Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 674 : 10.01.2022

партии 2320
Турнири 26

Вижте всички включени турнири

Cattolica ITA, Vergani Cup Jan 2022

Rank SNo.     Name                          Rtg FED Type Pts BH. RtgØ  SB   
   1    9 GM  Lalith Babu M R              2548 IND       7  52  2430 39,25 
   2    2 GM  Niemann Hans Moke            2645 USA U18   7  51½ 2413 39,00 
   3    8 GM  Bernadskiy Vitaliy           2589 UKR       7  50½ 2463 38,25 
   4   44 IM  Salimova Nurgyul           F 2353 BUL U18   7  48  2416 33,75 
   5    1 GM  Korobov Anton                2699 UKR      6½  53½ 2496 37,25 
   6   13 GM  Lodici Lorenzo               2524 ITA      6½  52  2456 35,25 
   7   21 IM  Bharath Subramaniyam H       2476 IND U14  6½  50½ 2443 31,00 
   8   22 IM  Ioannidis Evgenios           2466 GRE U20  6½  50  2434 32,75 
   9    6 GM  Lagarde Maxime               2632 FRA      6½  48½ 2448 33,25 
  10    3 GM  Tabatabaei M. Amin           2643 IRI U20   6  53½ 2483 33,50 
  11    7 GM  Thybo Jesper Sondergaard     2592 DEN       6  53  2470 33,00 
  12   24 IM  Pantzar Milton               2434 SWE U20   6  51½ 2423 32,50 
  13   29 IM  Gilevych Artem               2407 ITA       6  49½ 2388 30,50 
  14   17 GM  Dvirnyy Danyyil              2492 ITA       6  48  2360 31,75 
  15   16 GM  Brunello Sabino              2503 ITA       6  45½ 2318 29,25 
  16   41 FM  Klabis Rokas                 2356 LTU       6  45  2270 25,75 
  17   37 IM  Moksh Amit Doshi             2368 IND U18   6  42½ 2279 26,25 
  18    5 GM  Short Nigel D                2633 ENG S50  5½  50  2358 25,75 
  19   25 CM  Prraneeth Vuppala            2417 IND U14  5½  49½ 2425 28,50 
  20   11 GM  Arjun Kalyan                 2532 IND U20  5½  49½ 2367 25,75 
  21   15 GM  Alsina Leal Daniel           2507 ESP      5½  49  2403 25,50 
  22   31 FM  Martinovici Ilia             2398 MDA U18  5½  46  2403 23,00 
  23   14 GM  Nikolov Momchil              2508 BUL      5½  45½ 2329 26,00 
  24    4 GM  Kozul Zdenko                 2639 CRO S50  5½  45  2332 24,75 
  25   10 GM  Iniyan P                     2540 IND U20  5½  44½ 2290 23,25 
  26   40 FM  Cumming Rhys                 2358 ENG      5½  44½ 2254 23,75 
  27   33 FM  Formento Paolo               2382 ITA      5½  43  2253 23,50 
  28   49 FM  Pasztor Balazs               2335 HUN U16  5½  42½ 2204 25,25 
  29   50 IM  Rakesh Kumar Jena            2329 IND U20  5½  41½ 2243 20,00 
  30   30 FM  Hess Max                     2404 GER      5½  41  2237 20,25 
  31   55 FM  Bettalli Francesco           2302 ITA U18  5½  40½ 2278 20,25 
  32   81 CM  Mrithyunjay Mahadevan        2124 IND U14  5½  39½ 2221 17,00 
  33   39 IM  Unuk Laura                 F 2359 SLO      5½  39½ 2110 23,00 
  34   42 GM  Solomon Kenny                2355 RSA      5½  39  2169 23,25 
  35   72 FM  Frank Emanuel                2180 AUT      5½  38  2141 20,25 
  36   18 GM  Kotronias Vasilios           2485 GRE S50   5  51½ 2447 28,00 
  37   34 IM  Sorensen Hampus              2379 SWE U18   5  46  2311 24,00 
  38   19 GM  Enchev Ivajlo                2477 BUL       5  45½ 2292 24,25 
  39   51 WGM Fataliyeva Ulviyya         F 2324 AZE       5  44  2317 20,00 
