Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 665 : 10.10.2021

партии 2785
Турнири 29

Вижте всички включени турнири

Concordia BRA, Youth Ch (b) 2021

Youth Ch (b)

Rank SNo.    Name                               Rtg FED Club                             Type Gr Pts Res. BH. BH. 
   1    2 FM Caetano Ryan Wesley Da Costa      2199 BRA Xadrez Timbo                     U20  SC 5½   0   21  24  
   2    1 FM Do Valle Cardoso Lucas            2285 BRA Xadrez Timbo                     U20  SC 4½   0   22  23½ 
   3   35    Primo Ricardo De Lima                0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U18  SP 4½   0   21  24  
   4    3    Peroza Eduardo Antunes            1972 BRA FME Fraiburgo                    U16  SC 4½   0   21  23½ 
   5    5 CM Buganca Luiz Henrique Da Silva    1853 BRA CCX SEDEC Concordia              U16  SC 4½   0   20  21½ 
   6    4 NM De Freitas Isabella Ribeiro Conti 1909 BRA Blumenau                         U18  SC 4½   0   18½ 20½ 
   7    9    Lopes Leonardo Borges             1649 BRA FME Fraiburgo                    U18  SC 4½   0   18  19  
   8    8 NM Machado Luiz Fernando             1732 BRA FME Fraiburgo                    U18  SC  4   0   20½ 23  
   9   17    Lazzarotti Calebe Kadlubiski      1519 BRA Clube de Xadrez de Chapeco       U12  SC  4   0   17½ 18½ 
  10   15    Moretto Heitor Frainer            1522 BRA Xadrez Timbo                     U16  SC  4   0   14  16  
  11   19 NM Constantino Pedro Henrique        1468 BRA FME Fraiburgo                    U16  SC 3½   0   19  20  
  12   13    Albiero Marco Antonio Batista     1546 BRA CCX SEDEC Concordia              U16  SC 3½   0   18½ 20½ 
  13   34    Oliveira Leonardo Da Silva           0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U20  SP 3½   0   17  19½ 
  14   16    De Oliveira Wythor Rogerio        1521 BRA CX Sao Jose dos Pinhais PR       U18  PR 3½   0   16½ 18½ 
  15   39    Spegiorin Eduardo                    0 BRA Clube de Xadrez de Chapeco       U16  SC 3½   0   15½ 18½ 
  16   12    Decezare Jucian Kaue              1552 BRA CCX SEDEC Concordia              U18  SC 3½   0   15  18  
  17   22    Bittencourt Arian G Decezare      1301 BRA SEL Seara                        U14  SC  3   0   18  19½ 
  18   10    De Abreu Vinicius Lindoso         1634 BRA Sao Luis – MA                    U20  MA  3   0   18  18½ 
  19   31    Da Silva Neto Nelson Mauricio        0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U18  SP  3   0   17½ 19½ 
  20   33    Devens Bruno Vendrusculo             0 BRA CCX SEDEC Concordia              U16  SC  3   0   17½ 19  
  21    7    Cezar Ricardo De Almeida          1738 BRA Clube de Xadrez de Florianopolis U20  SC  3   0   17  19  
  22    6    Goncalves Gustavo E De Oliveira   1750 BRA Belo Horizonte - MG              U20  MG  3   0   16  18  
  23   18    Rogoski Joao Vitor Ximenes        1514 BRA CX Sao Jose dos Pinhais PR       U16  PR  3   0   15½ 17  
  24   32    De Melo Andre Nascimento             0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U18  SP  3   0   14½ 16  
  25   11    Lima Leonardo                     1586 BRA Clube Ajaxi Ita                  U18  SC  3   0   14½ 16  
  26   14    Scheer Flavius Augusto            1536 BRA CCX SEDEC Concordia              U14  SC  3   0   12½ 14  
  27   23    Rodio Arthur Brunetto             1301 BRA CCX SEDEC Concordia              U18  SC 2½   0   18½ 19  
  28   20    Rodrigues Gabriel Estevao         1413 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U20  SP 2½   0   16½ 17½ 
  29   28    Anton Diogo Moreira                  0 BRA FME Fraiburgo                    U18  SC 2½   0   12  13  
  30   24    Eberhard Gustavo Henrique         1289 BRA CEXCUP Cunha Pora                U18  SC  2   0   17  17½ 
  31   27    Kulkamp Victor Silva              1737 BRA CX Sao Jose dos Pinhais PR       U16  PR  2   0   15  15½ 
  32   26    Ruas Gustavo Andreis              1800 BRA FME Fraiburgo                    U16  SC  2   0   13½ 14½ 
  33   37    Ribeiro Guilherme                    0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U16  SP  2   0   13  13½ 
  34   25    Chitolina Ezequiel Henrique       1049 BRA CCX SEDEC Concordia              U14  SC 1½   0   14½ 15½ 
  35   36    Rabelo Johnny Fontes                 0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U14  SP 1½   0   14  15½ 
  36   29    Aquino Gabriel Azrael V.             0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U18  SP 1½   0   14  15  
  37   38    Sousa Arthur Vicente B.              0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U14  SP 1½   0   11½ 11½ 
  38   21    Elesbao Bernardo Dartora          1413 BRA CCX SEDEC Concordia              U16  SC  1   0   16  17½ 
  39   30    Araujo Lucas Santos                  0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande  U16  SP  1   0   11  11½

