Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 699 : 20.09.2022

партии 8280
Турнири 62

Вижте всички включени турнири

Chelyabinsk RUS, Kurnosov Mem-A 2022

Men

Rank SNo.     Name                   Rtg FED Club                    Pts BH. BH. Vict Res. 
   1   30 GM  Harutjunyan Gevorg    2442 ARM                         9½  78  73½  8    0   
   2    5 GM  Riazantsev Alexander  2573 RUS Москва                  8½  82  76   7    0   
   3   32 IM  Urazayev Arystanbek   2436 KAZ                         8½  79½ 74   6    0   
   4   13 GM  Pridorozhni Aleksei   2519 RUS Хмао — Югра             8½  77½ 72½  6    0   
   5    8 GM  Shomoev Anton         2555 RUS Республика Бурятия       8  78½ 73   6    0   
   6    3 GM  Rublevsky Sergei      2630 RUS Республика Татарстан     8  77½ 71½  7    0   
   7   23 IM  Nozdrachev Vladislav  2471 RUS Московская Область       8  76  70½  6    0   
   8   57 IM  Daneshvar Bardiya     2341 IRI                          8  71  67   7    0   
   9   45 IM  Lazavik Denis         2393 BLR                          8  71  66½  6    0   
  10   29 GM  Stupak Kirill         2443 BLR                          8  66  61½  7    0   
  11   26 GM  Vorobiov Evgeny E.    2454 RUS Москва                   8  65½ 61   6    0   
  12    7 GM  Bocharov Dmitry       2566 RUS Новосибирская Область   7½  80½ 75   7    0   
  13   54 IM  Khubukshanov Erdem    2360 RUS Республика Бурятия      7½  77½ 73   7    0   
  14   15 GM  Lintchevski Daniil    2514 RUS Санкт-Петербург         7½  75½ 70½  5    0   
  15   52 IM  Savitskiy Sergey      2370 RUS Янао                    7½  75½ 69½  7    0   
  16   12 GM  Lysyj Igor            2520 RUS Челябинская Область     7½  75  69½  5    0   
  17   38 IM  Makarian Rudik        2425 RUS Москва                  7½  73  68½  6    0   
  18   10 GM  Goganov Aleksey       2541 RUS Санкт-Петербург         7½  72  67½  5    0   
  19   43 IM  Grebnev Aleksey       2405 RUS Самарская Область       7½  71½ 67   7    0   
  20   16 GM  Petrov Nikita         2500 RUS Краснодарский Край      7½  71  67½  4    0   
  21   17 GM  Yakovich Yuri         2496 RUS Самарская Область       7½  71  65½  6    0   
  22   18 GM  Ponkratov Pavel       2493 RUS Москва                  7½  70  64½  6    0   
  23   27 GM  Frolyanov Dmitry      2453 RUS Самарская Область       7½  69  64   5    0   
  24   35 FM  Grachev Alexey        2433 RUS Кемеровская Область     7½  66½ 62   6    0   
  25   21 GM  Khegay Dmitriy        2482 RUS Красноярский Край        7  79½ 75   5    0   
  26    2 GM  Paravyan David        2647 RUS Москва                   7  77  71½  4    0   
  27    1 GM  Andreikin Dmitry      2675 FID Рязанская Область        7  76½ 71½  5    0   
  28   19 IM  Faizrakhmanov Ramil   2489 RUS Республика Татарстан     7  75  71   6    0   
  29   28 GM  Gabrielian Artur      2451 RUS Ростовская Область       7  70½ 66½  5    0   
       40 IM  Shubin Kirill         2418 RUS Санкт-Петербург          7  70½ 66½  5    0   
  31   25 GM  Yudin Sergei          2460 RUS Новосибирская Область    7  70  66   5    0   
  32   14 GM  Demidov Mikhail       2517 RUS Москва                   7  70  65½  6    0   
  33   41 IM  Salemgareev Tagir     2411 RUS Курганская Область       7  70  65½  4    0   
  34   51 IM  Kopylov Alexander A.  2379 RUS Тюменская Область        7  68½ 64½  4    0   
  35   11 GM  Levin Evgeny A.       2531 RUS Санкт-Петербург          7  68½ 64   4    0   
