Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 761 : 10.06.2024

партии 8622
Турнири 46

Вижте всички включени турнири

Dubai UAE, Open May 2024

♔♖♘ Dubai Open 2024 - Cat A ♘♖♔

Organizer(s) : Dubai Chess & Culture Club
Tournament Director : Othman Moussa (9301500)
Chief Arbiter : IA/IO Mahdi Abdulrahim(9304207)
Deputy Chief Arbiter : Majed Ali, Abdouli(9304975), ALTaher, Salman Tarek(9303995)
Town : Dubai Chess & Culture Club
Rating-Ø : 2429
Date : 2024/05/25 To 2024/06/02

Final ranking

Rank SNo.     Name                        Rtg FED Pts RtgØ Res. BH/C1 BH/M1 BWG 
   1   13 GM  Muradli Mahammad           2560 AZE  7  2492  0    44½   38½   2  
   2   19 GM  Dai Changren               2510 CHN 6½  2557  0    44    36½   2  
   3   29 IM  Zhao Yuanhe                2463 CHN 6½  2552  0    43½   37    2  
   4    2 GM  Sadhwani Raunak            2654 IND 6½  2519  0    46½   39½   4  
   5   28 IM  Movahed Sina               2463 IRI 6½  2512  0    39½   32½   4  
   6    8 GM  Safarli Eltaj              2594 AZE 6½  2482  0    38    32½   2  
   7   12 GM  Li Di                      2563 CHN 6½  2470  0    41½   34½   0  
   8   60 FM  Hakobyan Erik              2335 ARM  6  2548  0    44    36    1  
   9   14 IM  Erdogmus Yagiz Kaan        2553 TUR  6  2503  0    47    39½   1  
  10    9 GM  Sethuraman S.P.            2588 IND  6  2492  0    43    36½   3  
  11   16 IM  Aronyak Ghosh              2528 IND 5½  2524  0    46    38½   1  
  12   21 GM  Iniyan Pa                  2493 IND 5½  2510  0    43    36½   2  
  13    6 GM  Ivic Velimir               2595 SRB 5½  2500  0    47½   41    1  
  14   20 IM  Pang Tao                   2496 CHN 5½  2424  0    37    30    0  
  15   27 IM  Gholami Orimi Mahdi        2470 IRI  5  2503  0    41½   34½   1  
  16   32 IM  Durak Can                  2434 TUR  5  2500  0    38    31½   2  
  17   23 IM  Srihari L R                2485 IND  5  2496  0    40    33½   1  
  18   40     Wang Yanbin                2415 CHN  5  2495  0    38½   33½   1  
  19   30 GM  Sanikidze Tornike          2453 GEO  5  2472  0    42    34    2  
  20   39 IM  Celik Hasan Huseyin        2421 TUR  5  2452  0    35½   30½   1  
  21    4 GM  Indjic Aleksandar          2603 SRB  5  2444  0    39    33    1  
  22   26 IM  Rathanvel V S              2471 IND  5  2444  0    38    31    2  
  23    3 GM  Mendonca Leon Luke         2640 IND  5  2433  0    38½   31½   2  
  24   22 IM  Muthaiah Al                2493 IND  5  2425  0    37½   30½   3  
  25   18 GM  Ioannidis Evgenios         2518 GRE  5  2417  0    40½   32½   2  
  26   25 GM  Zhu Jiner                F 2476 CHN  5  2384  0    37½   30½   1  
  27   46 IM  Lee Junhyeok               2381 KOR  5  2339  0    32    27    2  
  28   36 IM  Sibashvili Giorgi          2423 GEO 4½  2557  0    40    34    1  
  29   48 IM  Balajayeva Khanim        F 2376 AZE 4½  2478  0    38    30½   2  
  30    7 GM  Jumabayev Rinat            2595 KAZ 4½  2460  0    39    35    1  
  31   56 IM  Liyanage Ranindu Dilshan   2352 SRI 4½  2457  0    41½   34    0  
  32   31 IM  Mammadzada Gunay         F 2436 AZE 4½  2447  0    35    27½   2  
