Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Brno CZE, Open Nov 2023

Rank SNo.     Name                        Rtg FED Club                               Type Pts BH. BH.  SB   BL 
   1    4     Wu Yixing                  2307 CHN chinese chess association           a   7½  49  54  44,75 5  
   2   12     Slepov Cyril               2078 CZE Jezdci Jundrov                      a    7  50½ 53  38,75 4  
   3    2 CM  Zuo Yifan                  2337 CHN chinese chess association           a    7  47  51½ 39,25 5  
   4    1 FM  Johnson Joshua             2337 TTO                                     a   6½  48½ 53  36,25 5  
   5    6 FM  Cupid Kevin                2186 TTO Cupid Chess Academy                 a   6½  47½ 51  35,25 5  
   6   13     Brzezina Piotr             2036 POL HETMAN Katowice                     a   6½  44  47  30,75 4  
   7    5     Husek Martin               2245 CZE SK Stare Mesto                      a    6  48½ 53  31,50 4  
   8    8     Pokorny Petr               2131 CZE Unichess                            a    6  47  51½ 33,50 5  
   9    3 IM  Biliy Vadim                2331 UKR                                     a    6  47  50½ 32,75 4  
  10   20 CM  Llopis de Aysa Manuel      1986 ESP VALLS C.E.                          a    6  46½ 49½ 31,00 5  
  11   23 WFM Svobodova Michaela       F 1957 CZE Jezdci Jundrov                      a    6  46  50  31,50 4  
  12   18     Kovalenko Vladimir N.      1993 UKR                                     a    6  46  49½ 31,75 5  
  13   16     Fraczek Dariusz            2013 POL LKSz Lublin                         a    6  43½ 48  30,75 5  
  14   31     Setina Vaclav              1908 CZE SK Duras BVK                        a    6  43  47½ 30,50 5  
  15   27     Buchta Vaclav              1923 CZE Sachovy klub Lokomotiva Brno, z.s.  a    6  43  46  28,75 4  
  16   53     Mykhailets Polina        F 1678 UKR Ukraine                             a    6  41½ 45  28,25 5  
  17   24     Zabolotny Volodymyr        1937 UKR                                     a    6  39  42  27,50 5  
  18   19     Bergerhoff Andreas         1992 GER SK Bruckmühl                        a    6  39  42  24,00 4  
  19   55     Syzdyk Samir               1639 KAZ Zhansaya Abdumalik Academy          a   5½  44½ 46  25,50 5  
  20   21     Ovcharov Taras             1986 UKR                                     a   5½  43½ 47½ 25,25 4  
  21    7 WIM Baklanova Tatiana        F 2147 UKR                                     a   5½  41½ 44½ 24,25 5  
  22   48     Stary Simon                1732 CZE SK Stare Mesto                      a   5½  39½ 42½ 23,50 5  
  23   26     Rybackova Lucie          F 1924 CZE SO Gordic Jihlava                   a   5½  39  42½ 23,75 4  
  24   39     Limbrunner Steven          1824 GER SK Bruckmühl                        a   5½  39  41½ 20,75 4  
  25   30     Fraczek Weronika         F 1911 POL LKSz Lublin                         a   5½  38  41  21,25 4  
  26   56     Lyanguzova Alina         F 1635 UKR                                     a   5½  38  40  22,75 5  
  27   25     Gil Arthur                 1929 GER SU Ebersberg-Grafing                a   5½  36½ 39½ 21,50 5  
  28   40 IM  Chubar Vladimir            1813 UKR Kiev                                a   5½  35  37  19,75 5  
  29   15     Sliwerski Radoslaw         2017 POL                                     a    5  47  51½ 27,00 4  
  30    9 FM  Steadman Michael V R       2127 NZL New Zealand                         a    5  44  47½ 23,25 4  
  31   28     Moewisch Dave              1916 GER SV Potsdamer Mitte                  a    5  43  46  22,50 5  
  32   17     Filippskikh Oleksii        1996 UKR                                     a    5  42  45½ 23,25 5  
  33   46     Brzezina Pawel             1769 POL HETMAN Katowice                     a    5  42  45  22,75 5  
  34   10     Tikovsky Alexandr          2100 CZE SK Duras BVK                        a    5  41  44½ 23,50 5  