  36   58 IM  Efanov Nikolai        2332 RUS Белгородская Область     7  68  63½  5    0   
  37   39 GM  Kostenko Petr         2421 KAZ                          7  68  63   6    0   
  38   50 GM  Bryakin Mikhail       2379 RUS Москва                   7  67½ 64   5    0   
  39   44 FM  Obgolts Erik          2402 RUS Новосибирская Область    7  67½ 63   5    0   
  40   42 GM  Zablotsky Sergei      2409 RUS Красноярский Край        7  65½ 62   5    0   
  41    6 GM  Fedorov Alexei        2571 BLR                          7  64½ 61   6    0   
  42   24 GM  Aleksandrov Aleksej   2464 BLR Беларусь                 7  63½ 60   6    0   
  43   20 GM  Zakhartsov Vladimir   2486 RUS Москва                   7  60½ 56   7    0   
  44   84 FM  Khayrullin Denis      2200 RUS Московская Область      6½  73½ 69½  5    0   
  45    9 GM  Volkov Sergey         2544 RUS Республика Мордовия     6½  73½ 68½  5    0   
  46   48 GM  Bezgodov Alexei       2387 RUS Курганская Область      6½  73  68½  5    0   
  47   67 IM  Tologon Tegin Semetei 2296 KGZ                         6½  72½ 68   6    0   
  48  108 CM  Volkov Maksim         2085 RUS Республика Марий Эл     6½  72½ 68   5    0   
  49  159     Tuzov Alexander       1798 RUS Тюменская Область       6½  72½ 67½  6    0   
  50   55 IM  Remizov Yaroslav      2355 RUS Челябинская Область     6½  71½ 66   6    0   
  51   56 GM  Matinian Nikita       2341 RUS Саратовская Область     6½  71  66½  5    0   
  52   47 GM  Gleizerov Evgeny      2387 RUS Брянская Область        6½  70½ 67   4    0   
  53   31 IM  Gutenev Alexander     2439 RUS Челябинская Область     6½  70  65½  5    0   
  54   91     Kulaev Maxim          2165 RUS Саратовская Область     6½  69½ 66½  6    0   
  55   46 GM  Nikitenko Mihail      2392 BLR                         6½  69  64½  5    0   
  56  140 FM  Sapenov Daniyal       1938 KAZ                         6½  66  62   5    0   
  57    4 GM  Alekseev Evgeny       2587 RUS Санкт-Петербург         6½  65  61   4    0   
  58   76     Gasparyan Erik R.     2239 ARM                         6½  64½ 60½  5    0   
  59   86     Rezvy Lev             2197 RUS Челябинская Область     6½  64½ 60   6    0   
  60  116 IM  Pozin Sergey          2051 RUS Хмао — Югра             6½  64  61   5    0   
  61  155     Simbelov Roman T.     1836 RUS Республика Бурятия      6½  62½ 59   6    0   
  62   37 FM  Sutormin Danila       2426 RUS Приморский Край         6½  62½ 58   5    0   
  63   59 CM  Zverev Lev            2324 RUS Москва                  6½  61½ 57½  6    0   
  64   34 GM  Lobanov Sergei        2433 RUS Санкт-Петербург         6½  61½ 57   5    0   
  65   81 FM  Stribuk Artiom        2222 BLR                         6½  61  58   5    0   
  66  158 WFM Poliakova Varvara     1822 BLR                         6½  60  56½  6    0   
  67   36 IM  Alikhanov Felix       2431 RUS Республика Дагестан     6½  58½ 55   5    0   
  68   85     Baigildin Albert      2198 RUS Челябинская Область     6½  57½ 54   5    0   
  69   75 IM  Schekachikhin Maksim  2239 RUS Санкт-Петербург          6  75  70   4    0   
  70   72 FM  Bublei Pavel          2248 RUS Новосибирская Область    6  72½ 68   6    0   
  71  109     Safin Timur           2084 RUS Челябинская Область      6  71½ 66½  4    0   
  72  105 FM  Averin Nikolay        2116 RUS Москва                   6  68½ 65   6    0   
  73   22 GM  Ovetchkin Roman       2478 RUS Тюменская Область        6  68½ 63½  5    0   
  74  112     Gavrilov Maxim        2060 RUS Московская Область       6  66  62½  4    0   