  40   45 IM  Soumya Swaminathan         F 2351 IND       5  44  2274 22,75 
  41   57 WIM Beydullayeva Govhar        F 2290 AZE U18   5  43  2304 19,50 
  42   32 IM  Barp Alberto                 2388 ITA       5  42½ 2345 18,75 
  43   75 WGM Varshini V                 F 2165 IND       5  42½ 2259 20,75 
  44   46 IM  Santarius Erik               2346 USA       5  42½ 2179 22,50 
  45   65 FM  Sreyas Payyappat             2250 IND U14   5  42  2230 18,00 
  46   80     Bin-Suhayl Ieysaa            2135 ITA U18   5  41½ 2301 20,25 
  47   61 FM  Mohamed Anees M              2269 IND U18   5  41½ 2266 20,50 
  48   59     Gallana Marco                2274 ITA       5  41½ 2209 18,00 
  49   96     Skrbec Leon                  2033 SLO U14   5  37  2132 18,50 
  50   58 IM  Loeffler Markus              2277 GER S50   5  36  2110 16,50 
  51   23 IM  Pranesh M                    2437 IND U16  4½  48  2309 21,25 
  52   67     Ojas Kulkarni                2219 IND      4½  46  2423 18,50 
  53   71 FM  Paakkonen Timo               2193 FIN S50  4½  45½ 2242 19,50 
  54   12 GM  Zelcic Robert                2531 CRO S50  4½  45  2276 20,00 
  55   54 FM  Becker Matthias              2311 GER      4½  44  2348 14,75 
  56   69 FM  Krasteva Beloslava         F 2206 BUL U18  4½  44  2231 19,50 
  57   73 WIM Rakhmangulova Anastasiya   F 2178 UKR      4½  42½ 2271 19,00 
  58  109     Arhan Chethan Anand          1915 IND U14  4½  42½ 2269 18,25 
  59   27 FM  Pasti Aron                   2411 HUN U16  4½  42½ 2262 18,25 
  60   43 WGM Gomes Mary Ann             F 2354 IND      4½  42  2270 16,50 
  61   26 FM  Sarrau Jelle                 2412 BEL      4½  42  2249 17,00 
  62  102 CM  Foerster-Yialamas Lucas      1965 GER U14  4½  40  2223 18,75 
  63   70     Aarav Dengla                 2196 IND U12  4½  39½ 2197 16,25 
  64   36 FM  Costa Leonardo               2373 GER U14  4½  37½ 2146 17,50 
  65   82 CM  Zimmermann Luc               2120 NED S50  4½  35½ 2103 13,75 
  66   47 FM  Siddharth Jagadeesh          2344 SGP U14   4  45  2309 18,50 
  67   98     Labruyere Roger              2024 NED U14   4  43  2284 18,25 
  68   28 GM  Neelotpal Das                2410 IND       4  43  2264 17,75 
  69   76 FM  Betaneli Alexander           2163 USA       4  43  2223 16,25 
  70   48 WGM Nandhidhaa P V             F 2336 IND       4  42½ 2343 17,00 
  71   90     Piangerelli Michele          2065 ITA U16   4  42½ 2333 16,50 
  72   62 CM  Makkar Rajat                 2256 FRA U14   4  41½ 2164 11,00 
  73  100     Mashchenko Tamila          F 1972 UKR U16   4  40  2296 11,50 
  74  111     Venkatesan Kavin             1891 IRL U14   4  39  2197 15,00 
  75   38     Bhambure Shantanu            2368 IND       4  39  2185 14,00 
  76   68 FM  Ciolek Andreas               2217 GER       4  38½ 2117 14,25 
  77   66     Kugler Florian               2222 GER       4  38  2181 15,00 
  78   86     Hagner Bennet                2085 GER U14   4  38  2158 14,50 
  79   64 FM  Pulkkinen Kari               2251 FIN S50   4  38  2120 13,50 
  80   89     Raghav Srivathsav V          2080 IND       4  37  2192 12,50 
  81   79     Dukic Zachary                2140 CAN       4  37  2182 11,25 
  82   87     Engesser Jonas               2082 GER       4  35½ 2128 11,75 
