Повече от 5 години Chess Mix издава най-богатата периодична база данни с шахматни партии "10 Days"

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 741 : 20.11.2023

партии 6374
Турнири 50

Вижте всички включени турнири

Hradec Kralove CZE, Open Nov 2023

Rank SNo.     Name                          Rtg FED Club                               Type Pts BH. BH.  SB   BL 
   1    4     Cheraghi Amin                2244 IRI Sachovy klub Lipa, z.s.             a    8  49  52½ 45,25 5  
   2    2 FM  Jirasek Pavel                2322 CZE Sachovy klub Lipa, z.s.             a   7½  51  56  45,25 5  
   3    1 FM  Johnson Joshua               2337 TTO                                     a   6½  49½ 54  35,25 4  
   4    6 FM  Cupid Kevin                  2186 TTO Cupid Chess Academy                 a   6½  48½ 53  35,25 4  
   5    3 IM  Kulhanek Tomas               2322 CZE SK Dopravni podnik Praha            a   6½  47½ 51½ 35,00 4  
   6   72     Akhmetov Kirill                 0 NED                                     a   6½  45½ 50  34,25 4  
   7   17     Ochedzan Filip               1873 POL                                     a   6½  41  44  29,25 5  
   8   33     Sailaubay Aldiyar            1660 KAZ Zhansaya Abdumalik Academy          a    6  46½ 49  28,75 3  
   9   13     Jiruse Josef                 1941 CZE Mir Velke Bilovice                  a    6  45½ 49  30,50 5  
  10   18     Kohout Jan                   1863 CZE TJ SKP Valdice                      a    6  43  47  27,50 4  
  11   20     Gromczak Dariusz             1856 POL 'Kudowianka' Kudowa Zdrój           a    6  42½ 46½ 28,75 4  
  12    9     Flasar Jaroslav              2048 CZE TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi      a    6  40½ 44  26,75 5  
  13   36     Syzdyk Samir                 1639 KAZ Zhansaya Abdumalik Academy          a   5½  46  48½ 26,75 5  
  14   19     Fryc Lukas                   1857 CZE Sachovy oddil TJ DUKLA Praha        a   5½  45½ 48  26,00 5  
  15   14     Heinsohn Michael             1922 GER Preussen Frankfurt (Oder)           a   5½  44½ 48½ 26,75 4  
  16   11     Wenke Oldrich                1984 CZE TJ Jiskra Jaromer                   a   5½  44½ 48  26,25 5  
  17   10     Dusbaba Karel                1993 CZE Individualni clen USS               a   5½  40  44  25,00 4  
  18   12     Rusnak Jan                   1971 CZE TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi      a   5½  39  43  25,25 5  
  19    5     Toman Jaroslav               2203 CZE SK Tachov                           a   5½  39  43  24,50 4  
  20   34     Wieczorek Lech               1650 POL                                     a   5½  38  40½ 20,50 4  
  21   29     Batukhtin Viktor             1706 UKR                                     a   5½  37  40  24,25 5  
  22    7     Santos Martinez Guillermo    2112 ESP España                              a    5  43  44½ 22,75 4  
  23   31     Berka Lubos                  1684 CZE TJ Plzen Kosutka z.s.               a    5  40½ 43  20,50 4  
  24   58     Schoeppe Christian           1435 GER                                     a    5  39  41½ 20,00 5  
  25   38     Vochozka Jindrich            1624 CZE SSPM Lipky HK                       a    5  37  40½ 18,50 4  
  26   16     Boruvka Milan                1885 CZE TJ Jiskra Jaromer                   a    5  36  39  20,50 4  
  27   39     Kutek Jiri                   1605 CZE TJ SKP Valdice                      a    5  36  38  16,50 5  
  28    8 FM  Kolesar Milan                2097 SVK                                     a   4½  44  48  21,00 3  
  29   24     Mydlar Matej                 1809 CZE Sachy Krnov, z.s.                   a   4½  44  47  18,75 4  
  30   56 WCM Kong Zi Yau Bernadette     F 1463 SGP NA                                  a   4½  41  45  22,00 4  
  31   26     Rudowski Szymon              1764 USA                                     a   4½  41  44  17,50 4  
  32   30     Tsapanidis Vasilis           1705 CZE Sachovy klub Lipa, z.s.             a   4½  40  42  17,50 4  
  33   21     Kuru Martin                  1852 CZE Sachovy klub Cerveny Kostelec z.s.  a   4½  39  42½ 18,25 5  
  34   25     Kalveus Jan                  1807 SWE Sverige                             a   4½  39  40½ 16,50 4  
  35   48     Zeman Vojtech                1514 CZE TJ Jiskra Jaromer                   a   4½  38½ 42  19,75 5  
  36   28     Portych Vaclav               1726 CZE Sachovy klub Lipa, z.s.             a   4½  37½ 41  18,00 5  
  37   23     Pyka Roman                   1811 POL Polska                              a   4½  37  40½ 18,50 4  