  75  163     Kishiev Famil         1785 RUS Москва                   6  66  61½  5    0   
  76   70     Askarov Bakhtiyar     2271 KAZ Казахстан                6  65½ 62   6    0   
  77   53 IM  Zarubitski Viachaslau 2366 BLR                          6  65½ 62   5    0   
  78  103     Plyasunov Daniil      2121 RUS Новосибирская Область    6  64½ 62   5    0   
  79  106 FM  Manelyuk Daniil       2095 RUS Тульская Область         6  64½ 61   5    0   
  80   93 IM  Ogloblin Nikolay      2158 RUS Свердловская Область     6  64  60½  4    0   
  81  100 FM  Kavyev Ruslan         2134 RUS Саратовская Область      6  63  59½  6    0   
  82   65 IM  Kanter Eduard         2307 RUS Пермский Край            6  62  58   6    0   
  83   63 FM  Kholin Aleksandr      2313 UKR                          6  61  57½  3    0   
  84   61 FM  Chaqryan Erik         2317 ARM                          6  61  57   5    0   
  85   96 FM  Solovjev Nikolay      2146 RUS Курганская Область       6  60½ 58   6    0   
  86   64 FM  Radzhabov Rodion      2312 RUS Челябинская Область      6  60½ 57   5    0   
  87   73 FM  Manukyan Sargis A.    2247 ARM                          6  59½ 56   5    0   
  88  120     Fedotov Alexey        2030 RUS Свердловская Область     6  56½ 53½  5    0   
  89   82 IM  Badelka Olga          2217 RUS                          6  56  52   5    0   
  90   99     Novoselov Roman       2141 RUS Свердловская Область    5½  66½ 64   5    0   
  91   92     Gusarov Aleksey       2160 RUS Самарская Область       5½  65  62½  5    0   
  92   98     Sharikov Alexander    2141 RUS Самарская Область       5½  65  62   5    0   
  93   71 FM  Usov Aleksandr E.     2262 RUS Москва                  5½  65  61   5    0   
  94   77 FM  Skatchkov Valery      2238 RUS Самарская Область       5½  64½ 61   5    0   
  95  126 FM  Kholopov Alexander A. 2012 RUS Челябинская Область     5½  64½ 60½  3    0   
  96  117     Novozhilov Semen      2045 RUS Ярославская Область     5½  64½ 60   5    0   
      137     Prokhorov Aleksey     1951 RUS Свердловская Область    5½  64½ 60   5    0   
  98  101 FM  Kirillov Dmitry       2134 RUS Московская Область      5½  64  62   5    0   
  99   87     Shefer Alexander      2174 RUS Москва                  5½  64  61   5    0   
 100  191     Sargsyan Narek        1438 RUS Тюменская Область       5½  63½ 59   5    0   
 101  104 FM  Pisakov Ilia          2119 RUS Москва                  5½  63  59½  5    0   
 102   89     Polosin Evgeni        2166 RUS Челябинская Область     5½  62½ 58½  5    0   
 103  134     Amirdzhanyan Vladimir 1953 RUS Москва                  5½  61½ 58   3    0   
 104  135     Veselov Yaroslav      1953 RUS Московская Область      5½  61  60½  5    0   
 105  148 FM  Sotnikov Alexander I. 1884 RUS Челябинская Область     5½  61  58½  4    0   
 106   90 FM  Rakhimzhan Alen       2166 KAZ                         5½  61  57½  4    0   
 107   97     Somkin Kirill         2144 RUS Челябинская Область     5½  60½ 60   4    0   
 108  110     Zasukhin Vadim        2081 RUS Свердловская Область    5½  60½ 57   5    0   
 109   94 IM  Nozdrachev Leonid     2156 RUS Московская Область      5½  60½ 57   4    0   
 110  132     Koshulyan Egor A.     1965 RUS Челябинская Область     5½  60  57½  3    0   
 111   60     Gnechko Ruslan        2320 UKR                         5½  60  55½  5    0   
 112  111 FM  Shangin Valery        2081 RUS Челябинская Область     5½  59½ 55½  4    0   
