Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 622 : 01.08.2020

партии 3869
Турнири 20

Вижте всички включени турнири

Biel SUI, 53rd Biel Festival Open

Rank SNo.    Name                         Rtg FED Club Pts BH. 
   1    1 GM Bauer Christian             2623 FRA       8  54½ 
   2   12 FM Buchenau Frank              2278 GER      7½  48½ 
   3    4 IM Meins Gerlef                2415 GER      7½  48  
   4    2 GM Bellahcene Bilel            2502 ALG       7  52  
   5    5 IM Gschnitzer Adrian           2404 GER       7  50  
   6   18    Mathieu Phileas             2214 FRA       7  48½ 
   7   30    Pham Khoi                   2048 NED       7  44½ 
   8    8 FM Fecker Noah                 2346 SUI      6½  46  
   9    6 IM Baenziger Fabian            2403 SUI      6½  45  
  10    3 GM Siebrecht Sebastian         2429 GER      6½  45  
  11   14 IM Adrian Claude               2246 FRA      6½  44  
  12   16    Rohrer Christophe           2235 SUI       6  48  
  13    9 FM Youssoupov Moisse           2333 FRA       6  47½ 
  14   19    Saya Ethan                  2199 FRA       6  45½ 
  15   20    Jovanovic Sladjan           2176 SUI       6  45  
  16   26    Perestjuk Marko             2116 GER       6  44½ 
  17   32    Krivenko Dion               2046 EST       6  44½ 
  18   25    Jepsen Thomas Tange         2116 DEN       6  44½ 
  19   10 FM Karsay Pascal               2304 GER       6  43½ 
  20   24    Cahen Alexis                2125 FRA       6  42  
  21   56    Dammann Jorn                1850 USA       6  41½ 
  22   17    Pahud Cedric                2225 SUI       6  41  
  23   28    Emmenecker Philippe         2100 FRA       6  38½ 
  24   11 FM Kamber Bruno                2290 SUI      5½  49½ 
  25   21    Emmenecker Pierre-Antoine   2172 FRA      5½  47½ 
  26   13 IM Contin Daniel               2251 ITA      5½  47½ 
  27   31    Decker Nils                 2047 GER      5½  47  
  28   23 FM Schulz Michael              2132 GER      5½  45  
  29   27    Carre Sylvain               2106 FRA      5½  44  
  30   33    Ohler Julius                2024 GER      5½  43½ 
  31   40    Perreard Nicolas            1956 SUI      5½  43  
  32   47    Fecker Jan                  1898 SUI      5½  42½ 
  33   37    Steibel Julien              1989 FRA      5½  42½ 
  34   22 FM Borner Daniel               2154 SUI      5½  41½ 
  35   49    Brandt Daniel               1872 SUI      5½  39½ 
  36   29    Adrian Leopold              2061 FRA      5½  39½ 
  37   35    Ermitsch Magnus             2000 GER       5  45  
  38   67    Schimmer Michael            1776 GER       5  43  
  39   39    Moriniaux Colin             1963 FRA       5  43  
  40   57    Courjal Pauline             1848 FRA       5  43  
  41   82    Norden Marc                 1690 NED       5  42  
  42   45    Thomas Jeremy               1914 GER       5  42  
  43   42    Famel Edouard               1934 FRA       5  41  
  44   46    Jakhari Ansh                1908 NED       5  40½ 
  45   63    Rempe Jonas                 1801 GER       5  40  
  46   66    Bruessow Jakob              1779 SUI       5  39  
  47   34    Harringer Manfred           2008 GER       5  38  
  48   48    Lips Adrian                 1878 SUI       5  37½ 
  49   60    Ernst Heinz                 1830 SUI       5  37½ 
  50   64    Moerwald Magdalena          1791 AUT       5  37½ 
  51  129    Tschendel Roland            1976 GER       5  37  
  52   62    Zecirovic Giacomo           1813 SUI       5  36½ 
  53   53    Stoecklin Carlo             1857 SUI       5  36½ 
  54   69    Moerwald Miriam             1760 AUT       5  36½ 
  55  100    Mollard Pascal              1522 SUI       5  34½ 
  56   61    Shatil Shir                 1826 ISR      4½  43½ 
  57   59    Wenger Arejou               1831 SUI      4½  41½ 
  58   43    Briand Amaury               1929 FRA      4½  41½ 
  59   54    Pellicoro Nathalie          1856 SUI      4½  41  
  60   70    Smeets Kobe                 1755 NED      4½  41  
  61   74    Freiburghaus Simon          1717 SUI      4½  41  
  62  108    Khoury Theo                 1465 ENG      4½  39½ 
  63   52    Battistella Valentin        1861 FRA      4½  38  
  64   55    Spanton Tim R               1855 ENG      4½  38  
  65   75    Rempe Mieke                 1717 GER      4½  36½ 
  66   93    Schnell Simon               1550 SUI      4½  35½ 
  67   68    Bachofner Stephan           1767 SUI      4½  35½ 
  68   94    Lang Jochen                 1543 GER      4½  35½ 