  35   41     Soucek Andrej              1812 CZE SK Stare Mesto                      a    5  41  44½ 22,00 4  
  36   43     Zuziak Petr                1783 CZE SK Duras BVK                        a    5  41  44  20,00 3  
  37   34     Pribyl Rene                1864 CZE SK Bystrc Oilers                    a    5  39½ 42½ 19,50 4  
  38   38 WCM Myronenko Natalya        F 1836 UKR                                     a    5  38½ 40  19,00 5  
  39   68     Sknouril Jakub             1531 CZE SK Hustopece                        a    5  38  40½ 20,00 4  
  40   37     Rybacek Martin             1849 CZE SO Gordic Jihlava                   a    5  37½ 40½ 19,50 4  
  41   47     Vinnyk Mykhailo            1763 UKR Украина                             a    5  37½ 40  20,25 4  
  42   35     Fryc Lukas                 1857 CZE Sachovy oddil TJ DUKLA Praha        a    5  37  40½ 22,25 5  
  43   57     Osypova Alona            F 1635 UKR                                     a    5  37  39  18,00 4  
  44   54     Sailaubay Aldiyar          1660 KAZ Zhansaya Abdumalik Academy          a    5  35  38½ 19,25 4  
  45   63     Stara Zuzana             F 1581 CZE SK Stare Mesto                      a   4½  43½ 46½ 21,50 5  
  46   45     Pozniak Yunna            F 1780 UKR                                     a   4½  42  44½ 18,50 5  
  47   22     Cziko Eduard-Carol         1960 ROU Romania                             a   4½  41  44½ 20,25 4  
  48   83     Margaryan Aram             1434 ARM Armenian Chess Federation           a   4½  40½ 44  20,50 4  
  49   51     Paldus Jan                 1701 CZE Sokol Bakov nad Jizerou             a   4½  40  43  18,50 4  
  50   52     Opasiak Dustin Tennessee   1685 POL SK Weisse Dame                      a   4½  36  39  17,00 4  
  51   67     Kala Jakub                 1531 CZE Sachovy klub Moravska Slavia        a   4½  35½ 38½ 16,75 5  
  52   60 WCM Gonchar Svitlana         F 1621 UKR                                     a   4½  35½ 38½ 16,25 4  
  53   32     Vesely Jaromir             1902 CZE Sachovy klub Lokomotiva Brno, z.s.  a   4½  34  36½ 15,25 4  
  54   79 WCM Kong Zi Yau Bernadette   F 1463 SGP NA                                  a   4½  34  36  15,50 4  
  55   74     Policar Martin             1493 CZE TJ Namest n/Oslavou                 a   4½  33½ 35½ 13,50 4  
  56   42     Luckian Mario              1796 GER Barnimer Schachfreunde              a   4½  32½ 35½ 15,75 4  
  57   62     Nespor Ivan                1589 CZE SK Senov                            a   4½  29½ 31  13,25 4  
  58   75     Timko Daniel               1490 CZE Sachovy klub Lokomotiva Brno, z.s.  a    4  42½ 45½ 18,00 5  
  59   61     Komarek Tobias             1602 CZE Jezdci Jundrov                      a    4  42  44  17,25 4  
  60   29     Tesar Jan                  1912 CZE SK Caissa Trebic z.s.               a    4  37½ 40½ 16,50 3  
  61   92     Pourhosseini Mohammad      1282 IRI Kish&Mate                           a    4  37½ 40  14,50 5  
  62   85     Klinkovsky Vojtech         1392 CZE SK Duras BVK                        a    4  36½ 39  13,50 5  
  63   59     Bondarenko Vova            1629 CZE Odessa                              a    4  36½ 38  12,00 4  
  64   94     Svagr Daniel               1263 CZE Jezdci Jundrov                      a    4  36  38½ 14,50 4  
  65   50     Novak Michal               1704 CZE Česko                               a    4  35½ 37  12,00 5  
  66   65     Wasik Jozef                1563 POL                                     a    4  35  37  12,00 4  
  67   88     Ablohina Inga            F 1369 UKR                                     a    4  34½ 37½ 14,75 5  
  68   73     Borkovec Ondrej            1496 CZE SK Duras BVK                        a    4  33½ 35  11,25 5  
  69   33     Benes Miroslav             1866 CZE Slavia Kromeriz                     a   3½  41  44½ 15,25 3  
  70   49     Nergard Ole-Kristian       1732 NOR                                     a   3½  41  43  13,25 5  