 113  169     Kozachkov Pavel       1719 RUS Свердловская Область    5½  58½ 55½  5    0   
 114   66 FM  Sunjaikin Boris       2307 RUS                         5½  58½ 55   4    0   
 115   33 GM  Iskusnyh Sergei       2434 RUS Тюменская Область       5½  58½ 54½  5    0   
       79 FM  Matveev Vladimir      2230 RUS Свердловская Область    5½  58½ 54½  5    0   
 117   80 IM  Zemerov Vladimir      2228 RUS Омская Область          5½  57½ 54   5    0   
 118  115     Lebzak Yaroslav       2051 RUS Челябинская Область     5½  57½ 53½  4    0   
 119   83     Inozemtsev Sergei     2212 RUS Свердловская Область    5½  57  54   4    0   
      133     Shturman Arseniy      1963 RUS Ярославская Область     5½  57  54   4    0   
 121  142     Pankov Daniil         1923 RUS Курганская Область      5½  57  54   3    0   
 122  121     Gimadutdinov Ilnur    2030 RUS Тюменская Область       5½  55½ 52   5    0   
 123   69 FM  Yeritsyan Hayk        2290 ARM                         5½  54  50½  5    0   
 124   95     Khudyakov Stanislav   2156 RUS Москва                   5  66½ 63½  5    0   
 125  170     Zhambalov Bator       1703 RUS Республика Бурятия       5  62½ 58   4    0   
 126   78 GM  Yagupov Igor          2235 RUS Московская Область       5  62  59   3    0   
 127  107 FM  Zemlyanskii Ivan      2092 RUS Тюменская Область        5  61½ 57½  4    0   
 128  167     Klachkou Platon       1762 BLR                          5  59  56½  5    0   
 129  125     Danilenko Denis O.    2016 RUS Челябинская Область      5  59  56   3    0   
 130  128     Sysolin Alexander     2002 RUS Челябинская Область      5  58½ 54½  4    0   
 131  138     Ivanov Alexander V.   1943 RUS Свердловская Область     5  55½ 53   4    0   
 132   74 IM  Kalegin Evgenij       2242 RUS Республика Башкортостан  5  55½ 52   4    0   
      174     Demchenko Maksim Dm   1675 RUS Тюменская Область        5  55½ 52   4    0   
 134  196     Protasov Maksim       1378 RUS Тюменская Область        5  55  51½  4    0   
 135  102 FM  Kolomensky Vladimir   2125 RUS Курганская Область       5  54  50½  5    0   
 136  151     Sychov Alexandr       1856 RUS Тюменская Область        5  53½ 50½  3    0   
 137  118     Chertkov Maksim       2035 RUS Московская Область       5  53½ 50   5    0   
 138  130     Morozov Ivan          1970 RUS Челябинская Область      5  51½ 49   5    0   
 139   68 IM  Shcherbin Matvei      2294 RUS Свердловская Область     5  51½ 48   4    0   
 140  178     Galiakhmetov Ravil    1635 RUS Челябинская Область      5  49½ 46½  4    0   
 141  124 FM  Krasilnikov Evgeni    2022 RUS Челябинская Область     4½  60½ 57½  4    0   
      149     Kunakkuzin Rinat      1883 RUS Республика Башкортостан 4½  60½ 57½  4    0   
 143  123     Makov Artem           2022 RUS Свердловская Область    4½  59  55½  4    0   
 144  147     Bobylev Nikita        1903 RUS Челябинская Область     4½  58  54½  4    0   
 145  156     Mazhkenov Alisher     1827 KAZ                         4½  57½ 54½  3    0   
 146  113     Yumakhuzhin Vadim     2059 RUS Челябинская Область     4½  57  53½  4    0   
 147  127     Kondrin Alexander     2011 RUS Челябинская Область     4½  57  53½  3    0   
 148  129     Zaspanov Konstantin   2001 RUS Свердловская Область    4½  56½ 53½  4    0   
 149   62 FM  Vyatkin Dmitry        2314 RUS Челябинская Область     4½  56  52½  3    0   
 150   88     Prokofiev Matvey      2169 RUS Новосибирская Область   4½  55½ 52½  4    0   