  33   58 WGM Zhai Mo                  F 2348 CHN 4½  2444  0    37½   32½   0  
  34   15 GM  Can Emre                   2549 TUR 4½  2437  0    41½   37    1  
  35   57 FM  Aliyev Ravan               2352 AZE 4½  2435  0    37    32½   3  
  36   50 FM  Ahmad Khagan               2375 AZE 4½  2431  0    35½   29½   2  
  37   49 CM  Xie Kaifan                 2376 CHN 4½  2425  0    35½   29½   1  
  38    5 GM  Vakhidov Jakhongir         2599 UZB 4½  2415  0    36½   33½   0  
  39   37 FM  Manon Reja Neer            2423 BAN 4½  2392  0    35    27½   1  
  40   35 IM  Dimakiling Oliver          2425 PHI  4  2483  0    42½   35½   1  
  41   53 FM  Piliposyan Robert          2364 ARM  4  2477  0    36½   31½   0  
  42   44 IM  Poormosavi Seyed Kian      2388 IRI  4  2449  0    37    30    3  
  43   10 GM  Moroni Luca Jr             2580 ITA  4  2438  0    42    36½   1  
  44   42 GM  Stella Andrea              2397 ITA  4  2430  0    35½   29    0  
  45   51 FM  Khripachenko Alexander     2371 FID  4  2424  0    38    31½   1  
  46   41 WGM Beydullayeva Govhar      F 2411 AZE  4  2424  0    37    29½   2  
  47   65 WGM Heinemann Josefine       F 2303 GER  4  2394  0    35½   30    0  
  48   64 FM  Mendes Aaron Reeve         2306 CAN  4  2373  0    36½   28½   0  
  49   55 FM  Xie Felix                  2359 NZL  4  2351  0    34    28    2  
  50   68 IM  Sultan Ibrahim             2171 UAE 3½  2461  0    39    33    0  
  51   63 FM  Goh Zi Han                 2306 SGP 3½  2447  0    38½   32½   1  
  52   59 IM  Ezat Mohamed               2340 EGY 3½  2432  0    36    31    1  
  53   54 IM  Mammadova Gulnar         F 2359 AZE 3½  2414  0    36    29    2  
  54   45 IM  Buksa Nataliya           F 2383 UKR 3½  2410  0    34    28½   2  
  55   47 GM  Ahmad Al Khatib            2380 JOR 3½  2395  0    36½   29    0  
  56   61 FM  Laddha Shubh Jayesh        2324 USA 3½  2367  0    31    25    0  
  57   11 GM  Sanal Vahap                2566 TUR  3  2434  0    31    33    1  
  58   62 CM  Krawczyk Flawian           2315 POL  3  2420  0    35½   30½   0  
  59   38 IM  Injac Teodora            F 2422 SRB  3  2392  0    33    29½   1  
  60   52 GM  Hossain Enamul             2365 BAN  3  2377  0    31½   28    0  
  61   71     Ali Abdulaziz              1995 UAE  3  2322  0    29    20½   0  
  62   67 IM  George Micheal Kevin       2258 EGY 2½  2462  0    38½   33½   2  
  63   70     Rayes Abdul Kader          2068 SYR 2½  2373  0    29½   27½   0  
  64   43 GM  Grivas Efstratios          2396 GRE 2½  2356  0    31½   26    1  
  65   17 GM  Vignesh N R                2526 IND  2  2361  0    26    27½   0  
  66   69     Khalifa Essa Albalooshi    2135 UAE  2  2330  0    28½   24½   0  
  67   66 FM  Zherebtsova Alexandra    F 2302 MNE 1½  2190  0    27    24    0  
  68   34 IM  Garifullina Leya         F 2430 FID  1  2331  0    14½   22½   0  
  69    1 GM  Radjabov Teimour           2723 AZE  ½  2379  0     8    24    0  
  70   33 IM  Uskov Artem                2433 FID  0  2171  0     0    21    0  
  71   24 IM  Assaubayeva Bibisara     F 2481 KAZ  0   0    0     0    21    0


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година