Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Chelyabinsk RUS, Shusharin Mem 2023

Rank SNo.     Name                      Rtg FED Club                    Type Gr  Pts BH. BH. RtgØ Vict 
   1    1 GM  Dubov Daniil             2713 RUS Москва                   1        9  75½ 79½ 2390  8   
   2    3 GM  Ponkratov Pavel          2577 RUS Москва                   2   МС  8½  74½ 80  2340  7   
   3   17 IM  Nogerbek Kazybek         2422 KAZ Казахстан                3       8½  72  76  2379  7   
   4    8 IM  Makarian Rudik           2485 FID Москва                   4       8½  70½ 74½ 2292  8   
   5    2 GM  Paravyan David           2586 FID Москва                   5   МС   8  74½ 80½ 2353  6   
   6    7 IM  Kezin Roman              2499 RUS Новосибирская область    6        8  74½ 79  2299  6   
   7   19 GM  Ovetchkin Roman          2403 RUS Тюменская область        7        8  73½ 78½ 2358  7   
   8    6 GM  Afanasiev Nikita         2515 RUS Москва                   8        8  73  78½ 2270  7   
   9   13 GM  Suleymenov Alisher       2447 KAZ Казахстан                9        8  70½ 75½ 2227  8   
  10   14 GM  Drygalov Sergey          2441 RUS Курганская область       10       8  69  73½ 2292  5   
  11   16 IM  Remizov Yaroslav         2426 RUS Челябинская область     Ч-1       8  67  72  2194  6   
  12    9 GM  Iljiushenok Ilia         2485 FID ХМАО — Югра              11      7½  73½ 78½ 2324  5   
  13   15 GM  Lobanov Sergei           2437 FID Санкт-Петербург          12      7½  70  75½ 2238  6   
  14   11 GM  Zakhartsov Vladimir      2463 RUS Москва                   13  МС  7½  70  74½ 2282  6   
  15    4 GM  Bocharov Dmitry          2531 RUS Новосибирская область    14      7½  67  72½ 2218  7   
  16   27 GM  Matinian Nikita          2319 FID Саратовская область      15      7½  66½ 70½ 2171  7   
  17   29     Smirnov Alexey           2290 RUS Пермский Край            16  ГР  7½  65½ 70  2111  7   
  18   18 IM  Gutenev Alexander        2408 FID Челябинская область     Ч-2  МС  7½  65  70  2176  7   
  19   28 IM  Charochkina Daria      F 2291 RUS Москва                   Ж1      7½  65  68½ 2137  7   
  20   25 FM  Gubajdullin Alexei       2333 RUS Москва                   17      7½  63½ 69  2056  6   
  21   26 FM  Kraev Alexei             2326 RUS Пермский край            18      7½  61  65  2080  7   
  22   35 FM  Matsenko Andrei          2224 CZE Челябинская область     Ч-3  КМС  7  71½ 76½ 2340  5   
  23   22 IM  Belyakov Bogdan          2372 RUS ЯНАО                     19       7  71  76  2290  6   
  24   10 GM  Drygalov Andrey          2466 RUS Курганская область       20       7  68½ 73  2173  5   
  25   57 FM  Novozhilov Semen         2114 RUS Ярославская область     Ю14  КМС  7  68  72½ 2324  7   
  26   47     Vozmilov Lev             2172 RUS Свердловская область    Ю-1  КМС  7  68  71½ 2178  6   
  27    5 GM  Khismatullin Denis       2529 RUS Республика Башкортостан           7  66½ 70  2134  6   
  28   20 GM  Kostenko Petr            2382 KAZ Казахстан               ИУ-1      7  64½ 68½ 2149  6   
  29   46 IM  Nugumanov Bakhtiyar      2174 KAZ Казахстан                         7  63½ 66½ 2131  5   
  30   36 IM  Ogloblin Nikolay         2222 RUS Свердловская область    50-1      7  62½ 66½ 2085  6   
  31   58 WFM Yakimova Mariya        F 2106 FID Республика Татарстан    Ж-2       7  62  64  2180  7   
  32   86     Martynov Aleksandr       1962 RUS Санкт-Петербург                   7  61  65½ 2040  7   