      160 AFM Kengurov Yaroslav     1798 RUS Свердловская Область    4½  55½ 52½  4    0   
 152  114     Konovalov Vladislav   2056 RUS Челябинская Область     4½  55½ 52   3    0   
 153  152     Nanavov Mikhail       1847 RUS Пермский Край           4½  55  52   4    0   
      168     Litvinov Dmitri       1722 RUS Республика Башкортостан 4½  55  52   4    0   
 155  193     Gemel Fedor           1430 RUS Тюменская Область       4½  55  51½  3    0   
 156  141 AFM Popov Tikhon          1932 RUS Тамбовская Область      4½  54½ 52½  3    0   
 157  145     Kozlov Egor Vl.       1915 RUS Тюменская Область       4½  53½ 51   4    0   
 158  157     Iamalitdinov Eldar    1825 RUS Челябинская Область     4½  52½ 50   4    0   
 159  154     Georgiev Alexey       1838 RUS Омская Область          4½  52½ 49½  4    0   
 160  182     Ziganurov Mikhail     1586 RUS Челябинская Область     4½  52  48½  3    0   
 161  175     Lyutsinger Iren       1674 RUS Московская Область      4½  51  48½  4    0   
 162  144     Shainurov Talgat      1919 RUS Челябинская Область     4½  50  47   4    0   
 163  161     Drozdov Maksim        1789 RUS Челябинская Область     4½  49½ 47   4    0   
 164  146     Dotsenko Sergey       1910 RUS Свердловская Область    4½  48½ 46   4    0   
 165  153     Somkin Ilya           1845 RUS Челябинская Область     4½  47½ 45   4    0   
 166  185     Ermakov Kirill Il.    1531 RUS Тюменская Область        4  60½ 56½  3    0   
 167  131     Kudinov Alexander     1968 RUS Свердловская Область     4  59½ 56   2    0   
 168  136     Gontcharov Vladimir   1952 RUS Челябинская Область      4  57½ 53½  4    0   
 169  143     Antonovsky Anton      1920 RUS Челябинская Область      4  57  54½  4    0   
 170  164     Usov Dmitry E.        1778 RUS Москва                   4  53  50   4    0   
 171  162     Babkov Timofey        1787 RUS Республика Башкортостан  4  52½ 49½  4    0   
 172  122     Kharitonov Egor       2027 RUS Свердловская Область     4  52  48½  4    0   
 173  179     Gamelyanov Yan        1633 RUS Челябинская Область      4  51  48½  2    0   
 174  187     Vokarev Leonid K.     1495 RUS Свердловская Область     4  49  46½  4    0   
 175  165     Isaev Alexey          1770 RUS Челябинская Область      4  48  45½  4    0   
 176  183     Markush Vladislav     1575 RUS Челябинская Область      4  46½ 44   4    0   
 177  192     Kiselev Alexander S   1436 RUS Свердловская Область     4  39  38½  4    0   
 178  139     Krivich Ilya          1940 RUS Омская Область          3½  60½ 58   3    0   
 179  119     Malin Denis           2034 RUS Республика Башкортостан 3½  55  52   3    0   
 180  188     Zhuravlev Matvey R    1458 RUS Московская Область      3½  53½ 50   3    0   
 181  176     Pridannikov Daniil    1640 RUS Челябинская Область     3½  52½ 50½  3    0   
 182  173     Korolenko Artem       1692 RUS Челябинская Область     3½  52  51½  3    0   
 183  177     Serebryakov Savva     1636 RUS Свердловская Область    3½  51  48½  3    0   
 184  166     Gertsyk Nikolai       1762 UKR Свердловская Область    3½  50½ 47½  3    0   
 185  172     Tikhomirov Andrey     1696 RUS Приморский Край         3½  47½ 44½  3    0   
 186  150     Evstifeev Alexander   1864 RUS Челябинская Область     3½  47  44½  3    0   
 187  171     Sannikova Anna        1702 RUS Московская Область      3½  44  41½  3    0   
 188  205     Ushmaev Egor          1161 RUS Республика Башкортостан 3½  43½ 41   3    0   
 189  203     Yumagulov Timur       1224 RUS Республика Башкортостан 3½  42  40   3    0   
