà                    3  34  
  69   59    Garcia Gonzalez Juan            1617 ESP Badalona                    3  31½ 
  70   77    Menbrive Hernandez Juan         1367 ESP Sant Martí                  3  31½ 
  71   85    Lison Palomero Nicolas          1532 ESP Sant Martí                  3  27½ 
  72   17    Bulto Gonzalvo Ramon            2014 ESP Vila-Seca                  2½  38½ 
  73   69    Tomas Martinez Angel            1522 ESP Mollet                     2½  31½ 
  74   68    Colominas Isern Josep           1526 ESP Mollet                     2½  30  
  75   78    Gracia Poch Frederic            1361 ESP Foment Martinenc           2½  28½ 
  76   31    Alcaraz Lopez Francesc          1835 ESP Foment Martinenc            2  37  
  77   84    Manukyan Aram                   1596 ESP Sant Martí                  2  30  
  78   71    Munoz Prior Marcelo             1510 ESP Congrès                     2  29½ 
  79   83    Ponsa Asensio Ramon             1700 ESP Sant Martí                  2  28½ 
  80   81    Perez Parra Agusti              1230 ESP Ateneu Colón                2  27½ 
  81   36    Planella Sanchez Xavier         1782 ESP Rubinenca                  1½  35½ 
  82   44    Gomez Parla Josep               1725 ESP Sant Martí                 1½  31½ 
  83   55    Genoves Dexeus David            1646 ESP Espiga de Les Ciorts       1½  30½ 
  84   80    Cacho Lafuente Marc             1288 ESP Peón Negro                 1½  26½ 
  85   50    Navarro Cardenas Jose Adrian    1676 ESP Gramenet                    ½  30½ 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година