  33   39 FM  Radzhabov Rodion         2213 RUS Челябинская область     Ч-4       7  60½ 65½ 2099  6   
  34   42     Danilenko Denis O.       2200 RUS Челябинская область     Ю-2  КМС  7  59  61½ 1951  6   
  35   21 IM  Shuvalova Polina       F 2381 RUS Москва                  Ж-3      6½  69  74½ 2165  4   
  36   41     Voskanyan Argisht        2205 RUS Свердловская область    Ю-3      6½  69  72½ 2193  5   
  37   31 WGM Voit Daria             F 2267 RUS Москва                  Ж-4  МС  6½  68½ 73  2252  6   
  38   24 IM  Vastrukhin Oleg          2347 RUS Краснодарский край               6½  68  73  2214  6   
  39   23 GM  Bezgodov Alexei          2354 RUS Курганская область      50-2 МГ  6½  66  70  2157  5   
  40   55     Pankov Daniil            2125 RUS Курганская область      Ю-4      6½  65½ 69½ 2185  4   
  41   90     Nurdinov Iliya           1930 RUS Саратовская область              6½  65  69  2115  4   
  42   49     Polosin Evgeni           2164 RUS Челябинская область     Ч-5  КМС 6½  63½ 67½ 2024  6   
  43   52 WIM Lysenko Margarita      F 2130 RUS Московская область      Ж-5  МС  6½  62  66½ 2006  5   
  44   64 CM  Shturman Arseniy         2073 FID Ярославская область     Ю-5      6½  62  66  2139  5   
  45   60 WIM Smirnova Ekaterina     F 2105 FID Московская область      Ж-6      6½  62  66  2091  6   
  46   53     Safin Timur              2128 RUS Челябинская область     Ч-6  КМС 6½  61½ 65½ 1997  5   
  47   34 FM  Gitelson Arkady          2225 RUS Саратовская область          КМС 6½  59½ 64  2035  6   
  48   70     Zasukhin Vadim           2050 RUS Свердловская область    50-3     6½  59½ 63  1974  6   
  49   68     Mazyrin Yuri             2064 RUS Челябинская область              6½  59  62  1942  6   
  50   48 FM  Borisova Ekaterina     F 2166 RUS Москва                  Ж-7  КМС 6½  58½ 61  2025  6   
  51   43 FM  Goltseva Ekaterina     F 2199 RUS Нижегородская область   Ж-8      6½  58  62½ 1990  6   
  52   63 IM  Pozin Sergey             2089 RUS ХМАО — Югра             65-1     6½  57½ 61  1904  5   
  53   66     Tsvetkov Pavel           2068 RUS Челябинская область          КМС  6  70  74  2234  4   
  54   56 WGM Strutinskaia Galina    F 2120 RUS Москва                  65-2      6  65  70  2101  5   
  55   33     Somkin Kirill            2232 RUS Челябинская область          КМС  6  64½ 69½ 2121  5   
  56   61 WFM Kleymenova Valeria     F 2098 RUS Ульяновская область     Д-1       6  62½ 65  2041  5   
  57   59 FM  Solovjev Nikolay         2106 RUS Курганская область                6  61½ 66  2019  5   
  58   75     Sychov Alexandr          2024 RUS Тюменская область                 6  61  65  1958  5   
  59   51 FM  Novoselov Roman          2131 RUS Свердловская область              6  60½ 65½ 2024  5   
  60   30 FM  Odegov Artem             2274 RUS Свердловская область         КМС  6  60½ 64½ 2081  5   
  61  125     Testova Nika           F 1737 RUS Республика Мордовия          КМС  6  60½ 64½ 2018  4   
  62   67 FM  Iliushkin Evgeny         2067 RUS Самарская область       65-3      6  60  63  1928  4   
  63   69     Makov Artem              2061 RUS Свердловская область              6  59  63  2172  5   
  64   89     Afanasyev Andrey         1942 RUS Курганская область                6  59  61  2129  4   
  65   80 FM  Kholopov Alexander A.    1999 FID Челябинская область          КМС  6  58½ 61  2052  5   
  66   87     Savinov Matvei D.        1961 RUS Челябинская область               6  58  62  1926  5   
  67   74     Yumakhuzhin Vadim        2032 RUS Челябинская область               6  54½ 56½ 2002  5   