 190  197     Tsvetkov Mikhail      1369 RUS Челябинская Область     3½  38½ 38   3    0   
 191  180     Sharafutdinov Khasan  1625 RUS Челябинская Область     3½  35  34½  3    0   
 192  186     Menshikov Ivan        1503 RUS Республика Башкортостан  3  48  45   2    0   
 193  198     Mekhvanik Ivan        1366 RUS Челябинская Область      3  47  44   2    0   
 194  190     Klimenko Mikhail      1443 RUS Челябинская Область      3  45½ 43½  2    0   
 195  184     Kochkin Stepan        1554 RUS Челябинская Область      3  42½ 40   3    0   
 196  201     Tyulkibaev Artur      1277 RUS Челябинская Область      3  42  41½  3    0   
 197  181     Regner Dmitrii        1600 RUS Челябинская Область      3  42  41½  2    0   
 198   49 GM  Rashkovsky Nukhim N   2387 RUS Свердловская Область    2½  53½ 50   1    0   
 199  195     Gusev Arseniy         1394 RUS Республика Башкортостан 2½  51½ 48   2    0   
 200  189     Rezchikov Vitalii     1458 RUS Челябинская Область     2½  45  42½  1    0   
 201  199     Zhukov Matvei         1361 RUS Челябинская Область     2½  41½ 39½  2    0   
 202  202     Shabanov Bogdan R.    1272 RUS Челябинская Область     2½  40  38   2    0   
 203  206     Zhuravlev Vladigor    1108 RUS Челябинская Область      2  38½ 38   2    0   
 204  204     Zinovev Grigorii      1182 RUS Свердловская Область     2  35½ 35   2    0   
 205  200     Zheimov Vladimir      1332 RUS Челябинская Область      1  37½ 36   1    0   
 206  194     Korlyakov Viktor      1413 RUS Челябинская Область      0  36½ 35½  0    0 

Women

Rank SNo.     Name                    Rtg FED Club                    Pts BH. BH. Vict Res. 
   1    1 WGM Voit Daria             2297 RUS Москва                  8½  80½ 75   6    0   
   2   10 FM  Borisova Ekaterina     2120 RUS Москва                   8  78½ 73½  6    0   
   3    4 WIM Lysenko Margarita      2199 RUS Московская Область       8  77½ 72   5    0   
   4    3 WGM Kovanova Baira         2237 RUS Саратовская Область      8  76½ 71   5    0   
   5   45 WFM Karmanova Olga Dm.     1819 RUS Санкт-Петербург          8  72½ 70   6    0   
   6   17 WIM Smirnova Ekaterina     2036 RUS Москва                   8  72½ 67½  7    0   
   7   22 WIM Srdanovic Jovana       1995 SRB                          8  68½ 63½  7    0   
   8   14 WIM Semenova Elena         2091 RUS Янао                     8  65  60½  7    0   
   9    8 WFM Vysotskaya Anastasiya  2143 RUS Саратовская Область     7½  76½ 71½  6    0   
  10   15     Khokhlova Daria        2091 FID Курская Область         7½  73½ 68½  5    0   
  11   30 WIM Balabayeva Xeniya      1920 KAZ                         7½  73  68½  7    0   
  12    7 WGM Tomilova Elena         2143 RUS Республика Крым         7½  72½ 68   7    0   
  13   19 WFM Miroshnik Ekaterina    2019 RUS Москва                  7½  70  65½  6    0   
  14   54     Darmaeva Nomina        1677 RUS Республика Бурятия      7½  66½ 62½  7    0   
  15   23 WIM Nurgali Nazerke        1992 KAZ                          7  74½ 69   5    0   
  16   13 WFM Gvanceladze Anna       2104 RUS Москва                   7  72½ 68   6    0   
  17   18 WFM Loskutova Viktoriya    2031 RUS Алтайский Край           7  71½ 66½  5    0   
  18   12 WGM Dauletova Gulmira      2108 KAZ                          7  68½ 63½  6    0   
  19   27     Hakobyan Astghik       1938 ARM                          7  66  62   6    0   
  20   44     Vanishvili Mari        1832 RUS Челябинская Область     6½  75  71½  6    0   