  83   91     Lantini Marco                2062 ITA S65  3½  39  2152 12,50 
  84  101     Candian Lorenzo              1966 ITA U14  3½  38½ 2174 14,75 
  85   77     Hari Charan Sai Kalluri      2160 IND U18  3½  38½ 2166 10,50 
  86  106     Tilvikas Justas              1937 LTU      3½  38  2133 10,75 
  87   95     Comellas Blanchart Jordi     2045 ESP S50  3½  37½ 2178 10,25 
  88   97     Wiebe Daniel                 2028 CAN      3½  37  2150 10,75 
  89   85     Pasti Anna                 F 2094 HUN U18  3½  36  2005 11,25 
  90  107     Westenthanner Paul           1929 GER      3½  35½ 2165 11,00 
  91  118     Rinne Heini                F 1819 FIN      3½  35½ 2165 10,75 
  92  103     Gelardi Davide               1954 ITA      3½  35  2013 9,50  
  93   63     Huber Benedikt               2254 GER U18  3½  34½ 2052 10,25 
  94   92     Cina` Vittorio               2053 ITA U14  3½  34  2090 9,75  
  95   88     Rotondaro Alberto            2081 ITA U16  3½  33  2075 9,75  
  96  108     Frescura Davide              1917 ITA U14  3½  32½ 2099 10,75 
  97  105     Garbezza Davide              1938 ITA U20  3½  32  2092 8,50  
  98   35 FM  Ghazarian Kirk               2379 USA U16   3  43  2318 13,50 
  99   78     Aniruddh Chatterjee          2154 IND U16   3  40½ 2243 11,00 
 100   53 IM  Manish Anto Cristiano F      2321 IND U16   3  38½ 2114 11,75 
 101   74 FM  Lorscheid Gerhard            2169 GER S50   3  38  2196 11,00 
 102   83     Bucher Grant W               2110 ENG       3  32  2011 10,00 
 103  114     Mehlhorn David               1868 GER U18   3  31½ 2108 6,50  
 104   99     Gola Giorgio                 2004 ITA U14   3  31½ 2012 7,25  
 105   93     Paleologu Vladimir           2053 SUI S50   3  30½ 2045 6,50  
 106  115     Schiatti Piero               1865 ITA S50   3  28  2040 9,50  
 107   56 FM  Bifulco Michel               2298 ITA      2½  39  2152 7,75  
 108  122     Fiolo Costanza             F 1724 ITA U18  2½  34½ 2119 4,00  
 109  117     Lo Gatto Riccardo            1832 ITA U14  2½  31½ 2016 6,25  
 110  121     Hernandez Diaz Paula Sofia F 1749 MEX U16  2½  30½ 2076 7,50  
 111  119     Pasti Zsombor                1808 HUN U12  2½  28  1983 5,25  
 112  123     Kliashtornyi Arkadii         1672 UKR U12  2½  27½ 2013 6,50  
 113  116     Rempe Jonas                  1850 GER U14   2  34½ 2159 7,25  
 114  104     Budyi Danylo                 1953 ITA U14   2  34½ 2126 8,00  
 115   94     Lunn Matthew                 2050 ENG       2  30  1999 5,25  
 116  120     Giammona Federico            1784 ITA U14   2  27½ 1987 6,50  
 117  110     Mammi Samuele                1902 ITA U16   2  27  1921 5,25  
 118   84 WFM Yugina Maria               F 2098 RUS      1½  36  2214 4,75  
 119   20 GM  Marin Mihail                 2477 ROU S50  1½  33½ 2213 5,25  
 120  113     Saketh Pedagandham           1877 IND      1½  32½ 2088 4,75  
 121   52 IM  Mullick Raahil               2323 IND U14   1  31½ 1868 3,75  
 122  112     Karas Eugenia              F 1887 ENG U14   1  29½ 2040 2,50  
 123  124     Danese Aldo                  1628 ITA S65   ½  29½ 2105 1,75  
 124   60 FM  Dappiano Andrea              2273 ITA       0  24½ 1724 0,00 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година