Youth Ch (g)

Rank SNo.     Name                              Rtg FED Club                            Type Gr Pts Res. BH. BH. 
   1    1 WCM Frattini Beatriz Maria           1847 BRA Florianopolis                   U18  SC 5½   0   19½ 22  
   2    3 NM  Feller Gabriela Luisa Vicente    1761 BRA CX Blumenau                     U18  SC  5   0   19  21½ 
   3    6     Mendes Ana Beatriz Dias Guida    1459 BRA Avulso                          U16  SP 4½   0   16½ 17  
   4    4     Juliatto Clara Machado           1661 BRA CX Sao Jose dos Pinhais PR      U18  PR  4   0   20½ 22½ 
   5    2 WFM Kikuchi Cadilhac Mariana Sawae   1762 BRA Avulso                          U16  SP 3½   0   21½ 24  
   6   12     Goncalves Valeria Luiza Costa    1746 BRA Sao Luis – MA                   U20  MA 3½   0   16  18  
   7    5     Miranda Catarina Oliveira        1645 BRA Paranavai Xadrez Clube          U20  PR 3½   0   15½ 17½ 
   8   10     Bittencourt Alica E Decezare     1220 BRA SEL Seara                       U16  SC  3   0   19½ 21  
   9    8     Amaral Emily Costa               1329 BRA CX Sao Jose dos Pinhais PR      U20  PR  3   0   17  19  
  10   17     Dos Reis Alice Aquino               0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande U18  SP  3   0   17  17½ 
  11   13     Schneider Nicole Moritz          1746 BRA Clube de Xadrez de Chapeco      U18  SC  3   0   16  17½ 
  12   19     Lima Amanda Rosa                    0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande U16  SP 2½   0   15½ 17½ 
  13    9     Silva Maria Julia Barbieri       1220 BRA CEXCUP Cunha Pora               U16  SC 2½   0   15  15½ 
  14   11     Moraes Yrlana Bezerra De Sousa   1784 BRA Itapecuru Mirim - MA            U16  MA 2½   0   14½ 15  
  15   14     Veit Johanna Clara Bourscheid    1732 BRA CEXCUP Cunha Pora               U14  SC  2   1   14½ 16  
  16   15     Coelho Giovanna De Andrade          0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande U12  SP  2   0   13½ 14  
  17   18     Gonzales Ranya Jamilli Pavezi       0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande U18  SP 1½   0   12  12½ 
  18   16     De Lima Rhayssa Gabrielly Santos    0 BRA Estancia Balnearia Praia Grande U20  SP  ½   0   14½ 16  
  19    7     Cassel Amanda Barpi              1384 BRA CCX SEDEC Concordia             U16  SC  ½   0   14  18 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година