Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Dinkelsbuehl GER, Rapid Ch (m) 2023

DSEM 2023                    
Organizer(s) : Deutscher Schachbund                    
Federation : Germany ( GER )                    
Chief Arbiter : IA Michael Ruetten (24657727)                    
Deputy Chief Arbiter : IA Sandra Schmidt (16247507)                    
Arbiter :                    
Time control : 15'/all+10s per move                    
Location : Dinkelsbuehl                    
Number of rounds : 9                    
Tournament type : Swiss-System                    
Rating calculation : -                    
Date : 2023/11/11 to 2023/11/12                    
Rating-Ø : 2261                    
                     
Last update 12.11.2023 16:25:13                    
Final Ranking after 9 Rounds                    
Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 2 GM Mons,Leon GER 2524 SC Erlangen 48/88 6.5 48.5 34.5 4
2 9 IM Muckle,Julius GER 2345 SV 1947 Walldorf 6.5 44 30 5
3 10 IM Yelisieiev,Yevhenii GER 2336 SC Noris-Tarrasch Nürnberg 1873 6.5 43.5 30 6
4 3 IM Zelbel,Patrick GER 2468 SV Mülheim-Nord 1931 e 6 46.5 30.25 4
5 6 FM Ehmann,Thilo GER 2358 SG Rochade Kuppenheim 1979 e.V. 6 43.5 27.75 5
6 1 GM Fridman,Daniel GER 2563 SV Mülheim-Nord 1931 e 5.5 48.5 27.25 4
7 7 FM Hess,Max GER 2352 SC Garching 1980 e.V. 5.5 45.5 26.5 3
8 15 IM Muranyi,Karl-Jasmin GER 2313 SV Worms 1878 5.5 40 22.25 5
9 12 FM Weber,Samuel GER 2335 SV Oberursel 5.5 40 22.25 3
10 17 FM Stein,Robert GER 2275 SG 1871 Löberitz 5 47 24.25 4
11 13 IM Langheinrich,Ferenc GER 2326 SV Empor Erfurt 5 46.5 25.5 3
12 19 FM Kuegel,Tobias GER 2246 SK Kirchweyhe 1947 5 46 24 4
13 5 FM Harff,Marcel GER 2407 SV Dormagen 1947 5 43 22.5 2
14 11 FM Kolb,Tobias GER 2336 SC 1868 Bamberg 4.5 43 17.75 4
15 8 IM Langrock,Hannes GER 2350 ESV Nickelhütte Aue 4.5 41.5 16.5 4
16 16 IM Wichmann,Cliff GER 2280 ESV Nickelhütte Aue 4.5 41 17.5 3
17 24 Pubantz,Jan GER 2173 HSK Lister Turm 4.5 40 17.25 3
18 28 Khachatryan,Taron GER 1963 TuRa Harksheide von 1945 Norders 4.5 39 17.75 2
19 21 Maisch,Julian GER 2214 SF 59 Kornwestheim 4.5 34.5 12.75 3
20 18 FM Reichmann,Hendrik GER 2266 SF Schwerin 4 39 13.25 2
21 23 FM Huber,Benedikt GER 2199 SK München Südost e.V. 4 35.5 11.75 3
22 14 FM Kleeschaetzky,Rainer GER 2314 Forster SC 95 4 35 14 2
23 4 IM Berchtenbreiter,Maximilian GER 2466 Münchener SC 1836 e.V. 3.5 45.5 15.75 3
24 25 FM Gloeckler,Christian GER 2165 Wiesbadener SV 1885 3.5 41.5 14.25 3
25 27 FM Ochs,Daniel Elias GER 2057 Wiesbadener SV 1885 3.5 39 12.25 2
26 30 Schuh,Felix GER 1746 SC Turm Illingen 3 32 7 3
27 22 FM Namyslo,Holger GER 2202 TG Biberach 1847 e.V. 3 31 8.25 1
28 20 FM Euler,Gerd GER 2245 SSG Hungen-Lich 2.5 30 5 2
29 26 Nickel,Rüdiger GER 2137 SK Dinkelsbühl e.V. 2 32 6.5 1
30 29 Klingler,Tobias GER 1892 SK Dinkelsbühl e.V. 1.5 33 4 1
                     
Annotation                    
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)                    
Tie Break2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable                    
Tie Break3: The greater number of victories (variable)                    
                     


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година