  69   91    Keymer Cecilia              1563 GER      4½  34½ 
  70  130    Heron Steve                 1476 LIE      4½  34  
  71   98    Shatil Or                   1530 ISR       4  41  
  72  102    Zafeiridis Athanasios       1504 GRE       4  40  
  73   58    Rosebrock Timotej Alexander 1839 SUI       4  39  
  74   38    Bonferroni Thierry          1964 SUI       4  38½ 
  75  122    Thommen Tobias              1306 SUI       4  38  
  76   71    Kipper Siegfried            1749 GER       4  38  
  77   80    Lachausse Bruno             1692 SUI       4  37  
  78  118    Hesse Raphael               1341 SUI       4  36½ 
  79   88    Franssen Roland             1632 SUI       4  36  
  80  131    Guyer Marlon                1395 SUI       4  35½ 
  81   89    Geiser Marcellus            1628 SUI       4  35  
  82   36    Germann Markus              1995 SUI       4  35  
  83   85    Paholok Igor                1676 SUI       4  34½ 
  84  113    Courjal Juliette            1388 FRA       4  34  
  85   86    Jaccard Laurent             1666 SUI       4  34  
  86   99    Swosdyk Peter Dr.           1530 GER       4  32  
  87   81    Stoffregen Guenter          1691 SUI       4  32  
  88  111    Andrikopoulos Jean-Daniel   1400 SUI       4  30½ 
  89   15 FM Lorscheid Gerhard           2241 GER      3½  41½ 
  90  127    Heron Andrew                1131 LIE      3½  37  
  91  107    Chatton Jean-Bernard        1472 SUI      3½  36  
  92   90    Fluekiger Kurt              1602 SUI      3½  35½ 
  93  106    Vandurme Philippe           1473 BEL      3½  34½ 
  94   41    Jud Marc                    1948 SUI      3½  34½ 
  95  115    Famel Diane                 1366 FRA      3½  34  
  96   95    Pabst Manuel                1543 SUI      3½  33½ 
  97  121    Pabst Max                   1311 SUI      3½  33½ 
  98   96    Rempe Janne                 1539 GER      3½  33½ 
  99   77    Stucki Matthias             1704 SUI      3½  33  
 100  112    Malli Shiivesh Sunil        1390 SUI      3½  32½ 
 101  119    Fecker Sina                 1337 SUI      3½  32  
 102  105    Eickert Jeffrey             1491 GER      3½  32  
 103  120    Scherler Josephine          1323 SUI      3½  31½ 
 104  103    Albicker Laurenz            1500 SUI      3½  30  
 105  124    Spirig Iri                  1227 SUI      3½  30  
 106   65    Schaerer Rolf               1784 SUI      3½  28½ 
 107  135    Kuhn Oliver                    0 SUI      3½  28½ 
 108   79    Fiechter Pierre             1697 SUI      3½  28  
 109   87    Loeffler Helmut             1649 SUI      3½  27½ 
 110  136    Lamorelle Alexey               0 FRA      3½  25½ 
 111   50    Roth Johannes               1872 SUI       3  38  
 112   72    Svendsen Hannelore          1735 SUI       3  35  
 113   73    Birrer Alfred               1731 SUI       3  33½ 
 114  138    Wojenko Aleksander Filip       0 SUI       3  30½ 
 115  109    Bretscher Robert            1457 SUI       3  30  
 116  123    Kern Jesper                 1302 SUI       3  30  
 117  134    Jakob Dominic                  0 SUI       3  30  
 118  101    Doerig Martin               1507 SUI       3  29  
 119  114    Langenegger Simon Noah      1370 SUI       3  26½ 
 120   51    Roth Daniel                 1863 SUI      2½  39  
 121   78    Budinski Noah               1699 SUI      2½  37½ 
 122   92    Muehlemann Walter           1555 SUI      2½  32½ 
 123   97    Meier Herbert               1530 SUI      2½  30½ 
 124  133    Gafner Lancelot                0 SUI      2½  29½ 
 125  117    Egli Arnold                 1355 SUI      2½  28½ 
 126   44 CM Prieb Robert                1918 GER       2  34  
 127  128    Briand Edouard              1038 FRA       2  26  
 128  116    Lehmann Peter               1364 SUI       2  26  
 129  126    Schmid Johannes             1142 SUI Belp  2  25½ 
 130  137    Mailler Michael                0 SUI       2  24  
 131  110    Gugler Giorgio              1404 AUT      1½  32½ 
 132  132    Akarsh Venkatasubramanian      0 IND      1½  26½ 
 133  125    Rempe Lennik                1212 GER       0  27½ 
 134   76    Jenny Gerald                1710 SUI       0  26  
 135  104    Mohr Moritz                 1499 SUI       0  26  
 136    7 IM Srinath Rao S.V.            2381 IND       0  26  
 137   83    Mohr Jan                    1687 SUI       0  26  
 138   84    Meise Volker                1683 GER       0  26


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година