  68  118     Baranova Elizaveta     F 1777 RUS Челябинская область     Д-2       6  51  54  1932  6   
  69   32 CM  Koshulyan Egor A.        2259 RUS Челябинская область          КМС 5½  62½ 66½ 2128  5   
  70   96     Tabermakova Leila      F 1911 FID Республика Башкортостан Д-3  КМС 5½  61  64½ 2087  3   
  71   38 FM  Krasilnikov Evgeni       2218 FID Челябинская область          КМС 5½  60  65  2043  3   
  72   81     Ignatiev Aleksey         1998 RUS Республика Башкортостан      КМС 5½  60  64½ 2100  5   
  73   85     Boldyrev Maxim           1977 RUS Свердловская область             5½  60  64  1977  5   
  74   97 WFM Petrukhina Olga        F 1906 KAZ Республика Башкортостан      КМС 5½  58½ 62½ 1935  5   
  75  105 WFM Vifleemskaia Svetlana  F 1860 RUS Нижегородская область            5½  58  62½ 2043  3   
  76   78     Mirasov Ravil            2016 RUS Челябинская область              5½  58  62  2034  4   
  77  106 WFM Goganova Yana          F 1858 RUS Челябинская область              5½  58  61  1965  5   
  78   72 FM  Aukhatov Roman           2033 RUS Свердловская область             5½  58  59½ 1934  5   
  79   45     Kashin Andrey            2181 RUS Пермский край                    5½  57½ 62  1919  3   
  80  100     Kramarenko Elena       F 1894 RUS Волгоградская область        КМС 5½  57½ 61½ 1854  4   
  81  129     Regner Dmitrii           1724 RUS Челябинская область           2  5½  56½ 61  2043  3   
  82   88 WFM Filippova Margarita    F 1943 RUS Свердловская область         КМС 5½  56½ 60  1946  5   
  83  136     Vasilieva Darya        F 1674 RUS Тюменская область                5½  55½ 58½ 1950  5   
  84  102     Somkin Ilya              1866 RUS Челябинская область          КМС 5½  55½ 58  1940  4   
  85   99 WFM Lukina Aleksandra      F 1895 RUS Московская область           КМС 5½  54  57½ 1922  5   
  86  116     Yusupov Emil             1795 RUS Тюменская область                5½  53  57  1916  5   
  87   76     Grishin Pavel            2024 RUS Челябинская область              5½  52½ 55  1820  4   
  88  114     Bobylev Nikita           1802 RUS Челябинская область          КМС 5½  52½ 54½ 1942  5   
  89  109     Gudovanyi Lev            1829 RUS Тюменская область                5½  52  55  1903  5   
  90   84     Voronov Kirill           1980 RUS Тюменская область                5½  51½ 54  1837  5   
  91  155     Leiman Kai               1534 RUS Челябинская область              5½  50½ 54  1895  5   
  92  144     Gamelyanov Yan           1607 RUS Челябинская область              5½  44½ 46  1758  4   
  93  143     Zhukov Matvei            1622 RUS Челябинская область               5  59½ 63  2036  5   
  94   73 FM  Shangin Valery           2033 RUS Челябинская область               5  58½ 61½ 1960  4   
  95   93     Chvanov Ilia             1920 RUS Челябинская область          КМС  5  56½ 59½ 1981  4   
  96   44     Baigildin Albert         2184 RUS Челябинская область          КМС  5  56½ 59  1903  4   
  97  124     Demurchyan Vaan          1740 RUS Челябинская область           2   5  56½ 58½ 1981  5   
  98   94     Dolgov Yaroslav          1914 RUS Челябинская область               5  56  59  1966  5   
  99  135     Belousov Maksim Dm.      1680 RUS Челябинская область           2   5  55½ 59½ 1884  3   
 100  113     Drozdov Maksim           1815 RUS Челябинская область           1   5  55  59  1961  4   
 101  140     Kochkin Stepan           1645 RUS Челябинская область               5  54  57½ 1848  4   