  21   29 WFM Nosacheva Mariya       1927 RUS Удмуртская Республика   6½  72  69   6    0   
  22   51     Volchkova Alena        1714 RUS Курганская Область      6½  70  66   5    0   
  23   43 WFM Kleymenova Valeria     1838 RUS Ульяновская Область     6½  69½ 66   5    0   
  24   20 WIM Mar Karmen             2016 SLO                         6½  69½ 64½  6    0   
  25    6 WIM Ghukasyan Siranush     2154 ARM                         6½  69  64½  4    0   
  26    5 WGM Solozhenkina Elizaveta 2166 RUS Ленинградская Область   6½  63½ 59½  5    0   
  27   26 WFM Filippova Margarita    1967 RUS Свердловская Область    6½  62½ 58   6    0   
  28   28 WFM Petrukhina Olga        1933 KAZ Челябинская Область     6½  61  60   5    0   
  29   37     Frolova Lada           1879 RUS Свердловская Область    6½  60½ 57½  6    0   
  30    2 WGM Manakova Maria         2239 SRB                          6  71½ 66½  5    0   
  31   11 WGM Prudnikova Svetlana    2117 SRB                          6  67½ 62½  5    0   
  32   34 WFM Trapeznikova Darya     1895 RUS Иркутская Область        6  67  62½  5    1   
  33    9 WFM Avetisyan Mariam       2140 ARM                          6  67  62½  5    0   
  34   24 WGM Strutinskaia Galina    1988 RUS Москва                   6  65½ 61½  5    0   
  35   40     Kamarova Zhanbota      1876 RUS Новосибирская Область    6  63½ 60   5    0   
  36   42 WGM Eidelson Rakhil        1861 BLR                          6  63  59   5    0   
  37   33     Shnayder Violetta      1895 RUS Челябинская Область      6  63  58   5    0   
  38   52     Baranova Elizaveta     1705 RUS Челябинская Область      6  62½ 59   4    0   
  39   46     Arakelyan Nare         1811 ARM                          6  61½ 59½  6    0   
  40   35 WFM Antonova Nadezhda      1887 TJK Москва                   6  59½ 56½  6    0   
  41   50     Nagaeva Aliia          1738 RUS Республика Татарстан     6  59  58   6    0   
  42   16 WFM Khachatryan Anna       2070 ARM                          6  58  54   6    0   
  43   32 WFM Filippova Darya        1903 RUS Челябинская Область     5½  73  68½  4    0   
  44   38     Yedigaryan Asya        1879 ARM                         5½  71½ 68   5    0   
  45   48     Shamsutdinova Karina   1769 RUS Челябинская Область     5½  67  63   3    0   
  46   47     Komissarova Soigina    1795 RUS Республика Бурятия      5½  65½ 63   5    0   
  47   31 WGM Saunina Ludmila        1908 RUS Свердловская Область    5½  64½ 61   3    0   
  48   36 WFM Goganova Yana          1880 RUS Челябинская Область     5½  64½ 60½  3    0   
  49   70     Goriachkina Oksana     1440 RUS Янао                    5½  60½ 57   3    0   
  50   21 WIM Nur-Mukhametova Alisa  2012 RUS Республика Татарстан    5½  60  55½  4    0   
  51   61     Nikulina Anastasiya    1545 RUS Челябинская Область     5½  59½ 57½  5    0   
  52   69     Sargaeva Darima        1463 RUS Республика Бурятия      5½  59½ 57   4    0   
  53   49     Aleshina Arina         1763 RUS Челябинская Область     5½  59  57   5    0   
  54   80     Trofimova Mariya D     1252 RUS Тюменская Область       5½  58  53½  5    0   
  55   66     Telelyukhina Elizaveta 1512 RUS Челябинская Область     5½  54½ 51   5    0   
  56   68     Barobina Irina         1473 RUS Свердловская Область     5  61½ 57½  4    0   
  57   57     Efimova Darya          1647 RUS Тульская Область         5  61  57½  4    0   
  58   59     Omurbekova Diana       1609 KGZ                          5  59  56   4    0   