  38   46     Endler Boris                 1540 CZE SK SLAVIA Liberec, z.s.             a   4½  36  38½ 16,25 4  
  39   22     Nemec Otakar                 1824 CZE Sachovy klub Lipa, z.s.             a   4½  35½ 38½ 18,00 3  
  40   35     Burdilak Milan               1643 CZE TJ Nachod                           a   4½  34½ 36½ 14,75 4  
  41   32     Kultucki Kamil               1668 POL Polska Polonia Wroclaw              a   4½  34  35  13,00 4  
  42   43     Svec Ludek                   1589 CZE TJ Desko Liberec                    a   4½  33  35½ 14,25 5  
  43   27     Barabas Ales                 1759 CZE SK Dopravni podnik Praha            a    4  41½ 44  15,00 4  
  44   60     Kolar Edvard                 1420 CZE Klub sachistu Ricany 1925           a    4  40½ 44  17,00 5  
  45   54     Zadrazil Filip               1479 CZE TJ Bizuterie Jablonec n.Nisou       a    4  39  41  15,25 5  
  46   55     Rychtecky Pavel              1465 CZE TJ Bohemians Praha                  a    4  38  39  14,25 4  
  47   42     Krasa Marek                  1595 CZE SK DDM Trebechovice pod Orebem      a    4  37½ 40  15,75 5  
  48   44     Vorel Bohuslav               1573 CZE 2222 SK Polabiny, z.s.              a    4  35½ 38½ 13,75 4  
  49   37     Svoboda Frantisek            1628 CZE SK Caissa Trebic z.s.               a    4  33½ 36  12,50 5  
  50   50     Krueger Thomas               1503 GER                                     a    4  32½ 34  11,25 5  
  51   61     Slusarczyk Agnieszka       F 1414 POL MOS Wieliczka                       a    4  32  34  12,50 4  
  52   15     Tavernier Loris              1922 FRA                                     a   3½  43½ 48  17,75 3  
  53   65     Ryba Adam                    1375 CZE Sachovy klub Lipa, z.s.             a   3½  39½ 42  13,75 4  
  54   49     Gregor Pavel                 1511 CZE Sokol Hradec Kralove                a   3½  36½ 38  10,50 4  
  55   45     Simon Petr                   1550 CZE TJ Lokomotiva Liberec               a   3½  34½ 37½ 12,50 4  
  56   41     Volf Michal                  1599 CZE Tj Dvur Kralove Nad Labem, Z.S      a   3½  34½ 36½ 11,25 4  
  57   53     Ricar Jiri                   1482 CZE Sokol Hradec Kralove                a   3½  34  35½ 8,25  5  
  58   59     Linhart Jiri                 1430 CZE Sachovy klub Lipa, z.s.             a   3½  33½ 34½ 8,50  4  
  59   67     Sara David                   1295 CZE 2222 SK Polabiny, z.s.              a   3½  33  35½ 11,75 4  
  60   57     Stross Frantisek             1457 CZE DDM Praha 6                         a   3½  33  35  10,50 4  
  61   62     Kral Ladislav                1400 CZE SK Tyn nad Vltavou                  a   3½  32  34½ 12,25 5  
  62   64     Olsak Vojtech                1375 CZE Sachovy klub Lipa, z.s.             a   3½  30½ 32½ 10,25 3  
  63   63     Marxova Sarka              F 1384 CZE TJ Jiskra Jaromer                   a   3½  29½ 30½ 9,75  5  
  64   75     Raule Tobiáš                    0 CZE TJ Jiskra Jaroměř                   a    3  33  34  8,50  4  
  65   76     Stasinkiewicz Michal            0 POL                                     a    3  32½ 33½ 8,00  4  
  66   74     Milikow Shira              F    0 ISR                                     a    3  30  32  8,00  4  
  67   69     Kutak Jaroslav               1182 CZE SK DDM Trebechovice pod Orebem      a    3  30  31  5,00  4  
  68   52     Stodola Zdenek               1484 CZE TJ Stefanydes Policka               a    3  29½ 31½ 7,00  5  
  69   51     Hetfleischova Elen         F 1493 CZE Region Panda, z.s.                  a   2½  34½ 35½ 9,00  2  
  70   47     Mraz Pavel                   1524 CZE TJ SKP Valdice                      a   2½  34  36½ 7,75  3  
  71   71     Shah Aarav                   1043 IND                                     a   2½  31½ 33½ 8,75  4  
  72   68     Dobsinsky Petr               1239 CZE SK Ceska Lipa                       a   2½  29  31  6,75  4  
  73   40     Rimovsky Pavel               1600 CZE TJ Desko Liberec                    a    2  34  36½ 6,50  2  
  74   73     Bayramli Ilyas                  0 AZE                                     a    2  26½ 28  3,50  4  
  75   66     Rabadan Fernandez Fernando   1352 ESP                                     a   1½  31  33  5,75  4  
  76   70     Makarov Dmitrij              1124 CZE                                     a   1½  28  29½ 3,75  5 


 


Вход

Потребителско име Парола

Ако още нямате абонамент:
и ще получите неограничен достъп до
  • Най-пълният календар с турнири по шахмат
  • Най-богатото периодично издание за шахматни партии
за $ 34.99 / година