 102  120     Shamsutdinova Karina   F 1775 RUS Челябинская область           1   5  53  55½ 1848  4   
 103   92     Lushnikov Sergey         1924 RUS Челябинская область               5  53  55  1857  4   
 104  103     Chernykh Nikita          1866 RUS Свердловская область              5  52½ 54½ 1852  4   
 105   91     Vanishvili Mari        F 1926 RUS Челябинская область          КМС  5  52  56  1873  5   
 106  133     Samoylov Andrey          1694 RUS Московская область                5  51½ 53  1925  5   
 107   83     Kuznetsov Igor           1983 RUS Челябинская область          КМС  5  50  53  1710  4   
 108  117     Aleshina Arina         F 1795 RUS Челябинская область          КМС  5  48½ 51½ 1910  5   
 109  137     Sharov Evgeny            1669 RUS Свердловская область              5  47  50½ 1807  4   
 110  128     Nanavov Mikhail          1731 RUS Пермский Край                    4½  55½ 58½ 1982  4   
 111  104     Sysolin Alexander        1860 RUS Челябинская область          КМС 4½  53½ 55½ 1956  4   
 112   71     Dotsenko Sergey          2036 RUS Свердловская область             4½  52½ 56  1806  4   
 113  127     Trofimova Mariya D     F 1732 RUS Тюменская область                4½  52  55  1885  4   
 114  112     Bogdanovskii Ilya        1820 RUS Челябинская область              4½  52  55  1794  3   
 115   82     Morozov Ivan             1986 RUS Челябинская область              4½  50  54  1803  3   
 116   98 WGM Saunina Ludmila        F 1896 RUS Свердловская область             4½  50  53  1766  3   
 117   95     Korolenko Artem          1913 RUS Челябинская область           1  4½  49½ 51½ 1800  4   
 118  141     Laptev Egor              1641 RUS Челябинская область              4½  49½ 51  1828  4   
 119  130     Akhmetov Ruslan          1709 RUS Республика Татарстан         КМС 4½  49  52  1791  4   
 120  115     Telelyukhina Elizaveta F 1801 RUS Челябинская область           1  4½  49  51½ 1775  4   
 121  169     Chernyshkova Milena    F 1301 RUS Челябинская область              4½  47  50½ 1885  3   
 122  132     Kolesnikov Egor          1700 RUS Челябинская область              4½  47  49  1742  4   
 123  138     Leshukov Aleksandr       1668 RUS Челябинская область              4½  46  49  1826  4   
 124   50 FM  Gilyazov Amir            2161 RUS Челябинская область               4  56  60  1950  3   
 125   65 WIM Nur-Mukhametova Alisa  F 2069 RUS Республика Татарстан              4  55½ 59  1876  4   
 126  126 FM  Sotnikov Alexander I.    1735 RUS Челябинская область               4  55  59  1872  3   
 127  111     Shnayder Violetta      F 1826 RUS Челябинская область          КМС  4  53  54½ 1903  4   
 128  139     Gabdullin Mikhail        1657 RUS Челябинская область           2   4  51  53  1837  3   
 129  121     Kozhemyakina Maria     F 1759 RUS Челябинская область           2   4  50½ 53½ 1746  2   
 130  110     Abramova Tatiana       F 1829 RUS Тюменская область            КМС  4  49½ 52½ 1740  2   
 131  150     Kozlova Olga           F 1562 RUS Тюменская область                 4  48  50½ 1784  3   
 132  159     Miklin Maksim            1494 RUS Челябинская область               4  48  50½ 1732  4   
 133  148     Turbai Gleb              1576 RUS Челябинская область               4  47½ 50½ 1818  3   
 134  162     Tsvetkov Mikhail         1458 RUS Челябинская область               4  44½ 47  1742  2   
 135  164     Valiullina Lyaisan     F 1400 RUS Челябинская область               4  44½ 47  1735  4   