  71   44     Petran Tomas               1780 CZE SK 64 Brno                          a   3½  40½ 42½ 13,25 4  
  72  105     Oreg Jonathan                 0 ISR Israel                              a   3½  39  41½ 13,75 4  
  73   66     Divis Jan                  1552 CZE SK Petrvald u NJ                    a   3½  39  40½ 11,75 4  
  74   69     Kolb Denys                 1529 UKR                                     a   3½  37½ 40  13,25 4  
  75   87     Slegl Milan                1376 CZE Sachovy klub Lokomotiva Brno, z.s.  a   3½  37  40½ 15,50 4  
  76   81     Mikolas Jakub              1441 CZE Sachovy klub Lokomotiva Brno, z.s.  a   3½  36  39  14,00 4  
  77   77     Svoboda Zdenek             1473 CZE Sachovy klub Loko Praha             a   3½  34  37  12,00 5  
  78   82     Schoeppe Christian         1435 GER                                     a   3½  33½ 36  11,25 5  
  79   86     Jezikowska Nadzieja      F 1389 POL                                     a   3½  33  34½ 10,00 4  
  80   58     Sonnberger Norbert         1633 AUT                                     a   3½  32  34½ 11,50 4  
  81   84     Kubatova Beta            F 1427 CZE SK Duras BVK                        a   3½  31½ 34½ 11,25 4  
  82   36     Roch Florian               1854 FRA Monaco                              a    3  41  45  15,00 3  
  83   72     Kellner Rene               1501 GER Potsdamer Schachverein e.V.         a    3  36½ 38½ 9,75  4  
  84   80     Baraniuk Andrej            1459 UKR                                     a    3  33  35  8,75  4  
  85   96     Horak Hanus                1241 CZE Sachovy klub Lokomotiva Brno, z.s.  a    3  32½ 35  8,75  4  
  86  100     Zohrabyan Artyom           1136 ARM Armenian Chess Federation           a    3  31½ 33  8,25  4  
  87   78     Rychtecky Pavel            1465 CZE TJ Bohemians Praha                  a    3  30½ 32½ 8,00  4  
  88  101     Shah Aarav                 1043 IND                                     a    3  29½ 31½ 8,00  4  
  89   98     Milewczyk Boguslaw         1191 POL                                     a    3  28½ 30  7,75  5  
  90   99     Carbonai Gabriele          1182 FID Lokomotiva Brno                     a    3  28  30  7,00  5  
  91   71     Luc Martin                 1507 CZE SK Duras BVK                        a   2½  38  41  9,75  4  
  92   70     Grausgruber Jiri           1527 CZE SK Duras BVK                        a   2½  35½ 38  7,75  3  
  93   93     Kubatova Ema             F 1269 CZE SK Duras BVK                        a   2½  34  35½ 8,25  4  
  94   64     Glacner Karel              1569 CZE SK Bystrc Oilers                    a   2½  32  34  7,00  4  
  95   76     Nisztuk Michal             1485 POL Polsko                              a   2½  31  32½ 6,25  4  
  96  102     Peskova Sara             F 1024 CZE Sachovy klub Lokomotiva Brno, z.s.  a   2½  29½ 32½ 8,00  4  
  97   97     Vitek Vojta                1221 CZE QCC Ceske Budejovice                a   2½  28½ 30  5,00  4  
  98  104     Milikow Shira            F    0 ISR                                     a   2½  26½ 28  4,75  3  
  99   11     Meszaros Ludek             2083 CZE Sokol Tabor                         a    2  37½ 40½ 9,00  1  
 100   90     Oujesky Jakub              1322 CZE SK Hustopece                        a    2  35  37  8,00  4  
 101   91     Hellerschmid Ewald         1289 AUT                                     a    2  28½ 30  4,75  5  
 102   89     Taisl Lubomir              1355 CZE SK Sokol Vysehrad                   a   1½  26½ 28½ 3,50  4  
 103   95     Richterova Natasa        F 1251 CZE TJ Namest n/Oslavou                 a   1½  24  25½ 3,00  4  
 104  103     Chmielewski Tomasz            0 POL Wrocławski Klub Szachowy HETMAN     a    1  30½ 32½ 3,00  3  
 105   14     Kuchar Matej               2031 CZE Slavoj Cesky Tesin                  a    0  26  27  0,00  0  


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година