Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 665 : 10.10.2021

партии 2785
Турнири 29

Вижте всички включени турнири

Milton Keynes ENG, Ch U16/18 2021

Boys U16/18

Rank SNo. Name                             Rtg FED Club                 Type Pts Res. BH. BH. 
   1    4 Ismail Mohammed Aayan           1719 ENG None                 U16   5   0    9  13  
   2    8 Sieczkowski Adam                1601 ENG Witney               U16   4   0    6  11  
   3   11 Badacsonyi Frankie              1511 ENG Muswell Hill         U16  3½   0   8½  13½ 
   4   12 Jackson Edward                  1435 ENG 3cs                  U16   3   0   8½  13½ 
   5    1 Kuzhelev Timur                  1874 RUS Coulsdon             U18   3   0   7½  11  
   6    9 Pai Aditya                      1545 ENG None                 U16   3   0   5½   8  
   7    3 Ali Shahvez                     1773 ENG Kings College School U16  2½   ½    9  14  
   8    7 Mckay Jonathan                  1620 SCO Glasgow Montrose     U18  2½   ½    8  11½ 
   9    2 Cox Toby                        1795 ENG Bedford              U16   2   0   8½  12½ 
  10    6 Barry Jake                      1644 ENG None                 U18   2   0   6½  10½ 
  11   13 Borissow Magnus                 1433 ENG Rgs Guildford        U16  1½   0    7  10  
  12   10 Gamage Ranasinghe Yuman Ranjula 1517 ENG Liverpool Juniors    U18  1½   0   6½  11½ 
  13    5 Kan Toby                        1696 ENG Downend & Fishponds  U16   1   0   5½   9  

Boys U14

Rank SNo. Name                      Rtg FED Club                    Type Pts Res. BH. BH. 
   1    2 Kolani Arjun             1770 ENG Crowborough             U14  4½   0   9½  13  
   2   10 Madhavan Sanjith         1498 SCO Glasgow                 U14   4   0   9½  13½ 
   3    8 Pert Nina P              1536 ENG Brentwood               U14  3½   0   9½  13½ 
   4    3 Zakarian Dimitrios Levon 1749 ENG Magdalen College School U14  3½   0   8½  12  
   5    4 Agrawal Shivam           1721 ENG Wilson's School         U14  3½   0    7  10½ 
   6   12 Royle Alex               1480 ENG Louth                   U14   3   0   6½  10½ 
   7    1 Merriman James           1837 ENG Petts Wood & Orpington  U14  2½   0   8½  12  
   8    5 Mehta Shaurya            1638 ENG None                    U14  2½   0   7½  11  
   9   11 Farahi-Far Arman         1496 ENG Bucks Juniors           U14  2½   0    7  11  
  10    9 Vaidya Raghav            1524 ENG Wilson's School         U14  2½   0    7  10½ 
  11   14 Srikanta Prasad Suyash   1347 ENG None                    U14  2½   0   6½  10  
  12   13 Maton Emily              1415 ENG St Albans               U14   2   1½   8  11½ 
  13    7 Sharma Josh              1540 ENG Maidenhead Juniors      U14   2   1½   7  11  
  14   16 Cox Lucian               1051 ENG Bedford                 U14   2   0   5½   9  
  15    6 Wang Yong Gui            1578 ENG Kent Juniors            U14  1½   0   8½  12  
  16   17 Thangella Ishanth Reddy   955 ENG None                    U14   1   0   6½  10  
  17   15 Kumar Satyam             1183 ENG Maidenhead              U14   1   0    6  9½  

Boys U12

Rank SNo. Name                      Rtg FED Club                 Type Pts Res. BH. BH. 
   1   10 Hobson Kenneth           1358 ENG Cowley               U12  4½   0    9  12½ 
   2   11 Patel Zain               1353 ENG Kings College School U12  3½   0    9  13½ 
   3    6 Li Ethan Bingxuan        1561 ENG None                 U12  3½   0    9  12½ 
   4    5 Dupuis Denis K           1599 ENG Battersea            U12  3½   0   8½  13  
   5    1 Shearsby Jude            1762 ENG Kenilworth           U12   3   0   10  14½ 
   6    2 Pal Rohan                1759 ENG Cca                  U12   3   0    7  10½ 
   7   13 Badacsonyi Stanley       1263 ENG Muswell Hill         U12   3   0    7  10½ 
   8    8 Dasgupta Avyukt          1491 ENG Watford              U12   3   0   6½  9½  
   9    9 Pert Max P               1485 ENG Brentwood            U12  2½   0   7½  12  
  10    4 Subramanian Anusha       1623 ENG None                 U12   2   0    7  10½ 
       14 Catabay Mae C            1215 ENG Colchester Juniors   U12   2   0    7  10½ 
  12   12 Madhusudhan Tanmay       1338 ENG None                 U12   2   0   4½   8  
  13    3 Zheng Harry Z            1685 ENG None                 U12  1½   0   8½  13  
  14   15 Mokhber-Garcia Sebastian 1128 ENG None                 U12  1½   0    6  9½  
  15    7 Mittal Aditya            1540 ENG Barnet Juniors       U12  1½   0   4½  7½ 