 136  168     Sobolev Fedor            1332 RUS Свердловская область              4  44½ 47  1708  4   
 137  157     Markush Vladislav        1499 RUS Челябинская область               4  44  46  1756  3   
 138  134     Galiakhmetov Ravil       1683 RUS Челябинская область               4  41½ 44  1632  3   
 139  147     Zharkov Daniil           1576 RUS Рязанская область             2   4  39½ 41  1639  2   
 140  146     Yurkov Nikolay           1593 RUS Челябинская область     СВ-1     3½  50½ 53½ 1896  3   
 141   79     Vazhenin Alexei          2016 RUS Пермский край                    3½  49½ 52½ 1657  3   
 142  131     Cheglakov Ilja           1706 RUS Санкт-Петербург                  3½  48½ 52  1774  2   
 143  167     Bobrov Vsevolod          1356 RUS Челябинская область              3½  45½ 48  1762  2   
 144  154     Molozhaev Alexander      1542 RUS Челябинская область              3½  41  43½ 1643  3   
 145  149     Lezhnev Aleksei          1571 RUS Челябинская область           3  3½  40½ 42½ 1664  2   
 146   12 GM  Shariyazdanov Andrey     2453 RUS Свердловская область              3  56½ 60½ 2007  3   
 147  161     Kirpikov Mikhail         1479 RUS Свердловская область              3  50  52  1843  3   
 148  151     Umurzakov Shakur         1560 RUS Челябинская область               3  45  47½ 1709  3   
 149  153     Kulikov Andrey           1548 RUS Челябинская область               3  45  47  1633  1   
 150  152     Klimenko Mikhail         1548 RUS Челябинская область           3   3  43½ 45  1687  2   
 151  163     Schelkanogov Sergei      1407 RUS Челябинская область               3  40  42  1663  2   
 152  145     Senik Viktor             1605 RUS Пермский край                     3  38½ 40  1577  2   
 153  142 WFM Matsenko Elena         F 1632 RUS Челябинская область           1  2½  46  48  1775  1   
 154  160     Drozdov Nikita           1493 RUS Челябинская область              2½  41½ 43  1693  2   
 155  158     Talalushkin Vitaliy      1499 RUS Челябинская область              2½  40  41½ 1697  1   
 156  156     Khafizov Radik           1521 RUS Челябинская область               2  38½ 40½ 1652  0   
 157   37 FM  Rojas Salas Steven       2220 PER Перу                              0  37½ 38½  0    0   
       40 FM  Ospennikov Dmitry V      2210 RUS Республика Татарстан              0  37½ 38½  0    0   
       54     Trofimov Pavel           2125 RUS Тюменская область                 0  37½ 38½  0    0   
       62     Konovalov Vladislav      2098 RUS Челябинская область               0  37½ 38½  0    0   
       77     Fedotov Alexey           2020 RUS Свердловская область              0  37½ 38½  0    0   
      101     Barantsev Kirill         1882 RUS Свердловская область              0  37½ 38½  0    0   
      107     Lodygin Maxim            1852 RUS Челябинская область          КМС  0  37½ 38½  0    0   
      108     Bubnova Uliana         F 1841 FID Тюменская область                 0  37½ 38½  0    0   
      119     Evstifeev Alexander      1777 RUS Челябинская область          КМС  0  37½ 38½  0    0   
      122     Ivanov Zakhar A          1756 RUS Пермский Край                2ю   0  37½ 38½  0    0   
      123     Semenova Daria         F 1753 RUS Свердловская область         КМС  0  37½ 38½  0    0   
      165     Balakin Matvei           1370 RUS Челябинская область               0  37½ 38½  0    0   
      166     Zhuravlev Artem V        1368 RUS Челябинская область               0  37½ 38½  0    0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година