  59   73     Melkozerova Ulyana     1379 RUS Свердловская Область     5  59  55½  4    0   
  60   41     Nasybullina Dayana     1869 RUS Челябинская Область      5  58½ 56½  4    0   
  61   77     Udarova Anastasia      1324 RUS Тюменская Область        5  58  54½  4    0   
  62   64     Kalashnikova Elena     1524 RUS Самарская Область        5  57  53½  4    0   
  63   25 WFM Yakovich Valentina     1984 RUS Самарская Область        5  55  51   3    0   
  64   65     Maslova Veronika       1520 RUS Челябинская Область      5  54½ 53½  4    0   
  65   55     Stroganova Karina      1671 RUS Янао                     5  54  50½  4    0   
  66   62     Tazetdinova Adelya     1528 RUS Республика Башкортостан  5  53½ 50½  3    0   
  67   53 WFM Nikulina Alena         1701 RUS Свердловская Область     5  53  50   4    0   
  68   67     Mesheryakova Anfisa    1512 RUS Челябинская Область      5  52½ 50   4    0   
  69   63     Musaeva Shakhnazi      1527 KGZ                          5  51½ 49   4    0   
  70   58     Grekhneva Yana         1623 RUS Иркутская Область        5  50  46½  4    0   
  71   60     Barkasheva Sofia       1599 EST Москва                  4½  62  57½  4    0   
  72   56     Kiseleva Alina         1671 RUS Иркутская Область       4½  60  57   4    0   
  73   39 WFM Baisalova Aigul        1878 KAZ Краснодарский Край      4½  58  54½  4    0   
  74   81     Valiullina Lyaisan     1246 RUS Челябинская Область     4½  56  53   3    0   
  75   71     Kanter Elizaveta       1413 KAZ Пермский Край           4½  51½ 50½  4    0   
  76   79     Rybachenok Valeriya    1270 RUS Челябинская Область     4½  50½ 48   4    0   
  77   74     Kozhemyakina Maria     1364 RUS Челябинская Область     4½  47½ 45½  4    0   
  78   86     Asatova Leila          1120 RUS Челябинская Область      4  56  52½  4    0   
  79   72     Maier Yuliia           1397 RUS Челябинская Область      4  53½ 50½  3    0   
  80   83     Lyashenko Aleksandra   1184 RUS Челябинская Область      4  53  52   2    0   
  81   75     Popova Serafima P.     1364 RUS Тамбовская Область       4  49½ 47½  4    0   
  82   87     Tulumguzina Daria      1086 RUS Челябинская Область      4  48  46   2    0   
  83   82     Chernyshkova Milena    1223 RUS Челябинская Область      4  45½ 44½  3    0   
  84   90     Isaeva Mariya          1040 RUS Челябинская Область      4  45  43   3    0   
  85   89     Tuchinova Selmeg       1048 RUS Республика Бурятия       4  42½ 41½  4    0   
  86   91     Grigoreva Viktoriia    1013 RUS Челябинская Область      4  41½ 39½  2    0   
  87   85     Kuzenkova Anna         1129 RUS Челябинская Область      4  35½ 34½  3    0   
  88   78     Imykhelova Tatyana     1285 RUS Республика Бурятия      3½  54½ 51   3    0   
  89   76     Polykovskaya Olga      1329 RUS Челябинская Область     3½  48½ 46   2    0   
  90   84     Dmitrieva Mariya       1137 RUS Челябинская Область      3  45  43   2    0   
       92     Vasilieva Nika         1239 RUS Челябинская Область      3  45  43   2    0   
       94     Dmitrieva Polina Dm    1139 RUS Челябинская Область      3  45  43   2    0   
  93   93     Filippova Viktoriia    1185 RUS Челябинская Область     2½  47½ 44½  1    0   
  94   95     Berdnikova Vasilisa    1047 RUS Челябинская Область      2  47½ 45½  1    0   
  95   88     Sevastyanova Nadezhda  1084 RUS Челябинская Область      2  36  35   1    0 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 24.99 / година