Boys U10

Rank SNo. Name                  Rtg FED Club                 Type Pts Res. BH. BH. 
   1   18 Murawski Jan         1108 ENG St Josephs School    U10  6½   0   20  25  
   2    5 Steiners Emils       1427 LAT Battersea            U10   5   0   21½ 28  
   3    3 Hanache Kai          1547 ENG None                 U10   5   0   18½ 25  
   4    1 Grose Kameron        1724 ENG None                 U10   5   0   15½ 20  
   5    6 Ward Cian            1375 ENG Hammersmith          U10  4½   0   19½ 26  
   6   12 Soulier Alfred       1350 ENG Kings College School U10  4½   0   19  24  
   7   17 Bryant Harry         1225 ENG None                 U10   4   0   21½ 28  
   8   16 Rida Ruqayyah        1261 ENG Essex Juniors        U10   4   0   17  22  
   9   21 Kataria Dhairya       869 ENG Edgware Gambits      U10   4   0   15½ 20½ 
  10   22 Hariharan Shambavi    858 ENG West Nottingham      U10  3½   0   18½ 23  
  11   10 Catabay Rezin C      1353 ENG Colchester Juniors   U10  3½   0   18  24½ 
  12    2 Vaidyanathan Adithya 1559 ENG Checkmate            U10  3½   0   18  22½ 
  13   20 Wang Luoke            910 ENG Chelmsford Juniors   U10  3½   0   14  18½ 
  14    4 Yu Rock              1428 ENG Barnet Juniors       U10  3½   0   13  18  
  15   14 Ashton Alannah       1280 ENG 3cs                  U10   3   0   19  24  
  16    7 Zhu Pengxiao         1375 ENG Exeter Juniors       U10   3   0   16½ 23  
  17   11 Marsden Rupert       1352 ENG Coulsdon             U10   3   0   15½ 20  
  18   15 Gushchin Arseniy     1278 ENG London               U10  2½   0   16½ 21½ 
  19    9 Liu Jacob            1355 ENG None                 U10   2   0   19  25½ 
  20    8 Das Rishabh          1370 ENG Cambourne            U10   2   0   17  20½ 
  21   13 Pitts Daniel         1338 ENG Nottingham           U10  1½   0   18  23  
  22   19 Shi Shaoquan         1050 ENG Dulwich Prep         U10   1   0   16½ 21½ 

Boys U08

Rank SNo. Name                               Rtg FED Club                     Type Pts Res. BH. BH. 
   1    5 Zhao George                       1315 ENG Westminster Under School U08   6   0   20  25½ 
   2    7 Lishoy Gengis Paratazham Dildarav 1272 ENG Surrey Juniors           U08  5½   0   18½ 24  
   3   11 Jakhria Kushal                    1069 ENG Charlton                 U08   5   0   24  29½ 
   4    6 Deepak Ambattu Rithvik            1285 SCO Edinburgh Ca             U08  4½   0   20  25  
   5    8 Chen George                       1113 ENG None                     U08  4½   0   18½ 24  
   6    2 Verbytski Oleg                    1368 ENG Charlton                 U08  4½   0   18½ 23½ 
   7    4 Veselow Zoe                       1338 ENG Ewell Castle School      U08  4½   0   18  23½ 
   8    3 Sivanandan Bodhana                1345 ENG Harrow                   U08   4   0   21½ 27  
   9   13 Gao Alex                          1015 ENG Westminster Under School U08   4   0   18  23  
  10    1 Keerthi Kumar Advait              1492 ENG Watford                  U08   4   0   17  22  
  11   17 Han Qixiang                        888 ENG Kjca                     U08  3½   0   21½ 27  
  12   14 Pitel Benedikt                     963 ENG Hull                     U08  3½   0   16½ 21  
  13    9 Kumar Sachin                      1106 ENG Chess Rising Stars       U08   3   0   17½ 23  
       21 Pradhan Ayan                       500 ENG Surrey Kings             U08   3   0   17½ 23  
  15   20 Kruger Derik                       600 ENG None                     U08   3   0   12  17  
  16   10 Maitret Victor                    1082 ENG London Smp               U08  2½   0   17½ 23  
  17   18 Konara Nuvee                       883 ENG Crowborough              U08   2   0   17  22½ 
  18   19 Litvin Theo                        760 ENG None                     U08   2   0   16  20½ 
  19   12 Ong Timothy                       1038 ENG None                     U08   1   0   13  17  
  20   15 Laddhad Laksh                      927 ENG Harrow                   U08   0   0   13½ 18½ 
  21   16 Ba Amy                             893 ENG None                     U08   0   0   12½ 16½ 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година