Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 646 : 01.04.2021

партии 3611
Турнири 41

Вижте всички включени турнири

Bogota COL, Ch U16 2021

U16

Rank SNo.     Name                            Rtg FED Club                Pts Res. 
   1    1     Toro Miguel Angel              2035 ANT Medellin Chess Club 5½   0   
   2    2 CM  Lopez Ramirez David Santiago   1996 CUN                      5   1   
   3    3     Campos Gomez Manuel            1994 VAL Botvinnik Palmira    5   0   
   4    5     Cordoba Roa Angel Gabriel      1902 ANT                     4½   0   
   5    7     Cordoba Perez Jeronimo         1812 ANT                     4½   0   
   6    8     Gonzalez Leandro               1786 VAL Carlos Cuartas Cali 4½   0   
   7    4 CM  Lopez Rayo Santiago            1963 VAL Carlos Cuartas Cali 4½   0   
   8   10 WCM Lopez Rayo Isabella            1738 VAL Carlos Cuartas Cali 4½   0   
   9   23     Munoz Triana Joseph Steve      1266 TOL Ajedrez De Ibague    4   0   
  10   11     Suarez Ardila Luisa Maria      1724 MET Rey Dama             4   0   
  11   18     Luligo Bejarano Luis Angel     1517 VAL Ricaly               4   0   
  12    6     Guarin Fonseca Nobel Alfredo   1862 BOG                      4   0   
  13    9     Cabiativa Juan Esteban         1765 BOG                     3½   0   
  14   17     Mora Munoz Alejandro           1566 VAL Ricaly              3½   0   
  15   13 WFM Albor Rebolledo Andrea         1646 ATL Rey Y Dama          3½   0   
  16   12 WCM Mogollon Tobar Nicolle Julieth 1664 VAL Botvinnik Palmira   3½   0   
  17   19     Malagon Guzman Juan Daniel     1482 BOG                      3   0   
  18   14     Castano Saray                  1610 ANT Marinilla            3   0   
  19   16     Diaz Larrea Juan Manuel        1583 ANT                      3   0   
  20   26     Valencia Quinchia  Isabella       0 ANT                      3   0   
  21   22     Mercado Maestre Maria Angel    1282 ATL Aspros              2½   0   
  22   15     Guzman Galeano Erick Samir     1609 BOG                     2½   0   
  23   20     Gaona Ballesteros Andres       1444 BOY Magnus Tunja        2½   0   
  24   21     Orozco Fernandez Eliana Andrea 1325 VAL Carlos Cuartas       2   0   
  25   24     Fajardo Moreno Juliana Maria   1136 BOG                      1   0   
  26   25     Tovar Estevez-Breton Isabela   1046 BOG                      ½   0 

U10

Rank SNo. Name                            Rtg FED Club                  Pts Res. 
   1   11 Garzon Camelo Andres Santiago  1371 CUN Torre De Los Almeidas 5½   1   
   2   12 Ayala Delgado Sergio Alejandro 1368 BOG                       5½   0   
   3    3 Borre Meza Orlando David       1276 ATL Grandes Maestros       5   0   
   4    9 Pardo Useche Laura Valentina   1458 MET Rey Dama               5   0   
   5    1 Gonzalez Bolivar Juan Jose     1375 SAN El Alfil               5   0   
   6    8 Tascon Diego Alejandro         1048 VAL Botvinnik Palmira     4½   0   
   7   10 Diaz Avila Jarett Alexander    1436 ATL Aspros Bilingue        4   0   
   8   16 Van Der Mass Martien           1314 BOG                        4   0   
   9    2 Montoya Mariangel              1288 ANT Proantioquia           4   0   
  10    6 Barreto Pulido Mariana         1154 CUN Doble Jaque            4   0   
  11   19 Castillo Anzola Sara Sofia     1199 CUN                        4   0   
  12    5 Luna Monsalve Sofia            1182 ANT Proantioquia          3½   0   
  13   24 Rueda Gabriel                     0 ATL Club Grandes Maestros 3½   0   
  14   14 Briceno Suarez Elisabe         1322 ANT                       3½   0   
  15   13 Caicedo Vallejo Jacobo         1359 QUI                        3   0   
  16    4 Remicio Gomez Joshua Santiago  1257 CAQ Pitagoras Chess        3   0   
  17   15 Gutierrez Diego Alejandro      1317 CAQ Pitagoras Chess        3   0   
  18   17 Payares Diaz Alejandro         1279 ATL                       2½   1   
  19   18 Ospina Soto Sara Lucia         1269 CAQ Pitagoras Chess       2½   0   
  20    7 Varela Rincon Efrain           1053 CUN Doble Jaque            2   0   
  21   21 Diaz Thomas                       0 CAL                        2   0   
  22   23 Lozano Benavides Paula Sofia      0 CUN                        2   0   
  23   20 Rozo Cruz Tania Sofia          1163 CUN                        2   0   
  24   22 Fernandez Shayra Maria            0 ATL                        1   0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година